>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Mógłby mi ktos powiedziec jak długo się czeka na wypłate z Expekt przez karte Kredytową bo już czekam tydzien;/...?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Witam ,
mam pytanie : a dokładnie swoje konto na Expekcie założyłem już dość dawno ale dopiero dzisiaj wpłaciłem pierwszy depozyt to czy mogę ubiegać się o 100% bonusu ? Bo w regulaminie jest taki punkt :
- Oferta jest ważna wyłącznie dla nowych klientów, ktorzy nie dokonywali wcześniej żadnych transakcji w serwisie expekt.com, a którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 01/01/2008 a 31/08/2008.
Proszę o odpowiedź :smile:pozdROWienia????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Omg no przecież masz napisane że jest dla tych którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 01/01/2008 a 31/08/2008.. Jak nie składałeś depozytu wcześniej to się zaliczasz, jak nie to nie ;)
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanko.
Znalazłęm dzisiajj w kasynie na expekcie 5E bonusa, zrobiłem z tego 13E.
Chciałbym zapytać w jaki sposób mmoge przelkać to na zakłady
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Witam, pytanie do experta. czy zostanie wystawiony dzis mecz Wisły z Legią ?? kiedy w ogole w koncu ten mecz ma sie odbyc? dzis czy jutro ??
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
witam


Mam pytanie: Wygralem w pewnym konkursie kase na Expekt. Obrót 3x 1,5. Wszystko fanie, jednak nigdy nie dokonywalem depozytu przez MB. Wiem, że trzeba najpierw wplacic, więc przypuśćmy że mam na koncie 150PLN, wpłacam minimum czyli 40zł, razem mam 190PLN, i gdzieś wyczytałem że mozna wyplacic tylko rownowaznosc wplaty... czyli tylko 40PLN bede mogl wyplacic?? A jesli juz dojdzie ta kasa, czyli 40PLN to pozniej bede mogl bez depozytu zadnego wyplacic reszte kasy, czyli 150PLN??
Z gory dzieki za odpowiedz... pozdro
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ja mam takie dosyć śmieszne pytanko,

Czy przed dopisaniem bonusu na moje konto przez Expekt mogę zacząć już grać czy lepiej poczekać z tym do dopisania bonusu, ponieważ mogą być jakieś komplikacje z dopisaniem ; &gt;
 
S 0

serek717

Użytkownik
Mam pytanie, mam internetowe konto w mbanku i konto na expekt i chce wypłacić z expekt kase co mam wpisać w polu adres? Adres banku czy adres prywatny, i czy aby uniknąc prowizji musze wpisac PL przed numerem konta.
P.S. Jeśli mam wpisać adres banku to mam wpisać adres oddziału czy głównego przedstawicielstwa.
Z góry dzięki za inf
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Witam ???? Jeśli się przegra i depozyt i bonus i się wpłaci następne pieniądze to czy nimi trzeba tez obrócić ( tyle ile jeszcze zostało z tamtego obracania bonusem) czy moge wypłacać już kiedy chce?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom