>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
fito85 0

fito85

Użytkownik
Mam krótkie pytanie jeśli można: jeśli np pierwszy raz wpłaciłem 75 zł na konto Expektu i dostałem bonus tej wysokości, to ile razy i na jaką kwotę muszę obrócić pieniędzmi w zakładach, żebym mógł wypłacać pieniądze na konto?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Panie jemjogurt

Proszę pisać na support z prośbą o zamknięcie konta.
Może pan założyć drugie konto na prawdziwe dane osobowe i spokojnie obstawiać

Pozdrawiam
no i dostalem odpowiedz:

Witam,

Szanowny Kliencie, nie moze Pan dokonac ponownej rejstracji.
Prosze w odpowiedzi na ta wiadomosc przeslac scan dowodu ososbietgo z
widocznymi danymi adreswymi oraz personalnymi - dane te zostana edytowane na
Pana koncie gracza i potwierdzone w dziale zabezpieczen. Dziekujemy za
wspolprace!

Przepraszam za czas oczekiwania



no i?
nie zamkna, a jak jest promocja to mnie nie obejmie bo bede &quot;starym&quot; graczem :roll:
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie Fito85

Należy obrócić min. trzykrotnie o kursie 1.50, za łączną stawkę w pana przypadku 225zł

Panie jemjogurt

Mógł pan to inaczej rozwiązać. Teraz pozostało tylko wysłanie i poprawienie przez obsługę Expekt danych pana konta.
Jeżeli chodzi o promocje to zależy od warunków i przepisów danej promocji, więc tutaj nie mogę odpowiedzieć.

Pozdrawiam
 
U 0

urban33pl

Użytkownik
witam. Ja mam pytanie odnośnie tej promocja która teraz trwa (100% gratis) Mianowicie:
czy na ten zakład o kursie min. 1.50 MUSZĘ wpłacać CAŁY depozyt? Jeśli nie wpłacę całego, to czy w tym mailu który muszę wysłać mam wpisać kwotę którą wpłaciłem na zakład, czy też cały depozyt?? Być może moje pytanie jest nieco głupie, ale ja nowy jestem więc się pytam ;-) pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Nie musi pan grać za całą kwotę depozytu.
Wysyła pan e-mail zgodnie z instrukcją. Otrzyma pan bonus w wysokości pierwszego zakładu.

Pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Do kiedy trwa promocja związana ze 100% bonusu?

O co chodzi z tym trzykrotym obracaniem

Byłbym wzdzięczny za wytłumaczenie :spokodfhgfh:
 
U 0

urban33pl

Użytkownik
wyciąg z regulaminu ;-) :
&quot;Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego zakładu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 5 lutego a 31 marca 2007.&quot;
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
...
Witam serdecznie!
Dlaczego mogę w moich danych nie mogę wpisać znaku &quot;/&quot; Mój adres: Os Polnoc &quot;99/9&quot;
I chcę zmienić adres z &quot;Os Polnoc&quot; na &quot;Os Polnoc 99/9&quot; i nie mogę bo przy potwierdzeniu zmiany adresu wyskakuje informacja na żółtym tle Adres nie może zawierać znaku &quot; Przy rejestracji konta maiłem ten sam problem więc zarejestrowałem się na sam adres Os Polnoc, bez numeru mieszkania i bloku, co mam zrobić aby zmienić swoje dane ?
 
H 0

hakim

Użytkownik
Witam! Mam pytanie związane z bonusem 100 % w Ekspekt. Wiem ,że aby skorzystać z promocji musze wysłać do nich maila nie wiem tylko czy wysyłam maila gdy wpłace pieniądze na konto czy dopiero jak postawie swój pierwszy zakład

Pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Do kiedy trwa promocja związana ze 100% bonusu?

O co chodzi z tym trzykrotym obracaniem


Promocja trwa do końca marca 2007 roku.

O obracaniu bonusu już bardzo, bardzo dużo pisano na forum. W skrócie należy trzy razy obrócić bonus. Jeżeli pan otrzymał np. 50zł bonusu, to trzy razy 50 równa się 150zł i za taką łączną sumę stawki należy zawrzeć zakłady w Expekt, aby bonus mógł zostać wypłacony.

Witam! Mam pytanie związane z bonusem 100 % w Expekt. Wiem ,że aby skorzystać z promocji musze wysłać do nich maila nie wiem tylko czy wysyłam maila gdy wpłace pieniądze na konto czy dopiero jak postawie swój pierwszy zakład

Wysyła pan e-mail po pierwszym zakładzie.

Pozdrawiam
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam!

Na większości poker romów jest tak, że aby grać w turniejach freeroll to trzeba wcześniej złożyć depozyt. Dlatego jestem ciekawy, czy mogę zagrać w tych turniejach jeżeli wcześniej na kase grałem w zakładach bukmacherskich i bingo? ????
 
creative 0

creative

Użytkownik
Wiem ze to pytanie bylo juz niejednokrotnie zadawane ale zrobie to jeszcze raz aby byc w 100% pewnym. Pytanie dotyczy obrotu bonusem. Jezeli wplacilem 150zl, zagralem po kursie 1,5 - po zwroceniu mi bonusa mialem juz 375zl na koncie. Skorzystalem tez z zakladu zwrotu stawki za pierwszy zaklad live na Liverpool-ManU (40zl). Laczna suma stawek jakie musze postawic to bedzie 3*150 + 40*3 + 150*1(moj depozyt)?

Czy pierwszy zaklad liczony jako zwrot, czyli te 150zl jest dodawany do sumy stawek obroconych?

Czy support moze nam powiedziec czy juz odpowiednia ilosc razy obrocilismy pieniazki?



Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdro!
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
#Creative

Obracasz 150zł x3, czyli łącznie musi pan zagrać za łączną sumę stawek 450zł.
Jeżeli chodzi o promocje live to 40zł x 3

Czy panu support odpisze, ile ma pan jeszcze do obrócenia to nie wiem. Łatwo to przecież obliczyć w chodzą w odpowiednią zakładkę na stronie Expekt.

#BananeQ

Proszę pisać na support, który jest odpowiedzialny za poker

Pozdrawiam
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Mam pytanie: Zlecilem wypłate kasy z konta na swoje konto bankowe a jak chceilm sprawdzic w banku czy juz kasa doszla to okazalo sie ze moje konto jest zablokowane bo dlugo nie uzywalem i zalozylem nowe. I nieiwem co teraz edzie z kasa czy da sie np ja odwrucic i wplacic na nowe konto bo nieiwme czy jak na tamte dojdzie to czy oni wyplaca na te nowe a suuport mi nieodpowiada
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Nie jestem w stanie panu na to pytanie odpowiedzieć. Tutaj należało wcześniej zareagować i wycofać przelew. Najlepszą odpowiedź dostanie pan w banku, gdzie było konto. Proszę jutro napisać jeszcze raz na support.
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Czy Expekt w najbliższym czasie będzie wystawiał ofertę skoków narciarskich na Puchar Świata?? :-?
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Mam konto w expekcie na siebie czy moge wygrane pieniądze przelać na konto kolegi jak wysyłałem do nich pieniądze pocztą.

Do lolek1:Jest już oferta naskoki otwórz sobie zakładkę narciarstwo tam jest ????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Czy Expekt w najbliższym czasie będzie wystawiał ofertę skoków narciarskich na Puchar Świata??

Oferta na skoki narciarskie pojawia się przeważnie w dniu zawodów lub dzień wcześniej, ale w godzinach wieczornych.

Mam konto w Expekcie na siebie czy moge wygrane pieniądze przelać na konto kolegi jak wysyłałem do nich pieniądze pocztą.

Wypłata jest realizowana tylko na twoje konto bankowe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom