>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
H 0

hakim

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie, jeśli wygrałem bonus musze go 3x obrócić po kursie nie niższym niż 1,5 to znaczy suma kursów na kuponie ma tyle wynieść np. 1,2x 1x3= 1,56 czy musze postawić na kuponie choć jeden mecz o kursie conajmniej 1,5 np 1,1 x 1,5 ??????
Czy na kuponie musze mieć choć zdarzenie o kursie nie niższym niż 1,5 ?
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Mój kolega wysłał przelewem 40 zł do expektu ale nie ze swojego konta tylko z konta ojca.Mam pytanie czy ta kasa tam dojdzie?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Nie ma problemów z wpłatami. Pieniążki dojdą na 100%
Należy pamiętać tylko w wypłatach, że można dokonywać tylko na swoje konto bankowe

Pozdrawiam
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
podczas rejstracji mam problem pojawia sie komunikat: Adres nie może zawierać znaku &quot; . Dane napewno dobrze wpisalem gdyz kolega o podobnym adresie tak wpisywal i nie mial problemow. Zmiana przegladarki internetowej nie pomaga. Prosze o pomoc
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Wyżej jest wyjaśniony ten problem.Że zamiast znaku &quot;/&quot; trzeba pisać &quot;-&quot;.Jednak ostatnio mój kolega sie rejestrował i nie wchodził również znak&quot;-&quot; więc wpisał 98m12 i weszło :mrgreen:
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Panie Expert prosze o interwencje mialem kurs ponad 20scia a na trzecim kurs 19scie !!!!


Kupon stworzony Wt 13/03/07 20:42


stawka : 8.00 PLN
wygrany 160.72 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Wt 13/03/07 21:15 Peer Shahar - Chakvetadze Anna
WTA Tour 1 1 (2-0) 2.40
Wt 13/03/07 21:30 Ljubicic Ivan - Nalbandian David
ATP Tour 1 1 (2-1) 1.80
Śr 14/03/07 01:15 Bammer Sybille - Ivanovic Ana
WTA Tour 1 1 (2-1) 4.65
20.09
 
d33m3r 0

d33m3r

Użytkownik
Czytam te wszystkie wzmianki z bonusem ale to dla mnie jeszcze nie jest jasne. Zadam to pytanie po swojemu jeszcze raz:

1. Wpłacam sumę np: 100zł na konto.
2. Zawieram jeden zakład o kursie 1,5
3. Wysyłam mejla ze swoim id&#39;em oraz kwotą jaką wpłaciłem na mejla: [email protected]
4. I teraz gdy kupon wejdzie wygrywam kasę to dostaję ten dodatek? w tym wypadku 100zł? A gdy nie wejdzie dostaję sam zwrot zawartego zakładu.
5. Owy bonus który dostanę muszę obrócić 3-krotnie?

Mam nadzieję, żę moje wypociny są zrozumiałe :spokodfhgfh:
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie kuerten

Efekt spadku łącznego kursu jest zapewne spowodowane, iż kurs na któreś spotkanie spadł, co spowodowało zmniejszenie kursu AKO

Panie D33m3r

Dokładnie tak jak pan pisze.

Pozdrawiam
 
grzeslav100 0

grzeslav100

Użytkownik
16.03 postawilem kupon z paroma meczami...w tym Libya - Niger (godz.12) wszystkie mecze mi weszly oprocz tego z tym ze nie ma do niego wogole wyniku jeszcze ;/ kiedy moza sie spodziewac wyniku? i co jesli ten mecz wogole sie nie odbyl?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie 19krako91

Odpowiedź na pana pytanie jest na 2 stronie tego tematu. Wystarczy poszukać.

Panie grzeslav100

Jeżeli spotkanie się nie odbyło to firma panu policzy to spotkanie po kursie 1.0. Jeżeli się odbyło to Expekt czeka na oficjalną informacją o wyniku od odpowiednich organów, aby uniknąć ewentualnych problemów.

Pozdrawiam
 
d33m3r 0

d33m3r

Użytkownik
Mam kolejne pytanie:
1. Czy po tym jak wysłałem ten mejl z owym bonusem mogłem zawierać inne zakłady zanim dostałem ten bonus?
2. Jak powinien wyglądać ten mejl? Bo w moim przypadku wyglądał tak:

Temat: bonus

Treść mejla:
Numer ID: xxxxxxx
Wpłacona kwota: 100 PLN

Rozmawiałem z kilkoma osobami, które dostały ten bonus i dostawały go zawsze w przeciągu 24h, więc stosunkowo szybko a w moim przypadku 48 godzin minie o 16.15 i dalej nic ;-)
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Expekt_Expert, dzięki dostałem odpowiedź o supportu i oni mi to wytłumaczyli dokłądnie ;-)
a jeszcze jedno pytanie : ile ida pieniadze jak zleciłem dzisiaj wyplate na MB ?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja mam takie pytanie - jaka jest różnica między depozytem kartą a przlewem :?: Przecież do każdego konta karta jest... Właśnie na tym polega mój problem - mam kartę do PKO BP, ale nie wiem, czy mogę z niej coś tam przelać...

Drugi problem to tylko potwierdzenie - napisałem do supportu czy depozyt może być z konta bankowego należącego do innej osoby. I dostałem odpowiedź, że wpłacać mogę obojętnie z jakiego konta. Natomiast jeśli chodzi o wypłaty to tylko na konto należące do gracza. Czy to prawda :?:

Bardziej zależy mi na rozwiązaniu pierwszego problemu - czy to musi być jakaś inna karta, czy mogę przelać z normalnej bankomatowej (moge nią dokonywać transakcji, np. w sklepie, więc chyba tak...).

Jestem zupełnie zielony w sprawach &quot;bankowych&quot;, więc przepraszam za takie żenujące pytania ;)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
1. Czy po tym jak wysłałem ten mejl z owym bonusem mogłem zawierać inne zakłady zanim dostałem ten bonus?
Tak, może pan. Bonus jest przyznawany na podstawie pierwszego zakładu
Tak, ułożony e-mail przez pana jest odpowiedni
Mamy weekend, więc ten czas może się wydłużyć.

Panie 19krako91

Procedura wypłaty za pomocą moneybookers trwa przeważnie 48 godzin w dniach roboczych. Pan zlecił wypłatę dzisiaj, więc ten czas może się wydłużyć.

Panie sawas

Jeżeli wpłaca pan zwykłym przelewem to pieniądze idą ok 2-3 dni roboczych. Natomiast wpłata za pomocą karty płatniczej realizowana jest natychmiast.
Nie wszystkie karty umożliwiają dokonywanie tego typu transakcji w internecie. Z tego co wiem, osoby które mają konto w mBanku muszą nabyć dodatkową kartę. osoby, które mają Inteligo mogą bez problemu dokonywać wpłaty kartą VISA. Wg mnie również osoby, które mają konto w PKO mogą dokonywać za pomocą tej karty wpłaty na konto Expekt. Najlepiej iść do banku i zapytać się lub spróbować wpłacić za pomocą owej karty.
Jeżeli chodzi o wpłatę i wypłatę to ten problem nie raz był poruszany na forum. Wpłatę na konto w Expekt można dokonywać od osób trzecich, ale wypłatę tylko i wyłącznie na konto osoby zarejestrowanej w Expekt.

Pytania nie są żenujące, każdy ma prawo tego nie wiedzieć.

Pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Bardzo dziękuję. Sorki modów za offtopa, ale mam kazała dziękować zawsze uprzejmym ludziom ????

Tak na serio to git pomysł z tym supportem na forum. Inne buki - uczcie się od Expekt_Expert ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Depozyt nie powiódł się
Your deposit has failed because of the following reason(s):

* Odmowa akceptacji, proszę skontaktuj się z [email protected] aby uzyskać pomoc.
Próbuję wpłacić pieniądze przez kartę kredytową. Pojawia się powyzszy komunikat. W czym problem :?: Jest to taka karta:

PKO BANK POLSKI , Visa Electron
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom