>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
K 76

karlos83

Użytkownik
A ja mam inne pytanie albo mi sie wydaje albo w kasynie nie widze przycisku wycofania pieniedzy na konto glowne ? Wczoraj sie na tym nacialem, pomnozylem sobie troche kase w kasynie a. ze potem nie mialem pojecia jak ja wycofac na konto glowne to przegralem wszystko. Wiec chcialbym wiedziec na przyszlosc.
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Mam pytanie jelsi posatwilem kupon dzis i mecze zaczna sie dopiero po 16 i jest 1 typ ktory dalem po kursie 1.20 i czy jest mozliwosc napisania do supportu zeby zmienili na inny mecz lub wogle go usuneli po porstu niemielm go stawiac al eposatwielm i teraz sie rozmyslilem odpisz sjak mozesz
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Panie Karlos83

Prosze o zalogowanie sie do konta gracza i przejscie do lobby kasyna - &quot;graj naprawde&quot;. Tam tez zamieszczony jest aktywny link &quot;wplac&quot; na prawo od wisniowego buttony &quot;transfer&quot; Prosze kliknac w ten link a nastepnie potwierdzic transakcje.

Wowczas wszystkie srodki z Kasyna zostana przetransferowane na Pana konto gracza w zakladach sportowych

Panie Shaker

Opcja wypłaty poprzez moenybookers jest możliwa, gdy wcześniej dokona się wpłaty przez moneybookers. W przypadku wpłaty np. przelewem opcja wypłaty sposobem moneybookers jest zablokowana.
Jeżeli chodzi błąd to napisał pan &quot;jakiś&quot;. Jeżeli pan już pisze to proszę o konkretne informacje.

Panie morenowe

Gdy kupon jest już zawarty nie ma możliwości skasowania. Pisanie w tym przypadku do supportu nic nie pomoże. &quot;Kości zostały rzucone&quot;
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
co ze zmianą adresu IP
załozyłem konto w expekt ale jeszcze jako uzytkownik neostrady. Rodzice zerwali umowę z neostradą kochaną i chcą przejsc na netie,czy w takim wypadku bede mogł grac na innym adresie IP, niż przy rejestracji,zaznaczam,ze jeszcze nie korzystałem z wpłat i bonmusow.dzięki za odpowiedz expercie
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Dlaczego nie moge połączyć się z aplikacją pokera? Kiedy zostanie to naprawione?
Pracę na aplikacją pokera są ciągle wykonywane.
Więcej info. na stronie głównej:
Poker
Aplikacja pokera w Expekt.com jest właśnie restartowana, jesteśmy w trakcie uruchamiania nowego oprogramowania pokera. O zakończeniu tego procesu powiadomimy Cię drogą mailową jak również ogłosimy to na stronie głównej. Już wkrótce u nas, najlepszy poker room i atrakcyjne promocje. Nie przegap tego!

Panie cucumberman

W pana przypadku zawieszenie konta nie grozi. Może spać pan spokojnie.

Pozdrawiam
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Czemu sie nieda wejsc na stronke pokazuje sie jakis komunikat cos zwiazane z pokerem ale po angielsku i dokladnie nieiwem a podobno u kazdego tak jaest bo pytalem znajomch. Mozna wiedziec co to jest
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
trzeba bylo to przeczytac najpierw ????
prowadzili jakies prace nad aplikacja pokera chyba i na kilkadziesiat minut caly expekt byl nieczynny, ale juz dziala
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Trwały pracę zakończeniowe z aplikacją pokera. W obecnej chwili powinno już wszystko prawidłowo działać. Za problemy oczywiście przepraszamy. Mamy nadzieje, że już więcej to się nie powtórzy.

Pozdrawiam
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
kurde nie wiem czy to bedzie offtopic ale musze to napisac..
bardzo podoba mi sie taka postawa pana expekt_expert

jedna osoba ktora odpowiada na wszystkie pytania zwiazane z bukiem no poprostu bardzo profesjonalne podejscie do sprawy i elegancko sie mozna wszystko dowiedziec.. poprostu kozacko...

Pozdrowionka...
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
buk jest okey...
ale wyplata na moneybookers wedlug mnie trwa za dlugo..
tym bardziej ze wplata i wyplata jest z tego samego konta... no za to minus
 
S 0

siwadupa

Użytkownik
Opcja wypłaty poprzez moenybookers jest możliwa, gdy wcześniej dokona się wpłaty przez Moneybookers. W przypadku wpłaty np. przelewem opcja wypłaty sposobem Moneybookers jest zablokowana.
Jesli wplacilem przelewem i potem doladuje konto via moneybookers za np 50 PN. Czy jak potem bede chcial wyplacic 1000 PLN to mi normalnie wyplaca na MB ? Czy bede musial placic prowizje ?

ps . ten ich support . Niech ich szlag !!! czekam na odp i czekam !!!
 
V 0

vandu

Użytkownik
Witam chcialbym zadac pytanie w sprawie 100% zwrotu stawki podczas pierwszego zakladu. Ta promocja trwa do 28 lutego, jakbym jutro bym poszedl do banku i zrobil przelew to bede mial szanse skorzystac z promocji? Jesli nie to czy jest szansa ze bedzie podobna promocja?

Pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie siwadupa

Wypłata sumy na konto Moneybookers nie może być większa, niż suma wpłaty poprzez MB. Jeżeli wpłacił pan 50zł, nie może pan więcej wypłacić

Panie vandu

Liczy się data zaksięgowania depozytu na koncie gracza w Expekt i kiedy został zawarty zakład promocyjny. Moja rada, proszę poczekać jeszcze parę dni.
 
treter 0

treter

Użytkownik
Mhm mam pytanie, czy moge dokonac wplaty na konto w Expekt poprzez przelew pocztowy bo moj kumpel niestety nie ma konta w banku by se przelac depozyt na konto w Expekt i nie wie czy da rade poprzez poczte, a jak da rade po przez poczte to jak dlugo trwa identyfikacjia takiego przelewu :?:

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom