>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
fito85 0

fito85

Użytkownik
Mam krótkie pytanie jeśli można: jeśli np pierwszy raz wpłaciłem 75 zł na konto Expektu i dostałem bonus tej wysokości, to ile razy i na jaką kwotę muszę obrócić pieniędzmi w zakładach, żebym mógł wypłacać pieniądze na konto?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Panie jemjogurt

Proszę pisać na support z prośbą o zamknięcie konta.
Może pan założyć drugie konto na prawdziwe dane osobowe i spokojnie obstawiać

Pozdrawiam
no i dostalem odpowiedz:

Witam,

Szanowny Kliencie, nie moze Pan dokonac ponownej rejstracji.
Prosze w odpowiedzi na ta wiadomosc przeslac scan dowodu ososbietgo z
widocznymi danymi adreswymi oraz personalnymi - dane te zostana edytowane na
Pana koncie gracza i potwierdzone w dziale zabezpieczen. Dziekujemy za
wspolprace!

Przepraszam za czas oczekiwania



no i?
nie zamkna, a jak jest promocja to mnie nie obejmie bo bede &quot;starym&quot; graczem :roll:
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie Fito85

Należy obrócić min. trzykrotnie o kursie 1.50, za łączną stawkę w pana przypadku 225zł

Panie jemjogurt

Mógł pan to inaczej rozwiązać. Teraz pozostało tylko wysłanie i poprawienie przez obsługę Expekt danych pana konta.
Jeżeli chodzi o promocje to zależy od warunków i przepisów danej promocji, więc tutaj nie mogę odpowiedzieć.

Pozdrawiam
 
U 0

urban33pl

Użytkownik
witam. Ja mam pytanie odnośnie tej promocja która teraz trwa (100% gratis) Mianowicie:
czy na ten zakład o kursie min. 1.50 MUSZĘ wpłacać CAŁY depozyt? Jeśli nie wpłacę całego, to czy w tym mailu który muszę wysłać mam wpisać kwotę którą wpłaciłem na zakład, czy też cały depozyt?? Być może moje pytanie jest nieco głupie, ale ja nowy jestem więc się pytam ;-) pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Nie musi pan grać za całą kwotę depozytu.
Wysyła pan e-mail zgodnie z instrukcją. Otrzyma pan bonus w wysokości pierwszego zakładu.

Pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Do kiedy trwa promocja związana ze 100% bonusu?

O co chodzi z tym trzykrotym obracaniem

Byłbym wzdzięczny za wytłumaczenie :spokodfhgfh:
 
U 0

urban33pl

Użytkownik
wyciąg z regulaminu ;-) :
&quot;Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego zakładu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 5 lutego a 31 marca 2007.&quot;
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
...
Witam serdecznie!
Dlaczego mogę w moich danych nie mogę wpisać znaku &quot;/&quot; Mój adres: Os Polnoc &quot;99/9&quot;
I chcę zmienić adres z &quot;Os Polnoc&quot; na &quot;Os Polnoc 99/9&quot; i nie mogę bo przy potwierdzeniu zmiany adresu wyskakuje informacja na żółtym tle Adres nie może zawierać znaku &quot; Przy rejestracji konta maiłem ten sam problem więc zarejestrowałem się na sam adres Os Polnoc, bez numeru mieszkania i bloku, co mam zrobić aby zmienić swoje dane ?
 
H 0

hakim

Użytkownik
Witam! Mam pytanie związane z bonusem 100 % w Ekspekt. Wiem ,że aby skorzystać z promocji musze wysłać do nich maila nie wiem tylko czy wysyłam maila gdy wpłace pieniądze na konto czy dopiero jak postawie swój pierwszy zakład

Pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Do kiedy trwa promocja związana ze 100% bonusu?

O co chodzi z tym trzykrotym obracaniem


Promocja trwa do końca marca 2007 roku.

O obracaniu bonusu już bardzo, bardzo dużo pisano na forum. W skrócie należy trzy razy obrócić bonus. Jeżeli pan otrzymał np. 50zł bonusu, to trzy razy 50 równa się 150zł i za taką łączną sumę stawki należy zawrzeć zakłady w Expekt, aby bonus mógł zostać wypłacony.

Witam! Mam pytanie związane z bonusem 100 % w Expekt. Wiem ,że aby skorzystać z promocji musze wysłać do nich maila nie wiem tylko czy wysyłam maila gdy wpłace pieniądze na konto czy dopiero jak postawie swój pierwszy zakład

Wysyła pan e-mail po pierwszym zakładzie.

Pozdrawiam
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam!

Na większości poker romów jest tak, że aby grać w turniejach freeroll to trzeba wcześniej złożyć depozyt. Dlatego jestem ciekawy, czy mogę zagrać w tych turniejach jeżeli wcześniej na kase grałem w zakładach bukmacherskich i bingo? ????
 
creative 0

creative

Użytkownik
Wiem ze to pytanie bylo juz niejednokrotnie zadawane ale zrobie to jeszcze raz aby byc w 100% pewnym. Pytanie dotyczy obrotu bonusem. Jezeli wplacilem 150zl, zagralem po kursie 1,5 - po zwroceniu mi bonusa mialem juz 375zl na koncie. Skorzystalem tez z zakladu zwrotu stawki za pierwszy zaklad live na Liverpool-ManU (40zl). Laczna suma stawek jakie musze postawic to bedzie 3*150 + 40*3 + 150*1(moj depozyt)?

Czy pierwszy zaklad liczony jako zwrot, czyli te 150zl jest dodawany do sumy stawek obroconych?

Czy support moze nam powiedziec czy juz odpowiednia ilosc razy obrocilismy pieniazki?



Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdro!
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
#Creative

Obracasz 150zł x3, czyli łącznie musi pan zagrać za łączną sumę stawek 450zł.
Jeżeli chodzi o promocje live to 40zł x 3

Czy panu support odpisze, ile ma pan jeszcze do obrócenia to nie wiem. Łatwo to przecież obliczyć w chodzą w odpowiednią zakładkę na stronie Expekt.

#BananeQ

Proszę pisać na support, który jest odpowiedzialny za poker

Pozdrawiam
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Mam pytanie: Zlecilem wypłate kasy z konta na swoje konto bankowe a jak chceilm sprawdzic w banku czy juz kasa doszla to okazalo sie ze moje konto jest zablokowane bo dlugo nie uzywalem i zalozylem nowe. I nieiwem co teraz edzie z kasa czy da sie np ja odwrucic i wplacic na nowe konto bo nieiwme czy jak na tamte dojdzie to czy oni wyplaca na te nowe a suuport mi nieodpowiada
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Nie jestem w stanie panu na to pytanie odpowiedzieć. Tutaj należało wcześniej zareagować i wycofać przelew. Najlepszą odpowiedź dostanie pan w banku, gdzie było konto. Proszę jutro napisać jeszcze raz na support.
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Czy Expekt w najbliższym czasie będzie wystawiał ofertę skoków narciarskich na Puchar Świata?? :-?
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Mam konto w expekcie na siebie czy moge wygrane pieniądze przelać na konto kolegi jak wysyłałem do nich pieniądze pocztą.

Do lolek1:Jest już oferta naskoki otwórz sobie zakładkę narciarstwo tam jest ????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Czy Expekt w najbliższym czasie będzie wystawiał ofertę skoków narciarskich na Puchar Świata??

Oferta na skoki narciarskie pojawia się przeważnie w dniu zawodów lub dzień wcześniej, ale w godzinach wieczornych.

Mam konto w Expekcie na siebie czy moge wygrane pieniądze przelać na konto kolegi jak wysyłałem do nich pieniądze pocztą.

Wypłata jest realizowana tylko na twoje konto bankowe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom