>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

S 1

sir_smoke_a_lot

Użytkownik
Cześć, udało się komuś z Was otrzymać zwrot postawionej kasy w ramach aktualnej promocji cashback? Czy ciągle proszą o dosłanie dokumentów, chociaż zostały one wysłane pare dni temu??
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Udało się otrzymać, oczekuję na pieniążki które wyszły już z Expext ????
Weryfikacja typowa: skan dowodu w b.dobrej jakości, skan z konta i tyle...
Jeżeli weryfikację robi się przed postawieniem zakładów nie robią problemów...
Ja żadnych nie uświadczyłem, e-mail o zwrot napisany koło 3:00, rano stawka wróciła na konto ????
Tak jak pisałem wyżej polecam wysyłać dokumenty przed zagraniem czegokolwiek...
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
cos sie dzieje z expektem? wplacilem kase poprzez p24, a jej nie ma i nie ma
Mają problemy na przelewy24, w związku z zainteresowaniem. Weź sobie z historii rachunku Twojego konta wyciąg transakcji i wrzuć im na Moje konto -&gt; Dokumenty i poproś agenta z Chatu o weryfikację polecenia wpłaty ???? Ja tak wczoraj robiłem
Pozdrawiam.

EDIT: Wypłata w 4 dni na iPKO ????
 
M 0

m29

Użytkownik
Witam. Mam pytanie posiadam konto w Expekt i wypłaciłem wszystkie pieniądze na konto bankowe. Jeśli nie posiadam już tego konta bankowego (zlikwidowane) a wpłacę przez tą kartę doładowującą pieniądze na Expekt będę mógł po założeniu innego konta bankowego wypłacić tam pieniądze? Bank będzie inny ale wszystkie dane będą takie jak na poprzednim. Expekt nie będzie robić problemów z wypłatą?
I drugie pytanie od jakiej kwoty można wpłacać do Expekt przez paysafecard?
 
R 23

rutra

Użytkownik
Czy istnieje możliwość zmiany waluty z złotówki na euro w expekcie?
Założyłem konto na skrill/moneybookers w euro i chciałbym płacić, grać, wypałacać w euro. U innego bukmachera nie było z tym problemu zamknęli mi konto i założyli nowe z nową walutą. Pani na supporcie mi na to pytanie nie odpowiedziała, miałem e-mailem dostać odpowiedź, ale jeszcze nie dostałem. A może ktoś z Was zna odpowiedź na to pytanie?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
w Expekcie od dawna już takie cos nie przechodzi, chcą albo skrena z konta albo rachunek
Ja miałem weryfikację tylko dowodem w expekt,ale to było parę lat temu,więc nie wiem jak teraz jest.A co do weryfikacji fakturą to parę dni temu wysłałem do Berfred fakturę za ibuprom sztuk dwie i zweryfikowali mi konto w 5 min.
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Czy mogę w expect wpłacić na depozyt paysafecard 20zł ?
i od jakiej sumy mogę wypłacać ewentualną wygraną po wpłaceniu paysafecard?
PRoszę o odpowiedź ????
 
kebap 0

kebap

Użytkownik
Panowie ile idze wypłata na konto bzwbk?
Wypłata na konto w Polsce idzie zazwyczaj 2 dni robocze np. jeśli wypłacisz kasę o dowolnej porze w poniedziałek to kase masz w środę, a jeśli w piątek to kase masz we wtorek.
 
Do góry Bottom