>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Wypłaciłeś od bukmachera jednego dnia i tego samego dnia sprawdzasz czy nie ma na koncie bankowym?Trochę cierpliwości, bo na na pewno te pieniądze zostały wysłane skoro zniknęły z oczekujących.
 
A 72

antua

Użytkownik
Po raz pierwszy postanowiłem sobie wypłacić wygraną. Wcześniej podałem wszystkie potrzebne skany, zostało zatwierdzone. W miejscu oczekujące wypłaty była podana ta kwota, którą dziś (właściwie to już wczoraj) wypłaciłem. Wieczorem loguje się na expekta i ta oczekująca wypłata zniknęła. Czy to oznacza, że pieniądze wysłali? Sprawdzałem i na koncie bankowym tych pieniędzy nie ma (na 100% wszystko dobrze wypełniłem, łącznie z numerem konta). Czy to oznacza, że te pieniądze dostanę na konto tylko np. muszą zostać zaksięgowane itp. itd. czy może od tak o sobie cofnęli wypłatę nie podając powodu?
Nie ma to ja usmiac sie o 3 w nocy. RUTRA chlopie ogarnij sie moj chrzesniak 4 letni jest bardziej ogarniety niz ty (prawdopodobnie IQ tez ma wyzsze). 10 osob ci pisze ze musisz obrocic depozyt przed wyplata, ty dalej tego zapewne nie kumasz. A teraz myslisz ze jak kliknales WYPŁATA, suma znika i co na koncie ja masz miec od razu? Moze mieli ci zostawic zebys sobie jeszcze &quot;powygrywał&quot;. forum jest po to zeby pytac i uzyskiwac odpowiedzi ale bez przesady ... czytanie ze zrozumieniem sie klania
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
&quot;Nie ma to ja usmiac sie o 3 w nocy. RUTRA chlopie ogarnij sie moj chrzesniak 4 letni jest bardziej ogarniety niz ty (prawdopodobnie IQ tez ma wyzsze)&quot;

@Antua widać ,że zupełny laik w tym temacie ale nie obrażaj tego człowieka :zoltakartka:
 
R 23

rutra

Użytkownik
Zapomniał wół jak cielęciem był. Każdy kiedyś musiał zaczynać. Nie wierzę, że wszyscy wszystko od razu wiedzieli. Z tym depozytem to się chciałem upewnić tak na wszelki wypadek, ale wszystko rozumiem. Oczywiste jest, że pieniądze od razu nie dojdą, tylko po prostu myślałem, że oczekujące = jeszcze nie mam ich na koncie.
Właśnie widzę, że forum nie jest po to, żeby się pytać, bo jak tylko zadam jakieś pytanie, które dla kogoś doświadczonego wydaje się oczywiste to od razu się wyśmiewa, a jak podam sposób na wygrywanie, który już wcześniej odkrył jeden użytkownik i dzięki temu sposobowi wygrał 50k (teraz już się tak nie da grać) to od razu większość pisała, że sposób jest zły.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
może miał taką sytuację? Wczoraj zleciłem wypłatę na MB, cały czas była do anulowania w oczekujących wypłatach. A teraz nie ma jej do anulowania, ale nie ma też kasy na MB. A w tranzakcjach jest że wypłacałem. A kasy nie ma ani na Expekt ani na MB.. Wie ktoś w czym problem?
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
proszę o pomoc w następującym temacie : od dwóch dni &quot;boksuję&quot; się z expektem o wypłatę środków na MB 9 nie chodzi o wielka kwotę, bo zlecałem wypłatę 180 zł,ale o same zasady, bo w życiu nie spotkalem się z taką ignorancją supportu jak w ich przypadku ), zakładałem konto,wkładem i bonusem obróciłem zgodnie z ich wymogami, wysłałem wszystkie wymagane przez nich dokumenty do weryfikacji konta ( mailem, bo na stronie nie dało sę ich zaimplementować pomimo tego, że ich wielkość nie przekraczała 1 Mb ),następnie nastąpiła wymiana maili odnośnie tego,że nie otrzymali dokumentów ( dziwne bo odpisywali na kopii maila, którego wysłałem), potem przesłałem dokumenty az jeszcze, potwierdzili, że wszystko jest ok, i zapewnili, że wypłatę dzisiaj zrealizują, rano oczywiście jej nie było, to samo o godzinie 14, po przesłaniu kolejnego maila, poproszono mnie o cierpliwość i zapewniono kolejny raz o wypłacie środków w dniu dzisiejszym...po kilku godzinach, ku mojemu zdziwieniu środki przypisano mi ponownie do konta w zakładach, kolejna próba wypłaty została anulowana, bez żadnej odpowiedzi, bez niczego...co robić? pomóżcie...nigdzie nie spotkałem się z takim traktowaniem klienta, a grałem w bet365, bwin, tobecie...niby poważna firma, a takie szopki odstawiają...
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Czy będzie jakiś -problem z wpłatą za pomocą MB jeśli konta na MB i na Expekt mam założone na inne maile? Na stronce Expektu piszą, żeby używac meila tega samego co na Expekt ale ja na MB mam inny meil niż na Expekt więc jak to będzie?
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Jednak nie można wpłacić przez MB jeśli adres mailowy nie zgadza sie z tym zarejestrowanym w Expekt. ;) Próbowałem i nie przeszło.
Poprawka, sprobowałem jeszcze raz i tym razem przeszło, nie wiem o co chodzi ale kasa wpłacona. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam. moglby mi ktos wytlumaczyc sytacje ze skanami ? na poprzednim buku nie bylo to wymagane ...
Teraz praktycznie większość bukmacherów żąda potwierdzenia tożsamości przez gracza. W wyniku tego bukmacher życzy sobie sobie skan dowodu osobistego ( potwierdzenie danych osobowych), jakiegoś rachunku wystawionego na Ciebie np za telefon ( w celu potwierdzenia adresu zamieszkania) i czasami chcą np screen z moneybookers czy konta bankowego. Jak nic nie próbowałeś przekręcić bukmachera to nie masz się czego obawiać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 256

vernix

Użytkownik
Witam. moglby mi ktos wytlumaczyc sytacje ze skanami ? na poprzednim buku nie bylo to wymagane ...
W Expekt raczej bez weryfikacji się nie obędzie. Najlepiej załadować dokumenty przez ich stronę przed wypłatą i poczekać kilka godzin na weryfikację. Wymagają dokładnie takich dokumentów jak napisał Konrad140.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

buczekag

Użytkownik
Czy ktoś kiedyś z Was wypłacał na konto oszczędnościowe w banku millenium? Bo mam problem, drobna wypłata. A już od 2 tygodni nie dostałem jej na konto. Pisałem do expekt i dostałem odpowiedź, o wysłanie wyciągu, raz, a potem drugi. Niestety rezultatu brak. Na kolejną odpowiedź od expekt czekam od piatku. Czy miał ktoś podobną sytuację?
 
Do góry Bottom