>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

P 0

patriota2412

Użytkownik
Jestem 240zł na minusie, teraz nieco zmieniłem taktyke, wpłaciłem 60zł, a obecnie z tego 60 mam 100zł. Czyli kiedy będę mógł wypłacić? Jak obrócę depozyt 1 raz czyli z tego 60 zrobi się 120? Czy jak z tych 300zł zrobi się 600zł? Nie wiem czy ja to dobrze zrozumiałem.
W obrocie depozytem chodzi o sumę wartości zawieranych zakładów, nie jest ważne ile w międzyczasie z tego wygrasz. Jeśli miałeś taki warunek z depozytem o wartości 60PLN, to znaczy tyle, ze suma wartości zawartych przez Ciebie zakładów musi wynosić 60 PLN. Czy te zakłady będą wygrane to już nieistotne, po tym obrocie będziesz mógł po prostu wypłacić tyle ile w międzyczasie ugrasz.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Czyli jeśli mam w historii sumę stawek prawie 7k a wygranych 6,8k czyli -200 tzn., że jak wpłacę 25zł i z tych 25 postawię przykładowo za 10zł a wygram 100zł to te 115zł mógłbym wypłacić (bo te 25zł dawno bym już obrócił). Dobrze zrozumiałem?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Źle. Przecież to jest banalnie proste. Nie mają znaczenia twoje wcześniejsze zakłady. Masz 0zł w expekt, wpłacasz 25zł i teraz musisz zagrać za 25zł. Nieważne czy w kasynie czy w zakładach. Ma być zagrane za 25zł. Może być 25 zakładów po 1zł, a może być 1 zakład za 25zł. Koniec.
 
R 23

rutra

Użytkownik
A jak wpłacę sobie 25zł zagram za 24,99zł i wygram 25,01zł po czym zagram za 25zł i wygram to już będę mógł sobie wypłacić? ???? Tak teoretycznie pytam na najprostszych przykładach.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A jak wpłacę sobie 25zł zagram za 24,99zł i wygram 25,01zł po czym zagram za 25zł i wygram to już będę mógł sobie wypłacić? ???? Tak teoretycznie pytam na najprostszych przykładach.
Wtedy wpada do Ciebie CBA i zgranie wszystkie ruchomości z Twojego domu.Ogarnij się człowieku z tymi idiotycznymi pytaniami.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Wtedy wpada do Ciebie CBA i zgranie wszystkie ruchomości z Twojego domu.Ogarnij się człowieku z tymi idiotycznymi pytaniami.
Sorry, ale chcę po prostu wiedzieć, bo mam problemy z interpretacją tego punktu regulaminu.
To może zapytam inaczej: jeśli wpłacam 25zł i typuje za 25zł po kursie 1.01 to już te 25zł obróciłem? Teraz dobrze zrozumiałem?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To może zapytam inaczej: jeśli wpłacam 25zł i typuje za 25zł po kursie 1.01 to już te 25zł obróciłem? Teraz dobrze zrozumiałem?
Tak, pod warunkiem że nie odnosisz się do żadnej promocji.
W przypadku promocji określony jest minimalny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filipczak 3

filipczak

Użytkownik
wypłacacie na konto bankowe czy raczej przez moneybookers i jakie kwoty? chodzi mi oczywiście o US (ja mało gram i mało wygrywam, kwestia kilkuset złotych), muszę na konto bezpośrednio bo mam problem z moneybookers bo mam dwa konta na dwa emaile i pewnie mnie zablokują ( jak ktoś mi doradzi jak jedno z nich usunąć, a drugie zostawić i na to konto wpłacać byłbym wdzięczny)
 
E 59

exploser

Użytkownik
Czy jak wpłaciłem na buka z MB to mogę wypłacić na konto w banku?

niestety nie posiada takiej opcji jeśli wypłacisz na konto bankowe a wpłacałes z MB to wypłata zostanie cofnieta a Twoje konto może być zbanowane, (pranie brudnych pieniedzy), więc jesli wpłacałes MB to MUSISZ wypłacić również na MB, pozdro
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Jak tam expekt dalej sie ociaga z wyplatami na konta bankowe ponad tydzien(tak jak w wrzesniu bylo) czy teraz jest juz normalnie 1-2dni?
 
R 23

rutra

Użytkownik
Po raz pierwszy postanowiłem sobie wypłacić wygraną. Wcześniej podałem wszystkie potrzebne skany, zostało zatwierdzone. W miejscu oczekujące wypłaty była podana ta kwota, którą dziś (właściwie to już wczoraj) wypłaciłem. Wieczorem loguje się na expekta i ta oczekująca wypłata zniknęła. Czy to oznacza, że pieniądze wysłali? Sprawdzałem i na koncie bankowym tych pieniędzy nie ma (na 100% wszystko dobrze wypełniłem, łącznie z numerem konta). Czy to oznacza, że te pieniądze dostanę na konto tylko np. muszą zostać zaksięgowane itp. itd. czy może od tak o sobie cofnęli wypłatę nie podając powodu?
 
Do góry Bottom