>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

docent_3 0

docent_3

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze kolega alebum, 11, 12 i 15 września zleciłem wypłatę i do dziś nie mam pieniędzy i też tłumaczą się problemami w banku, po prostu żenada.
 
A 4

alebum

Użytkownik
Śmierdzi to małą upadłością firmy lub coś w ten deseń.... co dwa dni podają inny termin teraz wydłuzyło się to aż do poniedziałku żałosne.
edit: zlamanego grosza im uż nie wpłace i radze też innym uważać bo porblem jest szerszy, piszą że tylko wypłaty w dniu 12 września a tak naprawde jest tego sporo więcej !
 
R 0

reftol

Użytkownik
Czy ktoś z was dostał wypłatę zleconą w ubiegłym tygodniu?? Ja czekam za wypłatą zleconą 14 dostałem info na chacie ,że do 24.09.12 powinna być najpóźniej ???? martwię się ma ktoś jakieś info??
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Ja też czekam na wypłatę. Mam nadzieję, że faktycznie do poniedziałku dojdzie. Ale u mnie mają wielki minus za coś innego. Nie chcą mi wypłacić kasy na mb, co jest dość dziwne. U nich to jest normalne, że jeśli się wpłaci najpierw przez p24, później przez mb, to na mb nie wypłacą ?
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Dziś dostałem pieniądze z 12 i 14 września - zgodnie z zapewnieniami Expekta. Czekam jeszcze na wypłatę z wczoraj. Może rzeczywiście mieli problemy z bankiem.
Albo ogolili frajerów na lidze europejskiej i znalazły się pieniądze.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Najwyraźniej Expekt chciał dorzucić trochę hazardu do hazardu - wypłaci czy nie wypłaci. Ktoś wie jaki był kurs?
 
justt 212

justt

Użytkownik
Cześć. Mam takie pytanie, aktualnie mam 21 lat, ale zaczynałem obstawiać dosyć młodo... Dzisiaj trochę ugrałem na expekcie, ale konto mam jeszcze na brata dane za małego.

Jak jest z weryfikacją? Puszczą normalnie czy będą wymyślać? I czy ewentualnie nie będzie problemu kiedy puszcze przelew na swoje konto?

Pozdrawiam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Cześć. Mam takie pytanie, aktualnie mam 21 lat, ale zaczynałem obstawiać dosyć młodo... Dzisiaj trochę ugrałem na expekcie, ale konto mam jeszcze na brata dane za małego.

Jak jest z weryfikacją? Puszczą normalnie czy będą wymyślać? I czy ewentualnie nie będzie problemu kiedy puszcze przelew na swoje konto?

Pozdrawiam
wypłate musisz robic na konto brata. Dane musza byc takie same. Jesli chodzi o weryfikacje to odemnie nigdy nic nie chcieli
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom