>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Mam jeszcze pytanie,czy wysłanie skanu dowodu osobistego jest bezpieczne? Trochę sceptycznie jestem do tego nastawiony zwłaszcza że wszędzie się słyszy o różnych przekrętach.
Możesz spać spokojnie. Dane przechowywane u nas są bezpiecznie.

Witam. Przy opcji wypłaty na Monebookers mam komunikat :

Brak dostępnego konta Skrill (Moneybookers). Wypłata możliwa jest wyłącznie do konta, z którego wcześniej dokonana została wpłata.

Czy po wpłacie depozytu ze Skrill będę mógł wypłacić jakieś pieniądze które były &quot;wygrane wcześniej&quot; z depozytu poprzez przelewy24 ?
Gdy wpłacisz za pomocą Skrill, musisz tą kwotę minimum raz obrócić, wówczas możesz wypłacić tym sposobem.

Mam jeszcze jedno pytanie.Chcę wpłacić pieniądze na konto expekt i nie wiem co mam wpisać w rubryce adres? Czy numery Swift i IBAN będą potrzebne? I jeszcze jedno czy przelew mogę wykonać z każdego banku?
Nic nie musisz wpisywać w rubryce adres. Jeśli twój bank wymaga takich danych to adres znajdziesz na forum.
Swift i iban nie są potrzebne.
Tak, możesz dokonać przelewu z każdego banku. Polecam metodę przelewy24.
 
S 0

stopka1987

Użytkownik
minimalna kwota wplaty karta kredyyowa 10 euro 20 pln
to 20 pln da sie przelewac?
10 euro to ok 40 pln/// prosze o wyjasnienie
Minimalna wpłata wynosi 10 EUR (20 PLN) lub ekwiwalent w innej walucie.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Czy Expekt pobiera jakąś prowizję za wypłacenie pieniędzy na kartę kredytową ?
Nie, Expekt nie pobiera opłat za wypłaty na kartę kredytową.

minimalna kwota wplaty karta kredyyowa 10 euro 20 pln
to 20 pln da sie przelewac?
10 euro to ok 40 pln/// prosze o wyjasnienie
Minimalna wpłata wynosi 10 EUR (20 PLN) lub ekwiwalent w innej walucie.
Minimalna kwota wpłaty kartą kredytową to 25PLN
witam,
czy ja pieniądze wpłacałem do expekt z konta bankowego to mogę teraz wypłacić na moneybookers?
Nie, musisz wcześniej wpłacić poprzez moneybookers.
 
K 0

komar251

Użytkownik
Witam. Do tej pory grałem w sts. Ale jeżdżenie co dzień jest nie opłacalne z Mojego punktu widzenia. Chciałbym zacząć grać online . Proszę o odpowiedzi.

1. Czy da się zrobić przelew z ipko na expect o wartości 50 zł i, jaka będzie prowizja z tego. Zrobiłem konto na bwin i było napisane że przelew minimum 500 zł....

2. Czy trzeba mieć jakiś obrót tych wpłaconych pieniędzy żeby móc je wypłacić. I jaki minimum zarobku żeby to było opłacalne.

3. Czy możliwa jest wypłata na konto bankowe i jaki minimum.

4. Czy opłacalne będzie grać powiedzmy kursy 1.20 jeden mecz ? Sts zabiera trochę stawki , jak jest tutaj ?

5. Czy da się na jeden mecz postawić wygrana którejś z drużyn i jeszcze over goli? U ziemniaka na jednym kuponie się nie da. Czy da się mieć dwa kupony na jeden mecz.

Póki co to wszystko z góry dziękuję za pomóc.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Witam. Do tej pory grałem w sts. Ale jeżdżenie co dzień jest nie opłacalne z Mojego punktu widzenia. Chciałbym zacząć grać online . Proszę o odpowiedzi.

1. Czy da się zrobić przelew z ipko na expect o wartości 50 zł i, jaka będzie prowizja z tego. Zrobiłem konto na bwin i było napisane że przelew minimum 500 zł....

2. Czy trzeba mieć jakiś obrót tych wpłaconych pieniędzy żeby móc je wypłacić. I jaki minimum zarobku żeby to było opłacalne.

3. Czy możliwa jest wypłata na konto bankowe i jaki minimum.

4. Czy opłacalne będzie grać powiedzmy kursy 1.20 jeden mecz ? Sts zabiera trochę stawki , jak jest tutaj ?

5. Czy da się na jeden mecz postawić wygrana którejś z drużyn i jeszcze over goli? U ziemniaka na jednym kuponie się nie da. Czy da się mieć dwa kupony na jeden mecz.

Póki co to wszystko z góry dziękuję za pomóc.
1. Tak, da się i nie ma żadnej prowizji.
2. Obrót dopiero robisz jak przyznany Ci zostaje bonus, a to Twoja sprawa czy chcesz bonus. Jezeli nie chcesz to nie masz obrotu, wyplacasz kiedy chcesz.
3. Jest mozliwa wyplata na konto bankowe. Sprawdz sobie, bodajze od 50 zl jest wyplata.
4. Bukmacherzy internetowi nie zabieraja nic z pieniedzy. Masz caly zysk. Stawiasz za 50 zl kurs 1.20. Wygrywasz 10 zł czyli masz na koncie 60 zł.
5. Nie, tutaj tez nie można.
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Kartki
Real Madrid - CSKA Moskva
Most bookings points Real Madrid +10 2.05 CSKA Moskva -10 1.70
Czy chodzi o to że kto będzie miał więcej punktów za kartki??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Kartki
Real Madrid - CSKA Moskva
Most bookings points Real Madrid +10 2.05 CSKA Moskva -10 1.70
Czy chodzi o to że kto będzie miał więcej punktów za kartki??
Żółta kartka = 10 pkt
Czerwona kartka = 25 pkt

Do punktów &#39;uzbieranych&#39; przez Real dokładasz jeszcze dodatkowe 10 pkt (tak jakby na starcie mieli jedną kartkę więcej dla wyrównania szans obu stron w tym zakładzie).
 
Z 0

zotts

Użytkownik
wplacalem srodki na expekt przez przelewy24, teraz mam pytanie chcialem wyplacic srodki przelewem bankowym, wyplaci sie tak?? jest jakas prowizja?
 
O 0

oronixx

Użytkownik
Witam,
konto w serwisie Expekt założone na osobę pełnoletnią, wraz z pierwszą wpłatą z konta którego właścicielem jest ta osoba. Czy jeżeli na konto Expekt wpłynęły środki pieniężne z konta którego właścicielem nie jest właściciel konta Expekt, mogą powstać problemy przy wypłacie pieniędzy?
Nie miałem pieniędzy na koncie w mbanku i zapłaciłem bratu w gotówce, a on przelał pieniądze na moje konto Expekt.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Jezeli ktos wyplacal w ostatnim czasie ile +/- ida wyplaty na MB? Nie ma problemu z wyplacaniem wiekszych sum?
 
hulio90 1,5K

hulio90

Użytkownik
Mam następujące pytanie:
Od dłuższego czasu mam konto na Expekcie z którego korzystam. Zawsze wpłacałem pieniążki przez przelewy24 natomiast wypłaty otrzymywałem na konto. Obecnie wypłaty na konto nie są zbyt bezpieczne dlatego pomyślałem o Moneybookers. Na koncie w Expekcie posiadam pewną sumę którą ugrałem, czy jeśli wpłacę tym razem na Expekta przez Moneybookers pieniążki i je obrócę, to będę mógł dokonać wypłaty już na Moneybookers, czy będę zmuszony nadal korzystać z przelewu bezpośredniego do banku??
 
hulio90 1,5K

hulio90

Użytkownik
Czyli jak na Expekcie mam powiedzmy 200 zł wpłacone przez przelewy24 i teraz wpłacę tam jeszcze 100 zł przez Moneybookers to normalnie będę mógł całość wypłacić przez Moneybookers, tak?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom