>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

D 0

diabllowe

Użytkownik
Hmm na pewno? Bo znalazłem właśnie takiego posta od Expekt:

&quot;Panie MefiuPro

Na konto w Expekt można wpłacać od osób trzecich.
Jeżeli chodzi o wypłaty to tylko na konto bankowe osoby zarejestrowanej w Expekt

Nie ma innej możliwości

Pozdrawiam&quot;
 
V 0

valdikrk.m2

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące wypłaty na konto bankowe.
W dniu 24.12 otrzymam e-mail od Expekt:
Drogi Kliencie,
Twoja wyplata dla sumy 45.00 PLN zostala przekazana do realizacji przez expekt.com.
konto bankowe:
-----------------------------
PKOPPLPW
Bank Pekao SA
Oddział w Krakowie
Ul. --------------
Polska

Prosze skontaktuj sie z [email protected] jezeli masz jakies pytania.
Serdeczne pozdrowienia,
expekt.comDo dnia dzisiejszego przelew do mnie dotarł.
Ile zazwyczaj trzeba czekać na kasę?
Live Chat Expekt nie działa. Można zostawić jedynie wiadomość.
 
kendyssob 0

kendyssob

Użytkownik
Witam jestem nowy na Expekcie i mam pytanie czy przy wypłacie trzeba spełnic te wszystkie wymogi ktore pisza na stronie ?
Ze względu na wymogi regulaminowe i bezpieczeństwo Twojego konta gracza, prosimy o przedstawienie nam wymaganych poniżej informacji.
1, Identyfikacja danych personalnych – rządowy dokument ze zdjęciema, którym może być:
Paszport
Dowód osobisty
Prawo jazdy
[Akceptowane są dokumenty zawierające zdjęcie oraz potwierdzenie nazwiska i wieku]
2. Potwierdzenie metody płatności – jedno z poniższych:
Kopia karty kredytowe/debetowej zarejestrowanej w expekt.com (przód)
Zrzut ekranu z konta bankowego, pokazujący depozyt do expekt.com
[Dodatkowe dokumenty mogą być wymagane, jeśli wpłata nie jest dokonywana za pomocą karty]
3, Potwierdzenie adresu – jedno z poniższych:
Rachunek
Wyciąg bankowy
[Potwierdzenie adresu nie powinno być starsze niż 3 miesiące i powinno zawierać nazwisko oraz zarejestrowany adresu]
Wszystkie podpunkty trzeba spełnic przed pierwszą wypłatą ?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Tak, jak będziesz chciał wyplacić pierwszy raz to dostaniesz maila z prośbą o te dokumenty. Jest to standardowa procedura u większości bukmacherów internetowych ????
Pozdrawiam
 
kendyssob 0

kendyssob

Użytkownik
Tak wiem ale wszędzie jest tylko skan dowodu,a tu trzeba wiele dokumentów wysłac.... I po co im to potwierdzenie adresu jak na dowodzie jest adres albo prawku.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy można w Expekt wplacic przez Moneybookers a następnie wypłacić na konto bankowe?
 
waska 131

waska

Użytkownik
MOŻNA tak wypłacać , na expekt wpłacajac przez MB mozna wypłacić na konto bankowe , wpłacajac przez paysafecard rownież można wypłacić na mb lub konto bankowe
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Witam jestem nowy na Expekcie i mam pytanie czy przy wypłacie trzeba spełnic te wszystkie wymogi ktore pisza na stronie ?
Ze względu na wymogi regulaminowe i bezpieczeństwo Twojego konta gracza, prosimy o przedstawienie nam wymaganych poniżej informacji.
1, Identyfikacja danych personalnych – rządowy dokument ze zdjęciema, którym może być:
Paszport
Dowód osobisty
Prawo jazdy
[Akceptowane są dokumenty zawierające zdjęcie oraz potwierdzenie nazwiska i wieku]
2. Potwierdzenie metody płatności – jedno z poniższych:
Kopia karty kredytowe/debetowej zarejestrowanej w expekt.com (przód)
Zrzut ekranu z konta bankowego, pokazujący depozyt do expekt.com
[Dodatkowe dokumenty mogą być wymagane, jeśli wpłata nie jest dokonywana za pomocą karty]
3, Potwierdzenie adresu – jedno z poniższych:
Rachunek
Wyciąg bankowy
[Potwierdzenie adresu nie powinno być starsze niż 3 miesiące i powinno zawierać nazwisko oraz zarejestrowany adresu]
Wszystkie podpunkty trzeba spełnic przed pierwszą wypłatą ?
Ja przy okazji mam pytanie. Wypłacając pieniądze w bankomacie wbk (bo tam mam konto), na koniec pyta czy wydrukować jakieś potwierdzenie. Czy to może być ten cały wyciąg? Od dłuższego czasu się zastanawiam co to, brzmi prosto, a jednak nie rozumiem po co im to. A może wystarczy formularz zgłoszeniowy programu na stacji paliw? Jest adres, dane, data urodzenia..
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak, jak będziesz chciał wyplacić pierwszy raz to dostaniesz maila z prośbą o te dokumenty. Jest to standardowa procedura u większości bukmacherów internetowych ????

Pozdrawiam
Ale nie zawsze. Często bukmacherom wystarczy tylko dowód, a te wymienione punkty są dla zasady. No, lecz często nie znaczy zawsze :p
 
Do góry Bottom