>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Może nie do końca Ci pomogę,ale wypłacałem w tygodniu z Expekt tym razem na Neteller.
Wypłata zlecona o północy po 15 godzinach kasa na koncie.
Zapytaj na live chat jutro,może potrzebują jakiś dodatkowy dokument do weryfikacji.
Wcześniej nigdy na MB nie wypłacali mi dłużej niż 24h.Wypłacałem na MB wielokrotnie już.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 0

na-lody

Użytkownik
Expekt chyba się po mału kończy
Niestety firma zaczyna mieć chyba kłopoty. Problemy z wypłatą środków.Przy rejestracji i depozytach wszystko ok ale schody zaczynają się w momencie próby wypłaty środków. Trzeba mieć naprawdę anielską cierpliwość żeby dogodzić Panią z supportu przy weryfikacji osoby oraz przygotować stertę dokumentów łącznie z rozmiarem bielizny i do tego zaopatrzyć się w dobrej jakości skaner lub markowy aparat fotograficzny, bo nie wiadomo czego sobie podczas dalszej weryfikacji zażyczą. Gram na wielu portalach ale z takimi cyrkami spotkałem sie po raz pierwszy. Zakrawa mi to na celowe działania w celu nie wypłacania lub utrudniania wypłat a stad już niedaleka droga do plajty.Kursy słabe,duże bo 60 krotne obroty bonusem do wypłaty w kasynie,ogólnie nie polecam a nawet odradzam????
A.C.
 
michi 3

michi

Użytkownik
Czy jak pierwszy raz wplacalem kase przez konto bankowe a teraz bede chcial przez poczte to beda jakies problemy? z ewentualna wyplata?
 
N 0

na-lody

Użytkownik
O na pewno sie jakies znajda. Mogą poprosić o zgode na wypłate np Putina i bedziesz musial im dostarczyc.To co tam wyprawiaja to jest poprostu koszmar z czyms takim sie jeszcze nigdzie nie spotkalem grajac na portalach internetowych.......naprawde trzeba byc w czepku urodzonym zeby odzyskac od nich pieniadze:-|
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
To ciekawe co piszecie, bo ja nigdy z tą firmą problemów nie miałem, a robiłem już kilka wypłat od kilkuset złotych w górę, zawsze przez MB (Skrill). Kasa na MB wpływała najpóźniej po 24h, więc nie widzę w tym jakiejś tragedii. W ostatnią niedzielę wypłacałem 1000 zł i po ok. 20 h miałem kasę na koncie. Konto u nich mam od paru lat i z tego co pamiętam to do weryfikacji musiałem przesłać tylko scany dowodu osobistego. Robiłem to ponad rok temu, więc może w ostatnim czasie zwiększyli swoje wymagania weryfikacyjne. Jak dotąd współpraca z nimi na bardzo duży plus i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni :grin:.
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Firma jak dla mnie ma tragiczny Polski support. Ale na szczescie z wyplatami nie mialem problemow, a w innych sprawach zawsze byl bardzo pomocny support angielskojezyczny.
Tak jak pisalem wielokrotnie FIRMA ok - ale jak macie jakikolwiek problem piszcie odrazu do supportu angielskiego. Polski bedzie twierdzil ze sie nie da lub ze trzeba czekac nie wiadomo ile, a &quot; Anglicy&quot; zalatwia od reki lub do godziny
 
N 0

na-lody

Użytkownik
Dokładnie. U nich się nic nie da. A weryfikacja dramatyczna, co chwile coś. Wplaty bardzo proszę ale wyplaty to niekoniecznie.......przepychanki od tygodnia. Gram na 4 portalach i to co wyprawiaja na tym to sie w glowie nie miesci????
 
O 7

odyn

Użytkownik
ja wypłacałem i wypłata na drugi dzień była na MB, z polskim supportem miałem styczność 2 razy i wszystko było ok, więc ✅
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
&quot;Uprzejmie prosimy o dostarczenie fotografii, na kt�rej koło twarzy trzymasz oficjalny dokument tożsamości ze zdjęciem oraz kolorową kopię dw�ch stron dowodu osobistego. Prosimy r�wnież o przesłanie kopii dokumentu z potwierdzeniem adresu zamieszkania (np. rachunku). Tw�j bonus powitalny może bowiem zostać wypłacony dopiero, gdy otrzymamy od Ciebie wszystkie wymagane zdjęcia i dokumenty.
Zeskanowane kopie możesz przesłać na adres [email protected] . Upewnij się, że nie są one za ciemne, wszystkie dane są na nich czytelne a zdjęcia wyraźnie widoczne. Radzimy r�wnież zabezpieczenie wiadomości e-mail, do kt�rej je dołączysz, hasłem będącym Twoim loginem w serwisie Expekt. To da Ci pewność, że tylko nasz uprawniony personel będzie miął dostęp do Twoich danych osobowych.
Lojalnie uprzedzamy, iż jeśli wymagane dokumenty nie zostaną dostarczone w ciągu 7 dni od otrzymania tej wiadomości, nie będziesz m�gł skorzystać z bonusu powitalnego.
Tak rygorystyczna weryfikacja tożsamości jest wymogiem prawnym. Zapewniamy jednak, że wszystkie dane, kt�re nam prześlesz, będą przechowywane bezpiecznie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania możesz skierować je do nas, wysyłając e-mail na adres [email protected]
Dziękujemy za wsp�łpracę i pozdrawiamy,
Jean Davids
Zespol Incentive
http://www.expekt.com
Expekt Gaming (Gibraltar) Limited&quot;

Taką wiadomość dostałem od Expektu. Czy to normalne , żeby chcieli zdjęcie z dowodem przy twarzy? to już chyba lekka przesada :/
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
co ja mam zrobić w wypadku kiedy to nie ma na mnie żadnych rachunków?
1. Kopii trwalego (drukowanego) dokumentu z ostatnich 3 miesiecy, z widoczna data, ktory moglby potwierdzic Pana dane adresowe. Moze to byc np. rachunek za telefon,
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Kiedy byłem jeszcze niepełnoletni założyłem konto w Expekt na mamę. Wypłacałem na swoje konto bankowe. Teraz jestem już pełnoletni, mam konto w Expekt i chcę wypłacić kasę. Czy mogę na to samo konto bankowe, na które kiedyś wypłacałem? Czy mają oni jakąś historię numerów kont bankowych, dla których każdy nr. przypisuje się do konta w Expekt?
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
W sobotę rano zleciłem wypłatę pieniędzy i na początku była ona widoczna w zakładce wypłaty lecz po pewnym czasie zniknęła tak jakby została kasa przesłana na konto. Kasy na koncie jeszcze nie mam no ale oczywiste bo raczej ciężko żeby była po 1 dniu i właśnie mam pytanie czy mogą mi jeszcze cofnąć ta wypłatę bo nie robiłem żadnej weryfikacji i boje się ze za parę dni mi cofnął kasę z powrotem na konto gracza.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
W sobotę rano zleciłem wypłatę pieniędzy i na początku była ona widoczna w zakładce wypłaty lecz po pewnym czasie zniknęła tak jakby została kasa przesłana na konto. Kasy na koncie jeszcze nie mam no ale oczywiste bo raczej ciężko żeby była po 1 dniu i właśnie mam pytanie czy mogą mi jeszcze cofnąć ta wypłatę bo nie robiłem żadnej weryfikacji i boje się ze za parę dni mi cofnął kasę z powrotem na konto gracza.
Jeżeli to wypłata na konto bankowe to poczytaj o przelewach bankowych w weekendy.
 
Do góry Bottom