>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

E 0

element11

Użytkownik
Witam serdzenie. Potrzebuje waszej pomocy , otóż chciałam wypłacić gótkwe z konta expekt , wysłałam swoj skan dowodu ktory został pozytywnie rozpatrzony. Czekam i czekam na wypłate dlatego postanowiłam napisać do nich na czacie , o to co mi odpisali... :
Lukasz: 1. zdjecie, na ktorym trzyma Pani dowod osobisty na wysokosci twarzy, Lukasz:
2. Kopie trwalego (drukowanego) dokumentu z ostatnich 3 miesiecy, z widoczna data, ktory moglby potwierdzic Pani dane adresowe. Moze to byc np. rachunek za telefon. Lukasz:
3. Potwierdzenie wplaty dokonanej na konto
Czy ktoś z czymś takim się spotkał i czy jest to zgodne z regulaminem ?
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie na jaki adres mam wysłac dokumenty do weryfikacji.
Wysłałem już ale nie wiem czy na dobry adres bo nie dostałem żadnego potwierdzenia że konto zostało zweryfiowane bądz nie.
Wysyłałem na support@expektcom
 
R 0

ruiy

Użytkownik
Również mam problem z wypłatą. wpłaciłem w sierpniu 200zł. Wtedy był cashback do 200 zł, akuratnie wygrałem, i po kilku innych zakładach mam na koncie blisko 1000 zł. Oprócz dowodu, żądają ode mnie zdjęcia z dowodem przy twarzy oraz:
&quot; Proszę uprzejmie o przesłanie także dokumentu potwierdzającego twój adres zamieszkania, rozumiemy przez to kopię niedawno otrzymanego rachunku za opłaty oraz kopię potwierdzenia dokonanej wpłaty, taką jak wyciąg z twojego konta bankowego lub kopie karty kredytowej w celu ich weryfikacji. &quot;
Wszystkie rachunki w domu (prąd, woda, gaz) są nie na moje dane. Czy rachunek za telefon może być? Ewentualnie wypisanie tej faktury w sklepie? Kopia dokonanej wpłaty jest odnośnie zapłacenia tego rachunku, zgadza się?
Jest szansa, że odzyskam pieniądze?
Pozdrawiam
 
M 0

maciasenko

Użytkownik
Mam ten sam problem co wyżej. Od miesiaca walcze o wyplate 400zl ktore wplacilem. Wyslalem skany dowodu, potwierdzenie przelewu, wyciag z konta bankowego moje zdjecia na ktorych trzymam swoj dodow osobisty po czym dostalem maila, w ktorym poprosili mnie jescze raz o wyslanie wszystkich tych dokumentow w celu weryfikacji. Dodam ze wczesniej zaakceptowali te dokumenty. Nie wiem co mam robic. Jest jakas szansa ze odzyskam pieniadze?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jest szansa, że odzyskam pieniądze?
Piszesz w rodzaju męskim, a konto w Expekt jest zarejestrowane na kobietę.
Musi Pani/Pan dostarczyć odpowiednie dokumenty (zdjęcie dowodu tożsamości przy twarzy) oraz rachunek (może być za telefon, jeśli jest na twoje dane).
Nie sprawdzałem, ale pewnie wpłacałaś przez przelewy24, więc musisz wysłać wyciąg ze swojego konta bankowego w formie pdf.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

ruiy

Użytkownik
Dzięki wielkie za odpowiedź. Konto właściwie jest na dziewczynę, ale opisywałem cała sytuację jakby mnie dotyczyła, żeby nie robić zbędnych tłumaczeń ;)
W takim razie wysyłam dokumenty.
Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A co z moim przypadkiem? Wiadomo cos? Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc.
Nie podałeś loginu...
Ok, udało się Cię namierzyć.
Wysłałeś następujące dokumenty:
- dowód
- potwierdzenie wpłaty.
Byłeś poproszony o inne dokumenty takie jak zdjęcie ze swoim dowodem i prawdopodobnie potwierdzenie adresu (np. poprzez rachunek). Tych dokumentów brak w systemie.
Najlepiej napisz na czacie do supportu to oni powiedzą dokładnie, jakie dokumenty musisz dosłać.
 
X 0

xxkhadir

Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnosnie wplaty.
Mam konto na moneybookers i chce wplacic opcja platnosci przez karte, ktora posiadam z moneybookers.
I tutaj mam pytania.
Czy nie bedzie problemu z wyplata, rowniez na ta sama karte co wplacalem ?
Nie mam konta bankowego na mnie utworzonego. Czy to nie bedzie stanowilo problemu ?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wpłacaj prosto z konta bez użycia karty.Po co kombinujesz?
Masz przecież łatwiejsza,prostszą metodę.Z wypłata na konto MB też nie będzie problemu.
Kartą MB wypłacisz pieniądze z bankomatu jak Ci wejdą na konto pieniądze,które wypłacisz.
 
O 0

orpgad

Użytkownik
Problemy
Witam. Mój mały problem z Expektem w skrócie wygląda następująco. Ugrana kwota z bonusu od depozytu 400 pln. Wypłata zlecona i wtedy zaczynają się problemy. Kasa znika z konta u buka, lecz nie pojawia się na moim koncie bankowym. Po kontakcie z polskim czatem i suportem jedynie krótka informacja, że kasa wyszła. Dopiero interwencja po angolsku daje radę i okazuję się, że był błąd ,zdaje się, w jakimś kodowaniu IBAN. Sytuacja przeciąga się, a trwa już od 23 września. Exp pisze, że musi się skontaktować ze swoim partnerem obsługującym płatności ale czy w erze informatycznej musi to trwać tak długo!? Jeżeli Marcin-Odra lub inne użytkownik forum może mi pomóc i rzucić trochę światła na całą sprawę będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i z fartem.
 
P 0

patyczak94

Użytkownik
Witam kolega wyplacił pieniądze z expektu 23.11 dostał potwierdzenie wypłaty na ktorym jest napisane ze wkrótce powinienes zobaczyc pieniadze na rachunku nr: ... i tu jestp odany calkowicie inny numer konta niz jaki on podawał przy wypłacie , dopiero dzis sie kapnęliśmy ze jest inny nr i ze cos dlugo ta kasa przychodzi, co teraz zrobić

edit: ja pierd..... kumpel nie wiedzial co to iban i wpisal w google kod iban i z tej storny http://www.swift-iban.com/kod-iban.php znalazl polski i ban Polska 28 znaków:
PL27114020040000300201355387 i wpisal w wyplacie i na potwierdzeniu jest wlasnie ten nr konta . i pewnie na ten nr pojdzie kasa, co z ta sprawa zrobic.....
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam kolega wyplacił pieniądze z expektu 23.11 dostał potwierdzenie wypłaty na ktorym jest napisane ze wkrótce powinienes zobaczyc pieniadze na rachunku nr: ... i tu jestp odany calkowicie inny numer konta niz jaki on podawał przy wypłacie , dopiero dzis sie kapnęliśmy ze jest inny nr i ze cos dlugo ta kasa przychodzi, co teraz zrobić


edit: ja pierd..... kumpel nie wiedzial co to iban i wpisal w google kod iban i z tej storny http://www.swift-iban.com/kod-iban.php znalazl polski i ban Polska 28 znaków:
PL27114020040000300201355387 i wpisal w wyplacie i na potwierdzeniu jest wlasnie ten nr konta . i pewnie na ten nr pojdzie kasa, co z ta sprawa zrobic.....
hahah nieźle się uśmiałem czytając edit ???? .
A tak na poważnie, napiszcie do expekta na LC, nie powinni wogóle wysłać tej wypłaty na numer konta inny niż właściciela konta expekt.
 
P 0

patyczak94

Użytkownik
napisal ze zlecil wyplate a na potwierdzeniu jest calkowicie inny numer konta niż on ma na LC zażądała wyciągu , wgrał pdf i dział płatnosci to sprawdzi, jak myslicie co z tego bedzie
napsala do tego
przesłałam zgłoszenie, mam nadzieję, że ten numer który Pan podał nie istnieje i że środki wrócą do kilu dni roboczych jeżeli nie to będziemy musieli zgłosić się poprzez nasz bank do tego banku na którego konto Pan wypłacił
może to być obciążone opłatą około 25 funtów
edit
kolega mowi ze pamieta ze wpisywal recznie swoj nr konta ja stwierdzilem ze skopjowal to z tej storny bo sie pomylil ale on twierdzi ciagle ze nie a te strone znalazlem po tym jak skopjowalem z potwierdzenia wyplaty nr konta i wpisalem w google. wiec to nie jego pomylka , przeczytalem na forum 2 uzytkownikow ktorzy mieli podobny problem
Cytat:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał astalavista88 -&gt;

Witam dnia 13 wrzesnia wpłaciłem do nich 400 zł, z racji promocji cashback, zakład wygralem, wyszło prawie 1000 zł , kase wypłaciłem 18 wrzesnia.
Dzisiaj napisalem do kobiety na czacie ze minelo 11 dni roboczych, a ja nie mam pieniedzy, po dluzszej rozmowie okazało sie iz nr konta ktory rzekomo podalem nie jest moj, ze niby zle podalem nr konta, calkowicie inne liczby.
To nie jest mozliwe, mam jedno konto, moglem pomylic cyferki, jakos poprzestawiac, ale nie podac calkowicie inny numer konta.
Pani poprosila o skan wyciagu z konta z moimi danymi, oraz z widoczna wplata do nich i ze sie odezwa, oraz ze kase mozna odzyskac, bedzie to kosztowało 25 euro i trwało 3-6 tygodni.
Czy ktos mial podobna sytulacje???
Co mam zrobic???? Jak odzyskac uczciwie wygrana kase???

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Miałem to samo, z tym, że miałem rzekomo zapłacić 25 funtów :grin: Nie warto sobie zawracać głowę rozmowami na czacie, bo oni o niczym nie mają pojęcia. Pisz od razu do Centrum Obsługi Klietna, ja tak zrobiłem i kasę odzyskałem po jednym dniu, i nic nie musiałem płacić za odzyskanie pieniędzy. Napawdę Expekt to porządna firma, ale w razie jaichkolwiek problemów należy od razu pisać maila do supportu, oni błyskawicznie rozwiazą nasz problem. Na czaty szkoda czasu :grin:
co z tym robic
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
hahah nieźle się uśmiałem czytając edit ???? .
A tak na poważnie, napiszcie do expekta na LC, nie powinni wogóle wysłać tej wypłaty na numer konta inny niż właściciela konta expekt.
Numer konta to nie jest jakis przypadkowy numer dlatego nie mozna go pomylic. kazdy numer konta to jakis algorytm dziwie sie wogole ze expektowi udalo sie wyslac pieniadze. W kazdym razie kasa wroci do expekt
 
Do góry Bottom