>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

K 0

kamil92

Użytkownik
Cześć,
mam problem, przy wypłacie pomyliłem numer IBAN i uświadomiłem to sobie dopiero teraz, gdy kasa zniknęła z mojego konta na expekt i jest napisane, że jest wypłacona. Co w takiej sytuacji mam zrobić, żeby odzyskać moje pieniądze? Wpłacałem pieniądze przez przelewy24 więc teoretycznie powinni mieć numer mojego konta bankowego, aczkolwiek pewnie nie zostało to wzięte pod uwagę. Przy wypłacie wgrywałem tylko skan mojego dowodu i to wystarczyło.
Napisałem dzisiaj rano do angielskiego supportu w tej sprawie. Co jeszcze mogę zrobić?
 
K 0

kamil92

Użytkownik
Jakby to kogoś interesowało, to dnia 18.12 zgłosiłem sprawę na Live Chacie, o to, że podałem zły numer konta przy wypłacie pieniędzy i dzisiaj (tj. 27.12) pieniądze już do mnie wróciły.
 
D 45

delete_

Użytkownik
Witam, w tematach sprzed ... paru lat było napisane, że można wpłacać pieniądze od osób trzecich ( z konta np. brata, kolegi) Czy to jest pewne? Nie chcę mieć problemów z wypłata. Bo w innym z kolei temacie gdzieś było napisane, że nie wiadomo.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, w tematach sprzed ... paru lat było napisane, że można wpłacać pieniądze od osób trzecich ( z konta np. brata, kolegi) Czy to jest pewne? Nie chcę mieć problemów z wypłata. Bo w innym z kolei temacie gdzieś było napisane, że nie wiadomo.
Mylisz dwa pojęcia. Wpłata przez p24 i zwykłym przelewem to nie jest to samo. Zapewne chodzi Ci o wpłate poprzez p24 a tutaj jest opcja żeby zrobić przelew z innego niż twoje konto. Innej możliwosci nie ma.
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Nie wiem czy było. Wpłaca ktoś do Expekt za pomocą paysefcard ? I czy pobierają tam prowizje przy wpłacie tym sposobem ? Dzięki z góry za info !
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie wiem czy było. Wpłaca ktoś do Expekt za pomocą paysefcard ? I czy pobierają tam prowizje przy wpłacie tym sposobem ? Dzięki z góry za info !
Spokojnie możesz wpłacić przez paysafecard i o nic się nie martwić. Prowizji żadnej nie ma. Chyba nie znam bukmachera, która potrąca cokolwiek za samą wpłatę.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Spokojnie możesz wpłacić przez paysafecard i o nic się nie martwić. Prowizji żadnej nie ma. Chyba nie znam bukmachera, która potrąca cokolwiek za samą wpłatę.
Come On potrąca 5 % przy wpłacie za pomoca paysafecard.
 
forin 450

forin

Użytkownik
wyplata zlecona w niedziele o 23 na skrill, uwineli sie w 30 minut ????
edit:
a przed chwila zajelo im to 8 minut.
edit:
kolejna wyplata trwala juz 11 godzin, takze roznie wyplacaja.
 
Z 0

zarek29

Użytkownik
Bardzo prosze o pomob bo wlasnie to samo zrobilam i nie wiem co robic

Co zrobil Pan w tym przypadku? Z ta pomylka konta?

I co zrobilisvie? Mam ten sam problem
 
K 3

kubus712

Użytkownik
Witam.
Mam problem z Expekt. Wpłaciłem pieniadze o 11 przelewem. jest juz po 13 i nadal pieniedzy niema. czat jest niedostepny. Chcialem obstawic spotkania ktore do 14;30 moge tylko obstawiac bo pozniej juz oferte zdejmuja. Moze ktos mi cos poradzic co z tym zrobic ? dodam ze napisalem juz do nich na maila ale nadal bez odzewu z ich strony.
z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
 
K 3

kubus712

Użytkownik
Witam.

Mam problem z Expekt. Wpłaciłem pieniadze o 11 przelewem. jest juz po 13 i nadal pieniedzy niema. czat jest niedostepny. Chcialem obstawic spotkania ktore do 14;30 moge tylko obstawiac bo pozniej juz oferte zdejmuja. Moze ktos mi cos poradzic co z tym zrobic ? dodam ze napisalem juz do nich na maila ale nadal bez odzewu z ich strony.

z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam


Dzisiaj nadal niemam pieniedzy na koncie a zapewniali mnie ze w przeciagu 24 h beda na koncie. niestety nic z tego. postanowilem napisac. oto zapis rozmowy.

Rozmawiasz z &#39;Maria&#39;*

Maria:*Witaj na czacie Expekt. W czym moge pomoc?Rozmawiasz z &#39;Maria&#39;

kubaiwiki:*witam wczoraj o 11 przelalem pieniadze i nadal ich niemam. przesylalem juz potwierdzenie przelewu i nadal nic. dodam ze wyslalem p24

Maria:*Witam.
Maria:*Sprawdzam konto.

Maria:*Proszę uprzejmie o chwilę cierpliwości.

Maria:*Dziękuję,Przesyłam dowód wpłaty do działu finansowego.

Maria:*Przepraszam za niedogodność

kubaiwiki:*wczoraj juz Pani kolega przeslal około godziny 13

Maria:*Skontaktujemy się z Panem droga mailową.

Maria:*Mam nadzieję,że jeszcze dziś dostaniemy informację.

kubaiwiki:*wczoraj o 11 powiedziano mi ze sa problemy techniczne i potrwa to do 24 godzin. za niecala godzine ten czas minie i co teraz ?

Maria:*Jeszcze dziś napiszę maila do Pana jak tylko otrzymam odpowiedź z działu finansowego. Przepraszam za zastniałą sytuację.

kubaiwiki:*ale po co mówiono mi, że pieniadze w przeciagu 24h beda na koncie jak nadal ich niema ?

kubaiwiki:*mam chyba prawo wiedziec co sie dzieje z moimi pieniedzmi

Maria:*Ja ze swojej strony przesłałamdfowód wpłaty,przepraszam ,ale mam nadzieję,że już dzis wszystko będzie rozwiazane.

Maria:*Przepraszam Pana bardzo.

kubaiwiki:*wczoraj tez mowiono mi ze otrzymam w dniu wczorajszym informacje na temat mojej wplaty

Maria:*Jestem pewna ,że dziś wszystko wróci do normy.

kubaiwiki:*i jeszcze jedno. Wczoraj interweniowałem by na stronie pojawiła sie informacja ze sa problemy z wpłatami, by przestrzec innych przed tym co sie dzieje. i nadal takiej informacji niema.

Maria:*Ja dziś otrzymam maila w sprawie wpłaty i na pewnio napisze maila.

kubaiwiki:*a zapewniano mnie ze taka informacja sie pojawi.

Maria:*Niestety z uwagi na problem techniczny wiele wpłat zostało opóznionych.

Maria:*Dział finansowy pracuje nad tym ,aby je wszystkie zakredytować na konta.

kubaiwiki:*dlatego uwazam ze powinna byc informacja o tym ze sa problemy z wplatami, bo to jest lekcewazenie klienta

kubaiwiki:*a czy zostanie to jakos zrekompensowane, ze tyle trzeba czekac na wlasne pieniadze ?

Maria:*Mam nadzieje,że pieniądze pojawią się dziś na koncie. Przepraszam za błąd techniczny. Niestety nie przewidujemy rekompensaty z powodu błędu.

kubaiwiki:*ale mają godzine na ksiegowanie pieniedzy a ksieguja juz prawie 24 godziny

Maria:*Rozumiem Pana,ale przez błąd techniczny wszystko sie przedłużyło. Jeszcze raz przepraszam.

kubaiwiki:*tu nie chodzi o słowo przepraszam bo to nie przyspieszy niczego ani mi nie zrekompensuje tego oczekiwania pozatym chodzi o to ze po to przelewałem pieniądze wczoraj żeby wczoraj zrobić kupony i wczoraj wygrać pieniądze a tak kupony nie zostały zrobione więc nie zarobiłem pieniędzy zero profesjonalizmu z waszej strony pragnę uprzedzić panią że nasza rozmowa zostanie opublikowana na forach w celu uprzedzenia innych ludzi i przestrzezenia ich przed waszą stroną

Maria:*Przykro mi,że taką decyzję Pan podjął,ale ma Pan prawo do wygłaszania swoich opinii oczywiscie.

kubaiwiki:*to mi jest przykro ze nadal niemam swoich pieniedzy na koncie

kubaiwiki:*i w dodatku problem jest od soboty, dzisiaj jest poniedzialek a nadal niema zadnej informacji na stronie ze jest problem techniczny i pieniadze nie sa ksiegowane

kubaiwiki:*i w dodatku problem jest od soboty, dzisiaj jest poniedzialek a nadal niema zadnej informacji na stronie ze jest problem techniczny i pieniadze nie sa ksiegowane

Maria:*Ze swojej strony moge zapewnić ,że przesłałam dowód wpłaty na początku naszej rozmowy. Na pewno otrzymam maila z wiadomoscią dzisiaj.
Maria:*Czy mogę w czymś jeszcze pomóc?

kubaiwiki:*nie
 
R 22

romek36

Użytkownik
Panowie ja natomiast popier... nr kontaiban w william hill tez pierwszy raz z tym sie spotkalem i wpierdzielilem z neta skopiowany....potem dopieropomyslalem i mowie helow...toc nie podalem nr konta) ale za pozno przelew poszedl na tamten nr i co teraz? mam sie martwi? czy spokojnie czekac bo wszystko , bedize ok? tylko kwestia czasu?
dzieki za szybka odpowiedz
 
E 59

exploser

Użytkownik
jak to jest z tymi wypłatami, więcej niż jedna w tyg pobierają opłatę czy nie?? bo z tego co pisze jak się wypłaci więcej niż jedną na przelew bankowy to niby jest pobierana opłata czy aby napewno???
 
F 52

fejser

Użytkownik
Koledzy wytlumaczcie mi prosze w skrocie po co ten caly skrill. Myslalem, ze skrill to blyskawiczne przelewy i to wtedy ma sens by zaklaadc tam konto. Niestety czytam komantarze n/t skrilla i wcale nie sa blyskawiczne przelewy wiec po co tam zakladac konto ? Ja gram na expekt, przelew tu normalnie kase z banku bez zadnych oplat. Wczoraj pierwszy raz zrobilem wyplate , rowniez normalnie przelewem na moje konto. Mam nadzieje, ze jutro bedzie kasa na koncie.
Wiec co daje tak naprawde ten skrill ?
 
T 1

taikan

Użytkownik
Witam,
Probowalem wyplacic pieniadze z expekt na moje konto skrilla lecz dostalem taka wiadomosc:
&quot;Uprzejmie informujemy, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta. Bardzo prosimy o zlecenie wypłaty na Twoje konto bankowe.&quot;
Czy nie da sie tego ominac? czy wyplacic normalnie - przelew kwoty lekko ponizej 1000 zl na moje konto bankowe chyba nie bedzie sprawial klopotow?
 
Do góry Bottom