>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

X 283

xpiccolox

Użytkownik
taikan, możesz to ominąć bardzo prosto. Po prostu dokonaj jakieś wpłaty poprzez moneybookers, wtedy będziesz mógł wypłacać również tą metodą. Z resztą dotyczy to nie tylko tego bukmachera ale także wielu innych.
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Panowie, a czy nie będzie kłopotów, jeśli wpłacę pieniążki przez konto żony i wypłacę również przez jej konto, ale konto w Expekt będzie na mnie? To samo nazwisko mamy.
 
D 0

damiannn

Użytkownik
Czy ktoś z was także miał problemy z wypłatami z expekta? Poleciłem dwóm znajomym tego bukmachera, zagrali. Jeden znajomy postawił 200 zł, zakład nie wszedł, otrzymał z powrotem i zlecił wypłatę w niedzielę, tydzień temu (!), pieniądze do tej pory nie dotarły. Drugi znajomy wygrał około 900 zł, zlecił wypłatę we wtorek tydzień temu i także do tej pory nie ma pieniędzy. Tym bardziej nie rozumiem tej sytuacji ponieważ mi na moje konto w mBanku pieniądze z expekta docierały w ciągu 2 dni góra, a na ich konto w ING idzie już tyle czasu.
 
K 0

killer175

Użytkownik
Witam, wygrałem już pierwsze pieniądze w kasynie na expekcie i czy przypadkiem nie powinny być one podane w zakładce &quot;wygrane&quot; w transakcjach? Tzn jak narazie dodały się tylko do mojego stanu konta w kasynie. Czy dopiero po wypłaceniu do mojego konta w expekt będą one tam ukazane? Albo kiedy je przeleje na swoje konto w bnaku? Bo już na prawdę nie wiem...
 
Z 0

ziomalek777

Użytkownik
WItam,
Jestem tutaj nowy, jeżeli nie tutaj zakładam temat to przepraszam.
Potrzebuje szybkiej odpowiedzi co to bukmachera &quot; Expekt&quot;.
Założyłem konto u w/w buka, (gram po raz pierwszy, namówił mnie kolega).
Wpłaciłem 222 zł postawiłem zakład przegrałem, oddali mi 222 zł i znowu postawiłem wygrałem. Ale następnie będąc u kolegi zalogowałem się u niego w mieszkaniu czyli na jego IP i obstawiłem kolejne zakłady. Potem to różnie było raz u siebie obstawiałem raz u niego... Nazbierała mi się tak całkiem spora sumka. Wszystko robiłem zgodnie z regulaminem. Tylko to ze czasem mam logowanie na IP gdzie ktoś ma już konto w Expekt. Czy przy wyplacie ponad 10 tys. PLN, będę miał problemy przez to albo co mi radzicie...?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Wszelkie zabezpieczenia służą m.in. temu, by użytkownicy nie czerpali freebetów do woli. Jedno domostwo = jeden bonus. Jeśli rejestrowałeś się na własnym komputerze, na własne dane to nie masz się czego obawiać. Nikt Twoich pieniędzy nie będzie Ci zabierał, ale może się tak zdarzyć, że konto zostanie poddane dodatkowej weryfikacji.
Pozdrawiam ;)
 
1 23

15141993

Użytkownik
ziomalek777 chłop w 6 dziale już rzuca swoja formułkę, kilkanaście osób mu odpowiedziało w tym suppert expekta a on nadal ciągnie w innych tematach swoje obawy ???? takim użytkownikom należy się ban z miejsca za spamowanie.
 
Z 0

ziomalek777

Użytkownik
Sorrki za te tematy. Dziekuje z całego serca za odpowiedzi. Nie wiecie jak mi ulżyło. To teraz smiało to moge powiedzieć wygrałem 10k na obstawianiu zakładów. Życie może być piękne. Odpowiem jak tylko wypłata do mnie dotrze na konto..&gt; ???? Jeszcze raz dziekuje i szerokości w obstawianiu.

POZDRAWIAM
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Sorrki za te tematy. Dziekuje z całego serca za odpowiedzi. Nie wiecie jak mi ulżyło. To teraz smiało to moge powiedzieć wygrałem 10k na obstawianiu zakładów. Życie może być piękne. Odpowiem jak tylko wypłata do mnie dotrze na konto..&gt; ???? Jeszcze raz dziekuje i szerokości w obstawianiu.
POZDRAWIAM
nie ciesz sie tak bo musisz odjac od tego 5000zl grzywny ktora zaplacic za nielegalne obstawianie zakladow w internecie ????
 
Do góry Bottom