>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

Z 0

ziomalek777

Użytkownik
Zlecilem wyplate X sumy, Pieniazki oczywiscie z konta znikneły. Ale nie otrzymałem żadnego e-maila od expekt. Na konto normalnie moge sie zalogowac i obstawiac( bo sobie troszeczke zostawilem. Czy expekt po prostu w weekendy nie pracuje nad wyplatami czy moze byc tak ze bez weryfikacji mi wyplaca te pieniadze? ????
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Zlecilem wyplate X sumy, Pieniazki oczywiscie z konta znikneły. Ale nie otrzymałem żadnego e-maila od expekt. Na konto normalnie moge sie zalogowac i obstawiac( bo sobie troszeczke zostawilem. Czy expekt po prostu w weekendy nie pracuje nad wyplatami czy moze byc tak ze bez weryfikacji mi wyplaca te pieniadze? ????
Nie przeszedles weryfikacji dokumentow?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Nikt mnie o nic nigdy nie prosił. Jak klikam na dokumenty to mam przesłać sam je...?? Czy czekać aż ktoś mnie poprosi o nie..&gt;?
Jeśli nie dostałeś maila to czekaj cierpliwie. Czasami pierwsze wypłaty idą nieco dłużej. Dokumenty możesz podesłać &quot;zaocznie&quot;, bo jeśli nie przy pierwszej, to może przy którejś z kolei wypłacie zostaniesz o to poproszony.
 
Z 0

ziomalek777

Użytkownik
Tak nie dostałem e-maila od Państwa przez ponad 24h, napisałem do supportu, pracownik wkleił mi parę zdań z regulaminu i wtedy poprosił mnie o podesłanie 2 fotek kolorowych dowodu. Otrzymałem e-maila z potwierdzeniem zaakcepowania dokumentów i nadal cisza.. ???? Czyli teraz to już mam czekać tylko na wypłatę... Czy zostanę poinformowany e-mail że wypłata została zlecona czy to wszystko działa na automacie i po prostu czekac na pieniadze na koncie..?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Tak nie dostałem e-maila od Państwa przez ponad 24h, napisałem do supportu, pracownik wkleił mi parę zdań z regulaminu i wtedy poprosił mnie o podesłanie 2 fotek kolorowych dowodu. Otrzymałem e-maila z potwierdzeniem zaakcepowania dokumentów i nadal cisza.. ???? Czyli teraz to już mam czekać tylko na wypłatę... Czy zostanę poinformowany e-mail że wypłata została zlecona czy to wszystko działa na automacie i po prostu czekac na pieniadze na koncie..?
Nie rozumiem twojej paniki. Zleciłeś wypłatę wysłałes dokumenty zostały zaakceptowane więc czym się martwisz ?. Jest Niedziela a jak byś nie wiedział w niedziele banki nie pracują, wszystkie informacje podane na stronie odnosnie czasu realizacji wyplat odnoszą się do DNI ROBOCZYCH.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Czy cos jest nie tak z wyplata z tej firmy na konto bankowe? 4 czy tam 5 grudnia dostalem mailowe potwierdzenie wyplaty, no i czekam tydzien i przelewu brak. Na czacie mowia, ze regulamin daje im 10 dni od momentu zlecenia wyplaty, wiec niby czas jest jeszcze, ale zawsze wyplata u nich byla w ciagu 2 dni roboczych... Czy ktos dostal przelew ostatnio od tego buka albo od BC?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
W regulaminie jest podany tak długi czas oczekiwania ponieważ nie zawsze jest to od nas zależne. Dlatego też rekomendujemy wypłaty za pomocą Skrill. Rekomendowane jest to również ze względu na obecne przepisy prawne, chociaż z drugiej strony nie wpadajmy w paranoję. Wypłata na portfel internetowy to obecnie najszybsza opcja wypłaty.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Czy cos jest nie tak z wyplata z tej firmy na konto bankowe? 4 czy tam 5 grudnia dostalem mailowe potwierdzenie wyplaty, no i czekam tydzien i przelewu brak. Na czacie mowia, ze regulamin daje im 10 dni od momentu zlecenia wyplaty, wiec niby czas jest jeszcze, ale zawsze wyplata u nich byla w ciagu 2 dni roboczych... Czy ktos dostal przelew ostatnio od tego buka albo od BC?
Tak samo. Wypłaty zlecone 4.12 i 5.12 jeszcze nie doszły. Na czacie Pani mówi, że wszystko jest ok, ale z doświadczenia wiem, że zawsze trwało to 2, max 3 dni. Gdybym wiedział cofnąłbym te wypłaty i wypłacił na Skrilla.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak maila z potwierdzeniem wyplaty dostawalem w godzinach 9-12 to kase mialem na drugi dzien na koncie praktycznie zawsze - mowa oczywiscie o dniach roboczych. Tutaj juz trwa to spoooro dluzej, no zobaczymy dzisiaj za 3 godziny, bo zawsze ostatnimi ksiegowaniami to bylo robione.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Jak maila z potwierdzeniem wyplaty dostawalem w godzinach 9-12 to kase mialem na drugi dzien na koncie praktycznie zawsze - mowa oczywiscie o dniach roboczych. Tutaj juz trwa to spoooro dluzej, no zobaczymy dzisiaj za 3 godziny, bo zawsze ostatnimi ksiegowaniami to bylo robione.
Ja maila z potwierdzeniem nie dostałem, pytałem o to na czacie, była/jest podobno awaria z wysyłaniem maili, ale wypłaty wychodziły normalnie. Oby doszły do piątku.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dowiedziałem się, że mieli niedawno awarie i dlatego były małe poślizgi z wypłatami.
Teraz już wszystko wróciło do normy, wypłaty realizowane są normalnie.
 
B 0

baresko

Użytkownik
hej, znacie może odpowiedź dlaczego ostatnio wykonując wpłatę zamiast &#39;Expekt&#39; jako odbiorca przelewu w zestawieniu przelewów na stronie banku widnieje jakieś szatańskie &#39;MGM Ltd&#39; ?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
hej, znacie może odpowiedź dlaczego ostatnio wykonując wpłatę zamiast &#39;Expekt&#39; jako odbiorca przelewu w zestawieniu przelewów na stronie banku widnieje jakieś szatańskie &#39;MGM Ltd&#39; ?
MGM jest skrótem od nazwy spółki Mangas Gaming Malta Limited. Chodzi o to, że pojedyncze podmioty są częścią większej grupy kapitałowej.
 
Do góry Bottom