>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

pebry 0

pebry

Użytkownik
Ile teraz srednio trwa wyplata na konto bankowe?
Zlecam wypłaty poprzez Przelewy24 na konto bankowe - mBank.
W godzinach 17:00-19:00 Expekt je realizuje.
Następnego dnia roboczego wieczornym księgowaniem ok. 18:45 mam już kasę na koncie. Czasem zdarza się na drugi dzień roboczy, ale to jest max
 
M 239

mikki

Użytkownik
Prawdopodobnie w związku z zbliżającym się 1 kwietnia expektowi odwidziały się wypłaty przez Skrilla (mimo braku limitów, w pełni zweryfikowanego konta). W związku z tym zastanawiam się kilkoma kwestiami.
Czy wypłaty na konto bankowe trafiają bezpośrednio od bukmachera czy korzysta on z pośredników?
Jaki tytuł mają takie przelewy?
Czy warto w ogóle ryzykować dla kwoty z dwoma zerami?
Może lepiej poczekać licząc, że wejdą do pl i wtedy ewentualnie wypłacić?
Czy założenie konta bankowego za granicą i wypłata na nie będzie w pełni bezpieczna (nawet już po 1 kwietnia)?
 
T 1

tomziak

Użytkownik
Czy expekt działa na podobnych zasadach co bet365, gdzie można wypłacić kase tą sama drogą jaką się wpłacało? Chciałbym wpłacić znaczną kwote poprzez skrill ale juz kiedyś mianowicie rok temu wpłacałem 200zl przez PaySafeCard, czy teraz jak wpłace Skrillem, będę mógł spokojnie wypłacić Skrillem?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Czy expekt działa na podobnych zasadach co bet365, gdzie można wypłacić kase tą sama drogą jaką się wpłacało? Chciałbym wpłacić znaczną kwote poprzez skrill ale juz kiedyś mianowicie rok temu wpłacałem 200zl przez PaySafeCard, czy teraz jak wpłace Skrillem, będę mógł spokojnie wypłacić Skrillem?
Tak, bedziesz mogl
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Mi odpisano dziś, że wpłaty przez skrill są możliwe. Do tej pory nie miałem z nimi problemu, ale nie logowałem się od końca marca. Gracie tam przez polskie IP czy jakieś VPN?
 
A 97

analyst

Użytkownik
Mam taki problem. Już od jakiegoś czasu próbuje dokonać wpłaty poprzez wszystkie merody i efekt jest taki sam czyli:
http://pl.tinypic.com/r/30dlamc/9
Na czacie nie wiedzą co jest grane i karzą się kontaktować z bankiem, haha. A w ogóle nie dochodzi do żadnego łączenia z bankiem czy Skrillem, od razu mam ten komunikat. Próbowałem czyścić cookies, różnych przeglądarek i nadal nic. Ktoś pomoże ?
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
U mnie też zmieniono wypłaty ze skrill na konto. Podobno dział płatności od czasu do czasu zleca wypłatę przez konto. Ciekawe, że przez 1 kwietnia to się nie zdarzało...
Szczerze odradzam grę u kogoś kto celowo stara się swoim użytkownikom zaszkodzić.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Pierwsza wpłata była z konta później celowo tylko skrill w większej ilości niż kwota z konta. Zgodnie z regulaminem to uprawniało do robienia wypłat na skrill. Tak też było, ale jak pojawiła się nowelizacja to zaczęli robić celowo problemy. Zresztą już nie ważne, konto wyczyszczone i teraz z daleka od tego typu firemek.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Niestety w grupie betclic,expekt nie ma co grać. W regulaminie mają swój zapis i jak tylko coś ugrasz to blokują Skrilla.Kwoty poniżej 1000zł również chętnie przetrzymają.
Po 1 kwietnia sytuacja im odpowiada jeszcze bardziej.
Ostatnio skonfiskowali korverowi 9000 E , za podejrzenie o Vpn a logował się z 2 krajów.
Niektórym bukmacherom ustawa odpowiada bo więcej mogą się nachapać.
 
Z 0

zyrkof

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Jeśli już było to przepraszam za powtarzanie. W jaki sposób wypłacić kwotę z czterema zerami jeśli wpłacało się przez przelewy24 tak żeby nikt w banku nie robił żadnych problemów. Mniejsze kwoty co jakiś czas?. W expekcie mówią, że trzeba wypłacić w ten sam sposób w jaki się wpłacało, więc skrill nie wchodzi w grę chyba, że znacie jakieś sposoby?
 
W 0

wilu1103

Użytkownik
Sorry za pytanie jeżeli już było, ale może ktoś wie na bieżąco, czy można aktualnie legalnie na terenie kraju grać u takich buków jak Expekt, Betlcic czu Unibet? Bo ich strony normalnie istnieją więc chyba można póki się nie wycofali z polskiego rynku? Wykupili jakieś licencje? Dlaczego BET 365 nie istnieje nie wykupili licencji? przecież chyba ten buk miał zdecydowanie większe zarobki u nas Polsce o tych wymienionych przeze mnie które aktualnie działają?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Sorry za pytanie jeżeli już było, ale może ktoś wie na bieżąco, czy można aktualnie legalnie na terenie kraju grać u takich buków jak Expekt, Betlcic czu Unibet? Bo ich strony normalnie istnieją więc chyba można póki się nie wycofali z polskiego rynku? Wykupili jakieś licencje? Dlaczego BET 365 nie istnieje nie wykupili licencji? przecież chyba ten buk miał zdecydowanie większe zarobki u nas Polsce o tych wymienionych przeze mnie które aktualnie działają?
1. Nie można legalnie grać na terenie kraju u tych buków
2. Nie wykupili licencji
3. Ustawa hazardowa cz2. - zapraszam do lektury
 
Do góry Bottom