>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Expekta przez Moneybookers pieniążki i je obrócę,
kolego na tak zadane pytanie odpowiedziałem twierdząco.Po prostu wpłać ,coś tam zagraj i wypłacisz na pewno bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
witam.
mój pierwszy post na tym forum i od razu duży pozytyw dla expekt. Gram tam już dosyć długo ale zazwyczaj więcej wpłacałem niż wypłacałem :p a tu w maju 2 wypłaty całkiem niezłe i na koncie po 2 dniach pieniążki były! duży plus!!✅
 
psotnick 907,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zdarzyło się wam kiedyś tak w Expekcie, żeby 2 razy pobrało z konta dla wpłaty przez Przelewy24?? Bo mi przed chwilą... A na konto Expekt doszło oczywiście tylko raz i to w wielkich bólach (coś tam pisało, że &quot;operacja nie może być zakończona&quot;). Już napisałem do supportu, ale to trochę dziwne, bo obie operacje mają ten sam numer P24..
 
D 0

dagon

Użytkownik
ja gram na koncie mojego kolegi xxxx xxxx wpłaciłem pieniądze ze swojego konta bankowego i wyplaciłem równiez pieniądze na moje konto bankowe i nie bylo problemow z wypłata
 
L 0

lukas1353

Użytkownik
Siema, zrobiłem w poniedziałek moją pierwszą wypłatę koło godziny 9 rano, minęły 2 dni a kasy na rachunku bankowym nie widać. Na koncie Expekt komunikat, że nie mam oczekujących wypłat, czy to zawsze tak wygląda i nie mam się czego bać czy coś jest nie tak (podkreślam, że to moja pierwsze wypłata więc pytanie może wydawać się idiotyczne)?
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Siema, zrobiłem w poniedziałek moją pierwszą wypłatę koło godziny 9 rano, minęły 2 dni a kasy na rachunku bankowym nie widać. Na koncie Expekt komunikat, że nie mam oczekujących wypłat, czy to zawsze tak wygląda i nie mam się czego bać czy coś jest nie tak (podkreślam, że to moja pierwsze wypłata więc pytanie może wydawać się idiotyczne)?
Zobacz na meila, czy nie dostałeś informacji od nich na temat wypłaty. Po drugie jeśli nie masz oczekujących wypłat to pieniądze na pewno poszły i będą niedługo na koncie. Pieniądze najczęściej idą 2-3 dni, ale do 5 dni roboczych. Nie ma co panikować, kasa na pewno dojdzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

lukas1353

Użytkownik
Przyszedł email, że pieniądze zostały przekazane do dalszej realizacji czy coś takiego. Poczekam czy to na pewno dojdzie bo niedługo kolejna wypłata w związku z dzisiejszym szczęśliwym trafem:
image shack. us/f/171/ hahahasm .jpg/
Mam za mało postów na linkowanie więc powstawiałem spacje. Dzięki za szybką odpowiedź adasko6910.
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Witam
Chciałbym wpłacić pieniądze na konto Expekt poprzez przelew na poczcie.
Czy wypełniając druczek muszę podawać jakieś swoje dane aby było wiadomo na jakie konto konto Expekt ma wpłacić pieniądze ?
 
A 0

abbrek1973

Użytkownik
Witam wszystkich, od razu zaznaczam, ze jestem laikiem. Na staragames.pl nagralem troche kasy, poprosilem syna zeby przelal pieniadze bezposrednio na konto bankowe. A on uzyl Moneybookers (nie mam tam konta). Co mam teraz zrobic?
Moze mi ktos wytlumaczyc jak to odkrecic, i czy jest to mozliwe. Jesli tak to czy do suuportu stargames mozna pisac po polsku?
Pozdrawiam serdecznie Darek
Ps Z gory przepraszam za glupie pytania, ale kto pyta nie bladzi.
(zaznaczam ze jest to moja pierwsza wyplata z stargames)
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Cofną pieniądze skoro nie masz konta na tym samym emailu, napisz do suportu, powinno przyśpieszyć cofniecie kwoty.Na przyszłość proponuje założyć konto na Mb ???? pozdro.
 
pawel785632 0

pawel785632

Użytkownik
Wpłaciłem na expect a kasy jeszcze nie mam ! pomocy!
Witam. Otóż wpłaciłem pieniądze na konto expect już tydzień temu a pieniędzy jeszcze nie ma tymbardziej , że wysłałem im potwierdzenie przelewu i napisali mi , że muszę czekać 48 godzin na odpowiedź , 48 godzin już dawno minęło a odpowiedzi nie dostałem , a gdy wchodzę na czat nie chcą mi pomóc , mówią , żebym czekał i czekał i bez końca tak . Co mam robić ? Proszę o pomoc.
 
pawel785632 0

pawel785632

Użytkownik
Czy bedzie problem z wyplata kasy jezeli mam konto w Expect na siebie a chce wyplacic kase na konto bankowe taty ?
Tak , dane konta bankowego muszą zgadzać się z danymi konta gracza ????
Witam. Otóż wpłaciłem pieniądze na konto expect już tydzień temu a pieniędzy jeszcze nie ma tymbardziej , że wysłałem im potwierdzenie przelewu i napisali mi , że muszę czekać 48 godzin na odpowiedź , 48 godzin już dawno minęło a odpowiedzi nie dostałem , a gdy wchodzę na czat nie chcą mi pomóc , mówią , żebym czekał i czekał i bez końca tak . Co mam robić ? Proszę o pomoc.
Dziękuję , problem już rozwiązany , zamykam temat , przepraszam za utrudnienia
 
A 4

alebum

Użytkownik
totalny nie profesjonalizm ! wypłata w środę ubieglą tj 12 września na konto pieniędzy w dalszym ciągu nie ma ! tlumaczą sie problemami banku a tak naprawde chyba mają jakiś deficyt pieniężny .... ciekawe kiedy dostane swoje pieniądze. Supprot twierdzi że do końca tygodnia. Karygodne postepowanie wobec klientów.
 
Do góry Bottom