>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
Zdażyło się komuś coś takiego jak mi?
W temacie ekspert expekt odpowiada juz to opisałem , a krótko to wpłąciłem kase przez mb i wyskoczyło coś że transakcja nie moze być uznana , i kasy nie ma ani na moneybookers ani na expekcie ????
 
K 0

kucyk

Użytkownik
witam,
chcialbym dowiedziec sie, czy moge wyplacic z expektu pieniadz jesli moj bank nie posiada kodu swift (bo mozliwe sa przelewy u nich tylko wsrod bankow polskich). zdaje sie, ze konto expektu jest w bph, wiec moze da sie obejsc bez swiftu?
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
czy po rejestracji muszę jakoś specjalnie aktywować konto, czy jest ono aktywne gdy tylko dojdą pieniążki z przelewu bankowego? i jeśli chcę wypłacić pieniądze to muszę wysłać skan mojego dowodu osobistego ( mogę poprostu zrobić zdjęcie dowodu?) i czy mam tam napisać mój numer indentyfikacyjny, nick? żeby wiedzieli o kogo chodzi? i wysyłam na taki adres tak: [email protected]
aha i planuje wysłać przelew jutro rano ( banki sa do 13) jest szansa zeby do piatku to doszlo czy raczej nie? bo cos mi sie wydaje ze nie ???? wtr/srd banki nie czynne wiec moze pojsc dopiero w czwartek :/
Dziękuje za odpowiedzi
 
P 323

przemoks

Użytkownik
No tez sie zastanawiam bo chcialbym skorzystac z bonusu ????
&quot;którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 15/10/2007 a 31/12/2007.&quot;
Liczy sie kiedy wysle czy kiedy oni zatwierdza?
Z gory dzieki za pomoc :-D
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
czy expekt normalnie pracuje w swieta? Przelalem kase w piatek i zastanawiam sie czy dojdzie dzis/jutro. Wiem, ze jest do 5dni ale zawsze dochodzilo tak po 2dniach

~~ wlasnie doszla kasa ~~ nvm. ????
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
Czy to prawda ze np jesli wplacimy 20 zł to maksymalna wyplata to 40 zł a zalozmy wplacimy 50 zł to maksymalna wyplata to 100 zł????
 
Do góry Bottom