>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
Zdażyło się komuś coś takiego jak mi?
W temacie ekspert expekt odpowiada juz to opisałem , a krótko to wpłąciłem kase przez mb i wyskoczyło coś że transakcja nie moze być uznana , i kasy nie ma ani na moneybookers ani na expekcie ????
 
K 0

kucyk

Użytkownik
witam,
chcialbym dowiedziec sie, czy moge wyplacic z expektu pieniadz jesli moj bank nie posiada kodu swift (bo mozliwe sa przelewy u nich tylko wsrod bankow polskich). zdaje sie, ze konto expektu jest w bph, wiec moze da sie obejsc bez swiftu?
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
czy po rejestracji muszę jakoś specjalnie aktywować konto, czy jest ono aktywne gdy tylko dojdą pieniążki z przelewu bankowego? i jeśli chcę wypłacić pieniądze to muszę wysłać skan mojego dowodu osobistego ( mogę poprostu zrobić zdjęcie dowodu?) i czy mam tam napisać mój numer indentyfikacyjny, nick? żeby wiedzieli o kogo chodzi? i wysyłam na taki adres tak: [email protected]
aha i planuje wysłać przelew jutro rano ( banki sa do 13) jest szansa zeby do piatku to doszlo czy raczej nie? bo cos mi sie wydaje ze nie ???? wtr/srd banki nie czynne wiec moze pojsc dopiero w czwartek :/
Dziękuje za odpowiedzi
 
P 323

przemoks

Użytkownik
No tez sie zastanawiam bo chcialbym skorzystac z bonusu ????
&quot;którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 15/10/2007 a 31/12/2007.&quot;
Liczy sie kiedy wysle czy kiedy oni zatwierdza?
Z gory dzieki za pomoc :-D
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
czy expekt normalnie pracuje w swieta? Przelalem kase w piatek i zastanawiam sie czy dojdzie dzis/jutro. Wiem, ze jest do 5dni ale zawsze dochodzilo tak po 2dniach

~~ wlasnie doszla kasa ~~ nvm. ????
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
Czy to prawda ze np jesli wplacimy 20 zł to maksymalna wyplata to 40 zł a zalozmy wplacimy 50 zł to maksymalna wyplata to 100 zł????
 
Do góry Bottom