>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

M 0

magicfellow

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące wpłaty za pomocą poczty.

Pani w okienku powiedziała mi że taki adres nie wystarczy: EXPEKT.COM LTD. bo musi być przynajmniej miasto. :przeklina: Drugie pytanie to czy w polu tytułem numer referencyjny ten obok nicku musze wpisać w nawiasie i czy musze tam jeszcze napisać swoję imię i nazwisko?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam mam pytanie za ile dni mi kasa wejdzie do depozytu jeśli wpłaciłem przez Moneybookers?
Powinna od razu.

Mam pytanie dotyczące wpłaty za pomocą poczty.

Pani w okienku powiedziała mi że taki adres nie wystarczy: Expekt.COM LTD. bo musi być przynajmniej miasto.
Do okienka tytulem dopisz jaki bank i gdzie (np. Bank BPH w Warszawie). Zobacz na stronie expektu jaki to bank i go dopisz.

Drugie pytanie to czy w polu tytułem numer referencyjny ten obok nicku musze wpisać w nawiasie i czy musze tam jeszcze napisać swoję imię i nazwisko?
Wystarczy sam numer bez zadnych nawiasow i podawania nazwiska.
 
M 0

magicfellow

Użytkownik
Napisałem do Expekt i dostałem taką odpowiedź.

Witam,

Oto dane konta, na ktore nalezy wplacac depozyt w walucie PLN:

Odbiorca: Expekt.com Ltd

Adres (o ile wymagany jest przez Bank/Poczte w poleceniu wplaty):
114 The Strand
GZR02 Gzira, Malta

Bank: BPH Poland

Numer konta: 92106000760000321000091844

Tytulem: Tutaj prosze wpisac Panski numer gracza ID -unikalny przypisany do kazdego konta., oraz prosze
podac koniecznie sam tytul wplaty, jakim sa &quot;Uslugi bukmacherskie&quot;.

Minimalna kwota wplaty na nasze konto, wynosi 40 PLN


Przepraszam za czas oczekiwania

Pozdrawiam,
Piotr Chojnacki
Support
Expekt.com Ltd
To dla tych co będą mieli podobny problem ;-)
 
A 0

aa

Użytkownik
Chce wybrać troche pieniądzy z expekt a bede robić to pierwszy raz i nie wiem co nalezy wpisac w tej ulicy. Wiem, ze to bylo juz pisane, ale nikt nie udzielił na to dokładnej odpowiedzi. Czyli mam wpisac w ulice banku w moim mieście czy co :?:
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Jeśli dokonałem 1 wpłaty przelewem to ile potem musze wplacic przez MB, żeby była możliwość wypłacenia do moneybookers?
 
A 0

arpo

Użytkownik
Wykonalem dzisiaj wplate za pomoca przelewu bankowe w punkcie przyjmowania oplat, mila Pani powiedziala mi ze najpozniej pieniadze beda w czwartek po poludniu, jesli zalozmy najgorszy scenariusz ze w czwartek pod wieczor dojda pieniadze kiedy moge oczekiwac pieniedzy na swoim koncie czy jakos zostane poinformowany o tym?
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
Wykonalem dzisiaj wplate za pomoca przelewu bankowe w punkcie przyjmowania oplat, mila Pani powiedziala mi ze najpozniej pieniadze beda w czwartek po poludniu, jesli zalozmy najgorszy scenariusz ze w czwartek pod wieczor dojda pieniadze kiedy moge oczekiwac pieniedzy na swoim koncie czy jakos zostane poinformowany o tym?
Czwartek wieczór to nie jest najgorszy scenariusz ;) Oczekuj pieniędzy wtedy, kiedy powiedziała Ci miła pani i nie panikuj, jeśli będą spóźniać się jeden dzień. Dostaniesz maila na podany przy rejestracji adres, że depozyt został złożony.
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Wykonalem dzisiaj wplate za pomoca przelewu bankowe w punkcie przyjmowania oplat, mila Pani powiedziala mi ze najpozniej pieniadze beda w czwartek po poludniu, jesli zalozmy najgorszy scenariusz ze w czwartek pod wieczor dojda pieniadze kiedy moge oczekiwac pieniedzy na swoim koncie czy jakos zostane poinformowany o tym?
Czwartek wieczór to nie jest najgorszy scenariusz ;) Oczekuj pieniędzy wtedy, kiedy powiedziała Ci miła pani i nie panikuj, jeśli będą spóźniać się jeden dzień. Dostaniesz maila na podany przy rejestracji adres, że depozyt został złożony.
czesto tak bywa ale mi najczesciej dochodzi w 2 dni wiec jak bedziesz mial w srode to nic sie nie stanie ????
 
niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
DZIEN DOBRY
ZAJREJESTROWALEM SIE W Expekt
DZISIAJ NA POCZCIE PRZELALEM PIENIADZE... NA IMIE I NAZWISKO WSZYSTKO PRAWIDŁOWO ALE MAM PYTANIE JEŹELI NP. NR. KTÓRY PRZYZNAJE Expekt.COM DO KONTA ZOSTAL ŹLE PRZEPISANY A PIENIAZKI POSZLY TO CO TERAZ??
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
pewnie się zorientują że jest złe id, wtedy albo przeleją na to nazwisko albo na id :mrgreen: ale pewnie poproszą o skan dowodu wpłaty i będzie trzeba wysłać :;/: mam nadzieje że nie pomyliłeś tego nr :jezora:
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
A mam takie pytania wplacalem na moje konto gracza rowne 40zl za pomoca przelewu przez internet i moj bank pobiera 5ogr prowizji od takiego przelewu , tylko nie wiem czy pobieraja je od kwoty ktora mam na koncie czy od przelanych pieniedzy. Jezeli odciagna mi od tych 40zl ktore przelalem to nie jest juz minimalna stawka w Expekcie i co wtedy ta kasa mi sie jakos wroci czy co :?:
 
G 0

gromek2

Użytkownik
sytuacja jest taka:
wplacilem pewna kwote z moneybookers i jesli chcialbym wyplacic pieniazki na konto bankowe (z ktorego juz kiedys dokonalem depozytu) to jest wymagany jakis obrot wplaconej kwoty z moneybookers czy moge ot tak sobie smialo przelewac na konto bankowe :?:

z gory dzieki za info :spokodfhgfh:
 
masa 0

masa

Użytkownik
sytuacja jest taka:
wplacilem pewna kwote z Moneybookers i jesli chcialbym wyplacic pieniazki na konto bankowe (z ktorego juz kiedys dokonalem depozytu) to jest wymagany jakis obrot wplaconej kwoty z Moneybookers czy moge ot tak sobie smialo przelewac na konto bankowe :?:

z gory dzieki za info :spokodfhgfh:
Pisałem do nich bo mialem podobny problem i mi odpisali że trzeba obrócić minimum 50% każdej wpłaconej sumy przed dokonaniem jakiejkolwiek wyplaty.
 
Do góry Bottom