>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

G 0

gromek2

Użytkownik
sytuacja jest taka:
wplacilem pewna kwote z Moneybookers i jesli chcialbym wyplacic pieniazki na konto bankowe (z ktorego juz kiedys dokonalem depozytu) to jest wymagany jakis obrot wplaconej kwoty z Moneybookers czy moge ot tak sobie smialo przelewac na konto bankowe :?:

z gory dzieki za info :spokodfhgfh:
Pisałem do nich bo mialem podobny problem i mi odpisali że trzeba obrócić minimum 50% każdej wpłaconej sumy przed dokonaniem jakiejkolwiek wyplaty.
a czy ma byc to jakis konkretny obrot po jakims minimalnym kursie ??
 
A 0

asics

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące wpłaty na poczcie. Mianowicie przelewając na konto 100zł opłata za polecenie wpłaty pobierana jest z tych 100zł czy płace z swoich drobniaków które mam w kieszeni? Z gory dzieki za odpowiedz.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące wpłaty na poczcie. Mianowicie przelewając na konto 100zł opłata za polecenie wpłaty pobierana jest z tych 100zł czy płace z swoich drobniaków które mam w kieszeni? Z gory dzieki za odpowiedz.
z kieszeni z drobniakami i to będzie 2.50 zł
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
chcialbym wpłacic kaske na expekta i wiem gdzie na formularzu do przelewu bankowego wpisywac wszystkie dane tylko nie wiem co to jest ten SWIFT. To sie wpisuje gdzieś w formularzu??? jak tak to gdzie??? na stronie Expekt w zakladce - depozyt - konta bankowe- mam napisany ten kod SWIFT pod nr konta. odp co z tym sie robi
 
swiro 0

swiro

Użytkownik
Jak wyglada WYPŁATA karta? Czy odrazu po zleceniu po kilku minutach kasa pojawi mi sie na koncie?
Nie. Tą kwote trzeba zaksiegowac trwa to do 2 dni roboczych (zazwyczaj) zalezy tez o której zlecisz wypłate danego dnia.
 
K 0

kendzior

Użytkownik
przezmoneybookersjesli place to nie otrzymam bonusu tak ?? pytanie moje jest nastepujace: powiedzmy ze wplacam 40 zloty , musze zagrac tzn postawic okreslona ilosc kuponow zeby np wyplacic pieniadze czy np jesli wplace 40 zeta zagram 2 kupony i juz moge wyplacac ? z gory dziekuje za odpowiedz ????
 
Do góry Bottom