>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

R 0

rafai

Użytkownik
Witam, mam problem przy wyplacie gdyz na koncie mam 60zl a chce wyplacici 50zl i wyskakuje mi &quot;BLAD:
Prowizja przekracza zgloszona sume.&quot; o co chodzi?
 
detros 3

detros

Użytkownik
Jesli dzisiaj wyslalem przelewem pocztowym kase to moge im pokazac skan przelewu (druczek) i zaksieguja mi kase ? Czy bede musial czekac az oni zaksieguja na swoim koncie wplate ? I jak by co to do kogo mam napisac i dac im tego scana
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Musisz przed numerem konta wpisać &#39;&#39;PL&#39;&#39; wtedy unikniesz prowizji.

Nie ma takiej mozliwosci musisz przelac pieniadze i po zaksiegowaniu mozesz grac.
Expekt nie pozwala na tego typu metode czyli skanow wplaty.
Ja sie dzzziwe ze BAH na to pozwala.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Siema w piatek wplacilem kase na konto w expekcie no i to tej porz nic nie wplynelo.
Czas realizacji przelewu bankowego to max 7 dni roboczych. Przez weekend banki nie pracują.
Jesli dzisiaj wyslalem przelewem pocztowym kase to moge im pokazac skan przelewu (druczek) i zaksieguja mi kase ? Czy bede musial czekac az oni zaksieguja na swoim koncie wplate ? I jak by co to do kogo mam napisac i dac im tego scana
Nie, nie ma takiej możliwości
Witam, mam problem przy wyplacie gdyz na koncie mam 60zl a chce wyplacici 50zl i wyskakuje mi &quot;BLAD:
Prowizja przekracza zgloszona sume.&quot; o co chodzi?
Proszę przed numerem konta dopisać PL i powinno być wszystko OK.
 
A 0

amihoo

Użytkownik
za co te 60zł prowizji?

Na razie sie powstrzymałem od wypłąty bo nie wiem skąd się wzieło te 60 zł ????

JAk tego uiniknać?

OK JUZ WSZYSTKO JASNE!
 
M 0

mackal

Użytkownik
,,Nie ma określonej liczby wypłat w miesiącu. Pierwsza w miesiącu jest zawsze darmowa, za kolejne są pobierane opłaty.&#39;&#39;
Można wiedzieć ile wynosi ta opłata i czy każda 1 wypłata w nowym miesiącu jest darmowa?
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja mam pytanie?? Ile wynoszą prowizje przy nastepnych wyplatach? ile trzeba najmniej wpalcic na start po zarejestrowniu, jak dlugo idzie rejestrowanie jakbym w poniedzialek sie zarejestrowal to kiedy bede juz mogl grac? prosze o odpowiedz moze byc na PW:spokodfhgfh: z góry dzięki
 
B 0

byq85

Użytkownik
Witam
Rozumiem że Expekt nie pobiera żadnych prowizji przy wypłacie. A czy bank może pobrać prowizje za taka operacje jeżeli zgłoszę wypłatę na moje konto bankowe w PKO S.A?
Zna ktoś kod SWIFT tego banku?
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
ja już pytałem, ale w złym dziale ???? otóż chodzi mi o to jaka musi być 2 i wszystkie kolejne wpłaty na konto gracza, bo za pierwszym razem to minimum 40zł a jak jest za kolejnymi razami ??? mogę wpłacić np. 10zł czy minimum 40zł
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
pytanie w sprawie wypłaty: &#39;&#39;Kod SWIFT Twojego banku&#39;&#39; skąd mam mieć ten kod swift... mam konto w mbanku ?
 
Do góry Bottom