>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

S 1

stres

Użytkownik
Ten buk to wielka porazka i kpina! Od poludnia nie mam mozliwosci grania live, zwykle zaklady tez mam ograniczone i kazda proba nawet zaklad za 1 zl wymaga ich akceptacji. Poslalem pytanie z prosba o wytlumaczenie sytuacji. Dostalem takowy list:
&quot;Witam serdecznie.
Dziekuje za kontakt,
Szanowny Kliencie, w zwiazku z naduzyciami zwiazanymi ze skladaniem zakladow live zbyt pozno, to znaczy z wykorzystaniem lepszego przekazu TV, Panska mozliwosc skladania zakladow live zostala zablokowana.
W razie jakichkolwiek pytan badz niejasnosci prosimy o ponowny kontakt - sluzymy pomoca.&quot;

Akurat w tym buku na akceptacje zakladu live czekam najdluzej-ponad 30sek-wiec moim zdaniem list wskazuje ze pracuja tam ludzie strasznie ulomni. Ale nic wyslalem maila z prosba o wykaz meczy, ktore niby oszuklalem. Dostalem wtedy maila:
&quot;Szanowny Kliencie, ponizej zamieszczamy przykladowe mecze:
Panathinakos - PAOK
Roma - Alba&quot;
hmm powiem wam ze nie przypominam abym gral ostatnio takie mecze. Nawet nie wiem w jakich rozgrywkach i dyscyplinach one mialy miejsce. Poprosilm wiec o sprecyzowanie daty spotkania zeby mogl do tego sie odniesc... i koniec na tym przestali ze mna konwersowac.
Jak cos wymysla podziele sie z wami. Moja rada jak na teraz wybierac kase z tego buka i uciekac jak najpredzej do konkurencji. Tylko u nich mam takie jazdy i kilka razy juz musialem ich skarzyc do EGBA, ktora 3-krotnie interweniowala.
hehhehe
Dobra mega kpina dostalem daty tych spotkani: 2008-12-04 oraz 2009-02-08 tylko dziwie sie, ze za mecz sprzed roku!!! Blokuja mi teraz konto na zaklady live. Smiem tez nazwac siebie &quot;glupim oszustem&quot;, bo jezeli faktycznie potrafilbym ich jakos oszukiwac, to czemu mam tak wielce ujemny bilans u tego buka.
Jako gracz z dluuuugoletnim doswiadczeniem i wysokimi miesiecznymi obrotami szczerze nie polecam tego BUKA!
 
B 0

baadnews

Użytkownik
dzisiaj znowu problemy z serwerem i to w momencie gdy zaczynaja sie mecze;/ coraz czesciej sa problemy chyba trzeba bedzie sie przeniesc
 
P 0

peterk69

Użytkownik
Stare cwaniaki Wilk,Chojnacki,Borland wiecej nie trzeba gadać jesli chcecie im naprawde zajsc za skore piszcie na nich skargi do Angielskiego supporta to działa
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
dostał bonus powrotny 100% do 100 zł. Dostał ktos jeszcze.
Warunki obrót po 1.50, 5 razy.
Bonus sie dostaje po 6 dniach, przed otrzymaniem wplacic srodki i postawic jakis zakład.
 
M 0

maarek91

Użytkownik
A jak to jest z Free bet 50 zł?
Co trzeba zrobić żeby go dostać, coś slyszalem o obrocie tą kwotą ale całą ?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Opisze sytuacje kolegi: Wplacil przez moneybookers ugral cos kasy, chcial zlecic na bank, wplacil w oddziale ale nie posiadał swojego konta, poprosili o dowod+rachunek, dodatkowo by wyplacic przez bank musial wyslac wyciag z banku a ze nie posiadal konta to napisal to do nich i cofnal wyplate, wplacil przez moneybookers i zlecil na moneybookers, czekał chyba koło tygodnia , co mu napisali? zeby otworzył konto jak im odpisał ze nie to niby napisali do moneybookers o weryfikacji i od tego momentu czyli cos kolo tygodnia zero odpowiedzi na meile nie bardzo chca odpisywac mu... Wiec szczerze odradzam kiedys expekt byl wedlug mnie lepsza firma... Bet365 Betsson wszystkie inne kładą expekt w moich oczach na kolana
 
P 0

peterk69

Użytkownik
Kase dosyc szybko wyplacaja . Natomiast support tragedia Panowie Chojnacki ,Wilk ,Borland wogole z nimi nie dyskutuj bo to debile ,Bonus jest do dupy ten 50 zł .Wczesniej fakt było oki bonus 150 pln Zeszło na psy
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Rzadko kiedy oceniam poszczegolne firmy ale w tym przypadku niestety musze i jest to ocena w pelni negatywna. Pomijajac kontakt z supportem o ktorym wiele zostalo powiedziane zwracam uwage na anulowanie zdarzen wedlug wlasnego widzimisie. W piatek zagralem kilka spotkan na weekend . Jedno z nich zagralem w expekcie . Jakiez bylo moje zdziwienie gdyz w sobote dostalem email ze moj kupon zostal rozstrzygniety jako anulowany ( mecz mial sie odbyc w niedziele) . Patrze na oferte mowie moze mecz jest przelozony , odwolany albo inne takie cudo ale nie . Mecz dalej figuruje w ofercie ze zmienionym o 0,29 kursem. Mysle sobie moze faktycznie sie pomylili wystawiajac kursy ale po sprawdzeniu na oddsportalu wyszlo ze jeszcze kilku bukmacherow mialo w tym czasie kurs podobny do nich ( wszyscy oni oczywiscie juz go obnizyli). Sprawdzilem jak sytuacja wyglada z innymi zagranymi przezemnie meczami i tak : betsafe spadek kursu o 0,41 mecz oczywiscie rozliczony , sportingbet spadek kursu o 0,28 mecz rowniez rozliczony , unibet spadek kursu o 0,2 i mecz takze rozliczony poprawnie. Reasumujac nie polecam gdyz uwazam ze przyjety kupon przez bukmachera powinien byc rozliczony. A swoja droga ciekawe czy gdyby kurs nie spadl a podskoczyl o podobna wielkosc czy rowniez mialbym anulowany kupon i szanse na postawienie nowego z wieksza wygrana?
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
THE WORST!!
jeden z najgorszych bukmacherow i najnizej oceniany przez zagraniczne fora i magazyny, firma krzak, i nawet w swoim schemacie dzialania przypomina najgorsze &quot;wzorce&quot;, bywa ze jest problem postawic 500zl, a wiec sa to po prostu jaja! firma nie jest bookiem tylko agentem, co oznacza ze negocjuje po cichu za plecami klientow, sa przypadki ze anuluje zaklad w trakcie zdarzenia gdy nikt inny tego nie robi na swiecie!!! pozdrawiam i powodzenia !
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
A jak ogólnie teraz z tym bukiem?
Nic nie zamula stronka, czy coś takiego?
Z góry dzięki.
Od strony technicznej mogę Ci odpowiedzieć, że wszystko jest w najlepszym porządu. Nie ma problemu z logowaniem i zawieraniem zakładów. W sumie to żadna nowość

Jak przebiegają sprawy formalne? Wypłaty są sprawne? Co sądzicie o obecnym bonusie? Jak działa stronka? (dobrze, czy muli) Co na temat supportu? Proszę o opinie.. ????
Wypłaty są realizowane w bardzo szybkim tempie.
Bonus jak kto woli. Jedni piszą, że poprzedni był lepszy, a inni że obecny. Obecnie wystarczy jednokrotnie obrócić bonus, a nie jak poprzednio sześciokrotnie.
Działanie supportu jest sprawne. To, iż zdarzyło się kilku niesfornych klientów, nie oznacza, że support niechce pomagać, bo to nalezy do ich obowiązków. Support szybko i rzetelnie odpisuje.

Co do wspomnianych limitów to w większości firm mogą się zdarzyć. Nie ma na to reguły.Podobnie ma się rzecz z anulowaniem zakładów, ale nie jest to częsta praktyka.
 
lemonekzl 10

lemonekzl

Użytkownik
Siema, mam pytanie, wiem że zły temat, ale nie mogę znaleść innego.Mianowicie napisałem e-mail w sprawie darmowych spinów, odpisali &quot;Szanowny Kliencie, darmowe spiny zostaly juz aktywowane na Pana koncie w grze Hellboy. Prosze pamietac, aby wejsc do Kasyna przez wczesniej pobrane oprogramowanie Klienta Kasyna.&quot; - Ktoś wie jak za nie zagrać? nigdzie nie wyświetla ze mam darmowe spiny, ani nic podobnego, pozdro.
 
M 0

mikels

Użytkownik
Polska obsługa jest tragniczna, szczególnie ten Wilk, wszystkie sprawy załatwiam z anglikami, oni przynajmniej poważnie traktują klientów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odniosę się do działania supportu.
Prosiłbym o pisanie waszych problemów, właśnie z supportem. Mieliście z supportem (osobiście, na własnym przykładzie) z nimi problemy, czy powtarzacie opinie od innych userów? Może pojawiły się kilka przypadków (dokładnie chyba 2 lub 3) na forum, opisujące szerzej problem z supportem. Oczywiście nie chce bronić supportu, ale nigdy problem nie leży po jednej stronie, tak samo do końca nie wiadomo, gdzie leży problem.
Bardziej chodzi mi o to, aby jeżeli macie problemy z supportem pisać o nich na forum i opisywać głębiej, a nie powtarzać opinie od innych na ten temat, bo tak to moim zdaniem teraz wygląda...
edit: dużo osób także chwali dzialanie polskiego supportu, można z łatwością znaleźć takie wpisy z ostatnich dni na forum.
 
P 0

peterk69

Użytkownik
Ale my informujemy innych uzytkownikow na co maja zwracac uwage jak rejstruja sie w Expekcie w tym przypadku główna role na minus odgrywa polski support
 
Do góry Bottom