>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - opinie

kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Witam mam pytanie, czy w expekcie w livebettingu mozna grac tylko single? u innych bukmacherów ( bet365, bwin ) mozna łaczyc typy ze spotkaniami innych meczow live. Na expekcie jest to niemozliwe?
sorry, ze pisze w tym miejscu, ale nie mam czasu przeszukiwac forum, potrzebuje szybkiej odpowiedzi.
Co nie zmienia faktu,że według mnie najlepszy ,,Live&quot; jest w Bwin ;)
 
S 0

sebol78

Użytkownik
Ja grałem na expekcie parę lat bo też myślałem że są najlepsi ale się pomyliłem bardzo słabe zakłady live długi czas oczekiwania na wynik spotkania live do godziny czasu! częste pomyłki na live błędny wynik i celowe zaniżenie kursu reklamacja oczywiście nie wchodzi w grę czyli naciąganie i oszukiwanie ludzi ja też się dałem ostatnio naciągnąć a przy podobnym przypadku na bwin reklamacja została w takim samym przypadku uznana ! co do wypłat to nie oszukujmy się większość buków przelewa kase w 2-3 dni także expekt nie robi w tym przypadku szału
tak samo oszukiwanie na bonusach ???? ja poleciłem przyjaciela skorzystał on z promocji dla nowego gracza czyli wpłacił 150 zł i dostał drugie 150 zł i dlatego ja już nie mogłem dostać bonusa w wysokości 40 zł za jego polecenie! także czytajcie dobrze to co oni piszą malutkimi literkami albo zadajcie prędzej pytanie na supporcie bo się rozczarujecie ???? dewiza firmy chyba brzmi WSZYSTKO DLA NAS NIC DLA GRACZY ???? pozdrawiam
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Ja expekt polecam ALE ...nie szanuje on stałych klientów,jeden bonus to przesada bo raz wziąłem i musiałem później kombinować.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Witam
Zacząłem grać na expekcie. Mam pytanie co do oferty MLB.
Czy nie ma tam ofert na zwycięzce bez handi? Oraz co oznaczają ci wybrani Pitchers? Czy to jest pojedynek pomiedzy nimi czy to jest tylko pomocna informacja? Dzięki z góry
 
B 2

batik

Użytkownik
czesc tez mialem z tym problem ale zagram na 1 i wygrlai mecz i mi rolziczlo jako plus wiec to chyba jest zaklad na zwyciestwo
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
To jest zakład na wygraną, jednak jeśli będzie inny pitcher niż ten podany przy zakładzie, wtedy będzie on rozliczony po 1.0 (z tego co pamiętam).
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
dzisiaj Expekt mnie rozwalił a dokładniej angielski support. Moje pytanie wysłane 18.36, odpowiedź otrzymałem 18.38
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Moje zdanie to expekt to banda kłamców ;/
Wysłałem im propozycje w sprawie zamkniecia konta i założenie nowego na innej walucie bo nie chce mieć GBP iż napisałem że nie zawierałem jakich kolwiek transakcji i kuponów ani grosza nie wpłaciłem na to konto a oni piszą mi że
Szanowny Panie na tym koncie gracza sa zrejestrowane transakcje , zmiana waluty nie jest mozliwa. Mozemy jednak zamknac to konto na zyczenie klienta i umozliwic otworzenie nowego ze zmieniona waluta na nowym koncie nie bedzie przyslugiwal bonus od pierwszego depozytu.
Ani złotówki nie wpłacałem !!! ciekawe skąd wytrząsnęli że zawierałem transakcje ;/ widać że kłamią tylko oby zatrzymać bonus pfff
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Misiek... tak czytam Twoje posty. I Ty coś sobie chyba nie radzisz bukmacherką on line. Może graj w naziemnych. Tam rzadko chcą dowód od Ciebie. Bonusów nie mają. Więc nie ma problemu z tym.
Pomyśl ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Moje zdanie to expekt to banda kłamców ;/
Wysłałem im propozycje w sprawie zamkniecia konta i założenie nowego na innej walucie bo nie chce mieć GBP iż napisałem że nie zawierałem jakich kolwiek transakcji i kuponów ani grosza nie wpłaciłem na to konto a oni piszą mi że

Szanowny Panie na tym koncie gracza sa zrejestrowane transakcje , zmiana waluty nie jest mozliwa. Mozemy jednak zamknac to konto na zyczenie klienta i umozliwic otworzenie nowego ze zmieniona waluta na nowym koncie nie bedzie przyslugiwal bonus od pierwszego depozytu.

Ani złotówki nie wpłacałem !!! ciekawe skąd wytrząsnęli że zawierałem transakcje ;/ widać że kłamią tylko oby zatrzymać bonus pfff
Pytanie podstawowe to po jakiego grzyba zakładałeś konto w funtach?:-D Jak widzisz sam sobie tworzysz problemy, założyłeś w tej walucie, to graj w tej walucie, jak nie ma możliwości zmiany.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
już mi się odechciało grania u tego bukmachera ;] wkurzyli mnie ostro !! z tym że wpłacałem kasę i że korzystałem z bonusu !! oszuści,jak ja ani grosika nie wpłaciłem tam ;/ ani jednego zakładu nie zawarłem
Jeżeli oni tak są lecą to pewnie kasę też kradną zlecę wypłatę a kasy nie dostane a oni napiszą że nie było zlecenia ;/ pfff
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
O wróciłes, ten co zakłada konto w funta, żeby przemianować na złote, żeby grać w euro. ale dobra ustosunkuje się, mnie expect, przez dwa lata nie okradł, może mają do Ciebie indywidualne podejście.
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
ma ktoś może jakiś pomysł dlaczego w expekcie nie było wogóle zakładów na spotkanie N. Davidenko - D. Gimeno-Tr. ?
nie podobał im się któryś czy co?
 
michau 84

michau

Forum VIP
ma ktoś może jakiś pomysł dlaczego w expekcie nie było wogóle zakładów na spotkanie N. Davidenko - D. Gimeno-Tr. ?
nie podobał im się któryś czy co?
Expekt ma to do siebie, że zdarzają im się &#39;braki&#39; w ofercie. Nie tylko tenis, ale zdarzało się NBA, MLB, być może coś jeszcze.
 
B 2

batik

Użytkownik
Expekt ma to do siebie, że zdarzają im się &#39;braki&#39; w ofercie. Nie tylko tenis, ale zdarzało się NBA, MLB, być może coś jeszcze.
podobno Rus po wygranym turze mial tego odpuscic i były glosy ze gra przeciwko sobie u buków ( już nie raz tak robił) jednak to byla nie prawda i dosc duzo buków wysofało te zdarzenie
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ten expekt to jest parodia ostatniego dnia lipca polecilem kolege no to dobra spoko dzis mija (juz mineło ) 48h od zgloszenia a wiec powinni przyznac bonus. Rano im wyslalem maila zeby mi przyznali bonus. a oni ze jeszcze nie minelo 48h( bo 48h mija o 14) dobra wybila 14 zjadlem obiad wbbilem na kompa wyslalem maila ze mineło juz 48godzin i zeby mi przyznali bonus a oni ze nie bo niedostali odemnie zgloszenia to musialem im zrobic screna z poczty z wysłanych maili .ok zrobilem screna wyslalem im a teraz zebym dostal bonus to moj kolega ktorego polecam musi im wyslac skan dowodu. To jest normlanie parodia
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jaka parodia? Nie dostałeś stówki i już się ciskasz a nie masz podstaw :|
Skan dowodu to najnormalniejsza procedura, żeby dzieci nie zakładały kont na osoby &#39;duchy&#39;... A mail mógł nie dość - to też się zdarza. Proste. I jak chcesz dostać tego bonusa to lepiej przekonaj tą osobę którą polecasz żeby wysłała ten dowód, bo inaczej nici. Chyba, że ten ktoś nie istnieje...
 
mr.fantastic 0

mr.fantastic

Użytkownik
Ja grałem w Expekt kilkukrotnie i nie mam powodów to narzekania. Wysokie kursy, dosyć szybkie rozliczanie wygranych. Bardzo przyjemnie mi się z stamtąd wypłacało, nigdy nie proszono mnie o dowód czy inny dokument świadczący o pełnoletności. W mojej opinii jeden z lepszych bukmacherów internetowych. Polecam, mnie jeszcze praktycznie w niczym nie wkurzył. :-D
 
Do góry Bottom