>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Kulakow +10,5 1,57 Fortuna

Jak dla mnie bomba. Wiktor bardzo szybki w tym sezonie. Kręci dwucyfrowki. Dzisiaj rywal dość łatwy więc pkt może tracić na kolegach z drużyny a nie na rywalach.

Koza +9,5 1,84
Gruchalski +9,5 1,86
Fortuna

Jeden i drugi w Tarnowie powinni dzisiaj być liderami Unii. Rywale należących do tych łatwych. Dodatkowo mają po 1 łatwych biegu 4,12. Średnia biegowa ponad 1,85 Dzisiaj zostanie podbita.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dziś za Rempale jedzie Konieczny. Widzę go w ofercie więc nie ma co mrozić kasy

Odemnie loko +16
Kurs 2.46

Loki i Tarnów tory zbliżone. Skład Tarnowa zależy od dnia kto wypali bo zarówno Mroczka jak i nilsson mogą nie startować a potem na trasie w Tarnowie ciężkojuniorka w stanie sprawić niespodziankę w juniorskim i w późniejszych biegachdo tego Kurdiaszowa u tarasienko do urywania punktów

Przepraszam za styl le pisane z telefonu
 
M 203

__macieq__

Użytkownik
Również skłaniam się do handi na gości.
Linia zależnie jak komu ryzyko pasuje - ja gram +18,5 za 1,94.
Zespół gospodarzy solidny ale lidera, którego raczej nikt nie dogoni to nie widać. Najlepsza średnia zespołu to....Cierniak. Coś jest nie tak z Tarnowem jak na moje. Pomijając Cierniaka, reszta w tym sezonie przywiozła tylko 19 razy "trójkę" - dla porównania dzisiejsi goście wykluczając Michaiłowa 17 razy.
Jakoś nie widzę tutaj masowo biegów po 5-1, a ktoś z trójki Tarasienko, Kudriaszow i Kostygow może odpalić i przy taktycznych, mając na uwadze solidnego juniora może się uda utrzymać handi.
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Również skłaniam się do handi na gości.
Linia zależnie jak komu ryzyko pasuje - ja gram +18,5 za 1,94.
Zespół gospodarzy solidny ale lidera, którego raczej nikt nie dogoni to nie widać. Najlepsza średnia zespołu to....Cierniak. Coś jest nie tak z Tarnowem jak na moje. Pomijając Cierniaka, reszta w tym sezonie przywiozła tylko 19 razy "trójkę" - dla porównania dzisiejsi goście wykluczając Michaiłowa 17 razy.
Jakoś nie widzę tutaj masowo biegów po 5-1, a ktoś z trójki Tarasienko, Kudriaszow i Kostygow może odpalić i przy taktycznych, mając na uwadze solidnego juniora może się uda utrzymać handi.
Coś jest nie tak z Tarnowem po dwóch wygranych na wyjeździe ? ;d
I jeszcze jedzie Kołodinski za przeciętnego bo przeciętnego ale Poudżuksa.
 
M 203

__macieq__

Użytkownik
Każdy ma swoje zdanie - mi u nich brakuje lidera, który u siebie będzie walczył o komplety. Przyznasz, że ciężko znaleźć inny zespół gdzie najlepszą średnią ma junior.
Co za tym idzie, nie widzi mi się pogrom w ich wykonaniu bo nie widzę pewniaków.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jakobsen over 5,5 @1,7 STS
Gruchalski over 7,5 @1,7 betclic

Tym razem spektakularna wtopa

Krótko: obaj w gazie, obaj powinni być liderami swoich drużyn i obaj mają fajny numer startowy (bieg 12). Na Jakobsena linie na ewinnerze 9,5, oczywiście uwzględniające wszystkie starty, ale i tak pokazuje, że STS chyba za nisko tę linię wystawił przynajmniej o punkt. Gruchalski też może 6 biegów pojechać, zależnie jak się mecz potoczy, ale i w 5 powinien to ogarnąć.

Jeśli chodzi o drużyny to pograłem sobie za drobne Toruń -18,5 + Tarnów + Gniezno+4,5, ale bardziej dla zabawy, nie mam do tego jakiegoś szczególnego przekonania (oprócz Torunia, ale kursy pospadały od wczoraj).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
N 192

nikodem331

Użytkownik
Do typów powyżej dorzucam jeszcze Kułakow over 10,5 @1,60 fortuna.
Wiktor jedzie po prostu rewelacyjnie w Toruniu, kilka razy był najlepiej punktującym drużyny. Ostatnie mecze to 14, 12, 11 pkt + bonusy. Dzisiaj liczę na podobny wynik.
 
Ostatnia edycja:
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Takie bomby ode mnie na dziś:

V.Kulakov +10,5 1,60
R.Tungate +10,5 1,60
N.Klindt +10,5 1,67
Wszystko Fortuna kurs wychodzi bardzo dobry na potrojenie.
Cała trójka w wysokiej i bardzo wysokiej dyspozycji. Dzisiaj zapewne znowu będą liderami swoich drużyn. Jadą na swoich domowych torach.
Kulakov i Tungate to latają w tym sezonie. Klindt w Toruniu słabiej ale tam każdy będzie.notowal słaba że wyniki. We wcześniejszych meczach wyglądał bardzo dobrze.

Z troszkę bardziej ryzykownych typów:
A.Mroczka -5,5 1,94 Fortuna

Dla mnie Artur jest słaby. Jeśli u siebie w Tarnowie ma problem wykręcić podobny wynik to na wyjeździe uważam że będzie jeszcze trudniej A dzisiaj każdy bieg ma bardzo trudny.

K.Pieszczek +8,5 1,83 iforbet liczą się wszystkie biegi

Dzisiaj pewnie 6x na torze. Krucha jest w wysokiej dyspozycji co pokazał wczoraj.na tle najlepszych. Myślę że powinien być wiodącą postacią w Wybrzeżu. Jeśli pojedzie 6x to spokojnie do ogarnięcia. Jedynym zmartwieniem jest tor w Toruniu który jest robiony tak że ciężko się mija na trasie.

T.Gapinski -9,5 1,75 Fortuna

Tomek w takiej sobie formie. Czy stać go na dwucyfrowe wyniki? Być może ale dzisiaj będzie miał godnych przeciwników a i na swoich kolegach też pewnie coś straci. 7-9pkt owszem ale więcej.. .

A.Loktajew +7,5 1,84 Fortuna

Saszka jest szybki w tym sezonie . Liczę na jego 5 biegow a wtedy powinno wejść łatwo.

Ch.Holder +10,5 1,60 Fortuna

Crispi wygląda nieźle. Motoarena to jego dom i on tu zna każdą ścieżkę. U siebie na torze to konieczność zagrać taką linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 203

__macieq__

Użytkownik
eWinner Apator Toruń (-16,5) - Zdunek Wybrzeże Gdańsk @1.7
Holderowie i Kulakow spisują się rewelacyjnie, Musielak mam wrażenie, że się rozkręcił i u siebie też stanie na wysokości zadania. Słabszym elementem pewnie będzie Miedziak, który wczoraj się nie najeździł..może to i lepiej.
Naprzeciw będą mieli takich solidnych średniaków. O ile Pieszczek pokazał, że jest w tym sezonie szybki, to Kildemand, Thorsel czy Jensen na tle liderów Apatora to jednak nie ta liga. Nie bez powodu 3 najlepsze średnie ligi to właśnie gospodarze.
Jedynym minusem jak dla mnie to juniorzy. Kopeć-Sobczyński wygrywa biegi juniorskie ale im dalej w mecz tym gorzej.
Przeglądając poszczególne biegi, uzyskanie 18 punktów przewagi nie wydaje się być wyzwaniem.

Statystyki Toruń ma imponujące - na 75 biegów w tym sezonie, 31 (41%) wygrali w stosunku 5:1. Doliczając do tego wynik 4:2, daje nam to sumarycznie 44 (59%) wygrane biegi. Przy takich statystykach drużynowych i indywidualnych, trudno mi się tu doszukiwać szansy dla gości mimo, że często wybieram dodatnie handicapy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Q 12,9K

quatr0

Użytkownik
Wszystkie typy z eWinner.

Adrian Miedziński under 10,5 pkt @1,60
Adrian ostatnio słabsze występy, pierwszy bieg ma z Holderem i Pieszczkiem, później ma Kildemanda w trzecim biegu, liczę też, że potraci punkty na Musielaku. Jak dobrze pójdzie to nawet nie pojedzie w nominowanych a znając Adriana może pojawić się jeszcze jakieś wykluczenie.

Ernest Koza over 9,5 pkt @2,20
Koza jest krajowym liderem Jaskółek. Ostatnie mecze, zarówno na wyjeździe jak i w domu był najlepiej punktującym zawodnikiem. Do pokrycia tej linii nie musi wygrywać nawet ani jednego biegu, wystarczy, że będzie woził same dwójeczki.

Rohan Tungate over 10,5 @1,60
Tutaj chyba dużo nie muszę pisać. Tungate jest w ogromnym gazie, jedzie u siebie. W moim mniemaniu tylko jakiś duży wypadek przy pracy może sprawić, że Tungate nie pokryje tej linii. We wszystkich meczach Orła, bez znaczenia czy był to dom czy wyjazd Tungate pokrył tą linie, z jednym małym wyjątkiem - w Toruniu, gdzie zdobył równe 10.

Dajcie znać co sądzicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W którym "legalnym" buku można łączyć zakłady na under/over zawodników albo H2H? Na cocdzień gram w trochę innych klimatach niż jakieś eWinnery także będę wdzięczny za informacje.

Ch.Holder +10,5 1,60 Fortuna

Crispi wygląda nieźle. Motoarena to jego dom i on tu zna każdą ścieżkę. U siebie na torze to konieczność zagrać taką linię.
Właśnie to jest bolączka tych buków naszych, że jest to 12%. Normalne 1.60 jeszcze byłoby do gry, ale no kurczę, nie włożę pieniędzy w zakład żużlowy gdzie jedno wykluczenie, kontuzja, oddanie biegu juniorowi może wszystko popsuć i to po kursie 1.40. Gdyby chociaż można było zrobić składaka, ale w takim STSie dadzą jakieś 1.37 na over jakiegoś zawodnika co daje 1.20 w rzeczywistości, i nawet nie można tego z niczym innym połączyć (z innymi żużlowcami). Tak na żużlu nie zarobimy...

Moje pytanie zatem brzmi - który buk ma najbardziej sprzyjające zasady co do łączenia zakładów?

Zakłady bukmacherskie funkcjonują na świecie od wielu wielu lat. Ale to polscy LEGALNI bukmacherzy poszli krok dalej i stworzyli coś unikalnego. Zakłady, gdzie możesz zawalczyć nie o jakieś wygrane które są oklepanym tematem, możesz postawić i w nagrodę przegrać pieniądze. Gwarancja 100% przegranej. Tylko u LEGALNYCH bukmacherów!

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Historia pojedynków Apatora z Wybrzeżem jest dość długa. Były niespodzianki, spotkania na styku, a także pogromy. Na co możemy liczyć dzisiaj? Buki jednoznacznie wskazują, że nie będzie to mecz, który powinien być na długo zapamiętany. Widać, że Apator nie idzie na kompromisy, objeżdżanie młodych, szukanie nowych wyzwań i odkrywanie ścieżek na Motoarenie. Na to najwyraźniej przyjdzie czas w EL za rok :p Leją wszystkich jak leci i nie robi im wielkiej różnicy kto i z jakimi nazwiskami do nich przyjeżdża. Tak będzie zapewne i dzisiaj. Granie na porażkę Wybrzeża i zastanawianie się czy 16 czy 20 punktami mi nie po drodze więc szukam innych możliwości.

I.Kopeć-Sobczyński-K. Żupiński Handicap -1.5/+1.5 (wszystkie starty się liczą) @ 1.75 forBet

IKS u siebie 6,4,4. Wygrał wszystkie swoje biegi nr 2, a dwukrotnie z Kiełbasą przewozili rywali na 5-1. Sobczyński u siebie radzi sobie na tyle dobrze, że wg mnie powinien zdobyć dwa oczka więcej niż Karol. Jadą ze sobą również w 4 wyścigu i liczę na 2:0 dla IKSa.

Gomólski over 4.0 @ 1,83 forBet

To nie jest sezon Rudego. Zmieniany ostatnio przez Chmiela, który również nic nie pokazał. Liczę jednak na przebudzenie zawodnika w tak trudnym meczu. W konfrontacji z byłym klubem będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony, a 5 punktów (zwrot stawki przy 4) to nie jest wygórowana linia.

Bieg juniorski Apator - 1,5 @ 1,80 STS

Apator u siebie dwukrotnie 5-1 i raz 4-2. Dzisiaj minimum 4-2 również powinno być. Tu jednak ze stawką delikatniej bo to jednak juniorzy. Taśma, defekt czy upadek i pozamiatane...

Pozdro

EDIT: 0-3 Mega słabo to wyszło...
 
Ostatnia edycja:
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
W którym "legalnym" buku można łączyć zakłady na under/over zawodników albo H2H? Na cocdzień gram w trochę innych klimatach niż jakieś eWinnery także będę wdzięczny za informacje.



Właśnie to jest bolączka tych buków naszych, że jest to 12%. Normalne 1.60 jeszcze byłoby do gry, ale no kurczę, nie włożę pieniędzy w zakład żużlowy gdzie jedno wykluczenie, kontuzja, oddanie biegu juniorowi może wszystko popsuć i to po kursie 1.40. Gdyby chociaż można było zrobić składaka, ale w takim STSie dadzą jakieś 1.37 na over jakiegoś zawodnika co daje 1.20 w rzeczywistości, i nawet nie można tego z niczym innym połączyć (z innymi żużlowcami). Tak na żużlu nie zarobimy...

Moje pytanie zatem brzmi - który buk ma najbardziej sprzyjające zasady co do łączenia zakładów?

Zakłady bukmacherskie funkcjonują na świecie od wielu wielu lat. Ale to polscy LEGALNI bukmacherzy poszli krok dalej i stworzyli coś unikalnego. Zakłady, gdzie możesz zawalczyć nie o jakieś wygrane które są oklepanym tematem, możesz postawić i w nagrodę przegrać pieniądze. Gwarancja 100% przegranej. Tylko u LEGALNYCH bukmacherów!

Chodzi Ci o łączenie z różnych meczy? Czy z jednego?
Bo jeśli o różne mecze to Fortuna, Forbet. Tam gram i jak dzisiaj np mamy 3 mecze to z każdego meczu po 1 typie i wszystko idzie zagrać.
 
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
W którym "legalnym" buku można łączyć zakłady na under/over zawodników albo H2H? Na cocdzień gram w trochę innych klimatach niż jakieś eWinnery także będę wdzięczny za informacje.



Właśnie to jest bolączka tych buków naszych, że jest to 12%. Normalne 1.60 jeszcze byłoby do gry, ale no kurczę, nie włożę pieniędzy w zakład żużlowy gdzie jedno wykluczenie, kontuzja, oddanie biegu juniorowi może wszystko popsuć i to po kursie 1.40. Gdyby chociaż można było zrobić składaka, ale w takim STSie dadzą jakieś 1.37 na over jakiegoś zawodnika co daje 1.20 w rzeczywistości, i nawet nie można tego z niczym innym połączyć (z innymi żużlowcami). Tak na żużlu nie zarobimy...

Moje pytanie zatem brzmi - który buk ma najbardziej sprzyjające zasady co do łączenia zakładów?

Zakłady bukmacherskie funkcjonują na świecie od wielu wielu lat. Ale to polscy LEGALNI bukmacherzy poszli krok dalej i stworzyli coś unikalnego. Zakłady, gdzie możesz zawalczyć nie o jakieś wygrane które są oklepanym tematem, możesz postawić i w nagrodę przegrać pieniądze. Gwarancja 100% przegranej. Tylko u LEGALNYCH bukmacherów!

Jeżeli ktoś skłania się ku łączeniu zakładów, to moim zdaniem ciekawą ofertę ma eWinner:


Ja wczoraj dałem z NBA Phila win (1.57), i do tego dołożyłem na dziś Apator -16.5 (1.45) i jutro Unia Leszno (1.38).
Łączny kurs całkiem przyjemny - 3.14 bez podatku.
 
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ode mnie na dzis:
Jensen under 6.5 kurs 1.88 sts
Rano zlapany ....no coż mysle ze na tym torze Rasmus bedzie mial ciezko....seniorzy z torunia u siebie w
zasadzie nie do objechania
I teraz tak mysle perelki...upal w Osw niesamowity a wiec beton przewiduje wiec betem dnia jest dla mnie
Gapinski 9.5 under 1.84 Fortuna bardzo trudne biegi a i starty Tomka sa slabe....wogole w Ostrovi zle sie dzieje tak mowia na miescie😉😉
Ovia -Unia 2 kurs 2.64 sts
Ovia-Unia 2 +2.5 kurs 1.84 Fortuna

Walasek under 10.5 sts kurs 1.94 ryzykowny typ
Gruchalski over 7.5 kurs 1.8 sts
Cierniak over 6.5 kurs 1.7 Fortuna

Kurtz 8.5 over sts kurs 1.57
Nowak under 8.5 kurs 1.94 sts dlq mnie to drugi bet dnia....bardzo wyrownane sklady i wyrownany mecz sie kroi i tak faworyzowac Nowaka?Owszem super wystel ale przeciwko Ostrovia ktora na wyjazdach jest slabiutki....
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Ostrovia Ostrów Wielkopolskich vs Unia Tarnów (+2,5) @1,75 iforbet

Typ bezpieczny, bo moim zdaniem Tarnów wygra. Ostrovia mimo, że u siebie wygrała to w tym sezonie bezbarwna i brakuje tego pazura z przed roku. Zwycięstwa z Polonią i Lokomotivem nie są odzwierciedleniem moim zdaniem. Na wyjazdach kompromitacja.
Tarnów dużo równiejsza ekipa i oprócz porażki z Toruniem trzymają się dobrze i wyglądają pewnie.
W zasadzie pewniakiem jest tylko Klindt i to już nie to samo co początek sezonu, bo nie spodziewał bym się kompletu. Walasek w kratkę. U siebie powinien się zakręcić w okolicach 11/12 punktów, ale pytanie czy nadal nie odczuwa nogi.
Gapiński, Okoń i Cyfer to w tym roku typowi średniacy. Może jeden z nich zapunktuje w granicach 8 oczek. Reszta jak zrobi 4/5 to świat i ludzie. Juniorzy młodzi i perspektywiczni, ale to trochę za mało. Po za biegiem młodzieżowym nie powinni dziś punktować.

Tarnów z kolei z wielkim atutem na juniorce w postaci Cierniaka. Zjada juniorów Ostrowskich i spokojnie może punktować na seniorach. Do tego Ljung, który w zeszłym roku zrobił tu 15 punktów i razem z Kułakowem trzymał tu wynik. Należy wspomnieć, że już rok temu dużo słabsza Unia z dużo mocniejszą Ostrovią przegrała tu zaledwie 46:44.
Do tego Gruchalski wzrost formy. Koza, Mroczka i Nilsson to są zawodnicy, którzy mogą na tle Ostrowskich zawodników solidnie zapunktować. Może nie wszyscy, ale jak komuś nie będzie iść to jest Cierniak w obwodzie. Ostrów takich jokerów w swoim składzie nie ma. Moim zdaniem mecz na styk z delikatnym wskazaniem na Tarnów



Klind + Cyfer vs Ljung + Gruchalski @2,05 iforbet

Ljung tak jak pisałem wyżej w zeszłym roku tutaj 15 punktów. W tym roku również lider drużyny tarnowskiej. Gruchalski solidny polski senior. Może odpalić i zrobić nawet w okolicach 10 punktów. Ale może też zrobić 4/5.
Po drugiej stronie Klindt, który mam wrażenie, że odrobinę się zaczyna męczyć i z meczu na mecz nie wygląda już na tak szybkiego. Cyfer w kratkę. Dzisiaj ma trudnych rywali i ma z kim przegrywać. Gruchalski ostatnio 11. Wcześniej pokazał, że na wyjazdach tez daje radę i zrobił 9 w Gnieźnie. Wcześniej 11 z Bydgoszczą i 7 z Toruniem. Moim zdaniem bardzo dobre liczby i średnia 1,95 mówi sama za siebie. Cyfer mimo, że liczby też niezłe szczególnie u siebie to moim zdaniem miał łatwiejszych rywali i punktuje na ogół na słabszych od siebie.
 
Ostatnia edycja:
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Lokomotiv Dyneburg - Polonia Bygdoszcz
Lokomotiv Dyneburg -6,5 hc # 2,00 betfan (60-30) totalny rozjazd

Nie widzę nawet cienia szansy dla bydgoszczan w wyjazdowym pojedynku na Łotwie. Loko po pogromie w Łodzi i wpadce u siebie z Gdańskiem wrócił na dobre tory. Powalczyli w Ostrowie i mocno postraszyli faworyta z Torunia. Dzisiaj co prawda jadą bez Tarasienki, ale i bez niego byli w stanie długo nawiązywać zaskakująco równorzędną walkę z Apatorem. Szczerze powiedziawszy, to z całego teamu najbardziej podoba mi się 17-letni Francis Gusts, który mimo bardzo młodego wieku już pokazuje, że ma papiery na jazdę. Moim zdaniem łotysze na swoim specyficznym torze spokojnie odjadą Polonii na 10 pkt, w której ostatnio nic nie funkcjonuje tak jak powinno. Wiadomo, że kontuzja Bellego pokrzyżowała plany, ale mimo wszystko kibice liczyli, że przynajmniej u siebie ujadą coś więcej. Na pewno więcej obiecywano sobie po Huckenbecku, który miał być liderem, a na razie zupełnie tego nie udowadnia. Nie można powiedzieć, żeby składem Loko odstawiało Bygdoszcz, ale moim zdaniem atut własnego toru będzie dzisiaj kluczowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Kai Huckenbeck over 10,5 @1,7 iforbet po dwóch startach można śmiało rozliczyć

Zakładam 7 startów Huckenbecka. 4 swoje + nominowany + ZZ za Bellego + RT, bo sądzę, że Bydgoszcz będzie dostawać konkretne baty i bądą gonić wynik. Pewnie na początku na ZZ będzie jechał Lyager jako rezerwa zwykła, ale to szybko się może zmienić i Kai myślę, że będzie pierwszy to wszystkich zmian. W tym wypadku choćby Kaiowi zdarzyła się nawet jakaś jedynka to spokojnie linia do pokrycia. Szczególnie, że ostatnio prezentuje się bardzo dobrze i musi dziś być liderem Bydgoskiej ekipy jeśli chcą marzyć o korzystnym wyniku. W forbecie liczą się wszystkie starty, więc na tym mocno opieram ten typ. W stsie mamy 9,5 tylko w piąciu startach i to już dla mnie nie do gry. Tutaj 6 startów minimum, a bardzo możliwe, że nawet 7
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom