>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2020

Status
Zamknięty.
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Niestety, skoro wynik jest oficjalnie zaliczony to nie ma powodów, żeby były zwroty. Cieszą się ci, co postawili dodatnie handi ;) Nie wiem jak etoto, ale betsson np. zabezpiecza się tak, że zawodnik musi wziąć udział w 3 biegach.
Jak to nie ma powodów ? Linia handicapu była wystawiany na podstawie 15 biegów a nie 8miu. Wynik mecz czyli 1x2 powinien być zaliczone, zgadzam się- ale handicap to jest zwykłe cwaniactwo bukmachera. Zobacz sobie porównanie chociażby do tenisa. Większość bukmacherów daje zwrot w momentu kreczu (niezależnie jaki jest wynik) ale niektórzy zaliczają zakład jak jest rozegrany pełny set. Ale nie mam mowy żeby zaliczyli undery/overy czy handicapy- to ZAWSZE jest zwrot.
 
G 127

gruchagruchsonn

Użytkownik
Jak to nie ma powodów ? Linia handicapu była wystawiany na podstawie 15 biegów a nie 8miu. Wynik mecz czyli 1x2 powinien być zaliczone, zgadzam się- ale handicap to jest zwykłe cwaniactwo bukmachera. Zobacz sobie porównanie chociażby do tenisa. Większość bukmacherów daje zwrot w momentu kreczu (niezależnie jaki jest wynik) ale niektórzy zaliczają zakład jak jest rozegrany pełny set. Ale nie mam mowy żeby zaliczyli undery/overy czy handicapy- to ZAWSZE jest zwrot.
Bet365 dał zwrot 👌
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jak to nie ma powodów ? Linia handicapu była wystawiany na podstawie 15 biegów a nie 8miu. Wynik mecz czyli 1x2 powinien być zaliczone, zgadzam się- ale handicap to jest zwykłe cwaniactwo bukmachera. Zobacz sobie porównanie chociażby do tenisa. Większość bukmacherów daje zwrot w momentu kreczu (niezależnie jaki jest wynik) ale niektórzy zaliczają zakład jak jest rozegrany pełny set. Ale nie mam mowy żeby zaliczyli undery/overy czy handicapy- to ZAWSZE jest zwrot.
Overy są zaliczane, jeśli weszły.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Panowie mam pytanie z innej beczki. Grałem wczoraj w fortunie GP challange w Gorican h2h .Można było łączyć wszystkie pary. Narąbałem kuponów ze 30-ści i 2 weszły.Dziś fortuna zaliczyła mi z wygranych kuponów 1 pozycje a reszte dali zwroty .Natomiast wszystkie przegrane kupony zostawili jako przegrane dalej.
Na czacie napisali że zdarzenia wspierające się ,ale ja bym się nie do końca z tym zgodził.Wiem ,że nie mozna przeważnie łączyć tych samych nazwisk bo buki się tego boją,ale czy te zdarzenia się wspierają skoro mogą wejść wszystkie kombinacje.Co tym myślicie i cze dadzą zwroty z przegranych kuponów ???
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Szybki strzal bo mecz za chwile
Gała under 10.5 kurs 1.65 sts
Z ukladu biegow ktory ma Adrianwynika ze nie ma sily aby tu byl over i loko podwojnie zmotywowane dzis
GLADKO☺
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
D 243

_danonek_

Użytkownik
Kułakow over 11,5 punktów kurs 2,52 Fortuna w meczu Gdańsk-Toruń. Co tu dużo mówić, Kułakow jest w świetnej formie w tym sezonie , średnia wyjazdowa ponad 2,7. Dzisiaj ma trochę trudne biegi, bo w parze będzie jeździł z Holderami, ale moim zdaniem szanse , że zrobi minimum 12 punktów są bardzo duże. Gdańsk u siebie nie zachwyca i nie wydaje mi się, że są w stanie regularnie ogrywać Kułakowa.

❌❌ 3.w.3.3.2*. No i tak jak myślałem, że żaden z Gdańszczan go nie pokona, jednak nie przewidziałem głupiego wykluczenia. Szkoda, moim zdaniem kurs był warty zagrania, zabrakło trochę szczęścia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
A.Gala under 9.5 kurs 2.2 zlapane sts Szczesliwie😊😊
Nornalnie bym chyba nie gral ale po takim kursie to probuje...cos jakby Adrian lekko opuscil sie ostatnio i ten dolek chce wykorzystac....rywal mocny na fali dobrze prowadzony przez Skornickiego, mi wychodzi ze albo on albo Fajfer nie zrobi overa...stawiam jednak na Gałe polecam!☺
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
D 243

_danonek_

Użytkownik
R. Tungate poniżej/powyżej 10.5 punktów (liczą się wszystkie starty) Ewinner kurs 1,62 ❌ ❌ ❌ Fatalny mecz Tungate, chyba najgorszy od paru sezonów. Duże zaskoczenie na minus.

Kurs nie powala( taki bardziej do doubla), ale moim zdaniem jeśli Tungate nie złapie głupiego wykluczenia tak jak wczoraj Kułakow to spokojnie pokryje linie. Jeśli Łódź nie będzie stosowała taktyka to najprawdopodobniej będzie to zasługa Tungate'a , który zrobi over 10. Jeśli natomiast Łodzi będzie kiepsko szło to Tungate powinien pojechać w 6 biegach i wtedy spokojnie powinien pokryć.
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Kusi kusi od rana i skusilo...po 1.5 bym nie gral ale widze na ewinner jest kurs 1.7
Walasek under 8.5 kurs 1.7 Ewinner
Grzesiu, wyjazd i Tarnow hmmm nie klei mi sie to w over....ze stawka nie bede szalec ale na luzie tak postawie....trudne biegi ma Grzesiu...naprawde ten uklad biegow jest ciezki...myslalem nad nim lub Gapinskim bardzo dlugo ...na Tomka 7.5 linia tez do gry....tym bardziej ze na rezerwie Jepessen i ma ponoc dostac szanse wiec pytanie za kogo...niby za Okoniewskiego ale ten czuje ze cos pojedzie...no i tak mi wyszlo ze sprobuje Walaska...oby z fartem😉😉
Gładko☺troche sie Grzesiu na ppczatku droczyl z overem ale nie zawiódl i weszlo ladnie☺
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Jeden z buków jeszcze śpi więc staram się korzystać.

Orzeł -10,5 - Wybrzeże @ 1,80 eWinner

Konkurencja na to zdarzenie daje 1,57 i to jest wg mnie adekwatny kurs. Wybrzeże już nie jedzie o nic. Spadek nie grozi, fazy PO zapewne nie będzie, a nawet jeśli to awans do niej raz że odległy, a dwa wcale nie potrzebny. Prezes już zapowiedział, że pozostałe spotkania bedą odjechane aby zobaczyć którzy zawodnicy będą brani pod uwagę przy układaniu składu na nowy sezon. Odpalony został Gomólski i w awizowanym składzie widzimy Chmiela. Pod ósemką młodzieżowiec lub młody Rosjanin i pewnie rotacyjnie będą się wymieniać z podobnym mizernym efektem. Żupiński już myślami o klasie wyżej też nie będzie wartością dodaną. Obawiam się, że taki "średniak" jak Nowak to na swoim torze zje na śniadanie Thorssella czy Pieszczka, który ostatnio ma zbyt gorącą głowę i kolekcjonuje wykluczenia.
Osobiście spodziewam się spotkania do jednej bramki, w którym Orzeł wygra za trzy punkty.

Dodatkowo gram
- 14,5 @ 2,16 STS
- 16,5 @ 2,68 STS

Ostrovia - Apator -10,5 @ STS

Nie przekonuje mnie ostatnie wysokie zwycięstwo gospodarzy z Wybrzeżem. Trafili na drużynę bezzębną, pogubioną i dramatycznie tego dnia słabą. Wcześniejsze spotkania to 53-37 i 49-41 z broniącymi się przed spadkiem Polonią i Loko i 50-40 z tarnowskimi Jaskółkami. Dzisiaj podejmują drużynę, którą cechuje jedno - gdzie nie jadą to gromią srodze. Nie oddają biegów juniorom w nominowanych, jadą do końca. Efekty wyjazdów to
33-57 Tarnów
39-51 Loko
35-55 Bydgoszcz
35-55 Gdańsk

Drużyna weteranów z Ostrowa jest dopasowana u siebie i potrafi jechać, ale dzisiaj wg mnie dość znacznie polegną, z bawiącą się wygranymi, po latach porażek drużyną z Torunia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Krystian Pieszczek under 11,5 @1,92 forBet

H2H Gomólski - Lampart @ 1,83 forBet

Polonia +8,0 @ 1,85 forBet

Polonia + 10,5
@ 1,72 forBet

Dzisiaj jednostronnie przeciwko gdańskiemu Wybrzeżu. Niby to mecz dla gospodarzy o oddalenie się od strefy spadkowej (matematycznie Wybrzeże może znaleźć się na ostatniej pozycji), ale bardziej zmobilizowani powinni być goście z Bydgoszczy. W Gdańsku po sezonie szykuje się rewolucja i część zawodników dostała już jasny przekaz, że została "odpalona". Rudy, który i tak nie notuje pokaźnych zdobyczy będzie pierwszym do zmiany przez Chmiela, bądź Alana Szczotkę. Stąd typ na Lamparta w bezpośrednim pojedynku. Pieszczek zawala ostatnio spotkania i być może się wreszcie ogarnie. Linia ustawiona przez buka jednak dość wysoko. Defekt, taśma czy wykluczenie coraz częstsze u Krychy i under w zasięgu.
Wreszcie linie handi. Wybrzeże męczy się strasznie u siebie. Dopiero mecz z Ostrowem wyraźnie wygrany, ale dopiero ostatnie biegi i decyzje sędziego spowodowały odskok gospodarzy. Dzisiaj przyjeżdża zmobilizowana Polonia. Obolała po ostatnich spotkaniach i upadkach, z powracającym do sprawności Bellego. Batchelor podpowie gdzie słynna gdańska dziura, gdzie nie jechać itp. Wydaje mi się, że spotkanie będzie dość zacięte i taktykami Polonia obroni linię. Jakoś specjalnie nie zdziwiłbym się gdyby Bydgoszczanie wywieźli nawet jakieś punkty z tej potyczki

Pozdro
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Patrze na mecz mojej Ostrovii i tak ja dzis proboje tych wiekszych kursow...troche niekonwencjonalnie....ale 2 liga dzis dala zarobic 3/3plus Arsenal i Zanewska tennis....wiec zabawie sie w cos takiego:
Lodz over 1.5 podwojnych zwyciestw kurs az 2.68 sts biore to....lodz ma zawodnikow ktorym tor w ostrowie powinien pasowac loktajew nowak czy jeleniewski i jest szansa....
Cyfer-jelen 2 kurs 2.22 sts ZWROT

Walasek under 8.5 kurs 1.8 sts

Jeleniewski over 5.5 kurs 1.88 fortuna
Kursy wysokie wiec i ryzyko wieksze...ale cos czuje ze Lodz dzis sie mocnooo postawi
JEST DOBRZE minimalny plus i jeszcze lodz w handi tez weszla😊wogole sledzi ktos tu 2 i 1 lige?bo mam wrazenie ze zostalem tu sam hehe nawet za bardzo nie ma z kim powymieniac uwag😊😊
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis 2 liga chyba nie siadzie wiec generalnie na odbicie
Miedzinski over 8.5 kurs 1.6 fortuna
Kiedy jak nie dzis....Adrian trudny pierwszy start potem juz mysle pojdzie...jedyny minus ze moze nie zostac wystawiony do nominowanych bo 5 seniorow napewno zrobi sporo punktów
Kurs niski wiec dokladam lublin win kurs 1.2 oraz warszawa siatka 1.17 kursy z fortuny ako daje to 2.25 wiec podwojenie stawki
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Apator Toruń - Lokomotiv Dyneburg
Lokomotiv Dyneburg +28,5 pkt # 2,00 betfan (54-36) Lokomotywa nie zawodzi :)

Kolejny raz w tym sezonie gram w stronę Łotyszy, którzy póki co mnie nie zawodzą. Goście mieli być chłopcami do bicia, ale jak swój skład jadą naprawdę przyzwoicie i to nie tylko na swoim torze. Ostatnio byli bliscy wywiezienia punktów z Bydgoszczy, a ich pozostałe wyjazdy tez nie kończyły się klęskami, bo przywieźli 41 pkt w Gnieźnie, Tarnowie i Ostrowie. Wiadomo, że Toruń składem ich odstawia, ale skoro najgorsza w lidze Bydgoszcz potrafiła zrobić na Motoarenie 36 pkt, to moim zdaniem Lokomotywa tym bardziej przywiezie dzisiaj te 31 oczka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Na sts do dubla jak znalazl lapac kurs na Bydzie 1.42 sts
Czekam jeszcze na handi ale raczej Tarnów nie bedzie dzis przeszkadzac😉
Czekam na kurs na Wolfe jeszcze😉
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W Wolfie dziś pojedzie Celine (druga kobieta w żużlu),warto ją obejrzeć w biegu juniorskim,na swoim torze w późniejszej fazie zawodów może objechać któregoś ze słabych seniorów gości
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom