>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2017 - Kijów

egreg 942

egreg

Użytkownik
Próba oceniana przez Jury właśnie trwa, rozpoczęła się o 21.

Piosenka świtna ale live fatalny, będzie bardzo słabo oceniona przez jury. Awans bardzo wątpliwy
Jeśli już przez kogoś będzie słabo oceniana , to będzie to publiczność a nie jury.
Ta piosenka jest jednak zbyt dobra (dla mnie zdecydowanie najlepsza) żeby miała odpaść . Ale oczywiście jest to możliwe w &quot;takim konkursie&quot; .
Tymczasem jednak kursy od wczoraj spadły dosyć wyraźnie.
Warto moim zdaniem zagrać na to że Włochy nie wygrają , a Rumunia nie wejdzie do top 10.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Brak awansu Finlandii to dla mnie nieporozumienie, ale taka uroda tego konkursu.
Dla mnie również mega niespodzianka. Nawet dzisiaj patrzyłem na różnych stronach przewidywania na ten pierwszy półfinał i wszędzie typowali Finlandię w czołówce.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Dla mnie również mega niespodzianka. Nawet dzisiaj patrzyłem na różnych stronach przewidywania na ten pierwszy półfinał i wszędzie typowali Finlandię w czołówce.
Casus Islandii z zeszłego roku, dokładnie to samo. Nie ogarniałem tego co stało się z ISL w 2016, nie ogarniam teraz również FIN. Nie widziałem ŻADNEGO typowania i analizy, w którym Finlandii by nie uwzględniono do awansu.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Finlandia ogólnie miała chyba najwyższe notowania w górę z całej listy. Z samego początku @2,00 na awans zjechali do 1,2 przed konkursem. Taka sama historia jest z Holandią z drugiego półfinału.
Największym dogiem okazała się Polka i Cypr. A kursy mniej niż @2
Gruzja fajne value w kursie od @3,3 tak samo jak Brak Awansu Australii @2,6 a tu na odwrót pojechali i dalej promują to badziewie z poza Europy.
Będą jakieś oficjalne wyniki kto i ile głosów pozbierał??
PS. Jak Boga kocham, nie potrafię zrozumieć fenomenu Portugalii a to oni na live w unibecie zjechali do 1,8 jako zwycięzca półfinału.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP

Niestety typ na finów w dupkę, wydaję mi się że w televotingu słabiutko poszło, dowiemy się po finale..
Tak btw czy ktoś może wyjaśnić co się stało z głosem szweda? Dziś spiewał jakoś dziwnie jakby był chory czy cuś a mam go na kuponie w top3 półfinału i chyba mogę zacząć się niepokoić ????
 
H 17

horba19

Użytkownik


Niestety typ na finów w dupkę, wydaję mi się że w televotingu słabiutko poszło, dowiemy się po finale..

Tak btw czy ktoś może wyjaśnić co się stało z głosem szweda? Dziś spiewał jakoś dziwnie jakby był chory czy cuś a mam go na kuponie w top3 półfinału i chyba mogę zacząć się niepokoić ????
Też mam Szweda top 3 półfinał kiedy będą wyniki?
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
ja trochę z innej beczki .Nie ma tematu założonego odnośnie programu IDOL
TYP- kto odpadnie następny -Jakub Krystyan kurs 5 buk -STS
Uważam za duże valeu ten kurs ,bo na pewno poleci on lub żelka .Obydwoje nie mają dobrego głosu i podstaw techniki śpiewu więc pobieram .Na facebooku można zobaczyć na stronce krótkie występy ok 20 sekund przed dzisiejszym live .Uczestnicy wybierają dziś sobie jedno swoje nagranie i tutaj żelka dużo lepiej wybrała ( polski utwór-farba-chce tu zostać ) w porównaniu do Krystyana J.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
ja trochę z innej beczki .Nie ma tematu założonego odnośnie programu IDOL TYP- kto odpadnie następny -Jakub Krystyan kurs 5 buk -STS Uczestnicy wybierają dziś sobie jedno swoje nagranie i tutaj żelka dużo lepiej wybrała ( polski utwór-farba-chce tu zostać ) w porównaniu do Krystyana J.
Jurorzy wybierają, nie uczestnicy ;) Piosenka Żelki idealna do wyautowania niestety, choć z drugiej strony pasująca do niej...
Do dubla jakiegoś Artymowicz - Krystyan 1 @ 1.45... Nie wiem, co by musiało się stać, żeby Artymowicz odpadła, od kastingów jest główną faworytką, gdyby decydowały tylko SMSy, to może, ale jury jej nie wyrzuci nawet gdyby była w dogrywce z kimkolwiek.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jurorzy wybierają, nie uczestnicy ;) Piosenka Żelki idealna do wyautowania niestety, choć z drugiej strony pasująca do niej...
Do dubla jakiegoś Artymowicz - Krystyan 1 @ 1.45... Nie wiem, co by musiało się stać, żeby Artymowicz odpadła, od kastingów jest główną faworytką, gdyby decydowały tylko SMSy, to może, ale jury jej nie wyrzuci nawet gdyby była w dogrywce z kimkolwiek.
zgadza się ,jury wybiera z dwójki kto odpadnie.Najprawdopodobniej bedzie to Krystyan i żelka .I tutaj jestem pewien że zapendowska da swój głos dla żelki ,łuszczykiewicz da tego kto lepiej zaśpiewa w dogrywce, farna -też bym się skłąniał ku temu ze może dać żelce ,panas też żelce może dać więc typ jak najbardziej do gry dalej uważam za duże VALEU
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
zgadza się ,jury wybiera z dwójki kto odpadnie.Najprawdopodobniej bedzie to Krystyan i żelka .I tutaj jestem pewien że zapendowska da swój głos dla żelki ,łuszczykiewicz da tego kto lepiej zaśpiewa w dogrywce, farna -też bym się skłąniał ku temu ze może dać żelce ,panas też żelce może dać więc typ jak najbardziej do gry dalej uważam za duże VALEU


Farna jest zachwycona Jakubem. Podobnie zresztą jak inni jurorzy. Żelka i tak już dużo osiągnęła, a myślę, że to nie ten poziom, by mogła być w głównym finale.
Co do Karoliny A. - Jurorzy i tak by ją uratowali, jednak myślę, że nie będzie to konieczne. Dziewczyna ma coś w sobie, dzięki czemu daje się lubić. Idol nie musi tylko pięknie śpiewać, ale mieć w sobie &quot;to coś&quot;. A właśnie i Karolina i Jakub wydają mi się osobami, które ludzie zapamiętają po tym programie. Najsłabiej wypada w tym Mariusz. Jest taki &quot;nijaki&quot;.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Value to macie w STS na zwycięstwo Cichosz w tańcu z gwiazdami. Tylko idiotą może pomyśleć że Polsat nie da krysztalowej kuli gluchoniemej. Kurs 2.0
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Polska wygra @ 75 sts
Moim zdaniem był to najlepszy występ live wczoraj. Oczywiście, jest jeszcze drugi półfinał. Jest Włoch i Portugalczyk, którzy są faworytami. Kasia jednak jest dla mnie czarnym koniem. Widać, że wczorajszy występ, choćby po komentarzach na youtube, zrobił bardzo dobre wrażenie wśród widzów a o punkty od jury się w tym roku nie boję:
https://www.youtube.com/watch?v=c3S3g0MKx08&amp;amp;t=19s
Dodatkowo gram Polska TOP10 @ 3,25
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Oech się wypowie jakiś spec, zwycięzca 2 półfinału - BUŁGARIA kurs 1,7. Brać to ? Jest w stanie realnie ktoś im zagrozić ???? ?
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Litwa awansuje @ 8,40 MarathonBet 5/10 ⛔
Litwa - San Marino 1 @ 2,01 MarathonBet 10/10
✅ 17 - 18, w punktacji 42-1 ????



Pierwszy półfinał dość przewidywalny, żadnych dogów nie było. Oczywiście żal mi chłopaków, którzy zagrali konkretnie na Finlandię (pozdro enrico), ale reszta była do przewidzenia. Tym razem w moim mniemaniu półfinał bardziej wyrównany, praktycznie tylko jedna nacja jest &quot;pewna&quot; braku awansu. Ale o tym w dalszej części analizy. Wobec tego szukamy czarnego konia w czwartkowym półfinale i wybór padł na niezwykle energiczną propozycję zza wschodniej granicy. Klimat trochę disco sprzed lat powinien się sprawdzić w tym roku. Podobnie jak Mołdawia we wtorek, tak Litwa we czwartek będzie moim osobistym numerem jeden. Kończąc już to słowo wstępu dodam tylko, że owszem - kurs jest przesadzony, ale wobec bardzo wyrównanego poziomu jutrzejszych zmagań awans Litwy mimo wszystko będzie niespodzianką. Nie tak wielką, jak wyceniają to bukmacherzy, ale mimo wszystko niespodzianką, żeby nie powiedzieć sensacją. Lecz jest parę argumentów, które wskazują, że nasi sąsiedzi mogą być jednymi z dziesięciu szczęśliwców...
Przemawia za nią przede wszystkim disapora. W tym roku w dzisiejszym konkursie głosować na nich będą mogli zarówno mieszkańcy Estonii, jak i Danii czy Białorusi. Do tego Fusedmarc będzie mógł liczyć na głosy z Irlandii, a więc kraju który w finałach daje najwięcej punktów Litwie (a do tego dysponuje niemałą mniejszością litewską).

Dobrym prognostykiem do trafienia tego zakładu może być też pozycja startowa Litwy, która w tym roku jest przyzwoita. 16. pozycja, tylko dwie propozycje po niej. Start zaraz po urzekającej i pewnej awansu propozycji z Bułgarii, chwilę przed Estonią. Może się wyróżnić, przypaść publiczności do gustu. Co prawda jeśli chodzi o sam utwór to na zespół z Wilna spadła fala krytyki (jedna z bardziej fachowych opinii - klik), ale liczę na inne czynniki, mimo że moim zdaniem utwór jest melodyjny i odbieram go pozytywnie. Poza tym w krajowych eliminacjach show było znacznie bardziej okazałe.

Poprzednie starty Litwy w Eurowizji również zwiastują sukces. Na sześć poprzednich startów pięciokrotnie przechodzili do finału! Tylko w roku 2014 ta sztuka im się nie udała, zajęli pechowe 11. miejsce (co zabawne, właśnie w tym roku San Marino awansowało).

Wspomnianą na samym początku nacją jest moim zdaniem właśnie San Marino, zdecydowany outsider jeśli chodzi o czwartkowe zmagania. Odnosząc się tylko i wyłącznie do pojedynku z San Marino, warto wypunktować rywala Litwy. Przede wszystkim, co zrozumiałe, staż eurowizyjny mają znacznie krótszy. Na siedem podejść tylko raz awansowali (co ciekawe dokonała tego tegoroczna reprezentantka - Valentina Monetta). O ile w półfinale udało im się przeskoczyć ze szczęśliwego 10. miejsca (punkt przewagi nad Portugalią!), o tyle w finale pokazano im miejsce w szeregu - zajęli 24. pozycję pokonując tylko Francję i Słowenię. Ale żeby nie było tak pesymistycznie - uczciwie przyznam, że wokalnie wygrywają z Litwą w przedbiegach, naprawdę solidna propozycja. Ale reszta czynników przemawia zdecydowanie za Litwą.

Co do h2h to warto rzucić okiem także na ofertę w STS - Litwa w pojedynku z Irlandią wyceniana jest na kurs 2,90 (wczoraj do gry po 3,20). Oczywiście jest to mniej pewna sprawa aniżeli pojedynek z reprezentantem włoskiej enklawy, aczkolwiek warto również ten zakład przemyśleć grając u powyższego bukmachera. Może się okazać, że paradoksalnie właśnie dzięki disaporze zamieszkującej tereny Irlandii naszym sąsiadom uda się być wyżej.



Moim zdaniem faworytami do awansu z tego półfinału (podobnie jak w przypadku wtorkowego konkursu) jest sześć państw: Bułgaria, Rumunia, Holandia, Węgry, Dania i Estonia. Do tego wiele reprezentacji utknęło w mojej tabeli pod hasłem &quot;może&quot;. To będzie szalony konkurs, moim skromnym zdaniem do sześciu wymienionych powyżej dołączą jeszcze: Izrael, Norwegia, Austria i miejmy nadzieję, że Litwa.

W załączniku mój kupon z powyższym typem, niestety jestem (po raz kolejny w tym roku) zażenowany naszymi rodzimymi bukmacherami. Stawka, za jaką chciałem zagrać była znacznie wyższa, kupon przekazano do &quot;centrali&quot;, by rzecz jasna przyjąć tylko 50 PLN a kurs na awans obniżyć.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Oj, ją bym bardzo uważał w kontekście san marino. Już w zeszłym roku z kompletnie losowych turkiem jako reprezentantem zajęli 12. miejsce dzięki temu, że byli na 11. w tele. Teraz do konkursu startuje już po . raz czwarty legenda tego konkursu Valentia Monetta. Myślę, że wielu fanów żywo interesujących się eurowizja odda swój głos na valentine z sentymentu do niej. Nie zdziwieni się jak w tele będzie w top10. Jeszcze sporą grupa osób trolluje głosując a utwor san marino jest do tego idealny. Sama litwa w ogóle mnie nie przekonuje i tylko diaspory może uratować to od katastrofy. Wydaje mi się, że w tele wygra san marino z litwa zdecydowanie, a w jury rezultaty będą bardzo podobne.
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
na unibecie jest promo: Zawrzyj zakład o wartości 85 PLN lub większej podczas półfinałów Europejskiego Konkursu Piosenki 9 i 11 maja (minimalny kurs 1,40).
Jak się wypełni to się dostaje cashbacka 55 pln.
Panowie co polecacie dzisiaj bezpiecznego po tym kursie 1,4 lub wyższym :cool:?
Jedyna sensowna to zwycięstwo Bułgarii po kursie 1,62 ale czy warto bo nie bardzo mi leży temat eurowizji?
 
Do góry Bottom