>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2017 - Kijów

S 135

seba96

Użytkownik
Australia to nie moda tylko duże pieniadze jakie dostaje organizator eurowizji za udział, promocję itd. Co by się nie działo Australia znajdzie się w finale. Top 4 od jury pewne, a to jest gwarancja finału.
Z Rumunią typ nie głupi, możliwy win w televotingu, ale u jury może nie być nawet w dziesiątce co skreśla zwycięstwo Rumunii w półfinale. Jeśli chodzi o Fiblandię to jeżeli jury nie wyciągnie pomocnej dłoni to awansu nie będzie
Ps czy w forbecie można łączyć awanse do finału że sobą?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Australia to nie moda tylko duże pieniadze jakie dostaje organizator eurowizji za udział, promocję itd. Co by się nie działo Australia znajdzie się w finale. Top 4 od jury pewne, a to jest gwarancja finału.

Z Rumunią typ nie głupi, możliwy win w televotingu, ale u jury może nie być nawet w dziesiątce co skreśla zwycięstwo Rumunii w półfinale. Jeśli chodzi o Fiblandię to jeżeli jury nie wyciągnie pomocnej dłoni to awansu nie będzie

Ps czy w forbecie można łączyć awanse do finału że sobą?
Niestety ale nie, podobnie jak w STS ????
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Niestety ale nie, podobnie jak w STS ????
W STS można połączyć awans z pierwszego półfinału razem z awansem z drugiego.
Ja połączyłem awans Belgii (1,22) + awans Estonii (1,25). Jakoś nie wyobrażam sobie żeby któryś z tych krajów nie wszedł. O ile sama Belgia mnie nie przekonuje , ale odziwo ludziom sie podoba, tak Estonia może być czarnym koniem. Mocny utwór a wykon na żywo dużo lepszy niż wersja studyjna. No i w sondażu OGAE oba te kraje są w czołówce.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
EUROVISION 2017: FULL REHEARSAL SCHEDULE PUBLISHED


Please note: All times mentioned are in Kyiv local time — so that’s an hour ahead of Central European Summer Time (so Paris +1 hour or London +2 hours).
The schedule follows the usual format. However — unlike previous years — this year’s schedule starts on a Sunday instead of the usual Monday. The first rehearsals — the very first time the performers and crew will work together in the International Exhibition Centre is April 30. These rehearsals are 30 minutes long, with the two semi-finals spread over the first four days.

The second rehearsals last 20 minutes — the assumption being that acts won’t need as much time to adjust to the stage. Under the confirmed running order, all first semi-finalists will have their second rehearsals on 4 May except Armenia, Slovenia and Latvia.
Their second rehearsals takes place in the morning of 5 May, followed by second semi-finalists Serbia, Austria, FYR Macedonia, Malta and Romania. The Big 5 and host country Ukraine will have their first rehearsals later in the afternoon. The remaining 13 second semi-finalists all have their second rehearsals on 6 May.
The Big 5 and Ukraine will have their second rehearsals a day later on 7 May. As last year, the six countries will perform their songs live at the jury shows, with the recorded highlights played in their corresponding semi-final broadcast. This is to ensure they’ll have the same amount of rehearsal time as the semi-finalists and will also have the experience of performing in front of an audience prior to the grand final.


EUROVISION 2017 FULL REHEARSAL SCHEDULE
SUNDAY 30 APRIL
10:00: Sweden – Rehearsal 1
10:40: Georgia – Rehearsal 1
11:20: Australia – Rehearsal 1
12:00: Albania – Rehearsal 1
LUNCH
13.40: Belgium – Rehearsal 1
14:20: Montenegro – Rehearsal 1
15:00: Finland – Rehearsal 1
BREAK
16:00: Azerbaijan – Rehearsal 1
16:40: Portugal – Rehearsal 1
MONDAY 1 MAY
10:00: Greece – Rehearsal 1
10:40: Poland – Rehearsal 1
11.20: Moldova – Rehearsal 1
12:00: Iceland – Rehearsal 1
LUNCH
13:40: Czech Republic – Rehearsal 1
14:20: Cyprus – Rehearsal 1
15:00: Armenia – Rehearsal 1
BREAK
16:00: Slovenia – Rehearsal 1
16:40: Latvia – Rehearsal 1
TUESDAY 2 MAY
10:00: Serbia – Rehearsal 1
10:40: Austria – Rehearsal 1
11:20: FYR Macedona – Rehearsal 1
12:00: Malta – Rehearsal 1
LUNCH
13:40: Romania – Rehearsal 1
14:20: The Netherlands – Rehearsal 1
15.00: Hungary – Rehearsal 1
BREAK
16:00: Denmark – Rehearsal 1
16:40: Ireland – Rehearsal 1
WEDNESDAY 3 MAY
10:00: San Marino – Rehearsal 1
10:40: Croatia – Rehearsal 1
11:20: Norway – Rehearsal 1
12:00: Switzerland – Rehearsal 1
LUNCH
13:40: Belarus – Rehearsal 1
14:20: Bulgaria – Rehearsal 1
15:00: Lithuania – Rehearsal 1
BREAK
16:00: Estonia – Rehearsal 1
16:40: Israel – Rehearsal 1
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Finlandia awansuje do finału kurs 1.8 forbet
Finowie dosyć wysoko w głosowaniu ogae jak i w głosowaniu fanów eurowizji. Piosenka emocjonalna i klimatyczna wyróżniająca się z tłumu + gościu na fortepianie pod koniec robi dobrą robotę. Za niedługo 1 próba ale myślę że nie powinno być zawodu patrząc jak zaprezentowali się w preselekcjach w Finlandi i czuję że kursy zaczną na to spadać niedługo
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ale nie zawsze zaakceptuja z tym samym kursem, kolega zadał łatwe pytanie o konkretną ilość
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Estonia przejdzie do finału kurs 1.3 forbet
TOP 10 klasyfikacja końcowa kurs 3.2 bwin
Wygra 2 półfinał kurs 15 forbet
4 miejsce w głosowaniu OGAE, 11 na eurovisiontops i moje osobiste top 1.
Jak pokazała przeszłość takie dueciki dobrze wypadają jeśli chodzi o końcową pozycję. Piosenka prosta wpadająca w ucho, uzależniająca ????
Tak jak jury pewnie nie doceni piosenki tak nie mam wątpliwości że zrobił szał wśród ludzi głosujących. Na obrazku wygląda super, wokalnie mam nadzieję że trochę się poprawią bo moim zdaniem mogło być troszkę lepiej.
Sami oceńcie
https://www.youtube.com/watch?v=4vq3GFVeVE8
https://www.youtube.com/watch?v=FNPEkEdYIcU
 
S 135

seba96

Użytkownik
Najwyższy czas coś tutaj napisać.
Bułgaria zwycięstwo w 2. półfinale 1.72 Unibet
Młody Bułgar z dnia na dzień pnie się w youtubowych rankingach i jest wymieniany w top 3 konkursu. Za bardzo nie widzę konkurencji dla niego w tym półfinale. Węgry? Chyba zbyt inne jak na eurowizję, Rumunia zostanie zapewne zniszczona przez jury, Dania jednak za bardzo oklepana. Jedynie można obawiać się o Estonię, która kolega wymienił. Jednak nie widzę wysokiej lokaty u jury dla Estonii. Jestem przekonany, że głosowanie jury wygra Bułgar. Hordy nastolatek wysyłające smsy też powinny zrobić swoje. Obie propozycje maja dobrą pozycję startową.Jeśli chodzi o kraje sprzyjające to więcej ma ich Bułgaria (Macedonia, ,Serbia,Chorwacja,Węgry).
Edit.W swojej prostocie Estonia przypomina mi Szpaka z zeszłego roku ????
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Moje:
Estonia zakwalfikuje się 1.33 300zł
Holandia zakwalfikuje się 1.6 500zł(najlepszy dzisiaj występ)
Francja &gt; Niemcy 1.25 500zł ( najbardziej boję się tutaj , Niemka
całkiem dobrze śpiewa na żywo
Belgia nie zakwalfikuje się 2.6 150zł
Cypr nie zakwalfikuje się 2.20 200zł
Australia nie zakwalfikuje się 6.0 150zł (tu lepsza opcja ze nie bedzie w 10
pewniak)
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Wyniki z press polla po 1 próbach, nie wiem czy tu są głosy wszystkich dziennikarzy czy tylko portalu esctoday
1 półfinał


2 półfinał


 
S 135

seba96

Użytkownik
Nie wiem czy warto brać to pod uwagę. Jak dobrze pamiętam Litwa rok temu miała 0 pkt a kolei zakończył konkurs w finale top 10. To tak odnośnie Serbii i Belgii.
 
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Nie przeceniałabym tak Belgii i Estonii.

Estonia wyjdzie z półfinału (dzięki swojej pozycji startowej), ale w finale nie liczyłabym na top 10.

Z kolei występ na żywo Belgii nie zachwyca, i wcale nie byłabym taka pewna jej awansu.

Bardziej pokusiłabym się o takie typy:
Finlandia - awans forbet 1.42
Mołdawia - awans forbet 1.45
Austria - awans forbet 1.90
Izrael - awans STS 1.35

Są też absolutne pewniaki do awansu jak Szwecja, Armenia, Grecja, Portugalia, Australia i Azerbejdżan (I Semi), Bułgaria, Grecja, Rumunia, Dania (II Semi) ale stawka za niska jak dla mnie żeby stawiać.

No i kilka bardziej ryzykownych:
Polska - awans forbet 1.90
Serbia - brak awansu forbet 2.70
Cypr - brak awansu - 2.15
Islandia - brak awansu - 1.42
Gruzja - brak awansu - 1.45
Macedonia - awans 1.65

A tutaj już czyste przeczucie:
Chorwacja - awans 2.35
Irlandia - awans - 1.90
Szwajcaria - brak awansu 2.60
Belgia - brak awansu 2.90
Białoruś - brak awansu - 1.95

Nie mam tez wątpliwości, że II semi wygra Bułgaria, ale stawka znowu niska. Zwycięzca I semi jak dla mnie niepewny, i tu nie będę ryzykować.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Eurowizja pierwszy raz w tym roku udostępnia nam 30sekundowe filmiki, które przedstawiają jak występ będzie wyglądał w TV. I co? No i widzę Belgię i słyszę to co słyszę i widzę to co widzę ???? Ja wiem, w youtubowych rankingach plasuje się tuż za Włochem, ale dlaczego mam nie spróbować zagrać po kursie 2.9 w Forbet na brak awansu jeżeli na scenie wygląda to blado. Może awansuje, może nie. Daje jej jakieś 40% na awans. Sorry, ale taka Finlandia zjada belgijkę na śniadanie. Podejrzewam, że kursy długo się nie utrzymają
Belgia brak awansu 2.9 Forbet
https://www.youtube.com/watch?v=IZOeF8X_BMw
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Nie wiem czy warto brać to pod uwagę. Jak dobrze pamiętam Litwa rok temu miała 0 pkt a kolei zakończył konkurs w finale top 10. To tak odnośnie Serbii i Belgii.
Jak się obstawia coś to trzeba wszystko brać pod uwagę, każdy interpretuje odczucia dziennikarzy po swojemu, to są wyniki z 1 próby, dziś ruszyły kolejne i przed finałem będą znowu i pewnie trochę się pozmienia.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Było brac Italiano jeszcze 2-3 tyg temu byl kurs 2.60 teraz nedzne 1.50 ^^ Pewniak do wygranej.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Tak jak Rosja rok temu. Słowa pewniak i eurowizja się nie łączą. Chociaż faktycznie nie widzę zagrożenia dla włocha, ale kto to wie co zrobi jury? Jeśli nie dadzą go do top3 to ciężko będzie wygrać.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Było brac Italiano jeszcze 2-3 tyg temu byl kurs 2.60 teraz nedzne 1.50 ^^ Pewniak do wygranej.
WTF? Serio myślicie, że Włoch może wygrać...
Pewniak? przez ostania lata coś takiego nie istnieje na Eurowizji, a piosenka Włoch jest bardzo kiepska a goryl to już tandeta,nie wspominając o fatalnych wizualizacjach.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Wiadomo już, że włoch będzie startował z pierwszej połówki. Zawsze lepiej zaprezentować się pod koniec stawki, choć pani kiełbasa i szwed w 2015 roku konkursy wygrywali właśnie z pierwszej połówki.
 
Do góry Bottom