>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2016

Z 14

zarka94

Użytkownik
Witam. Jestem ciekawy Waszego zdania co do poniższego typu:

Czy Serbia zakończy w TOP 10? --&gt;NIE 2.20. BWIN

Piosenka mnie jakoś nie zachwyca, a widzę wiele lepszych propozycji do TOP 10 niż Serbii. Osobiście stawiałbym ich gdzieś w okolicach maksymalnie 15 miejsca. Kurs według mnie jest jak najbardziej kuszący.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Dlaczego nie będzie punktów od Szwecji? Przecież głosują w 1. półfinale. No i jest jeszcze Finlandia.
Racja, błędnie miałem zapisane, że Szwecja głosuje w 2. półfinale. Finlandia jest, ale tak samo Rosja i Estonia, więc tutaj nie ma pewnych najwyższych punktów.
Tak jak wspominałem, sam uważam, że Islandia awansuje, ale granie jej na sts-ie po kursie 1.32 mija się z celem, bo praktycznie wszędzie można znaleźć wyższe kursy bez podatku ;)

/edit:
Gruzja - brak awansu 1.95 Betano
Gruzja - awans 2.429 Pinnacle
 
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Australia wygra 2. półfinał @ 3.5 Bwin

Słabszy półfinał. Nie ma Rosji, Francji, Hiszpanii czy dobrze ocenianej po pierwszych próbach Armenii. W tym półfinale o zwycięstwo powalczą Łotwa, Bułgaria, Ukraina i właśnie Australia. Oglądając próby do gustu zdecydowanie przypadła mi propozycja z Australii. Fajny innowacyjny aranż ze świetnym wykonaniem. Do tego wyrazista kreacja. Rzuci się w uszy i oczy. Pamiętajmy, że półfinały to głosy tylko i wyłącznie publiczności. Zelmerlow dał przykład w zeszłym roku jak efekty wizualne podbijają wartość utworu.

No ryzyko jest spore. Wśród potencjalnych zwycięzców półfinału widzę tylko Australię i Ukrainę. Ja stawiałabym bardziej na tę drugą - wypadła świetnie w głosowaniu dziennikarzy a i Ukraińców na całym świecie nie brakuje, więc pewnie też zagłosują.

Co do pierwszego półfinału - zbyt dużo dobrych piosenek. Na ten moment jestem pewna awansu jedynie Rosji, Armenii i Malty oraz braku awansu Czarnogóry, Finlandii, Mołdawii i San Marino.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Ukraine win second semi-final
kurs 2.35 betsafe
Ryzyk fizyk. Według dziennikarzy najlepszy performance ze wszystkich dotychczas prób, kursy lecą w dół. Piosenka bardzo emocjonalna, wyróżniająca się spośród piosenek w 2 półfinale. Ja tam próbuje.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Polska Win 67@ Bet365
Szpak piosenka wpadajaca w ucho, wyroznia się wyglądem, jest dobrze postrzegany przez słuchaczy. Oczywiscie nie sądze ze jest faworytem, ale kurs 67 to jak dla mnie przekłamanie rzeczywistosci. Juz po kursie 41 rozwazalem ale sie wstrzymalem, teraz jednak kurs podrosl i musze probowac, głowny bet jednak ponizej

Polska Top 10 4@
Na to szanse wedlug mnie ogromne, kurs 4 to jakies nieporozumienie.
 
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Zastanawiam się, czy nie obstawić zwycięstwa Ukrainy w konkursie. Ukraina miała zawsze więcej punktów z televotingu niż od jury. A o głosy od jury się tutaj nie martwię.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Co do Ukrainy... W oprawie telewizyjnej będzie to wyglądało znakomicie i zjawiskowo, w kulminacyjnym momencie, gdy Jamala podnosi rękę pojawi się za nią drzewo zrobione ze świateł które zaczną podążać od jej osoby.
Ta piosenka jak na standardy eurowizyjne to działo sztuki, mistycyzm w niej zawarty przybiera o ciarki, zapomniany język wpleciony w świetny tekst angielski, najlepszy vocal.
Trochę śmiechu z tych typów na nudną radiówkę z Francji, która nie jest lubiana i bardzo mało kto głosuje na ten kraj ????
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Widzę, że nikt nie zrobił takiego gruntownego podsumowania odnośnie półfinałów, a pytają mnie się ludzie, więc podpowiem co moim zdaniem warto wrzucić do tasiemki (a są buki, które pozwalały na łączenie typów z półfinałów i nadal to robią - i nie chodzi o kombinację typów po jednym z półfinałów)

I półfinał:

Awans:
Armenia✅, Rosja✅, Czechy✅, Holandia✅, Malta✅, Islandia⛔, Węgry✅ (jakim cudem nie awansowała Islandia to ja nie nigdy nie ogarnę)

Jeżeli ktoś ma wątpliwości dotyczące Czech z uwagi na to, że nigdy nie awansowali, to nie wyobrażam sobie, aby propozycja, która wygrywa w cuglach press poll w drugim dniu prób miała przepaść. Dużo punktów u jury. Niektórzy mówią o niepewnych awansach Islandii i Węgier, ale Islandia zbyt lubiana przez ludzi, Węgry również bardzo solidne, w wielu rankingach około końcówki top 10.

Brak awansu:
Finlandia✅, Czarnogóra✅, Mołdawia✅, San Marino✅

Na granicy (walka o 3 miejsca):
Cypr, Estonia, Austria, Chorwacja, Azerbejdżan, Grecja, BiH


Nie podejmuję się typu kto awansuje z tej siódemki. Myślę, że warto grać przeciwko Azerom. Słaba piosenka, tragiczne wykonanie, niskie wyniki w press poll w Sztokholmie. W zeszłym roku ledwo się prześliznęli do finału, tym razem konkurencja chyba za mocna. W Azerbejdżanie też podejrzanie cicho o ESC, wiadomo było, że kupowali w przeszłości głosy, teraz chyba odpuścili. A kursy przeciw Azerom bardzo dobre.

Na Cypr niski kurs, raczej powinni wejść, ale mnie ta propozycja nie przekonuje.

Austria bardzo dobrze wypadła w press poll, więc tutaj szanse spore. Chorwacja to największy spadek kursów w tej ESC, z czołówki na granicę awansu. Piosenka z uwagi na inscenizację straciła w oczach fanów, fatalnie wypadła też w głosowaniu dziennikarzy. Wszyscy mówią o dość małych szansach na awans. BiH i Grecja z przeciętnymi piosenkami, ale to kraje, które dostają dużo głosów politycznie, więc mogą dzięki temu przejść.

II półfinał:

Awans:
Ukraina✅, Izrael✅, Australia✅, Serbia✅, Łotwa✅, Bułgaria✅, Belgia✅

Brak awansu:
Albania✅, Szwajcaria✅, Irlandia✅

Na granicy (chronologicznie, według szans moim zdaniem):
Polska, Litwa, Norwegia, Gruzja, Dania, Macedonia, Słowenia, Białoruś


Szpak powinien wejść, ale raczej nie wrzucałbym do kuponu. Skoro Kuszyńska dała radę w zeszłym roku, to i on załapie się na finał, bo głos jest doceniony przez wszystkich, zarówno fanów, jak i jury. Litwa zleciała w notowaniach po próbach, ale oni wchodzą nawet jak mają marną piosenkę. No i mają bardzo aktywnych emigrantów w głosowaniach.

Norwegia dla mnie dość przeciętnie wypada na próbach głosowo, w przeciwieństwie do rockowego zespołu gruzińskiego. Dania zyskuje w oczach miejscowych obserwatorów z każdą próbą, Macedonia dobrze wygląda wokalnie, ale w żadnych rankingach nie była wysoko, regularnie gdzieś koło 12-13 miejsca w tym półfinale. Ale mimo wszystko nie można jej skreślać. Iluzoryczne szanse, ale jednak daję Słowenii i Białorusi. Obejrzyjcie sobie próby białoruskie, hologramy i ledy na najwyższym poziome. Gdyby doszła do tego piosenka, to awans pewny. Sama inscenizacja to pewnie za mało.

Generalnie trudna Eurowizja w tym roku, wiele niewiadomych przy awansach. Pamiętajmy też o nowej formule głosowania 50% jury i 50% televoting. Zobaczymy, jak wpłynie to na rezultaty. Jakby ktoś szukał, tu wyniki press poll;

http://esctoday.com/135574/eurovision-2016-will-country-qualify/
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Zwycięzca: Rosja @2,2 lub Ukraina @4,5
I półfinał awans:
Armenia @1,02✅, Rosja @1.01✅, wiadomo
Malta @1,07✅ ostatnie miejsce, dobra piosenka
Azerbejdżan @1,66✅ może i wokalnie kiepsko ale występ bardzo żywiołowy i tym Samra trochę nadrabia
Węgry @1,33✅ wpadająca u ucho, na scenie też się dzieje, bęben świetny chórek
Islandia @1,16⛔ świetny głos, taki Monster and Men, mrocznie, świetne wizualizacje
Grecja @3,5⛔ zawsze przechodziła na dobrych miejscach przejdzie i dzisiaj, piosenka jak to często bywa z greckim duchem, scenicznie również świetnie, bębny nagi tancerz, świetnie to wszystkoo współgra, występ po bezbarwnej Finlandii.
3miesjca zostały: Chorwacja -gdyby nie ten kicz z suknią..., głos też słaby jednak... więc raczej nie
Mołdawia - bardzo mocny wokal, motyw z tancerzem autronautą też ciekawy @13⛔ na awans? heh
Bośnia i Herce @1,53⛔ dobry duet, prawie zawsze w finale, przedostatni występ
Austria @2,5✅ cukierkowa, czy nie za bardzo? Śliczna uśmiechnięta Zoe raczej przekona wszystkich.
Nie awansuje:
Czechy @5,5⛔ Nigdy nie awansowali, tegoraoczna propozycja dość nudna ballada niczym się nie wyróżniająca, mało kto z widzów głosuje na Czechy
Kursy Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 14

zarka94

Użytkownik
Tak jak napisał wyżej Enrico, brać póki jest jeszcze niezły kurs na brak awansu Azerbejdżanu. Jeszcze 2 tygodnie temu stawiałbym zupełnie odwrotnie, ale występy na próbach pokazały jak słaba jest ta propozycja. Na Bwin kurs już spadł z 2.40 na 2.20 i będzie dalej leciał w dół. Na Bet 365 też spory spadek z 2.30 na 2.10.
 
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Też uważam, że Azerbejdżan nie awansuje. Ja grałam kilka dni temu po stawce 3,60 więc i tak już kurs strasznie zleciał.
Co do I semi skłaniałabym się do takich typów:
Murowany awans:
Rosja 1,01
Armenia 1,03
Malta 1,07 choć piosenki nie lubię i mam nadzieję, że w finale wyląduje w drugiej dziesiątce
Moim zdaniem powinny też przejść:
Węgry 1,33 Piosenka średnia, ale ma duże grono wielbicieli, także jej wykonawca, zwłaszcza wśród damskiej publiczności. Zresztą jak w zeszłym roku przeszli z okropnie nudną piosenką, to bez problemu powinni przejść w tym roku.
Bośnia 1,53 Dobra pozycja startowa, na plus historia - Bośnia zawsze awansowała, wokal czysty no i zachowany rodzimy język, muzyka oryginalna, nawiązująca do kultury bałkańskiej.
Austria 2,60 Zoetrochę mnie denerwuje z tą słodkością i płaczem przy każdej okazji ale piosenka szybko wpada w ucho. U dziennikarzy też wypadła nieźle.
Cypr 1,10
wokalnie szału nie ma, ale propozycja się wyróżnia. Stawka jak dla mnie za niska żeby zagrać
Pewny brak awansu:
San Marino 1,06
Czarnogóra 1,06

Finlandia 1,16
Mołdawia 1,08 - piosenka może i chwytliwa, ale pozycja startowa na duży minus
Raczej nie awansuje:
Chorwacja 2,25 piosenka ładna ale występ na żywo a w szczególności strój przeraża. Moim zdaniem będzie gdzieś na pograniczu awansu z naciskiem na jego brak.
Azerbejdżan 2,70 Wokalnie katastrofa i mam nadzieję, że telewidzowie to usłyszą. Wokalistka też mnie irytuje. Poza tym w zeszłym roku gdyby zastosować nowy sposób głosowania, to Azerbejdżan też nie wszedłby do finału (wskoczyłaby Malta).
Holandia 5.00 piosenka ok. ale konkurencja duża, więc skłaniałabym się na brak awansu
Co do Czech - mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na awans to piosenka jak dla mnie nudna no i występ tuż po Rosji, więc bardziej skłaniałabym się na brak awansu,
Grecja podejrzewam, że będzie na granicy i tutaj także typowania się nie podejmę.
Generalnie półfinał bardzo trudny do przewidzenia, tutaj wszystko się może zdarzyć.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Ja natomiast jestem ciekaw czy na punktowanie jury dla Polski będzie mial wplyw aspekt polityczny,a mianowicie zamieszanie wokól trybunału,które powszechnie nie jest akceptowane w europie.Taki pstryczek w nos.Sam osobiście chce zagrać awans Szpaka,ale cały czas się waham.
 
Z 0

zurmi94

Użytkownik
Panowie, gdzie mogę zrobić taśmę na Eurowizję, w której mogę połączyć typy na to kto wejdzie i nie wejdzie z dzisiejszego półfinału? Ewentualnie chociaż taśmę na całą Eurowizję. Widzę, że jest coś takiego na SportingBet, ale gdzieś jeszcze?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Można łączyć chyba w jakichś krzakach - wszędzie gdzie patrzyłem nie można, w tamtym roku można było w fortunie czy stsie,ale widocznie za dużo ich to kosztowało.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Można łączyć chyba w jakichś krzakach - wszędzie gdzie patrzyłem nie można, w tamtym roku można było w fortunie czy stsie,ale widocznie za dużo ich to kosztowało.
Można łączyć w Milenium, wcześniej można było też w etoto

Mołdawię sobie darujcie, 16 miejsce w press votingu
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Azerbejdżan? W tej chwili Azerbejdżan jest w ciemnej d****, chyba pogram sobie za drobne ich brak awansu po 3.00. Nie wiem co tu kolega tak z Danią wystrzelił. Przecież to może pozostać w półfinale.
jak widać wystarczyło na awans :cool: jak dobrze że zdecydowałem się dorzucić na jej awans.
Czy Węgry zakwalifikują się do finału; TAK @ 1.42 ✅
W bet365 mam pograne lżej zwycięstwo Freediego. Uważam, że można pograć ten typ w dubelku.
Czy Rumunia zakwalifikuje się do finału; NIE @ 1.95 ZWROT
Oglądałem występ w Tel Awiw i zdania nie zmieniam, Rumunia do finału nie wejdzie. Nisko notowani w rankingach. Nie wiem nawet w czyje miejsce mieliby wejść do finału.
Czy Austria zakwalifikuje się do finału; TAK @ 2.55 ✅
Trochę subiektywnie stwierdzę - chciałbym Zoe w finale. Występy w Amsterdamie czy Tel Awiwie świetnie przyjęte. Daje się zauważyć w tłumie angielskojęzycznych piosenek.
Jestem zadowolony. W grze dalej top10 Węgier czy Azerbejdżanu. W finale wedle oczekiwań Austria z może cukierkową ale wyrazistą piosenką. Jedynie szkoda tej Islandii. Orzech zachwycony Szwedem, nie wiem jak on będzie oceniony już w tym finale, dla mnie nadal bez zmian on się wcale nie wyróżnia ale taki gust...
Węgry top10 @ 3.2 Bwin
Konsekwentnie uważam, że Freddie może coś &quot;ogarnąć&quot;, a kurs na top10 powinien wisieć gdzieś w granicach 2.2-2.5. Tak pisałem jakieś 2-3 tyg
Występ Rosjanina fajny, ale zabrakło mi w tym wszystkim skupieniu się na śpiewaniu i to może go zgubić. Czekam na wyniki i wtedy będzie można napisać coś więcej.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Bwin wystawił szerszą ofertę i znowu mamy kilka niespodzianek. Na początku pod lupę bierzemy 1. półfinał.
Rosja Awans - Tak 1.07.✅
Nie ma co za bardzo komentować. Główny faworyt do zwycięstwa. Na podbicie.
Armenia Awans - Tak 1.15✅
Armenia zawsze wystawiała dobre propozycję, teraz jest tak samo, awans pewny
Azerbejdżan Awans - Tak 1.2✅
Identyczny przypadek jak Armenia. Oba kraje się nienawidzą, ale oba wywalczą awans
Malta Awans - Tak 1.25✅
Malta wystawiła dobrą propozycję, zawsze miała &quot;chody&quot; u jurorów. Teraz dojdzie wysoka ocena od telewidzów.
Chorwacja Awans - Tak 1.33✅
Jedna z lepszych propozycji eurowizyjnych, TOP 5 bardzo możliwe zaskakujący kurs.
Cypr Awans - Tak 1.45✅
Wiadomo, że za miesiąc kurs będzie wynosił 1.2. Teraz mamy mała promocję. Jedyna rockowa propozycja, bardzo przyjemna.
Węgry Awans - Tak 1.45✅
To samo co Cypr. Za miesiąc nie będzie tego kursu. Powalczy o TOP 5.
San Marino Awans - Nie 1.13✅
Najgorsza propozycja w tym półfinale, nie ma szans na finał, na podbicie
Czarnogóra Awans - Nie 1.2✅
Z taką piosenką na Eurowizję? Samobójstwo. Powalczą z San Marino o ostatnią lokatę.
Finlandia Awans - Nie 1.35✅
Może gdyby była w 2. półfinale mogliby mieć nadzieję na awans. Tutaj nie widzę na to szans, za duża konkurencja, piosenka mało atrakcyjna.
Mołdawia Awans - Nie 1.3✅
Piosenka rodem z Eurowizji z lat 90. Piosenka do potańczenia, ale nie do słuchania, bez szans na awans.
Podsumowując mamy 11 typów, które mają bardzo dużą szanse powodzenia.
Natomiast za mniejszą stawkę można pograć:
Bośnia Awans - Nie 2.2✅
Niby zawsze wchodzili jak uczestniczyli, ale w tym półfinale konkurencja jest ogromna i sądzę, że Bośnia sobie nie poradzi.
Grecja Awans - Nie 1.75✅
Identyczny przypadek jak Bośni, chociaż tu szanse na awans większe i kurs mniejszy...
Holandia Awans - Nie 2.7⛔
Holandia zapewne na granicy awansu będzie, ale kurs jest taki, że trzeba skorzystać
Jednocześnie przypominam o typie Francja vs Szwecja 1.72, kurs już znacznie spadł z 2.55, ale nadal jest atrakcyjny. Prawidłowy powinien być w okolicach 1.2. Wkrótce typy na 2. półfinał. Zalecam grać te typy jak najszybciej,ponieważ kursy będą spadać.
Pierwszy półfinał wypadł pozytywnie. Szkoda tej Islandii jako najlepszego kraju skandynawskiego, ale nie spełniła warunku o którym pisałem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom