>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dołączył
08/2014
Posty
2949
Miasto
Lublin
Żałoba [*]
Inaczej po meczu napisać nie mogę. Nie rozumiem w ogóle, co się stało na Globusie. Tydzień temu przez długi okres walczymy jak równy z równym z najlepszą drużyną Europy, a dzisiaj kompletne dno. Wyjątkiem była Krista, która zagrała na najwyższym poziomie. Niedźwiedź z Gęgą zapomniały, że w ataku chodzi o to, żeby rzucać. Szara całe 3, albo 4 rzuty i 2 bramki z tego. rewelacyjny karny, czyli przerzutka, która luźno przelatuje nad bramką w ogóle nie stresując bramkarki. Marta za to oddawała same anemiczne rzuty, które Bundsen normalnie łapała w dwie ręce. Kompromitacja!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dołączył
11/2010
Posty
5009
MONTEX TO JEST JEDNA WIELKA PARODIA !!! Niby najważniejszy mecz sezonu ze słabiutkim Savenhof a one grają jak zwykłe cioty!!! Współczuje Tobie Maćko bycia na tym spotkaniu bo ja szczerze mówiąc wyszedłbym z tego spotkania po ok 10 min tego meczu. Ta drużyna jest tylko i wyłącznie mocna na krajowym podwórku za to na arenie europejskiej to jest jedno wielkie DNO DNO i jeszcze raz DNO od samego początku zawodniczki ze Szwecji ustawiły sobie to spotkanie
Czyli w rewanżu grasz ostro na Szwedki ? Z chęcią się założę na Betfairku po jakimś fajnym kursie ? Ile byś na nie dał ?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dołączył
10/2015
Posty
593
Miasto
wloclawek
Kobe przesadził mocno. To kobiecy szczypiorniak i nie ma co tu wyciągac zbyt ogólnych wniosków. Poprzednie mecze były fajne w wykonaniu Montexu. Dzis nic nie zagrało.
Szwedki zaskoczyły twardą grą w obronie, z której wynikały beznadziejne próby rzutowe, no i pokazały jak sie wyprowadza szybkie ataki. Dynamiki tym młodym dziewczynom nie brakuje. Tak jak Obserwator pisze, w rewanżu może być kompletnie inaczej.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Dołączył
04/2013
Posty
189
Miasto
Los Angeles
Hm...oj raczej nie może gdyby to byli mężczyźni to bym się założył a w różnych dyscyplinach gdzie grają kobiety wszystko się może zdarzyć...pewne jest natomiast to,że dzisiejszym pogromem zawodniczki Montexu zamknęły sobie furtkę do awansu z 3 miejsca bo chyba nikt nie wierzy w to,że wygrają w Szwecji różnicą 13 bramek...Ja ogólnie dzisiejsze spotkanie przestałem oglądać przy wyniku 1:7 i wolałem sobie przełączyć na pojedynek Nadala z Ciliciem i nie żałuje :) hehe
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dołączył
08/2014
Posty
2949
Miasto
Lublin
Hm...oj raczej nie może gdyby to byli mężczyźni to bym się założył a w różnych dyscyplinach gdzie grają kobiety wszystko się może zdarzyć...pewne jest natomiast to,że dzisiejszym pogromem zawodniczki Montexu zamknęły sobie furtkę do awansu z 3 miejsca bo chyba nikt nie wierzy w to,że wygrają w Szwecji różnicą 13 bramek...Ja ogólnie dzisiejsze spotkanie przestałem oglądać przy wyniku 1:7 i wolałem sobie przełączyć na pojedynek Nadala z Ciliciem i nie żałuje :) hehe
Nadal z Ciliciem grali już praktycznie po meczu Montexu tak gwoli ścisłości.
Każdy ma z was rację. Dziewczyny zagrały skandalicznie za co zasłużenie poleciały do nich odpowiednie okrzyki. Powinno im być wstyd, szczególnie tym, które najbardziej zawiodły, a wcześniej narobiły smaka. Wiadomo, ze kobieta zmienną jest, a sport jest nieobliczalny, ale powiedzmy sobie szczerze, nasze nie zrobią +13 na wyjeździe, ani nie urwą punktów na wyjeździe w Podgoricy. Najprędzej jestem w stanie uwierzyć w wygraną z CSM na Globusie, ale to może tez nic nie dać. Teraz najważniejsze, żeby zespół zebrał się do kupy, we wtorek lekki trening na Piotrcovii i wracamy do rzeczywistości.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Dołączył
04/2013
Posty
189
Miasto
Los Angeles
I co z tego,że ostatnie mecze były fajne w wykonaniu Montexu skoro w najważniejszym dla siebie meczu dały d... po całości. Drużyna może i jest mocna ale nie na arenie Europejskiej tylko na krajowym podwórku a to troszkę jednak za mało dla takiej ekipy z aspiracjami i tyle
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dołączył
10/2015
Posty
593
Miasto
wloclawek
Vardar - Midtjylland 2 +4.5 1.83 3/10 p i n n a c l e ⛔
moneyline (zwrot przy remisie) tez w pinn 1/10 5.34 ⛔
33-24 (16-8) Dunki niby od 21-11 potrafiły dojść na 28-24, ale ostatnich 9 minut przegrały 5-0. Dramat.

Dunki potrafiły rozbic 5-oma golami silniajszy Gyor, tez na wyjeździe (Gyor to Gorbicz, Loke, Amorim, Tomori, Groot, więc wielkie gwiazdy).
Dziś wyjazd do Skopje, które w ekipie też ma super nazwiska (Lekic, Penezic, Dembele, Damnjanovic, Althaus).
Przygotowując sobie własne predictions napisałem -2 home, może -2.5.
Rynek otworzył -3.5, poszedł jednak w kierunku Vardaru i +4.5 juz do wzięcia dla mnie.
Przed sezonem wydawało sie, że Duńske zwyciężczynie Pucharu Zdobywców Pucharów po odejściu Groot będą raczej średniakiem na warunki LM, ale mecz w Gyor pokazał, że świetna obrona + kontra może zaprowadzić je daleko.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dołączył
08/2014
Posty
2949
Miasto
Lublin
Vardar - Midtjylland 2 +4.5 1.83 3/10 p i n n a c l e
moneyline (zwrot przy remisie) tez w pinn 1/10 5.34

Dunki potrafiły rozbic 5-oma golami silniajszy Gyor, tez na wyjeździe (Gyor to Gorbicz, Loke, Amorim, Tomori, Groot, więc wielkie gwiazdy).
Dziś wyjazd do Skopje, które w ekipie też ma super nazwiska (Lekic, Penezic, Dembele, Damnjanovic, Althaus).
Przygotowując sobie własne predictions napisałem -2 home, może -2.5.
Rynek otworzył -3.5, poszedł jednak w kierunku Vardaru i +4.5 juz do wzięcia dla mnie.
Przed sezonem wydawało sie, że Duńske zwyciężczynie Pucharu Zdobywców Pucharów po odejściu Groot będą raczej średniakiem na warunki LM, ale mecz w Gyor pokazał, że świetna obrona + kontra może zaprowadzić je daleko.
Popieram ten trop. Wydawało się, że Dunki po odejściu reżyserki gry Groot
stracą na wartości, a one jednak dalej grają swój porządny handball. Świetną robotę robi trenerka, która potrafi wszystko bardzo dobrze ułożyć taktycznie. Solidna bramka, jak i skrzydła, mocne połówki rozegrań, gdzie prym wiodą reprezentantki Danii. Mimo, że Midtylland wygrał w tamtym sezonie mało prestiżowy PZP, to w tym sezonie prezentują odpowiedni poziom na LM. Co do Vardaru, to jest to bardzo podobna ekipa do ich męskiej drużyny. Wielkie nazwiska za spore pieniądze. Nie jest to jednak wielki potentat do bicia wszystkich na europejskim podwórku. Grają solidnie, ale nie powiedziałbym, że jest to wielka rewelacja. Stać Dunki an to, by się tutaj mocno postawić, zresztą pokazały to tydzień temu z Gyor, gdzie na Madziarki był kurs 1.10 pre. Może okazać się, że najważniejsza tutaj będzie taktyka, a w tym Helle Thomsen jest jedną z najlepszych osób w świecie żeńskiej piłki ręcznej.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dołączył
08/2014
Posty
2949
Miasto
Lublin
Montex Lublin-CSM Bukareszt 27-30
Montex 21.00 1xbet⛔ Dziewczyny powalczyły, nie było źle ???? 21 z dupy ????
Rozumiem, że Nasze dziewczyny nie wygrały jeszcze meczu w LM i teraz będą miały ciężej, ale buki przesadziły z tymi kursami. To MKS gra u siebie i kurs w granicach 1.05 na CSM na wyjeździe jest z rodzaju tych śmiesznych. Nawet na Buducnost było 1.08. CSM to zespół nadal słabszy od najlepszej drużyny kobiecej LM minionego sezonu. Kadrowo wyglądają bardzo dobrze, ale po dwóch, czy trzech miesiącach i tak nie będzie wyśmienitego zgrania. Pokazał to pierwszy mecz w Bukareszcie, gdzie w pewnym momencie dziewczyny Kima odjechały na kilka trafień, jednak głównie przez ich błędy i naszą solidną obronę udało się dogonić i zejść na przerwę ze stratą tylko jednej bramki. W drugiej połowie miejscowe odjechały już solidnie i wygrały różnicą w okolicy 10 goli, jednak pamiętajmy, że Montex pojechał tam z wąską kadrą, gdzie w sumie było 10 zawodniczek. W piątek w kwestii kadry powinno być już lepiej. Ostatnio wróciła Koci i w poniedziałkowym meczu w Gdańsku rzuciła już 5 bramek. Do tego Alesia złapała formę, 9 bramek z AZS-em, 10 z Piotrcovią i w LM w Szwecji też coś dorzuciła. To nie tylko wzmocnienie w ataku, ale i w defensywie, gdzie Mihdaliova jest jedną z czołowych zawodniczek w tym elemencie w polskiej lidze. Ostatnio na europejskich boiskach blado wyglądała Szarawaga, gdyż łatwo dawała się &quot;bronić&quot; rywalkom. W pierwszym meczu tak jednak nie było i MKS często grał przez koło, co przynosiło kolejne trafienia, bądź rzuty karne. Ten fakt pozwala pozytywnie myśleć o tym spotkaniu, gdyż nasze rozgrywające lubią grać z kołem. Myślę, że jak Montex zagra mądrze i konsekwentnie, będzie dobrze bronił nie dopuszczając przeciwniczek do łatwych pozycji i zagra skutecznie w ataku, tak jak to było w pierwszym meczu na Globusie z Buducnostią, to może być dobrze. Potrzeba nam Szarej i Gęsi grających właśnie jak z Mistrzem Czarnogóry. Wtedy dziewczyny nie bały się rzucać, podejmowały odpowiednie ryzyko, a umiejętności mają, żeby przy tym ryzyku zdobywać odpowiednią ilość bramek. Do tego obie bramkarki są w dobrej formie i pokazują to praktycznie co mecz. Ten fakt skutkuje tym, iż kilka razy w meczu przydarza się okazja na wyprowadzenie kontr. Jeśli uda nam się to mądrze rozegrać, wykorzystać tylko te prawidłowe okazje i ograniczyć ilość strat do minimum, to sukces jest realny. Na koniec muszę jeszcze wspomnieć o blamażu ze Szwedkami na Globusie. Po raz pierwszy od powrotu do LM, czyli od 3 sezonów nasze dziewczyny były wyraźnymi faworytkami. Musiały to mieć gdzieś w podświadomości i z tego zadania faworytek w ogóle się nie wywiązały. Tutaj już takiej sytuacji nie ma, znowu Montex przystępuje do meczu w roli doga i to sporego, ma jednak swój parkiet, swoją publikę i już nieraz pokazywał tutaj, że potrafi zawalczyć z o wiele lepszymi ekipami. Pamiętajmy m.in. o meczach z Larvikiem, Midtjylland, czy Metz. Szanse w tym meczu oceniam na pewno na inne, niż te, które są pokazane w kursach. 21/21/1.06 to zdecydowana przesada, więc granie w stronę Montexu uważam za stosowne.
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Dołączył
10/2014
Posty
40
Miasto
Siedlce
Macko18
Co sądzisz o dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów THW Kiel - Paris?
Kursy dosyć wyrównane, potencjał obu ekip zbliżony, zespoły naszpikowane gwiazdami. Szykuje się dobre widowisko.
Jaki wpływ na przebieg meczu będzie miał własny parkiet?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dołączył
10/2015
Posty
593
Miasto
wloclawek
Zgadzam sie z typem Macko na Montex, Rumunkom to spotkanie nie będzie się liczyło w Main Round i mogą olać.
Niestety kurs 21.00 złapany przez Macko już jest nierealny do dostania, max to 12 w tej chwili (nadal warto IMO).
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Dołączył
04/2013
Posty
189
Miasto
Los Angeles
Szczerze mówiąc Maćko nigdy w życiu bym się po Tobie takiego typu nie spodziewał ale chyba tylko dwie rzeczy za Twoim typem przemawiają miłość do tego Twojego klubu oraz wysokość kursu i to by było na tyle. Dla mnie jeśli ekipa z Bukaresztu nie zlekceważy tego spotkania i zagra chociaż na 60-70 % swoich możliwości to spokojnie pojadą Lublinianki. Pytanie jak do tego spotkania podejdą zawodniczki Kima Rasmusena. Jak już wcześniej wspominałem dla mnie osobiście to ekipa z Lublina może i jest mocna ale tylko i wyłącznie na Polskim podwórku i to wszystko w Europie zawodniczki Montexu są cieniem ekipy z ubiegłego sezonu. Tutaj własna hala oraz publika nic nie pomoże w tym sezonie to nie jest żadny handicap. W zeszłym sezonie to może była jakaś przewaga dla Lublinianek ale nie w tym sezonie niestety i trzeba się z tym pogodzić. A najlepszym dowodem było arcyważne starcie ze Szwedzkim Savenhof u siebie gdzie Lublinianki zostały wręcz upokorzone przez Szwedzką ekipę. Miałem okazję oglądać w TV to spotkanie i bardzo szybko musiałem zmienić kanał bo nie mogłem na to patrzeć wstyd żeby w tak ważnym spotkaniu nie mieć wogóle żadnego pomysłu na grę a ilość strat piłki była wręcz porażająca :-( DRAMAT!!! Ja osobiście złamanej złotówki już NIGDY nie postawię na Lublinianki w występach na arenie Europejskiej i nawet wysoki kurs mnie nie kusi w tym wypadku. Poczekam do jutra i pomyślę nad jakimś sensownym typem na to spotkanie:) chociaż nawet te -4,5 w handi fajnie wygląda...
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dołączył
10/2015
Posty
593
Miasto
wloclawek
Co Ty Kobe wypisujesz za głupotki znowu. ????
Masz wyżej jak byk napisane, że kurs nieadekwatny do siły drużyn.
Dla ułatwienia napiszę, że kurs możesz obliczyć dzieląc 100 na prawdopodobieństwo.
I odwrotnie. Totaj masz 100/21 w przypadku zagrania po kursie 21 i jeśli oceniasz szanse Montexu na więcej niż 4.76%, to już masz value. I na tym powinna się zawsze opierać gra.
No chyba, że im dajesz jeszcze mniejsze szanse.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dołączył
08/2014
Posty
2949
Miasto
Lublin
Macko18
Co sądzisz o dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów THW Kiel - Paris?
Kursy dosyć wyrównane, potencjał obu ekip zbliżony, zespoły naszpikowane gwiazdami. Szykuje się dobre widowisko.
Jaki wpływ na przebieg meczu będzie miał własny parkiet?
Przepraszam, że dopiero teraz.
Uważam, że może to być zacięte spotkanie, trochę w stylu tego wczorajszego Flensburga z Zagrzebiem. Oczywiście jakość większa. Parkiet? Nie musi tutaj być jakiejś wielkiej przewagi Zebr. PSG jest jednak mocno uzależnione od indywidualności. Nawet gra zespołowa jest u nich oparta na jednostkach. Hansen, Karabatic, Barachet, etc. to wielka jakość, więc mogą się postawić gospodarzom. Ja jednak nic nie stawiam i zamierzam w spokoju obejrzeć kawał dobrego handballa.
Szczerze mówiąc Maćko nigdy w życiu bym się po Tobie takiego typu nie spodziewał ale chyba tylko dwie rzeczy za Twoim typem przemawiają miłość do tego Twojego klubu oraz wysokość kursu i to by było na tyle. Dla mnie jeśli ekipa z Bukaresztu nie zlekceważy tego spotkania i zagra chociaż na 60-70 % swoich możliwości to spokojnie pojadą Lublinianki. Pytanie jak do tego spotkania podejdą zawodniczki Kima Rasmusena. Jak już wcześniej wspominałem dla mnie osobiście to ekipa z Lublina może i jest mocna ale tylko i wyłącznie na Polskim podwórku i to wszystko w Europie zawodniczki Montexu są cieniem ekipy z ubiegłego sezonu. Tutaj własna hala oraz publika nic nie pomoże w tym sezonie to nie jest żadny handicap. W zeszłym sezonie to może była jakaś przewaga dla Lublinianek ale nie w tym sezonie niestety i trzeba się z tym pogodzić. A najlepszym dowodem było arcyważne starcie ze Szwedzkim Savenhof u siebie gdzie Lublinianki zostały wręcz upokorzone przez Szwedzką ekipę. Miałem okazję oglądać w TV to spotkanie i bardzo szybko musiałem zmienić kanał bo nie mogłem na to patrzeć wstyd żeby w tak ważnym spotkaniu nie mieć wogóle żadnego pomysłu na grę a ilość strat piłki była wręcz porażająca DRAMAT!!! Ja osobiście złamanej złotówki już NIGDY nie postawię na Lublinianki w występach na arenie Europejskiej i nawet wysoki kurs mnie nie kusi w tym wypadku. Poczekam do jutra i pomyślę nad jakimś sensownym typem na to spotkanie chociaż nawet te -4,5 w handi fajnie wygląda...
Napisałem, że uważam, że porażka ze Szwedkami to imo wpadka spowodowana brakiem udźwignięcia presji faworytek. Niedźwiedź z Gęgą nie były przyzwyczajone do takich meczów, ale mają to już za sobą. Tutaj tego nie ma, a jak pokazały w meczu z Buducnostią przy takiej okazji zachowują się zupełnie inaczej. Do tego dochodzi kurs, który złapałem, sam spadek pokazuje, że gra na Montex po tym 21 to był bardzo dobry ruch, bo zaraz dojdzie mi dobra opcja kontry, nad którą jednak nie muszę myśleć.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dołączył
10/2013
Posty
881
Miasto
Koszalin
PSG +0,5 @1,75 bet365 ✅
Zespół Kiel nie jest tak silny jak w poprzednim sezonie...
Gospodarze są nieprzekonujący od początku sezonu.
Było wiele wąskich zwycięstw i raczej nie można mówić o dobrych wynikach z ich strony, ostatnio ledwo co wygrali z Coburg w Pucharze i Celje w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów.
Zagrali trochę lepiej z Füchse i ich największym + można uznać bramkarza Landin (i ewentualnie młodych zawodników np: Dissinger).
Wiencek nie zagra z powodu kontuzji, co wpływa znacznie na jakość obrony. Klein i Jansen są wątpliwi do gry.
Dissingen również dziś prawdopodobnie nie zagra.
Kiel musiało by się wdrapać na wyżyny swoich możliwości aby móc rywalizować z PSG. a to będzie piekielnie trudne mając takie braki w obronie.
Jeśli spojrzy się na nazwiska PSG, można zdać sobie sprawę że, są największym faworytem do tytułu Ligi Mistrzów w tym sezonie.
W drużynie PSG do gry byli wątpliwi Karabatić, Mollgaard, Barachet, Accambray.
Ale prawdopodobnie Karabatic i Mollgaard są gotowi do gry...
Dla mnie faworytem są zawodnicy którzy zajmują 1 miejsce w grupie, co prawda spodziewam się otwartego spotkania, ale myślę że, inwidualności tutaj zadecydują....
Kiel może czuć się silne u siebie, ale widzę tutaj minimalną wygraną gości ( w razie czego zabezpieczam się handi ).
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dołączył
10/2015
Posty
593
Miasto
wloclawek
Typ live w przerwie

Kiel - PSG over 54.5 1.75 3/10 b e t 365 lub bwin ✅
over 56.5 2.62 1/10 b e t 365 ⛔
26-30, w 2 połowie Landin oszalał i odbijał wszystko, no i zabrakło gola do kompletu.

Niesamowite tempo meczu, kapitalne sytuacje rzutowe przed przerwą, ale tylko 26 goli.
Powód? Omeyer i Landin zamurowali bramki (60 i 38%). Nie mozna tego utrzymac przez całe spotkanie. Wynik juz się rozjechał (16-10 dla PSG), więc spodziewam sie ponad 30 goli po przerwie.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dołączył
10/2015
Posty
593
Miasto
wloclawek
Chyba hcp na Montex już nie wzrośnie. Od rana ustabilizował sie w p i n n a c l e na +6.
Dość ciekawe ruchy w meczu Hypo - Midtjylland. Tam p i n n a c l e otworzył +8, a mamy już +5.
Hypo to tragikomedia po odejściu zaciągu brazylijskiego, ale Dunki też nie muszą się tu wysilać, bo mecz nie będzie liczony. Lepiej na live poczekać w sumie.
Ogólnie te ostatnie rundy będą dość dziwne. Sporo ekip postara się wygrywac możliwie najmniejszym nakładem sił.

---------------------------------------------------------------------------

Thorsgaard, Burgaard i Stine Jørgensen nie pojechaly na wyjazd do Hypo.
Leciutko zainwestowałem w gospodynie po kursie 12.93 w Oddsring. 1/10
Tak jak pisałem, są ogólnie tragiczne. Jednak przy takim kursie i podejściu Dunek można spróbować.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dołączył
10/2015
Posty
593
Miasto
wloclawek
Zakład live, w przerwie

CSM Bukareszt team total over 30.5 2.45 3/10 bwin ⛔
27-30. 27 goli miały Rumunki po 50&#39;15&#39;&#39;. Tragiczna końcówka.

Rumunki weszły ospale w mecz, miały tylko 7 bramek po 20 minutach. Końcówka 1 połowy to jednak 8 goli w 10 minut. Lublinianki nie pierwszy raz w tym sezonie słabo bronią.
Linia 15.5 na CSM po 2.45 na 2 połówkę to dla mnie przynajmniej o 1.5 gola za nisko, w dodatku taki kurs.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Dołączył
04/2013
Posty
189
Miasto
Los Angeles
To była zwykła formalność ani przez moment zwycięstwo gwiazd z Bukaresztu nie było zagrożone w tym spotkaniu 27:30 :) a swoją drogą w najważniejszym meczu dla Lublinianek w Lidze Mistrzów mam tu na myśli spotkanie z Savenhof to doping z trybun był żenujący a dzisiaj w meczu już o nic to praktycznie przez całe spotkanie doping był prowadzony bardzo dobrze. Widocznie wtedy kibice w hali dostosowali się do gry Lublinianek szkoda...bo myślę,że ten doping w tamtym spotkaniu był bardziej potrzebny niż w dzisiejszym :-(
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dołączył
08/2014
Posty
2949
Miasto
Lublin
Barcelona-Vardar Skopje
Sigurdsson over 2.5 gola 1.85 betsafe✅✅✅ 3
Entrerrios over 2.5 gola 1.80 betsafe✅✅✅ 5

Szczerze mówiąc nie widziałem, że któryś z buków oferuje ofertę na zawodników w meczach fazy grupowej, ale skoro trafiłem na takie coś, to postanowiłem z tego skorzystać. Zakłady te oferowane są jedynie na mecze z bieżącego dnia, więc musiałem dokonać wyboru spośród meczów Barcelony z Vardarem oraz Picku z Kristianstad. W meczu na Węgrzech uwagę moją zwrócił Bombac, jednak linia 5.5 jest wysoka. Wiadomo, że Słoweniec to lokomotywa ciągnąca pociąg o nazwie Pick, jednak przy wyraźnej przewadze Madziarów, bądź jakimś chybionym karnym może tych bramek zdobyć mniej. Tutaj za to mamy niższe linie, gdyż gra Barcy nie opiera się na jednym zawodniku, chociaż wiadomo, że najczęściej najwięcej trafień będzie miał Lazarov, bo podchodzi do karnych. To jednak przecież nie wszystko. Zacznijmy od Gudjona. Podstawowy lewoskrzydłowy i w meczu z takim rywalem jak Vardar powinien dostać masę czasu, może nawet zagrać cały mecz. Katalończycy nie opierają swojej gry jakoś wyjątkowo na skrzydłach, sporo jest indywidualnej gry rozgrywających, bądź jakieś krzyżówki, które powodują spora liczbę bramek z dystansu oraz dogrania do koła. Niemniej jednak przez całe 60min trafi się na pewno niejedno dogranie do skrzydła. Dodatkowo i tu głównie upatrywałbym bramek Islandczyka dochodzą kontry, gdzie Sigurdsson powinien dołożyć jakieś bramki. Gwoli ścisłości, w tym sezonie trafienia w LM Islandczyka prezentują się następująco: 4 2 3 4 2 1. Głównym argumentem przy tym typie jest spora ilość minut, którą zawodnik powinien spędzić na parkiecie.
Co do typu na bramki Raula, to stawiam tu na jego formę i właśnie styl gry Barcelony. Katalończycy często opierali swoją piłkę ręczną na rzucającym środkowym rozgrywającym, a pamiętajmy, że Entrerrios może też zagrać na lewej połówce. Raul potrafi wziąć grę na siebie i skutecznie rzucić z drugiej linii. Tutaj trzeba upatrywać jego trafień, bo będzie to jedyna opcja na jego zdobycz. Może zdarzyć się, że Hiszpan w jakiejś akcji po krzyżówce zbiegnie na koło i tam zostanie obsłużony podaniem, jednak jak piszę, bet oparty jest na jego grze w drugiej linii. Raul nie otrzyma najprawdopodobniej tylu minut co Gudjon, gdyż na rozegraniu w ekipie Barcy jest kim rotować, jednak te 30min powinno być, a to spokojnie może wystarczyć na sporą zdobycz bramkową. Na koniec cyferki Raula z tego sezonu: 2 3 5 1 4 3.
Mecz Barcy z Vardarem to nie powinien być raczej festiwal defensywy. Obie ekipy mają silne rozegrania i dobrze grają z kołem. Do tego dochodzą szybkie skrzydła, które nawet przy dobrej akcji obronnej będą potrafiły błyskawicznie pobiec pod bramkę przeciwnika i najprawdopodobniej umieścić piłkę w bramce. Spodziewam się szybkiego meczu, a przy wysokim wyniku kilku bramkowe zdobycze wielu zawodników to norma. W obliczu tych założeń moim zdaniem warto spróbować zagrać na tych dwóch zawodników przy tych proponowanych liniach.
Do tego dobrym typem do jakiegoś dubla/trebla dzisiaj wydaje się:
Pick Szeged-Kristianstad 35-28
Pick 1.23 Unibet
✅✅✅ IZZI
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.