>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dzień dobry wszystkim. To mój debiut na forum, mam nadzieję udany.
RK Zagreb - Veszprem 1 4.00 3/10 Sportingbet
18-15 w 48 min, 19-17 w 56. Mecz byl dobrym pickiem do tradowania. 20-21 FT i -3U
Trochę może za długo czekałem z zagraniem tego typu, bo jednak zaczęły się spadki.
Kluczowe wydaje się info o kontuzji prawego rozgrywającego Veszprem - Laszlo Nagy.
Będzie pauzował 4-6 tygodni. Info sprzed 3-4 dni i zastanawiałem się, czy już nie jest ujęte przez bukmacherów w kursach?
Jak widać jednak Zagreb staje się na tyle popularnym typem, że rynek spadł juz na poziom 3.25-3.50 i w Sportingbecie warto zagrać po 4.00.
Zagreb groźny u siebie dla każdego. W pierwszej kolejce łatwe 29-22 z Kiel mówi sporo. Oczywiście Veszprem to potęga, ale chyba nie aż taka, żeby grającym przed własna, gorącą publicznością Chorwatom dawać tylko 25% szans?
Powodzenia życzy Harry Hole
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Celje - Wisła ⛔
Celje
kurs 1,75
STS


Niestety Wisła wiele traci na wartości na wyjazdach, a Celje zyskuje. Sorry, nie mam dzisiaj weny do pisania głębszych analiz. To po prostu mój typ.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
La Rioja - Presov
La Rioja -7,5 1,8@ 3/10 ✅ ależ nerwówka w końcówce ale najważniejsze,że do przodu :-D
over 57,5 bramek 1,7@ 3/10 ✅ izzi :-D

Hiszpanie to jedna z moich ulubionych ekip w europejskim Handballu niestety w ubiegłym sezonie nie za wiele zdziałali na arenie europejskiej. W tym sezonie grupa wręcz wymarzona dla ekipy z Hiszpanii bo wydaje się,że oprócz Meshkov Brest i ewentualnie Porto to nikt nie jest tutaj w stanie im zagrozić jeśli chodzi o awans z grupy. Dla mnie osobiście będzie to wielkim szokiem jeśli by La Rioja w tym sezonie nie awansowała ze swojej grupy. La Rioja jak do tej pory ma bilans 1-1 tzn porażka w 1 kolejce po dramatycznej końcówce na Białorusi z Meshkov 27:26 i zwycięstwo z Porto u siebie tydzień temu 30:23 druga połowa w wykonaniu Hiszpanów była doskonała wygrana różnicą aż 8 bramek. Dzisiejszy rywal to mistrz Słowacji Tatran Presov który jak narazie w lidze mistrzów radzi sobie słabo porażki z Porto 33:23 oraz z Meshkov 20:30 i dzisiaj zagrają z kolejnym faworytem do wyjścia z grupy i to jeszcze na wyjeździe. W tygodniu obie ekipy rozegrały swoje mecze w rodzimych ligach La Rioja pokonała Adelma 34:27 za to Presov uległ Vardarovi 39:32 w SEHA Liga. Rożnica między obiema ekipami jeśli chodzi o potencjał kadrowy jest duża również doświadczenie na arenie Europejskiej jest dużo większe po stronie Hiszpanów. Nie spodziewam się tutaj żadnej niespodzianki La Rioja u siebie jest mocna a takich rywali jak Słowacki Presov to stara się odprawiać kilkoma bramkami. Liczę,że tutaj wynik zakręci się z przewagą ok 10 bramek nawet :)

Besiktas - PSG
PSG -6,5 1,7@ 3/10
✅ izzi :-D

Paryżanie są typowani w tym sezonie przez wielu do zwycięstwa końcowego w Lidze Mistrzów nic dziwnego skoro ma się w swoim składzie takie wielkie gwiazdy jak Nikola Karabatic, Luc Abalo, Mikkel Hansen, Igor Vori, Daniel Narcisse, Thierry Omeyer, Onufryienko itd...Francuzi naprawdę wyglądają w tym sezonie bardzo dobrze i jeśli ominą kontuzję kluczowych graczy to powinni w tym sezonie namieszać. Bilans Paryżan jak narazie po dwóch rozegranych spotkaniach wynosi 1:1 porażka z mocnym Flensburgiem w Niemczech i zwycięstwo u siebie z Wisłą Płock. Ogólnie Paryżanie mają trudną grupę sporo mocnych ekip takich jak Veszprem, Kiel, Flensburg, Zagrzeb, Celje i Płock i praktycznie jedyna ekipa która odstaje tutaj poziomem od reszty to właśnie dzisiejszy rywal PSG Turecki Besiktas jak dla mnie powinien to być dostarczyciel punktów w grupie dla tych najlepszych ekip. Nie wydaje mi się,żeby Besiktas wygrał choćby jedno spotkanie w tej grupie raczej zakończą swoje występy z zerowym dorobkiem punktowym. Jak narazie porażki -6 z Celje u siebie i -11 z Kiel na wyjeździe. Paryżanie w środę w swojej lidze odprawili beniaminka Chartres różnicą 12 bramek. Zawodnicy którzy dołączyli do Francuskiej ekipy przed sezonem będą pomału się wkomponowywać w skład i z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej. Uważam,że jeśli zawodnicy z Paryża nie zlekceważą swojego dzisiejszego rywala a nie powinni bo to w końcu liga Mistrzów to spokojnie powinni pokryć grany przeze mnie handicap bramkowy:)

Oba spotkania pograłem rano w Fortunie ponieważ mieli lepsze kursy na te zdarzenia teraz już widzę,że w internetowych bukach linie handi poszły o jeden w górę po mniejszych kursach.

Do tych dwóch spotkań dołożyłem Holenderki w siatkę za 1,6@✅ dla mnie Oranje są tutaj ekipą która zwycięży w tych ME !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Celje - Wisła 25:28
typ: Wisła✅
kurs: 2.35
Oddsring

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/551232/gwiazda-celje-nie-zagra-przeciwko-orlen-wisle

Ten news między innymi przekonał mnie do postawienia na Wisłe, w naszym zespole żadnych poważniejszych osłabień, ekipy kadrowo są porównywalne, jednak te osłabienie może okazać się kluczowe dla losów tego meczu. Zresztą Wisła remisując z Veszprem czy tocząc momentami wyrównany bój z PSG potwierdza że walczą o wyjście z grupy. Drużyna ze Słowenii jest właśnie rywalem z którym Nafciarze będą o to walczyć, więc wypadałoby wywieźć korzystny wynik z boiska rywala. Strata punktów w tym meczu może znacznie utrudnić wyjście z grupu, wiadomo że Kiel,Flensburg,PSG i Veszprem to takie zespoły z którymi będzie cieżko o jakiekolwiek punkty więc trzeba szukać zwycięstwa w dzisiejszym meczu,zwłaszcza wobec kontuji gwiazdy zespołu ze Słowenii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Zagreb - Veszprem⛔(20:21)
Typ: Veszprem-2Ah
Kurs: 2,26
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 03.10.2015 godz. 20:00

Chorwaci są mocno przeceniani. Skład młody, słaby atak. Brak lewego rozgrywającego z dobrym rzutem. Veszprem ma najlepszy skład na świecie. Ogromna fizyczność, zbalansowani zawodnicy, świetna para bramkarzy. Kontuzjwany jest Nagy, ale inni robią różnicę. Według mnie to jest dobra para dla Węgrów. Wystawiłbym handciap -4Ah 1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Spokojnie spokojnie typu absolutnie nie neguje sam delikatnie pograłem w stronę Węgrów ponieważ ekipa Chorwacka leży im idealnie ale z tym,że mają najlepszy skład na świecie...skład rzeczywiście w tym sezonie chyba mają najsilniejszy w historii ale czy najlepszy tutaj bym się kłocił heh ale mimo wszystko COME ON Veszprem!!! ;-)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Pick Szeged - Barcelona
Barcelona 1,5@ 2/10 ✅ zwycięstwo na tak ciężkim terenie powinno dać prawdziwego kopa Barcelonie na arenie europejskiej ????
Czas żeby Katalończycy się w końcu przebudzili na arenie europejskiej bo jak narazie bilans 1-1 nie przynosi chwały zwycięzcy Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu. O ile jakąś ogromną niespodzianką dla mnie nie była porażka 22:21 z Rhein Neckar Lowen w Niemczech(Lwy świetnie zaczęły sezon zresztą u siebie są bardzo mocni dla każdego) o tyle niewielkie zwycięstwo 34:32 w Palau Blaugrana z Mistrzem Szwecji Kristianstad było dla mnie zaskoczeniem. Sam osobiście spodziewałem się tego,że zawodnicy Barcy będą sobie chcieli odbić tą porażkę z Lwami i wygrają kilkoma bramkami. Jak widać po odejściu swojej największej gwiazdy jaką bez wątpienia był Karabatic jeszcze Barcelona cierpi przynajmniej jeśli chodzi o mecze w Europie. Nie widać u nich tego luzu, polotu i tej łatwości w zdobywaniu bramek co w ubiegłym sezonie a o grze w obronie to już nie wspomnę bo już dawno nie pamiętam kiedy Katalończycy dali sobie strzelić aż 32 bramki i to w dodatku z żadnym potentatem w Europie tylko z Mistrzem Szwecji. Mimo iż w miejsce Karabaticia przybył zawodnik również wielkiego formatu Filip Jicha to widać,że ta machina z Katalonii nie funkcjonuje tak jak powinna. Myślę,że przy takim potencjale jaki posiada Barcelona nastąpi to lada chwila i znowu Katalończycy będą grali tak jak powinni widowiskowo i solidnie w obronie. Pick Szeged u siebie to jest bardzo niebezpieczna drużyna o czym przekonały się Vive Kielce w 1 kolejce spotkań przegrywając w gorącej hali 31:30. Jedno jest pewne dla Hiszpanów nie będzie to łatwe spotkanie ponieważ Pick u siebie rzadko kiedy przegrywa. Głównym motorem napędowym gospodarzy jest Dean Bombac(który od przyszłego sezonu wzmocni Vive Kielce) to jest zawodnik o fantastycznych umiejętnościach i uważam,że Kielczanie podpisując z nim umowę zrobili świetny interes:) Gracze z Węgier również legitymują się bilansem 1-1 po dwóch rozegranych spotkaniach. W ubiegłym tygodniu przegrali na wyjeździe z równie mocnym Vardarem 27:23 tylko,że dla mnie osobiście Szeged grający u siebie a na wyjeździe to zupełnie inna ekipa. Spodziewam się dzisiaj interesującego meczu od początku do końca. Jak narazie buki wystawiają dosyć dobre kursy na zwycięstwa Barcy w meczach wyjazdowych w lidze mistrzów ale to wszystko do czasu jeśli Barca wygra jakiś mecz na wyjeździe przekonywująco to już takich kursów jak np dzisiaj 1,5 nie ujrzymy na pewno. Ja korzystam z tej okazji i pobieram Barcelonę po takim kursie :) chociaż spodziewam się,że łatwo nie będzie. O atak raczej się nie boję bo u Hiszpanów ma kto strzelać ale gra w jest tutaj sporym znakiem zapytania. Mam nadzieję,że Trener Katalończyków wyciągnął odpowiednie wnioski po meczu z Kristianstad i taka ilość straconych bramek już się nie powtórzy:)

Z Ligi Mistrzów pograłem jeszcze:
Kristianstad - Vardar over 55,5 bramek 1,7@ 3/10 ⛔
Montpellier 1,3@ 2/10 ✅

Kolejny raz apeluję o podawanie buka, od którego bierzesz kursy./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukas88 310,3K

lukas88

Forum VIP
11.10.2015 16.50 Kolding-Pick Szeged (Piłka ręczna- LM)
Typ: 2✅
Kurs: 1,7
Bwin
Stawka 9,5/10

Dla mnie to bet tygodnia, polecam brać puki ciepłe i kurs jeszcze warty grania, (wczoraj był jeszcze na poziomie 2,00) myślę że przed meczem spadnie do poziomu 1,4 albo niżej. Nie widziałem Koldingu w tym sezonie ale wyniki notują kiepskie:
- w przeciętnej duńskiej lidze 2 porażki na 6 meczy
- bęcki w LM od nowicjusza Kristianstad 33-26
- porażka z RNL wstydu nie przynosi ale 18-30 na własnym parkiecie???
- porażka z przeciętnym w chwili obecnej Montpelieer w ostatni weekend 30-25
Szeged pokonał u siebie zawsze mocne VIVE, wyjazdowa porażka na trudnym terenie w Macedoni z Vardarem, nieznaczna porażka 28-30 z Barceloną. Oglądałem znaczną część tego meczu i bylem pod wrażeniem gry Węgrów, machina napędzana przez Bombaca, który od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem VIVE, a także Balogha. Nie można również zapominać o doświadczonym Kallmanie na skrzydle.
Czekam na handicapy i na pewno pogram jakieś zakłady w okolicy 3-5 bramek przewagi.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Meshkov Brest - La Rioja
over 59,5 bramek 1,8@ 3/10 bet365 ✅ 64 :]

Szybko bo meczyk za niedługo się rozpoczyna więc będzie krótko. Kolejne spotkanie w który powinniśmy zobaczyć sporą ilość bramek. Obie ekipy grają świetnie w ofensywie a gorzej w defensywie. Obie ekipy w tym sezonie w większości swoich spotkań rzucali po 30 bramek lub więcej. Meshkov w weekend zwyciężyli w Rosji z Chekhovskiye 27:33 i Hiszpanie pokonali u siebie Słowacki Presov 37:29. Obie ekipy w ubiegłym sezonie również trafiły na siebie w jednej grupie i obu tych spotkań padło sporo bramek pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 33:33 a drugie La Rioja wygrała 39:31. Mam nadzieję,że obie ekipy podtrzymają swoją skuteczność i dzisiaj spokojnie pokryją wyżej wymienioną linię bramkową:)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Kadetten - Motor
over 58,5 bramek 1,8@ 2/10 bet365 ⛔ pierwsza połowa to była jakaś masakra jeśli chodzi o bramki :-(

Motor X2 1,8@ 1/10 bet365 ⛔

Muszę powiedzieć,że Szwajcarzy mnie pozytywnie zaskakują jeśli chodzi o ilość zdobywanych bramek w meczach Ligi Mistrzów w tym sezonie. Dwa spotkania powyżej 30 bramek najpierw z Elverum potem z Baia Mare i tylko z Metalurgiem 24 ale dorobek punktowy mają słaby bo tylko 1 pkt za remis z Rumunami w ostatni weekend. W ataku widać,że jakiś większych problemów nie mają ale za to w obronie wygląda to nie ciekawie. Dzisiejszy rywal to słabych w ofensywie nie należy bo zespół Ukraiński potrafi również sporo postrzelać. Motor obecnie zajmuje 2 pozycję w tabeli chyba w najsłabszej grupie w tegorocznej Lidze Mistrzów i szczerze mówiąc będzie dla mnie niespodzianką jeśli nie zdołają awansować z grupy. W ubiegłym sezonie obie ekipy grały ze sobą dwa razy ponieważ też spotkały się w jednej grupie wówczas padły wyniki 32:37 dla Motoru 31:26 również dla Motoru. Liczę dzisiaj na otwarte spotkanie z dużą ilością bramek:) Delikatnie też próbuje w stronę bardziej doświadczonej ekipy z Ukrainy
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Wisła Płock - THW Kiel
Wisła Płock 1X 1,8@ 2/10 bet365 ⛔ tego chyba nikt się nie spodziewał MASAKRA

Uważam,że Wiślacy mają ogromną szansę ograć kolejną wielką drużynę w Orlen Arenie. Kiel to zupełnie inna drużyna niż w ubiegłym sezonie odeszło kilku zawodników światowego formatu Aron Palmarsson, Rasmus Lauge Schmidt oraz kapitan Filip Jicha który odszedł do wielkiego rywala Barcelony. W ich miejsce włodarze niemieckiego klubu sprowadzili niestety przeciętniaków jak Christian Dissinger i Erlend Mamelund oraz skrzydłowy Dragos-Nicolae Oprea który dołączył dopiero we wrześniu gdy okazało się,że kontuzjowani są Klein oraz Jansen. Mimo,że Zebry nadal w swoim składzie posiadają takie gwiazdy jak Weinhold, Duvnjak, Canellas oraz Ekberg to sezon zaczęli wyjątkowo przeciętnie. W swojej lidze już mają na koncie 3 porażki oraz porażkę w Zagrzebiu na inaugurację Ligi Mistrzów uważam,że to wszystko spowodowane jest tym,że sternicy Kiel nie sprowadzili nikogo wartościowego w miejsce swoich gwiazd które odeszły. W ekipie Wisły nie wystąpi tylko kontuzjowany Oneto tak reszta jest gotowa do gry. Skoro w Orlen Arenie przegrywały już takie ekipy jak Barcelona, Flensburg, Vardar a Veszprem w tym sezonie musiał się podzielić punktami to dlaczego Wiślacy mają nie powalczyć z osłabionym kontuzjami i w moim odczuciu już nie takim mocnym jak w ubiegłym sezonie THW Kiel. Podopieczni Manolo Cadenasa zrobią wszystko żeby pokonać u siebie przed własną publicznością kolejną wielką markę jaką są nadal bez wątpienia Zebry :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Kielce - Kristianstad
over 58,5 1,75@ 2/10 bet365 ✅ 35:27
Kristianstad +8,5 1,71 2/10 bet365 ✅ mega szczęście ostatnie sekundy Tkaczyk sam na sam z bramkarzem i pudło ufff...:razz:
Mistrz Szwecji to kolejny rywal Mistrzów Polski w grupie Ligi Mistrzów. Szczerze mówiąc nigdy nie miałem przyjemności oglądać ekipy ze Szwecji także ciężko mi cokolwiek o nich napisać. Uważam,że wcale to nie musi być łatwy rywal dla Kielc ponieważ Szwedzi powalczyli w II kolejce spotkań w Palau Blaugrana z Barceloną przegrywając minimalnie 34:32 ale pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Szwedzi jak narazie legitymują się bilansem 1:2 po 3 kolejkach spotkań. Wygrana u siebie z Kolding 33:26 zrobiła na mnie spore wrażenie bo nie spodziewałem się,że tak łatwo ograją duńczyków. Potem były dwie porażki z Barcą oraz tydzień temu u siebie z również mocnym Vardarem. W swojej lidze mają bilans 5-0. Kristianstad nie ma w swoim składzie wielkich gwiazd za to ma sporo reprezentantów Szwecji. Chyba największą gwiazdą Mistrza Szwecji jest ich trener Ola Lindgren. Dla mnie sporym zaskoczeniem jest to,że Kristianstad rzuca sporo ilość bramek w większości swoich spotkań ponad 30 grają bardzo szybko i widowiskowo próbują gry z szybkiego środka. Nie każdy rzuca Barcelonie 32 bramki !!! Kielczanie we własnej hali są bardzo silni i też powinni swoje rzucić w tym spotkaniu. Pod znakiem zapytania stoi występ dwóch graczy Tkaczyka i Chrapkowskiego którzy nadal nie są w pełni sił decyzja zostanie podjęta pewnie przed rozpoczęciem spotkania. Mam nadzieję,że Szwedzi zagrają równie odważnie co z FC Barceloną i zobaczymy sporą ilość bramek i świetne widowisko z obu stron:)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
FC Barcelona - Montpellier
over 59,5 1,85@ 3/10 bet365 ✅ ;-)
Barcelona -7,5 1,85@2/10 bet365 ✅ +10 ;-)

Szczerze mówiąc spodziewałem się tutaj linii bramkowej ponad 60 ale skoro dają mniejszą to trzeba korzystać. Co tu dużo mówić spotykają się dwie drużyny które sporo rzucają bramek. Barcelonę opisywałem w ubiegłym tygodniu podczas wyjazdowego spotkania z PICK Szeged który wygrali 28:30 i mam nadzieję,że to zwycięstwo na ciężkim terenie było punktem zwrotnym jeśli chodzi o występy Katalończyków na arenie europejskiej. Blaugrana w tygodniu rozegrała ligowe spotkanie wyjazdowe z Adelma zwyciężając bez żadnych problemów 28:37 i tym zwycięstwem wyrównali rekord ilości największej liczby kolejnych meczów wygranych w lidze hiszpańskiej. Zespół Barcelony jest niepokonany od 67 meczów!!! Katalończycy skopiowali tym samym wyczyn ekipy Ciudad Real prowadzonej w 2011 r. przez obecnego szkoleniowca Kielczan Tałanta Dujszebajewa. Trener Barcelony dał w tym spotkaniu odpocząć naszemu obrotowemu Kamilowi Syprzakowi oraz kapitanowi Victorowi Tomasowi. W doskonałej formie wydaje się być Kiril Lazarov który w ubiegły tydzień poprowadził Barcelonę do zwycięstwa na Węgrzech a w tygodniu został również bohaterem rzucając ekipie z Santander aż 9 bramek. Montpellier miałem okazję oglądać w meczu z Vive dwa tygodnie temu. Liderami są oczywiście Diego Simonet, Michael Guigou oraz Dragan Gajic. Do pewnego momentu gra Francuzów mi się nawet podobała ale jak Kielczanie zaczęli mocniej bronić to nie mogli sobie zupełnie poradzić z twardą defensywą Francuzi. Ogólnie Montpellier gra szybko a dużo gorzej w defensywie a to oznacza,że to dla Barcelony jest wręcz wymarzony przecwinik. W spotkaniu z PICK Szeged już było widać znaczną poprawę w grze obronnej Barcelony. W tym spotkaniu liczę na to,że Barcelona zbyt szybko nie odjedzie ekipie Francuskiej i overek spokojnie wejdzie. Uważam,że powinniśmy obejrzeć spotkanie z dużą ilością bramek :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Flensburg-Celje 30-20
Flensburg-5.5 1.87 1xbet
✅✅✅ IZZI :cool:
Różnica klas aż nadto widoczna. Dwie drużyny z zupełnie odmiennymi celami. Wikingowie mierzą w Final4, po to zmontowali tak mocną ekipę. Celje za to walczy o to samo, co w ostatnich latach, czyli o wyjście z grupy. Myślę, że aspiracji związanych z kadrami obu zespołów nie da się nawet porównać, gdyż Flensburg postawił na solidne europejskie nazwiska, zaś Słoweńcy opierają skład na wychowankach i graczach z ich kraju. Vranjes ma do dyspozycji praktycznie po 2 klasowych graczy na każdej pozycji. Ostatnio brakowało Zachariassena na kole i chwilami Toft-Hansena zastępował Rasmus Lauge. To tylko pokazuje szerokość kadry Ljubosa. Nie mając jednego gracza z danej pozycji może spokojnie zastąpić go kimś z innej nie tracąc na tej drugiej pozycji jakości. Na rozegraniu panuje wręcz przepych, gdyż są tam Mahe, Mogensen, wspomniany już Lauge, Gottfridsson, Djordjic, Glandorf oraz Jakobsson. Na skrzydłach 4 solidnych graczy, w tym 2 naprawdę klasowych, czyli duński duet Eggert+Svan. Bramka również skandynawska, w której ostatnio wyróżnił się Moller i po meczu z THW został wybrany do 7-ki kolejki. Jednak to nie on jest wiodącą postacią. Pierwszym wyborem jest Mattias Andersson, legendarny już bramkarz, który nie raz wyciągał Wikingów z porządnych opresji. O Celje tak już napisać nie można. Wprawdzie w kadrze znajdują się solidni zawodnicy, jednak oprócz Luki Zvizeja nikt nie jest porządnie ograny na tym najwyższym poziomie. Są wyjątki, które miewają doskonałe mecze i mam tu głównie na myśli Mihe Zarabeca, jednak na dłuższą metę powinno się okazać, że to za mało na tak solidną ekipę, jaką jest Flensburg. Słoweńcy w poprzedniej kolejce polegli we własnej hali z Wisłą Płock, zaś Niemcy ulegli w derbach Kielończykom po zaciętym meczu. Tutaj nie widzę innej opcji, niż triumf gospodarzy, do tego wydaje mi się, że podopieczni Vranjesa powinni tutaj dyktować swoje warunki gry i zwyciężyć bardzo pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Veszprem - Besiktas
Veszprem -9,5 1,71@ 2/10 bet365 ⛔ ewidentne zlekceważenie rywala przez Veszprem co nie zmienia faktu,że już dawno nie widziałem jak można nie wykorzystać tylu akcji sam na sam gdyby nie to handicap wszedł by gładko :-(

Spotkanie pomiędzy jednym z głównym faworytów do końcowego zwycięstwa w Lidze Mistrzów a kopciuszkiem. Chyba można śmiało powiedzieć,że Veszprem w tym sezonie ma najsilniejszy skład od wielu lat. Zeszły sezon bardzo udany awans do Final Four a tam dopiero porażka w finale z wielką Barceloną. W tym sezonie skład jeszcze mocniejszy m.in pozyskany z Kiel Aron Palmarsson. Besiktas już trochę opisywałem wyżej podczas wcześniejszych spotkań. Dla mnie jest to chyba jedna z najsłabszych ekip w tegorocznej Lidze Mistrzów i tak jak już wcześniej pisałem uważam,że Besiktas nie wygra żadnego spotkania w Lidze Mistrzów dla każdego powinnien być dostarczycielem łatwych punktów. Jest to ekipa bez jakiś wielkich gwiazd. Jak dla mnie nie ma żadnych szans by nawiązać jakąś walkę z ekipą Węgierską. Veszprem u siebie jest mega mocny nawet dla najlepszych a jeśli dostają jedną z najsłabszych ekip w rozgrywkach to będą mieli okazję sobie trochę postrzelać bo rywal do tego jest wręcz wymarzony. Uważam,że jeśli gracze Veszpremu nie zlekceważą dużo niżej notowanego przeciwnika to czasami mogą sobie z tego spotkania zrobić sparing :) Jak dla mnie spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem minimum 10-cio bramkowym :)
Dodatkowo bez analizy:

PSG 1,15@ 5/10 bet365 ✅
Flensburg 1,10@ 5/10 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
KIF Kolding-Vardar Skopje 33-31
Vardar 1.26 1xbet
⛔ My fault.
KIF w tym sezonie to już nie ta sama drużyna, co w ubiegłych latach, gdzie potrafiła się bić jak równy z równym z samą Barceloną. Odszedł Kim Anderson i od razu inaczej wszystko wygląda. Nie twierdzę, że to tylko wina tego transferu, jednak w duńskiej ekipie doszło do negatywnych zmian. Rozegranie wygląda przeciętnie, mimo iż w kadrze są na tej pozycji niezłe nazwiska. Obecnie brakuje leworęcznej prawej połówki, a Spellerberg nie jest na pewno najlepszą opcją tam. Skrzydła też są bardzo przeciętne, jeśli nie po prostu słabe. Koło, czyli pozycja wcześniej wiodąca, mogłaby na pewno bardziej wpływać na wynik swojej ekipy. Jedynie została zachowana jakość w bramce, ale często bez iskierki w polu ciężko jest grać w defensywie, a to bezpośrednio wpływa na skuteczność golkipera. W ostatniej kolejce KIF nie postawiło się zbytnio węgierskiemu Pickowi i w miarę łatwo pozwliło rywalom wywieźć 2 punkty z ich hali. Tym razem do Danii przyjeżdża jeszcze mocniejsza drużyna, bo niewątpliwie taką jest Vardar. Madziarzy bazowali praktycznie na dwóch liderach w osobach Bombaca i Balogha, a tutaj takich wirtuozów możemy zobaczyć jeszcze więcej. Na sam początek trzeba wspomnieć o Alexie Dujshebajevie, później Karacić, Cindrić, Maqueda, Gorbok etc. Macedończycy to jedna z tych ekip budowana za grube pieniądze i z czasem ta kasa przekłada się na wyniki i grę na parkiecie. Mistrzowie Macedonii wyglądają dobrze już nie tylko na papierze i pokazują to w tej edycji rozgrywek. Ostatnio zwycięstwo nad RNL, które jednak nie dziwi, bo potencjał drużyny Raula Gonzaleza jest ogromny.
Celje Pivovarna Lasko-PSG 30-32
PSG 1.23 1xbet
✅✅✅
O Celje już wspominałem przy typie na handi Flensburga w zeszłej kolejce. Nic nowego nie da się napisać, należy tylko wspomnieć, że znowu w szeregach Sloweńców zabrakło lidera Mihy Zarabeca. Jest to spore osłabienie Celje, jednak nawet z nim byłoby im ciężko rywalizować z gigantami europejskiego handballa, a na pewno do takich należy zaliczyć Wikingów oraz Paryżan. PSG na razie gra swoje, jednak wiadomo, że czas działa na ich korzyść. Doświadczony trener plus doskonałe transfery w końcu zaczną działać i PSG może być maszynką do wygrywania. Szejkowie zbudowali już niebotyczny skład, a trzeba pamiętać, że po sezonie do stolicy Francji zawita jeszcze Uwe Gensheimer i spokojnie będzie można mówić o PSG jako o absolutnym dream teamie. Tutaj jednak mistrzowie Francji grają jeszcze bez niemieckiego wirtuoza. Mimo to potencjał drzemie w nich ogromny, a na razie radzą sobie naprawdę dobrze. Wprawdzie zaliczyli porażkę w Flens Arenie z miejscowym Flensburgiem, jednak zdarzyło się to w wyrównanym pojedynku i nie było to wielką niespodzianką. Tutaj niestety, stety nie mamy zbilansowanych ekip. Widać wyraźną przewagę przyjezdnych. Celje to w większości wychowankowie, bądź zawodnicy rodzimi, którzy są dopiero na dorobku. Niski poziom doświadczenia i ogrania to z pewnością minus gospodarzy. Myślę, że nawet żywiołowa publiczność to może być za mało na snujących mocarstwowe plany Paryżan.

@Harry Hole
Dlaczegóż to? Niskie kursy? Nie zawsze oznacza to amatorszczyznę, czy coś podobnego. Nie tylko wysokie kursy mają wartość dodatnią. Tutaj też była dobra okazja, coś w stylu tego, co łapałem w poprzedniej kolejce. Fakt, że to są wyjazdy, ale obecnie pomiędzy tymi drużynami jest co najmniej jedna klasa różnicy. Same kursy też już zleciały, więc osobiście jestem zadowolony, że udało mi się złapać 1.55 w dublu, gdzie obecnie da się max wycisnąć 1.44.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Macko18 zlituj się. ????
Wrzucasz często fajne, super przeanalizowane typy, po wartościowych kursach, a tu nagle takie dwa śmieci? Wyjazdy w LM, po kursach 1.23-1.26?
Tu nawet nie chce sie czekać na zapowiedziane analizy.
Value w tych typach nie będzie i tak, w dodatku oba z mało renomowanego ruskiego buka...

Żeby nie było całkiem off-topic.
Kusi mnie Kristianstad w Montpellier. Kurs 6.00.
Porównanie tegorocznych wyników w LM:

Kristianstad - Kolding 33-26
Montpellier - Kolding 30-25

Vive - Kristianstad 35-27
Vive Montpellier 30-23

Barcelona - Kristianstad 34-32
Barcelona - Montpellier 37-27

Kristainstad - Vardar 25-30
Montpellier - Vardar 25-30

Czy tutaj przewaga własnego parkietu odegra aż tak kluczową rolę? Ja widzę to bardziej wyrównanie niż bukmacherzy i z tego kursu spodziewam się handicapu +4.5, w co wejdę na bank. Jakieś opinie Panowie?

Są już kursy i przyzwoite limity w pinie, wiec można zagrać.

Montpellier - Kristianstad 2 +4.5 1.90 3/10 pinn ✅ 30-26, ale pod kontrolą do końca.
2 5.68 (remis to zwrot) 1/10 pinn ⛔
dodatkowo dorzucam ht/ft 2/2 10.25 0.5/10 w oddsring ⛔
 
lukas88 310,3K

lukas88

Forum VIP
Macko18 zlituj się. ????
Wrzucasz często fajne, super przeanalizowane typy, po wartościowych kursach, a tu nagle takie dwa śmieci? Wyjazdy w LM, po kursach 1.23-1.26?
Tu nawet nie chce sie czekać na zapowiedziane analizy.
Value w tych typach nie będzie i tak, w dodatku oba z mało renomowanego ruskiego buka...

Żeby nie było całkiem off-topic.
Kusi mnie Kristianstad w Montpellier. Kurs 6.00.
Porównanie tegorocznych wyników w LM:

Kristianstad - Kolding 33-26
Montpellier - Kolding 30-25

Vive - Kristianstad 35-27
Vive Montpellier 30-23

Barcelona - Kristianstad 34-32
Barcelona - Montpellier 37-27

Kristainstad - Vardar 25-30
Montpellier - Vardar 25-30

Czy tutaj przewaga własnego parkietu odegra aż tak kluczową rolę? Ja widzę to bardziej wyrównanie niż bukmacherzy i z tego kursu spodziewam się handicapu +4.5, w co wejdę na bank. Jakieś opinie Panowie?
Co do typów Maćko, to w zupełności je popieram :spokodfhgfh:, sam już wczoraj prześledziłem LM i poza tym dołożyłem typ przeciw Wiśle Płock na cięzkim terenie w Zagrzebiu oraz wygraną Veszpremu nad Kiel i taki kwartecik pograłem.

Co do handi na Szwedów to również to analizowałem i popieram:spokodfhgfh:, czysty win za drobne można próbować, ale w handi w granicy 5-6 bramek wchodzę w ciemno.

Ja jeszcze czekam na handi pomiędzy RNL a Pickiem Szeged bo też bym się skłaniał ku gościom przy 5-6 bramkach. Grają widowiskowo, pokonali Vive, napsuli krwi Barcelonie, są mocni.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Live w przerwie.
Flensburg - Besiktas 1 -6.5 1.87 3/10 ✅Parimatch
33-25. Timeout przy 21-20 i po ostrych słowach trenera odjazd i pełna kontrola do końca

Do przerwy 16-14. Flensburg zaczął tragicznie i po 7 minutach przegrywał 1-5. Od tego momentu run 15-9 i mam nadzieję na kontynuację mocnej gry w 2 połowie. Besiktas o klasę gorsza drużyna, powinna osłabnąc. Przed meczem handicap na poziomie -10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dziś staruje LM kobiet. Lublinianki zaczynają od bardzo cięzkiego wyjazdu do Bukaresztu.
Gospodynie naszpiowane gwiazdami, ale handicap +10 kusi.
Macko18 skrobniesz coś, jak nastroje w ekipie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom