>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dziś staruje LM kobiet. Lublinianki zaczynają od bardzo cięzkiego wyjazdu do Bukaresztu.
Gospodynie naszpiowane gwiazdami, ale handicap +10 kusi.
Macko18 skrobniesz coś, jak nastroje w ekipie?
Żadnej analizy i żadnego betu do tego meczu rzucać nie będę. Pierwszą kolejkę wolę potraktować poglądowo, popatrzeć jak zaprezentuje się CSM. Rumuńska ekipa mocno doinwestowana, masa gwiazd, ale trzeba zobaczyć jak to będzie funkcjonowało. To trochę coś na wzór zeszłorocznego Baia Mare. U nas mobilizacja, ale dalej nie ma kilku dziewczyn. Wiadomo, że każdy podchodzi realistycznie do tego meczu, ale dziewczyny wierzą w dobrą grę i mówią, że jak zagrają swoje, to będzie dobrze. Mamy atuty, żeby powalczyć, ale jak mówię, ja dzisiaj odpuszczam stawianie, o 17 odpalam tv i trzymam kciuki za Montex.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dziękuję za wpis Macko.
Ja jednak zdecydowałem się na delikatne zagranie przeciwko kierunkowi ruchów rynkowych. Montex z +8.5 na +10.5, to za duży ruch moim zdaniem.
Montex +10.5 1.95 pinnacle 2/10 ⛔ 33-21 (14-13)

Przedziwny mecz do przerwy.
Zanosiło się na pogrom, a tu nagle Rumunki zaczęły marnowac setkę za setką. Nie są w wielkiej formie. Montex kilka pozytywów - bramka, gra z kołem. Bolą głupie straty na 9-10 metrze.
-5 na 2 polowę chyba prawidłowo ustawiony handicap, bo w końcu zabraknie Lublinowi sił. Można myśleć o zagraniu ujemnego handi live, około 45 minuty. Spodziewam się wtedy sporego kryzysu fizycznego polskich dziewczyn.
Tak jak pisałem w przerwie, musiał Lublin w końcu niestety pęknąć. Na szczęście wszystko dało sie ładnie pokontrowac z nawiązką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Vive Kielce - FC Barcelona
under 60,5 bramek 1,7@ 3/10 bet365
✅✅✅ :cool: juz chyba lepszej okazji Kielczanie nie będą mieli do pokonania Barcelony:-( dla mnie osobiście te ostatnie 4 sek w wykonaniu Vive to istne FRAJERSTWO

Wyniki obu ekip w ostatnich swoich meczach wskazują nam,że powinnien w tym spotkaniu paść wysoki wynik bramkowy ale przecież spotykają się jedna z lepszych drużyn w Europie czyli Kielce i najlepsza drużyna w Europie w ubiegłym sezonie FC Barcelona. Dlatego uważam,że tutaj większy nacisk przez obu szkoleniowców może być właśnie na twardą defensywę. Typowania zwycięzcy się nie podejmę chociaż bliżej mi do zwycięstwa Katalończyków bo po prostu uważam,że mają lepszy skład i mają patent na Kielczan. Obie ekipy mierzyły się ze sobą do tej pory 6-krotnie i Barca ma bilans 5 zwycięstw i tylko 1 remis ale to było już dawno w 2011 r. Poza tym Kielce u siebie w wypełnionej po brzegi hali swoimi kibicami(wszystkie bilety na to spotkanie zostały bardzo szybko wyprzedane także dzisiaj będzie komplet na trybunach) są bardzo mocne. Poza tym uważam,że jeśli Kielczanie nie wygrają u siebie w Hali Legionów to w Palau Blaugrana wogóle. Katalończycy po nie specjalnym początku sezonu w Lidze Mistrzów czyli porażce w Niemczech z Rhein Neckar 22:21 potem męczarniach u siebie z Kristianstad 34:32 w końcu przyszło zwycięstwo na ciężkim terenie z Pick Szeged 28:30 a potwierdzenie zwyżki formy potwierdzili tydzień temu u siebie gromiąc Montpellier 37:27. Kielczanie również na inaugurację przegrali na wyjeździe z Pick Szeged 31:30 potem było zwycięstwo u siebie z Montpellier 30:23 następnie remis w Niemczech z Rhein Neckar 32:32 a tydzień temu wygrana z Mistrzem Szwecji w Kielcach 35:27. Myślę,że w tym spotkaniu będzie wyrównana walka od początku do końca w końcu spotykają się dwie ekipy które mają podobny cel na ten sezon w Lidze Mistrzów czyli końcowe zwycięstwo. Uważam,że każdy kibic handballu w Polsce powinnien w miarę możliwości obejrzeć to starcie gigantów. Napewno będzie na co popatrzeć. W obu drużynach aż roi się od znakomitych zawodników :)


Do tego na dzisiaj jeszcze ale to już bez analizy:

Rhein Neckar 1,3@ 3/10 bet365 ✅✅✅ (Mocna w tym sezonie ekipa Lwów nie przegra u siebie. Pick Szeged jest niewygodną drużyną nawet dla najlepszych ale zwycięstwo w Niemczech raczej nie wchodzi w grę)

La Rioja 1,25@ 3/10 bet365 ✅✅✅ (tutaj nie ma mowy o żadnej niespodziance po prostu różnica klas zrobi tutaj swoje :) zastanawiam się jeszcze nad -4,5 w stronę Hiszpanów

RK Zagrzeb 1,4@ 3/10 bet365 ✅✅✅(nie wyobrażam sobie żeby Wisła wygrała na tak ciężkim terenie)

PIEKNY DZIEN $$$$$:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukas88 308,6K

lukas88

Forum VIP
Kobe, odważny typ na Vive, dobrze wiemy że po odejściu Grabarczyka i Musy defensywa nie spisuje się jakoś nadzwyczajnie, a u gości ma kto rzucać bramki, Jicha, Lazarov, Tomas, Kopljar, Sigurdson. O sile Vive, też nie trzeba nikomu przypominać, spokojnie powinni rzucić Barcelonie ok 30-35 bramek. Spodziewam się ciekawego meczu z dużą ilością bramek.
Jak dla mnie over. Wynik 34-32 dla ŻÓŁTO-BIAŁO-NIEBIESKICH....
 
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
Iskra Kielce - FC Barcelona
Iskra win @ 2.05 bet365
⛔ 30-30 Szkoda to chyba mało powiedziane. Żal i niedosyt jaki odczuwam po tym spotkaniu jest raczej nie do opisania. Pierwsza połowa bardzo przeciętna w wykonaniu Iskry, dużo niekonsekwencji, słabej gry w obronie (zwłaszcza Kusa, któremu ciągle Enterrios uciekał). W drugiej powrót ze straty czasem 3 i (chyba) 4-bramkowej. Jak Iskra objęła prowadzenie to &quot;młyn&quot; wybuchł. Nie wiem czy kiedykolwiek była taka wrzawa na tej hali jak w tamtym momencie. Atmosfera znakomita, doping najlepszy od co najmniej 3 lat, gra w drugiej połowie też bardzo dobra, szkoda tylko tej końcówki. Mam zdarte gardło, ale nie żałuję, bo za takie widowisko jakie dali dzisiaj oba teamy było warto.

Rozpisałem się, ale przez przypadek wyłączyłem kartę i wszystko poszło się... no.
Spróbuję skrócić swoje myśli i rozpisać plusy i minusy obydwóch zespołów.

Barca
- Nawet po odejściu Karabaticia mają moc w ataku. Tomas, Jicha, Łazarow, Kopljar. Iskra musi odłączyć Tomasa, ponieważ bez niego Katalończycy tracą dość sporo wg mnie. To on idzie robi kontrataki i to do niego na skrzydło też piłka idzie podczas akcji. Wyłączenie Tomasa to mus.
- Katalończycy mają moc w ataku, ale brakuje im takiego lidera jakim był właśnie Karabatić. W poprzednich sezonach jeżeli nie wiedzieli co zrobić z piłką to podawali do Nikoli, a Nikola wiedział. Tomas, Łazarow, Jicha to ciągną, ale wg mnie żaden z nich nie wyrasta na takiego lidera pełną gębą, który jest w stanie rzucić samemu 7-8 bramek albo wykluczyć ważne punkty obrony przeciwnika przez kary.
- Jeżeli w bramce będzie stał Sarić i będzie robił to co podczas ostatniego Final Four to mamy (piszę &quot;my&quot;, ponieważ jestem z Kielc i identyfikuję się z klubem, tak mi weszło w nawyk) przerąbane. Szczerze przyznam, że go nie cierpię, ale to, że potrafi bronić muszę mu przyznać bez bicia.

Iskra
- Średnia gra w obronie. Dobrze, że Chrapkowski się wyleczył, więc on z Kusem będą grać w defensywie, a nie taki Aguinagalde... Nadal jednak widać braki w tej formacji. Musa i Grabar to była dwójka, którą było cholernie trudno przejść. Na razie Piotrek i Mateusz wywiązują się nieźle i myślę, że to wystarczy na Barcę.
- Hala Legionów. Wypełniona po brzegi. Z dopingiem, którego nie było od dwóch sezonów (praktycznie to był, ale ci co oglądali mecze albo na nich byli to wiedzą jak to wyglądało). To im pomoże. Oni wiedzą co dzisiaj mają zrobić. A publiczność da im tylko więcej motywacji i odwagi do wypełnienia tego, co sobie zaplanowali, czyli zwycięstwa.
- Do plusów Kielczan myślę, że można zaliczyć konsekwencję w ataku. Jak idą z kontratakiem to rzadko go nie wykorzystują, jak rywale nie wykorzystają swojej akcji to oni wykorzystują swoją. Jeżeli to pokażą dzisiaj to nie dadzą Katalończykom przewagi w bramkach, a powinni sami ją uzyskać nad nimi.


To już pisane na szybko, bo zaraz zbieram się na mecz, żeby zedrzeć gardło. Kurs 2.05 warto ruszyć. Barca to nie ta sama maszyna co w poprzednim sezonie. Są do ogrania, zwłaszcza jeśli się gra na własnym parkiecie. Iskra wie co ma dzisiaj zrobić - odprawić Barcelonę z kwitkiem i prześcignąć ich w tabeli, a to na pewno jest w zasięgu Kielczan.

Pozdrawiam i życzę powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wie ktoś czemu kurs na Rhein-Neckar wzrósł z 1.12 na 1.28 a na Szeged spadł z 9.00 na 5.00 ?
Myślę, że sporo osób grało w kierunku Madziarów. Drużyna z czasem robi się coraz groźniejsza, Bombac wyrósł na prawdziwego lidera. Lwy za to dalej solidne, ale nic więcej, brakuje błysku, mimo bardzo dobrych skrzydeł, potrzeba lidera na rozegraniu, a Schmidowi jednak czegoś brakuje, podobnie u Du Rietza. Nie dziwi mnie ten spadek, bo jakieś handi w stronę przyjezdnych, czy próba szukania niespodzianki były tutaj niezłym ruchem. Sam się czaiłem na to, ale ostatecznie zrezygnowałem, bo oczekiwałem wyższej linii na handi.

Przykro mi, ale niestety miałem rację w tym przypadku. :-(
Fakt, nie wziąłem poprawki na to, że sędziowie lubią wchodzić w dupę gospodarzom. Trzeba się uczyć na błędach, tutaj zapłaciłem za tą naukę stawką z tego dubla.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Tatran Presov - Chekhovskiye Medvedi 2 2.76 6/10 marathonbet ⛔
Medvedi HT/FT 2/2 4.45 oddsring 3/10 ⛔
27-21 (12-12). Niedźwiedziom wystarczyło sił na 30 minut. Po przerwie nic nie grali. Duża wtopa. ????
Strasznie mocno wjechałem w Ruskich.
Left back Oliver Rabek has returned to Presov after his injury, but he is not up to 100 per cent yet. And several other players are still not able to play. &quot;It is not easy to play among the European elite without your first choice players. We are lacking options in the back court,&quot; says head coach Rastislav Trtik.
Skoro Presov przegrał u siebie wyraźnie z teoretycznie najgorszą w grupie Vojvodiną, to i z Rosjanami powinni byc underdogiem. W dodatku nie grając w najmocniejszym składzie (patrz cytat wyżej).
Bardzo mocny zakład dla mnie.
Powodzenia życzy Harry Hole
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
@Harry Hole
Dlaczegóż to? Niskie kursy? Nie zawsze oznacza to amatorszczyznę, czy coś podobnego. Nie tylko wysokie kursy mają wartość dodatnią. Tutaj też była dobra okazja, coś w stylu tego, co łapałem w poprzedniej kolejce. Fakt, że to są wyjazdy, ale obecnie pomiędzy tymi drużynami jest co najmniej jedna klasa różnicy. Same kursy też już zleciały, więc osobiście jestem zadowolony, że udało mi się złapać 1.55 w dublu, gdzie obecnie da się max wycisnąć 1.44.
Przykro mi, ale niestety miałem rację w tym przypadku. :-(
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Pary 3. rundy Pucharu EHF:
Pfadi Winterthur (Szwajcaria) - KS Azoty Puławy (Polska)
Ystads IF (Szwecja) - Grundfos Tatabanya (Węgry)
RK Maribor Branik (Słowenia) - Dinamo Bukareszt (Rumunia)
Alpla HC Hard (Austria) - SKA Mińsk (Białoruś)
RK Gorenje Velenje (Słowenia) - Team Tvis Holstebro (Dania)
AaB Aalborg Handbold (Dania) - TSV St. Otmar St. Gallen (Szwajcaria)
Hubo Initia Hasselt (Belgia) - Helvetia Anaitasuna (Hiszpania)
RK Borac m:tel Banja Luka (Bośnia i Hercegowina) - OCI Limburg
Lions (Holandia)
Talent M.A.T. Pilzno (Czechy) - Bjerringbro-Silkeborg (Dania)
RK Nexe Nasice (Chorwacja) - HBC Nantes (Francja)
Füchse Berlin (Niemcy) - Chambery Savoie HB (Francja)
Górnik Zabrze (Polska) - Frisch Auf! Göppingen (Niemcy)
CSM Bukareszt (Rumunia) - Frigorificos Morrazo (Hiszpania)
SC Magdeburg (Niemcy) - Csurgói KK (Węgry)
Haukar Hafnarfjordur (Islandia) - Saint Raphael Var HB (Francja)
Fraikin BM Granollers (Hiszpania) - OIF Arendal (Norwegia)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
zakład live w przerwie

Lublin - Podgorica 2 -7.5 1.75 bet365 5/10 ✅
23-31, weszło cudem jakimś


Do przerwy 13-17, dzięki kapitalnemu początkowi Niedźwiedź i Repelewskiej. Po 20 minutach było 11-10 i od tego momentu Buducnost wzięła się do roboty (seria 7-2 dla Czarnogórek).
Spodziewam się dalszego opadania z sił grających w 12-to osobowym zestawieniu gospodyń i pełnej kontroli przez Buducnost wyniku bliżej poziomu +10 niż oferowanego nam w przerwie handicapu.

bukmacher b e t 3 6 5
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Vardar - Vive
Vive
kurs 2,75
STS

Fajny kurs na Kielczan, wiadomo, Macedonia, ciężki teren, Vive bez Lijewskiego, Zormana..itd.
Fakty są jednak takie, że pomimo braku co niektórych zawodników zaryzykowałbym stwierdzenie, że Vive ma jednak 2 równorzędne siódemki, które zmieniają się co 15 minut, czego nie można powiedzieć o Vardarze. Buki zaproponowali nam kursy na Vardar, jakby mieli grać z Azotami Puławy - nie ubliżając Puławom, a grają z finalistą Final Four. Poza tym po ostatnich wynikach wydaje się, że Kielce mają patent na Vardar - 2 mecze, dwa zwycięstwa. Przynajmniej ja tak to widzę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Vardar - Vive
Vive
kurs 2,75
STS

Fajny kurs na Kielczan, wiadomo, Macedonia, ciężki teren, Vive bez Lijewskiego, Zormana..itd.
Fakty są jednak takie, że pomimo braku co niektórych zawodników zaryzykowałbym stwierdzenie, że Vive ma jednak 2 równorzędne siódemki, które zmieniają się co 15 minut, czego nie można powiedzieć o Vardarze. Buki zaproponowali nam kursy na Vardar, jakby mieli grać z Azotami Puławy - nie ubliżając Puławom, a grają z finalistą Final Four. Poza tym po ostatnich wynikach wydaje się, że Kielce mają patent na Vardar - 2 mecze, dwa zwycięstwa. Przynajmniej ja tak to widzę.
Kurs fajny i to z STS? Nie. Iskra bez Lijka i Zormana, więc Dujshebajev ma do dyspozycji trzy lewe połówki, jeden środek i jedną prawą połówkę. Nie jest źle, ale też nie jest najlepiej. Ważniejszą kwestią jednak jest kadra Vardaru. Do składu raczej wraca Alex, a to znaczne wzmocnienie. Na pewno nie zobaczymy Derewenia i Stoilova, Toskic ma 6 szwów po meczu z KIFem, ale powinien zagrać. W obliczu tego to Vardar ma bardziej kompletny skład, bo Gonzalez może wystawić praktycznie dwie siódemki, w Iskrze powiedzmy sobie szczerze,na prawym rozegraniu jest tylko Buntic, a na kole Aginagalde, bo Kus w ataku to nie ten poziom. W takim kursie nie ma nic nadzwyczajnego, dochodzi żywiołowa macedońska publiczność, Iskra tutaj w ubiegłych latach wygrywała, jednak Vardar był słabszy, a Kielczanie mieli pełniejszą kadrę.
jeśli Iskra się zmotywuje to nie da odjechać Vardarowi na kilka punktów i wynik może być na styku.
W piłce ręcznej nie ma punktów, są gole/bramki/trafienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
Kurs fajny i to z STS? Nie. Iskra bez Lijka i Zormana, więc Dujshebajev ma do dyspozycji trzy lewe połówki, jeden środek i jedną prawą połówkę. Nie jest źle, ale też nie jest najlepiej. Ważniejszą kwestią jednak jest kadra Vardaru. Do składu raczej wraca Alex, a to znaczne wzmocnienie. Na pewno nie zobaczymy Derewenia i Stoilova, Toskic ma 6 szwów po meczu z KIFem, ale powinien zagrać. W obliczu tego to Vardar ma bardziej kompletny skład, bo Gonzalez może wystawić praktycznie dwie siódemki, w Iskrze powiedzmy sobie szczerze,na prawym rozegraniu jest tylko Buntic, a na kole Aginagalde, bo Kus w ataku to nie ten poziom. W takim kursie nie ma nic nadzwyczajnego, dochodzi żywiołowa macedońska publiczność, Iskra tutaj w ubiegłych latach wygrywała, jednak Vardar był słabszy, a Kielczanie mieli pełniejszą kadrę.
Zgadzam się. Iskra osłabiona pojechała do Macedonii, nawet bardzo. Vardar do tego to w obecnym sezonie jeden z najlepszych teamów w LM. Mimo tego, że bardzo bym chciał, aby Kielczanie wywieźli chociaż punkt ze Skopje to jakoś tego nie widzę. W bet365 już 1.45 na Vardar. Przed południem było w okolicach 1.60. To pokazuje, że to Macedończycy są dzisiaj faworytami. Kurs na singla się nie nadaje, ale do dubla jak najbardziej. W handicapy bym nie szedł, bo jeśli Iskra się zmotywuje to nie da odjechać Vardarowi na kilka bramek i wynik może być na styku.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Szybko live w przerwie

Vardar - Vive U59.5 1.90 b e t 365 3/10 ✅
34-24, trafione. Nie wiem czy ktoś oglądał. Zapisałem wtopę po 15 minutach 2 połowy, linia poszybowała na 64.5, bo trafiali nadal wszystko. Później na szczęcie Sterbik i Szego zaczęli popis i mimo szalonej wymiany ciosów przy rozstrzygniętym wyniku, bramkarze utrzymali undera. Ile karnych z rzędu przestrzelono? Chyba 4 Vive i 1 Vardar. :grin:


Do przerwy tylko 45 strzałów, ale wpadły 32. Niesamowicie wysoka skuteczność, przy średnim tempie.
Spodziewam sie, że w drugich 30 minutach bramkarze zaczną coś odbijac.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Live w przerwie

FTC Budapeszt over 23.5 1.90 3/10 b e t 365 ✅
28-28, trafione na ponad 7 min przed końcem. :grin::grin:

Krótko. Fleury początek 8-1 do 11 minuty. Od tgo momentu Węgierki przebudzenie i 10 bramek w kolejnych 19 minutach. Linia 12.5 gola na 2 połówkę jest moim zdaniem o 1.5 gola za niska.

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Montex Lublin - IK Savehof under 50.5 2.07 3/10 pinnacle ⛔
21-34. Fatalne straty Lublinianek, z których dostały kilka łatwych bramek z kontr zadecydowały. Ogólnie poziom gry w defensywie Montexu w LM to jak dotąd klapa.

Ciekaw jestem opinii Macko18 o tym meczu.
Dla mnie typowy żeński mecz o życie się zapowiada. Walka, walka i jeszcze raz walka.
To będzie oznaczało dużo błędów, mało płynnej gry i w efekcie mało bramek.
Nie da sie ukryć, że wejście do Main Round byłoby sukcesem dla każdej z tych ekip i ten dwumecz o tym zadecyduje. W dodatku odmłodzony Savehof w meczach z potęgami zdobył tylko 37 goli i jakoś nie czuję ich dorobku wyższego niż jakieś 22-23 bramki.

Jeśli Montex zagra tak jak w 1 połowie meczów z Buducnosta i w Bukareszcie, to powinien wygrać, może nawet pokrywając -2.
Boję się tylko tradycyjnie o ich 2 połowę i może prędzej zdecyduję się na jakąs opcję halftime (-0.5 jest po 1.70, -1 po 1.87) lub jakieś ht/ft 1/1, bo jeśli mają to wygrać, to moim zdaniem dzięki mocnej 1 połówce, gdzie zawsze wyglądają w LM lepiej.
Z tymi typami na razie jednak się wstrzymuję, do wysłuchania opinii Macko.
Under wygląda na tyle dobrze, że 3 jednostki zainwestowałem po niezłym 2.07.

HH

bukmacher p i n n a c l e
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Montex Lublin - IK Savehof under 50.5 2.07 3/10 pinnacle
Ciekaw jestem opinii Macko18 o tym meczu.
Dla mnie typowy żeński mecz o życie się zapowiada. Walka, walka i jeszcze raz walka.
To będzie oznaczało dużo błędów, mało płynnej gry i w efekcie mało bramek.
Nie da sie ukryć, że wejście do Main Round byłoby sukcesem dla każdej z tych ekip i ten dwumecz o tym zadecyduje. W dodatku odmłodzony Savehof w meczach z potęgami zdobył tylko 37 goli i jakoś nie czuję ich dorobku wyższego niż jakieś 22-23 bramki.
Jeśli Montex zagra tak jak w 1 połowie meczów z Buducnosta i w Bukareszcie, to powinien wygrać, może nawet pokrywając -2.
Boję się tylko tradycyjnie o ich 2 połowę i może prędzej zdecyduję się na jakąs opcję halftime (-0.5 jest po 1.70, -1 po 1.87) lub jakieś ht/ft 1/1, bo jeśli mają to wygrać, to moim zdaniem dzięki mocnej 1 połówce, gdzie zawsze wyglądają w LM lepiej.
Z tymi typami na razie jednak się wstrzymuję, do wysłuchania opinii Macko.
Under wygląda na tyle dobrze, że 3 jednostki zainwestowałem po niezłym 2.07.
HH
bukmacher p i n n a c l e
Co do gry under/over nie doradzę, bo tego typu betów nie grywam, w ogóle tego nie czuję. Jeśli chodzi o kwestię wyniku, to Montex wydaje się łapać formę. Mecz z Buducnostią to szczególnie pokazał, bo mimo iż skończyło się -7, to dziewczyny zagrały naprawdę dobrze. Cieszy powrót Kristy. Myślałem, że nie jest ona już w stanie grać na odpowiednim poziomie, a jednak jest ona dalej wartością dla drużyny. Dobrze, że jest już także Alesia. To nie tylko wzmocnienie ataku lewą ręką, ale szczególnie umocnienie obrony. Bez niej na dwójce w Rumunii musiała grać Jessi, a ona jednak nadaje się do jakichś wysokich obron typu 3-3, bądź 3-2-1. W płaskim 6-0 miejsce Brazylijki jest na skrzydle. Szkoda, że wypadła Kama, która ma problemy z nogą, gdyż można by powiedzieć, że na rozegraniu mamy już praktycznie ful opcję. Nie jest jednak źle. Sabina rotuje czwórką Szara/Gęsia/Krista/Alesia, oczywiście dając najwięcej czasu tym dwóm pierwszym. Co do Niedźwiedź, to wreszcie widać to, co było w meczach przedsezonowych. Zaczęła grać i bierze odpowiedzialność na swoje barki. Może i w meczu przed tygodniem było sporo szczęścia przy kilku rzutach, ale to też jest wyćwiczone. Ostatnio lepiej pokazuje się też Rolka, więc skrzydła powinny być co najmniej na poprawnym poziomie. Martwi tylko koło, gdzie przez prawie cały mecz zawsze gra Johny. W meczu z Czarnogórkami niesamowicie nie dawała sobie rady, ale nigdy chyba nie grała z tak broniącymi defensorkami. Wypychały ją cały czas na dziewiątkę blokując praktycznie we dwie jej dobre ustawienie się na 6-7 metrze. Tutaj nie powinno być już tak dla niej niewygodnie, a w takim wypadku Asia będzie mogła wykorzystać swoje warunki fizyczne. Rozgrywające bardzo lubią grać z kołem, więc to może być dzisiaj jedna ze skuteczniejszych opcji w ataku. Co do Szwedek, to próbowałem je oglądać w poprzedniej kolejce z CSM, jednak stream coś mi nie chodził. Wydaje mi się, że główną postacią jest tam bramkarka. Prostym rozwiązaniem, ale ciężkim w wykonaniu, by nie robić MVP właśnie z tej zawodniczki jest cierpliwe granie do pewnej piłki i zwiększenie skuteczności w ataku pozycyjnym. Reszta dziewczyn to praktycznie młode piłkarki, które mają niewiele ponad 20 lat. U nas nie ma wiele takich zawodniczek, więc nasze powinny to wziąć na doświadczeniu i z pomocą żywiołowej publiczności. W tamtym tygodniu nie było rewelacyjnej frekwencji na Globusie, ale to ponad 2k z pewnością pomagało Montexowi. Co do kwestii obstawiania, to znowu nie bawię się w jakieś typowanie, a po prostu będę zdzierał gardło, aby pomóc MKS-owi w jakże ważnym triumfie, który mocno zbliży nas do upragnionego awansu z grupy. Właśnie ze względu na tę wagę spotkania mecz ten nazywany jest starciem sezonu, w końcu walczymy o nasze marzenia.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Kompromitacja Lublinianek na początku spotkania. Dopiero od 5-14 zaczęły coś grać. Szkoda 2 zmarnowanych karnych i goli z kontr w końcówce, bo mogły zlapać wzgedny styk już do przerwy, a tak jest 10-17.

Savehof po przerwie będzie zwalniał, Lublin na bank podgoni wynik i gram +5.5 po 1.80 w parimatch (3/10) ⛔ oraz +4.5 po 2.25 w bwin (1/10). ⛔

21-34 i nie było po przerwie ani chwili złudzenia niestety, a ostatnie 10 minut 1 połowy napawało optymizmem.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
MONTEX TO JEST JEDNA WIELKA PARODIA !!! Niby najważniejszy mecz sezonu ze słabiutkim Savenhof a one grają jak zwykłe cioty!!! Współczuje Tobie Maćko bycia na tym spotkaniu bo ja szczerze mówiąc wyszedłbym z tego spotkania po ok 10 min tego meczu. Ta drużyna jest tylko i wyłącznie mocna na krajowym podwórku za to na arenie europejskiej to jest jedno wielkie DNO DNO i jeszcze raz DNO od samego początku zawodniczki ze Szwecji ustawiły sobie to spotkanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom