>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
M 16

masterp

Użytkownik
Pytanie do kogoś, kto jest na bieżąco, bo sam nie jestem.
Dziś Sassari w Niemczech moim zdaniem nie jest bez szans. Skład mają przyzwoity, a przede wszystkim zależeć powinno na zmazaniu plamy jaką jest 9 kolejnych porażek. Kurs 6.25 na Betsonie to chyba prezent?
Ciekawie może być również w Hiszpanii, gdzie Cedevita może sobie zapewnić wyjście z grupy.
Jak to widzicie? Proszę o jakieś konsultacje w powyższym zakresie ????
 
romeo@. 62

romeo@.

Użytkownik
To co decyduje o awansie? bilans czy bezposrednie pojedynki?
4. Cedevita 4-5
5. Olimpia Milano 3-6
Oraz ich bezpośrednie pojedynki i punkty w nich
Cedevita vs Olimpia Milano 82 : 85
Olimpia Milano vs Cedevita 68 : 77
Tłumaczenie zbędne. Cedevita już awansowała.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dziś Sassari w Niemczech moim zdaniem nie jest bez szans. Skład mają przyzwoity, a przede wszystkim zależeć powinno na zmazaniu plamy jaką jest 9 kolejnych porażek. Kurs 6.25 na Betsonie to chyba prezent?
Ty chyba jaja sobie robisz z tym Sassari. Brose Baskets wciągnie ich nosem i wypluje. Dinamo gra żałośnie w Eurolidze tak samo jak w lidze Włoskiej. Zapowiada się kolejna kompromitacja tym bardziej, że niemiecka ekipa przegrała 2 ostatnie mecze z CSKA i Maccabi zatem nadszedł czas na poprawienie sobie humoru w starciu z Sassari. Na ostatnie 21 meczy przegrali 14. Bamberg za to rzadko przegrywa u siebie, jedynie CSKA zdołało ograć Niemców na ich parkiecie. Natomiast ostatnie zwycięstwo z Alba Berlin napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem...


Bamberg - Sassari =&gt; Bamberg -6 =&gt; 1,50✅✅✅ 86:54 =&gt; zmieleni !!!
 
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
Ty chyba jaja sobie robisz z tym Sassari. Brose Baskets wciągnie ich nosem i wypluje. Dinamo gra żałośnie w Eurolidze tak samo jak w lidze Włoskiej. Zapowiada się kolejna kompromitacja tym bardziej, że niemiecka ekipa przegrała 2 ostatnie mecze z CSKA i Maccabi zatem nadszedł czas na poprawienie sobie humoru w starciu z Sassari. Na ostatnie 21 meczy przegrali 14. Bamberg za to rzadko przegrywa u siebie, jedynie CSKA zdołało ograć Niemców na ich parkiecie. Natomiast ostatnie zwycięstwo z Alba Berlin napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem...


Bamberg - Sassari =&gt; Bamberg -6 =&gt; 1,50

Nie był bym tego taki pewny .. Trinkieri zapowiedział że będzie rotacja .. moim zdaniem można na Sassari postawić kilka drobnych
 
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
Darussafaka -Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1,70 STS (zwycięstwo)✅✅✅

Maccabi musi wygrać ten mecz aż 11 punktami aby przejść dalej ... Darussafaka natomiast przejdzie do następnej fazy jak oczywiście wygra oraz jak przegra max 10 punktami.. Maccabi jest w gazie wygrali z Sassari oraz Bamberg ... w lidze również zwycięstwo z Hapoel Tel Aviv .. Więcej w tym meczu muszą zrobić w tym meczu Maccabi więc myślę że wygrają co prawda nie wiem czy pokryją 11 punktami dlatego zwykłe zwycięstwo uważam po dobrym kursie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Darussafaka,spokojnie,może powalczyć i przy absencjach kilku zawodników w Maccabi,powinni sobie poradzić. Darussafaka 2,15
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
oglądam to khimki i dziwi mnie tylko jedno co taki leszcz jak koponen robi jeszcze w tej drużynie?? trener chyba nie ma wyjścia i musi go wpuścić na pare minut żeby dać odpocząc innym bo innaczej być nie może. jakikolwiek mecz który oglądam z jego udziałem to jest patolog straszny. rzuca rzuca rzuca i rzuca :grin::grin: a i tak mu nic nie wpada a on dalej rzuca po tym swoim śmiesznym zwodzie :]. on to by się nadał do takiej polskiej ligi może wtedy by sobie poradził


gra ofensywna obu ekip to dramat. I kwarta 50 punktów:] a teraz przez dwie nawet tyle nie rzucą ( rzucili 49:cool:). ale mniejsza o to 22 starty przez 3 kwarty to jest dopiero coś :grin: oprócz nieprzygotowanych akcji w których rzucają w ostatniej sekundzie to nie pokazują tu nic

a koponen o początku 4 kwarty pokazuje swój poziom

końcówka w wykonaniu khimek mistrzostwo. po czasie nie umieć wprowadzić piłki do gry to potrafią wybitne jednostki :grin:
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Heh, też mnie to dziwi.Gość to drewno, jedynie dobry kozioł jak na ten wzrost i rzut po zatrzymaniu a tak to drewno.Dziwne, że kolo w takiej ekipie i na tym poziomie jest tak &quot;wazna&quot; opcja
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Które drużyny dziś mogą odpuścić bo zwycięstwo nic im nie da szczególnego według was? Wczoraj pięknie zarobiłem na live na real, brose i laboral, grałem handicapy na poszczególne kwarty, połowy.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Jesli Efes dzis wygra to awansuje na druga lokate, a to oznacza latwiejszego rywala. Mało prawdopodobne niestety zeby Oli dzis u siebie odpusciło :/
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zvezda win @ 1,55✅✅✅
unibet

Ja tutaj nic nie kombinuje.ANalizy, porównania biora tutaj w łeb. Mecz o awans, kto wygra ten wychodzi z grupy.Na neutralnym terenie było by 50-50 ale tutaj stawiam zdecydowanie kapitał na Zvezde. Nie wyobrazam sobie zeby atut własnej hali i jedni z najlepszych kibicow na swiecie nie wniesli Czerwonej Gwiazdy do nastepnej fazy. Poległ tam Real, poległy Khimki i czas na Bayern!
edit: Co za mecz juz było -11 na 7minut do konca. Zvezda grała padake, nie mogli oddac rzutu a tutaj nagle 3trojki i jedna z faulem a przy remisie juz musieli dobic Monachijska padline!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

piotrek69

Użytkownik
Zdaje się, że nie wziąłeś pod uwagę, że w przypadku porażki Crvena będzie miała po prostu mniej punktów. Teraz obie drużyny mają identyczny stosunek zwycięstw do porażek. Wówczas bezpośredni mecz nie ma znaczenia.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Co myślicie o Zielone G.,Pinayr bez formy,mecz o pietruszke.?
Gwoli ścisłości. Nie o pietruszkę, tylko o uniknięcie (mam na myśli Zastal) trudniejszych rywali w EuroCup.
A czy Zielona Góra aż taki faworyt to nie wiem, wyrównanie powinno być.
/e:
W LAST 32 koszykarze Filipovskiego zmierzą się, w ramach rywalizacji w grupie L, z Zenitem Sankt Petersburg, MHP Riesen Ludwigsburg oraz Umana Reyer Wenecja
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Oczywiście żadnych konsekwencji nie będzie, bo nie ma podstaw. Wg komunikatu władz Euroligi wszystko odbyło się &quot;zgodnie z zasadami koszykówki&quot;. Ciekawe, bo myślę, że w NBA posypałyby się kary za taką &quot;sportową&quot; postawę Maccabi. Tam wizerunek i fair play są traktowane bardzo poważnie. Ale czego się spodziewać po zaścianku poważnej koszykówki, jakim jest niewątpliwie Euroliga.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dzięki wielkie , mniej wiecej juz wiedzialem o co chodzi jak czytalem na stronie euroligi wypowiedzi po meczu trenera i zawodnika. Swoją drogą niezły kabaraet...
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Ale czy ktoś mi może wytłumaczyć co tam się stało? O co tam chodziło? dlaczego jedna jak i druga drużyna chybiały potem nagle im zależało żeby trafiać odpuszczali rzuty dali im tą trójke rzucić na sam koniec o co chodzilo? nic tu nie kumam
Maccabi ze względu na przegrany pierwszy mecz między tymi zespołami w Tel Awiwie musiało wygrać mecz co najmniej 11 punktami, żeby awansować dalej. Wiedzieli, że w 1 minutę nie dadzą rady zrobić takiego wyniku, toteż starali się doprowadzić do dogrywki. Darussaface z kolei nie przeszkadzało, że przegrają - ważne było tylko, żeby nie stało się to więcej niż 11 punktami. Stąd ten cały cyrk.
Zaczęło się od tego, że Maccabi przy stanie 65:65 celowo popełniło błąd 24 sekund, a potem już polecieli z tematem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom