>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Jak Real to i over - z takiego wychodzę założenia. Królewscy w obronie nie błyszczą za to niesamowitą ofensywą sporo nadrabiają i dziś powinno być podobnie. Z tego co zaobserwowałem to Strasbourg potrafi punktować u siebie - 77, 71, 91, 77, 85 do tego wystarczy dorzucić Real, który może wykręcić koło 90 i i mamy over jak się patrzy. Liczę również na zwycięstwo koszykarzy z Madrytu, którzy zaprezentują się lepiej niż w spotkaniu domowym z Bayernem, który rzutem na taśmę pokonali...


Strasbourg - Real =&gt; Over 156,5 =&gt; 1,90 ✅✅✅ 93:86




Strasbourg - Real =&gt; Over 151,5 =&gt; 1,50 ✅✅✅ 93:86
CSKA - Unicaja =&gt; Over 156,5 =&gt; 1,44 ✅✅✅ 78:86
AKO =&gt; 2,16
✅✅✅


Strasbourg - Real =&gt; Real -5,5 =&gt; 1,43 ⛔⛔⛔
CSKA - Unicaja =&gt; CSKA -5,5 =&gt; 1,31 ⛔⛔⛔
Fenerbache - Khimki =&gt; Khimki +10 =&gt; 1,35 ✅✅✅
AKO =&gt; 2,55
⛔⛔⛔
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Real - Khimky -5.5 1.72 Pinnacle ⛔⛔⛔ wygrać deskę, popełnić mniej strat oddać 11 rzutów za 3 więcej i przegrać - bez komentarza
Real gra nierówno, czasami aż kłuje w oczy ich bezradność o dziwo także w ofensywie. Bilans 2-3 wygląda szokująco i o ile porażkę w meczu pod Moskwą z Khimky (początek sezonu, ciężki teren i zmęczenie zawodników po MŚ) czy w Stambule z mocnym i wymagającym Ulkerem, da się jeszcze jakoś wytłumaczyć, to już ubiegłotygodniowa porażka ze Strasbourgiem jest ze sportowego punktu widzenia niewytłumaczalna. Dziś zaczyna się runda rewanżowa i spotkanie z Khimky będzie z pewnością miało ogromne znaczenie końcowego układu w tabeli. Real przegrał z Khimky aż 14 pkt na wyjeździe i aby w ostatecznym rozrachunku mieć przewagę h2h w bilansie z rosyjskim zespołem muszą dziś wygrać w takich samych rozmiarach. Zakładam, że jeśli wygrana dla Khimky okaże się być poza ich zasięgiem to w końcówce będą się starali tylko ograniczać rozmiary porażki. Z drugiej strony jestem zdania, że Real z całą pewnością stać na tak wysoką wygraną bo mają po prostu znacznie lepszy (przede wszystkim jeśli weźmiemy pod uwagę zgranie i doświadczanie) zespół. Rosyjska ekipa przegrała oba wyjazdowe mecze (w Monachium i Stambule) z drugiej strony Real wygrał oba mecze u siebie (raz w dramatycznych okolicznościach w Bayernem). I właśnie atut własnej hali może mieć kluczowe znaczenie bo Khimky sporo traci na obcych parkietach (w VTB przegrali z CSKA i Nizhnym). Z drugiej strony Real potrafił rozbijać 20 i 30 pkt wiele ekip, które w niczym nie ustępowały jakością ekipie z Khimky. Z całą pewnością zapowiada się fantastyczny mecz i oby z happy endem dla tego betu.


Gracze:
Llull ov 12.5 (Tonybet. Bet 365 , Sportingbet)
✅✅✅ cud trafił 3 (1 za 2 i 2 za 3) z 14 rzutów
Shved ov 13.5 (Tonybet)
⛔⛔⛔ brakło 1 pkt a % żałosne 1/5 za 2 i 1/5 za 3 !!!
Maciulis ov 4.5 (Tonybet)
⛔⛔⛔ mało grał, oddał tylko 1 rzut
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Lojevski ov 13.5 Bet 365 (spadło do 1.57) Sportingbet ma po 1.85, Marathonbet 12.5 linia po 1.84, 1xbet też 12.5 ⛔⛔⛔ kontuzja i miast 30 kilku minut ledwie 12 na parkiecie
Olympiakos dziś bez 3 spośród 4 najlepszych strzelców, czyli Younga (nr 3), Spano (nr 4) i Printezisa (nr 1). Drugim strzelcem zespołu jest właśnie Lojevski ze średnią 12.5 pkt na mecz. Wobec takich absencji dostanie jeszcze więcej niż zwykle minut (pewnie w granicach 32-34) i zdobycie 14 pkt, jeśli tylko jego egzekucja rzutów będzie na sensownym poziomie, nie powinna stanowić problemu.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Lojevski ov 13.5 Bet 365 (spadło do 1.57) Sportingbet ma po 1.85
Olympiakos dziś bez 3 spośród 4 najlepszych strzelców, czyli Younga (nr 3), Spano (nr 4) i Printezisa (nr 1). Drugim strzelcem zespołu jest właśnie Lojevski ze średnią 12.5 pkt na mecz. Wobec takich absencji dostanie jeszcze więcej niż zwykle minut (pewnie w granicach 32-34) i zdobycie 14 pkt, jeśli tylko jego egzekucja rzutów będzie na sensownym poziomie, nie powinna stanowić problemu.
Skoro az takie absencje w druzynie z Pireusu to moze warto wchodzic w Cedetive lub under meczowy ? Osobiscie nie mam zdania na ten mecz jednak moze ktos napisze cos ciekawego na ww temat ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Ja z koleji rozwazam pogranie underow w meczach Zalgiris-Stelmet (Filipovski przede wszystkim skupia sie na obronie a i Zalgiris raczej broni ,pierwszy mecz mocno underowy) , Cedetiva-Olympiacos(absencje czolowych graczy gosci) , Barcelona-Pinar (pierwszy mecz mocno underowy , wydaje mi sie ze oba zespoly skupia sie znow na obronie) oraz overow w meczach Maccabi-Cska (pisanie o potencjale ofensywnym Cska jest zbedne) oraz Strasbourg-Crvena Zvezda (gospodarzy ogladalem w meczu z Realem i posiadaja ogromny potencjal ofensywny, napedzani przez Beauboisa graja mega szybko)
 
W 11

wojtaszg

Użytkownik
Pierwszy mecz rundy rewanżowej zespół z Zielonej Góry rozegra na Litwie z drużyną Żalgirisu Kowno.W pierwszym meczu,który miałem okazję oglądać na żywo Zastal prezentował się przyzwoicie.Świadczyć o tym może przewaga 11 pkt jaką zdołali wypracować pod koniec 3kw.Niestety w końcówce zabrakło doświadczenia,a przede wszystkim dobrego zastawienia kosza,przez co Litwini mogli wielokrotnie ponawiać akcję.Sytuacja kadrowa jest lepsza w porównaniu do meczu w Izmirze.Do zespołu po kontuzji kostki wraca podstawowy center D.Borovnjak.Poza kadrą meczową jest JR Reynolds,który leczy uraz palców.Jakie są opcje w ataku?Myślę,że Mateusz Ponitka zdobędzie kilkanaście pkt.Gra najwięcej minut w całym zespole(ok.30).Jak drużynie nie idzie,to potrafi wziąć na siebie ciężar gry,zdobywając pkt po penetracjach na kosz lub rzutach z dystansu.Drużyna z Litwy nie powinna popełnić błędu z pierwszego meczu czyt.-zostawianie odrobiny miejsca na trójce Moldoveanu(3/4-75%).Pod koszem powinno być ciekawie.Pewną niewiadomą jest dyspozycja Boro-boro ale w ostatnim meczu w Turcji,z bardzo dobrej strony pokazał się N.Djurisić(16pkt),a w obronie koledzy mogli liczyć na pomoc Szymona Szewczyka.Koszar i Bost także swoje powinni dorzucić.Jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn-przegrany może się już praktycznie pożegnać z fazą TOP16.Według mnie Żalgiris jest jak najbardziej w zasięgu ekipy Saso Filipovskiego.Jednak biorąc pod uwagę halę wypełnioną 15 tysiącami fanów litewskiego basketu oraz lekką przewagę pod koszem,zagram handicap.
Zalgiris Kaunas-Zastal ZG 2-Handicap ( 0 : 9 ) betsafe 1,9 67:56 -
M.Ponitka ov 10,5 pkt betsafe 1,85 15pkt +
V.Moldoveanu un 10,5 pkt betsafe 1,85 10pkt +

 
romeo@. 62

romeo@.

Użytkownik
Olympiacos + 3,5 pkt @ 1.55✅✅ - uni.bet
Olympiacos @ 1.88✅✅ - uni.bet
Oly wygrywa 83-70
Nie zagra Young, Spanoulis czy Printezis jak tak to dalej Oly to kadrowo lepsza ekipa.
To dalej bez tych trzech zawodników równa i bardzo mocna dziesiątka.
To dalej można dwie równorzędne piątki wystawić przeciwko Cedevicie.
Nie zagra Young za niego wejdzie Milutinov czy Papapetrou .
Za Spano grę poprowadzi Lojeski czy Hackett.
Printezisa mamy podmiankę w postaci Mantzarisa.
Mecz o 19 . Jak dotąd 100% skuteczności
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Szybciutko bo mecz za chwile. Stelmet większość meczy w Eurolidze przegrał, natomiast porażki były dość nieznaczne. Dziś liczę na walkę z naszej strony i na to, że przyjezdni postawią się i postarają coś ugrać. Zalgiris nie jest jakiś mega mocny zatem do boju Stelmet...

Zalgiris - Stelmet =&gt; Stelmet +11,5 =&gt; 1,56 ✅✅✅ 67:56 liczyłem na lepszą grę Stelmetu...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
CSKA przybywa dziś do Tel Avivu po kolejne zwycięstwo. Nie przewiduje takiego pogromu jak w pierwszej kolejce gdzie drużyna Moskiewska wygrała 100:69. Maccabi w tym sezonie gra na prawdę cienko - na 11 spotkań 5 W - 6 L biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. U siebie przegrywali już z Hapoelem, Unicaja, Ashdod, Darussafaka. Tym razem rywal z najwyższej półki, który ostatnio nieoczekiwanie przegrał z Malaga - 4 kwarta przegrana 12:25 przez gospodarzy z Moskwy. W tym meczu jednak nie liczyłbym na powtórkę z rozrywki gdyż ekipa CSKA pewnie będzie chciała zmazać plamę, która dała w końcowych minutach spotkania. Jest to drużyna z ogromnym potencjałem, która jest w stanie w 1 minutę rzucić 11 punktów - lubię podawać ten przykład gdyż jasno ukazuje możliwości jakie posiada mistrz Rosji. Nie widzę innego rozwiązania jak zdecydowana wygrana gości...



Maccabi Tel Aviv - CSKA Moskwa =&gt; CSKA Moskwa -6 =&gt; 1,90 82:88
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Nie wiem czemu mój post został usunięty, podałem 3 typy i przy okazji zapytałem czy ktoś ma jakieś info o kontuzjach do tych meczów, wszystko weszło, ładne AKO ????
Zalgiris Kaunas vs Zielona Góra 1 1.26 67:56 ✅
Maccabi Tel Aviv vs CSKA Moscov 2 1.38 82:88 ✅
Bayern vs Fenerbahce 2 1.66 67:84 ✅
AKO 2.88 ✅✅✅

Żeby znowu mi nie skasowano posta, od razu podaję swoje typy na jutro:
Panathinaikos vs Lokomotiv Kuban 1 1.38 ⛔ 71:77
Ostatni pojedynek bezpośredni wygrał Lokomotiv, jednak grali u siebie, na wyjeździe nie są już tak pewni, a Panathinaikos nie daje sobie wyrwać nic &quot;w domu&quot;. Po prostu czuję, że tak to się zakończy :razz:

Sassari vs Darussafaka 2 1.57 ✅ 60:68
Tutaj na ekipę przyjezdną, Sassari przegrywa u siebie wszystko jak leci, mimo że ma byli to klasowi przeciwnicy, to nie sądzę, żeby tą passe przerwali. Darussafaka powoli złapało rytm, a Sassari wciąż go szuka, i mam nadzieje że jeszcze go nie znajdzie.
AKO 2.16 ⛔⛔
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Brose - Unicaja ov 151 Pinnacle 1.76
Chyba bukmacherzy dając taką linię sugerują się 1 spotkaniem w Maladze, gdzie zdobyto 147 pkt. Jednak wtedy gracze Malagi trafili ledwie 7 z 30 &quot;trójek&quot; a do tego oba zespoły spudłowały 14 z 33 FT (wynik fatalny).
Brose bardzo często zdarza &quot;wpadać&quot; w ofensywny trans a wtedy starają się szybkim atakiem rozwiązywać większość akcji. Mają kilku mocnych strzelców na obwodzie ( i choć oddają średnio tylko 20 na mecz to mają wysokie 3 miejsce pod względem egzekucji rzutów 3 punktowych). Z drugiej strony Unicaja opromieniona wielką wygraną w Moskwie (ten zespól powoli staję się koszmarem ekipy CSKA). Hiszpanie mimo, że mają gorszy % na obwodzie, to jednak też znacznie częściej korzystają z tej broni (statystycznie ov 26 prób na spotkanie). We wspomnianym meczu przed tygodniem w Moskwie trafili aż &quot;14 trójek&quot; (blisko połowa ze zdobytych pkt).
Dalej kierując się statystkami spotyka się 5 (średnio ov 83 pkt) z 8 (średnio ov 80) Euroligi. Jeśli nie będzie zbyt długich zastojów w grze a egzekucja będzie na przyzwoitym poziomie to oba zespoły powinny bez problemu przekroczyć taką linię.
Gracze z bet 365
Traore ov 10.5
✅✅✅ szybko
Wanamaker ov. 13.5
Erden ov 8.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie taki Panathinaikos straszny jak go malują bukmacherzy. 1,38 wystawione chyba tylko ze względu na nazwę tego zasłużonego klubu. Jak do tej pory przegrali w Eurolidze na wyjazdach z Barca gładziutko i po walce ze Stelmetem. W lidze Greckiej biją wszystkich na głowie ale nie oszukujmy się liga Grecka poza Panata i Oly jest na prawdę cienka. Przechodząc do Kubana to ciekawy kurs został wystawiony na dzisiejszy mecz. Drużyna Rosyjska prezentuje się bardzo solidnie - zaliczyli do tej pory jedną wpadkę z Bisonami gdzie przespali spotkanie i przegrali jedynie z tuzami Europy mianowicie CSKA i Barcelona i to po zaciętej walce szczególnie Barcelona miała duże kłopoty w rywalizacji z Rosyjską ekipą - 72:68. Po powrocie do domu wygrali z nieobliczalnym Novogorodem łatwo 92:69, który to już ogrywał w tym sezonie CSKA i Khimky czyli czołowe Europejskie kluby. Wydaje się, że jest to dobry prognostyk przed spotkaniem w Grecji, tym bardziej, że w pierwszym meczu pomiędzy Panathinaikosem i Lokomotivem to właśnie Rosjanie na własnym śmieciach ograli dość pewnie przyjezdnych 81:70. Panata jest głodna rewanżu, natomiast Kuban pewnie postawi twarde warunki i zrobi wszystko aby wydrzeć zwycięstwo wicemistrzom Grecji...


Panathinaikos - Lokomotiv =&gt; Lokomotiv +7,5 =&gt; 1,71 ✅✅✅

Drugim spotkaniem które wybrałem jest Brose z Malagą. Goście wydają się być w genialnej formie i jak do tej pory przegrywali tylko w lidze, widać gołym okiem, że priorytetowo traktują Eurolige, gdzie jeszcze nie przegrali. Tydzień temu wygrali w Moskwie, to czemu mieliby nie wygrać w Niemczech, tym bardziej, że rywal jest w nieco niższej półki. Nie można odmówić Bambergowi wyników, natomiast na daną chwilę bardziej cenie Hiszpańską drużyną i to im dzisiaj zaufam...



Brose Baskets - Unicaja =&gt; Unicaja =&gt; 2,20 ⛔⛔⛔



AKO =&gt; Unicaja +6,5 x Lokomotiv +10,5 =&gt; 1,4 x 1,43 =&gt; 2,00 ⛔⛔⛔

 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Barca 1.2 do dubla 1xbet lokata za darmo ✅✅✅
Kurs zaskakująco wysoki. W typach dnia dałem hc na Barcelonę i nie wiem co musiałoby się wydarzyć i jak słabo musieliby zagrać &quot;Hiszpanie&quot; aby przegrać w Zielonej Górze. Gigantyczna dysproporcja na wszystkich pozycjach od 1 do 5. Do tego szerokość składu i jakość na ławce Barcelony powoduje, że każdy inny wynik niż wygrana gości będzie mega sensacją.
Cedevita + 9.5 1.28 do dubla w Unibet ✅✅✅
Mając w składzie Bilana i Pullena Cedevita jest groźna dla każdego (vide win w hali Efesu). Cedevita przegrała u siebie z Limoges a dziś nie zdziwię się jak nastąpi rewanż. Jakość rosterów podobna, ale imo większe indywidualności po stronie gości, które nie powinny dopuścić do &quot;blowout-u&quot; a za taki należałoby uznać porażkę więcej niż 10 pkt.
Efes - 3.5 ⛔⛔⛔ bardzo zaskakujący wynik
Milan bez Gentile to ma bardzo nikłe szanse na ugranie czegoś z tak mocną ekipą jak Efes. Bez człowieka, który od początku sezonu &quot;ciągnie&quot; całą grę włoskiej ekipy trudno sobie to wyobrazić. Jak ktoś woli to na wygraną Turków z 1,65 można znaleźć.
Gracze z bet 365
Tomic ov 12.5 brakło 1 pkt !!! grał tylko 12 min ⛔⛔⛔
Doellman ov 10.5 brakło 2 pkt grał tylko 18 min
⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
W 11

wojtaszg

Użytkownik
To już dziś,kibice z Zielonej Góry będą świadkami wielkiego święta koszykówki.W hali CRS gospodarze zmierzą się z wielką Barceloną.Na wstępie zaznaczam,że &quot;duży&quot; kurs na gości 1,2,wynika z nie małych problemów kadrowych.W meczu nie zagra S.Lawal oraz J.C Navarro.Gospodarze jak w poprzednich kolejkach będą musieli sobie radzić bez JR Reynoldsa.W drużynie Stelmetu pełna mobilizacja,porażka ostatecznie przekreśli szanse na awans do TOP16.Jeżeli gospodarze zagrają podobnie jak w pierwszym meczu to stać ich będzie na sprawienie sensacji.Spodziewam się również dobrego meczu Mateusza Ponitki(1 mecz-15pkt),który nie wątpliwie jest liderem zielonogórzan.
Mateusz Ponitka ov 11pkt 1,85 betsafe
Zastal +9,5pkt 1,9 betsafe
Zastal win 5,0 betsafe
 
aban 17

aban

Użytkownik
Ktoś coś mi powie o jutrzejszym meczu Real-Fenerbahce.
Na 2 jest kurs 2.70 a są pierwsi w swojej tabeli i już raz ograli real. O co więc chodzi?
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Ktoś coś mi powie o jutrzejszym meczu Real-Fenerbahce.
Na 2 jest kurs 2.70 a są pierwsi w swojej tabeli i już raz ograli real. O co więc chodzi?
Bardzo ważny mecz w kontekście awansu, jeśli Real chce marzyć o awansie musi wygrać przynajmniej 2 z 3 meczy, czeka ich jeszcze mecz z Bayernem na wyjeździe i na koniec na własnym parkiecie zagrają ze Strasbourgiem.
W tej edycji Euroligi nie grają fantastycznie, ale są pod presją !
Stąd takie kursy wystawione przez buki na to spotkanie, Fener na szczycie, tak że, zagrają bez spiny...
 
kidinho 4K

kidinho

Użytkownik
Bardzo ważny mecz w kontekście awansu, jeśli Real chce marzyć o awansie musi wygrać przynajmniej 2 z 3 meczy, czeka ich jeszcze mecz z Bayernem na wyjeździe i na koniec na własnym parkiecie zagrają ze Strasbourgiem.
W tej edycji Euroligi nie grają fantastycznie, ale są pod presją !
Stąd takie kursy wystawione przez buki na to spotkanie, Fener na szczycie, tak że, zagrają bez spiny...
Na szczycie to zagrają bez spiny? Ty czytasz co piszesz? Jest szansa wyeliminowania poważnego przeciwnika do finałowej rundy a Fener ma się położyć? Ta ekipa w końcu nabiera wyrazu, zaczynają jechać jak walec. No bet albo w kierunku Turków. Real jest beznadziejny ostatnimi czasy i wygrana z Baskami niech nikogo nie zmyli. Do skasowania później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom