>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
I 30,7K

iti

Użytkownik
Nie zgodze sie, meczu z Fener nie bralbym pod uwage z racji na ograniczenia zawodnikow w rodzimej lidze, a np w Eurolidze z Olympiakosem wygrali, bo Olympiakos w tamtym meczu gral o pietruszke, Cedevita, Laboral, Crvena - spoko, ale to nie ten kaliber co Kuban, a z tych trzech meczow tylko Cedevita to byl wyjazd, Kuban tydzien temu zrobil to samo, ale w lepszym stylu (jednak wygrana to wygrana) jak dla mnie. Reasumujac - Turcy maja fajny sklad, a po pierwszych meczach myslalem, ze beda bardzo mocni, a na ten moment bardziej niz ich sile widze &quot;porazanie&quot; nazwiskami. Jezeli cos grac to wygrana Kubania, ktory jest bardzo mocny i w zasadzie tylko mecz ze Stelmetem w ostatnim czasie sie nie udal. U siebie ogrywali kazdego i niby poza Barcelona nie mieli mocnych druzyn to jednak styl, w jakim ich pokonywali u siebie robil wrazenie, a na wyjazdach tez wychodzili zwyciesko z tych starc.
Reasumujac: Lokomotiv Kuban win @1.57 całoroczny (na ten moment najwyzszy oferowany kurs, jeszcze William Hill ma taki sam)
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Euroliga
Data, godzina: 14.01.2016 20-15
Spotkanie: Panathinaikos - Crvena Zvezda
typ: Panathinaikos -7,5
kurs: 1,91
buk: unibet
Analiza:
W drugiej kolejce drugiej fazy grupowej Euroligi do Aten na mecz z Panathinaikosem udają się koszykarze Crveny Zvezdy. Jak trudno gra się w Atenach to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Grecja to specyficzny klimat, gorąco i żywiołowo reagująca publika i presja z jej strony w stronę drużyn przyjezdnych. I widać to po wynikach Koniczynek w tym sezonie. Rywale z ligi krajowej nie wygrali w tym sezonie tam meczu (choć dobrych rywali tam jak na lekarstwo, ale ci którzy akurat mogli się postawić, czyli Olympiakos czy PAOK i tak wracali do domu z niczym). W Eurolidze również Koniczynki nie zawiodły bo zaliczyli zaledwie jedną porażkę z Kubanem, natomiast pozostałe mecze wygrali, w tym z Barceloną, a z innymi wygrywali bardzo pewnie. W drugiej fazie grupowej równiez udało się już zaliczyć z jedną wygraną z Unicają. Goście również dobrze grają przed własną widownią, natomiast zdecydowanie gorzej idzie im na wyjazdach, gdzie nie jest już tak różowo. O ile w ABA League idzie im dobrze, to w Eurolidze tak naprawdę awansowali rzutem na taśmę, bo w ostatniej kolejce w bezpośrednim meczu o awans wygrali z Bayernem. I właśnie z nimi udało się zaliczyć jedną jedyną wyjazdową wygrana w pierwszej fazie. W Grecji raczej nie mają czego szukać bo raczej trudno sobie wyobrazić, że Crvena to jest zespół, który powinien sprawić jakieś problemy najlepszym zespołom w grupie, a raczej będą dostarczycielami punktów. I tak już było w meczu z Fenerbahce i Anadolu Efes, gdzie zgodnie z planem przegrali mecz. We wcześniejszych wizytach w Atenach Crvenie też się nie wiodło, bo nigdy jeszcze tu nie wygrali. Moim zdaniem i tym razem będzie podobnie i to Panathinaikos wygra pewnie ten mecz.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Efes - 2.5 kurs 1.33 ✅✅✅
Khimky - 1.5 kurs 1.38
✅✅✅
Brose + 14.5 kurs 1.3
✅✅✅
Taki tripel z Euroligi na dziś kurs 2.4 w bet 365 - mega izi
✅✅✅
Turecki pojedynek, którego zdecydowanym faworytem wydaje się być Efes. Ostanie mecze h2h to 5-0 dla Efesu (4 dni temu w lidze 4 pkt wygrana Efesu na parkiecie rywala). O wyniku powinien zadecydować, lepszy (wszechstronniejszy) roster zespołu Ivkovica. Do tego najlepszy obwód Euroligi (tylko Cska trafiło więcej 3, ale ma też mecz więcej, natomiast Turcy mają najlepszą skuteczność - ponad 45%).
Khimky razem z Laboral bilans 1-1 i dziś czeka ich niezwykle ważne spotkanie w kontekście awansu (szczególnie z tak &quot;zabójczej&quot; grupy). Co prawda rosyjska ekipa straciła Davisa, ale udało się pozyskać w jego miejsce Boone. Hiszpanie mają dobry skład i będącego chyba w życiowej formie Bourousisa, ale po stronie Khimky są większe indywidualności, które w połączeniu z atutem własnej hali powinny przynieść im zwycięstwo.
O Brose pisałem przed tygodniem, jak bardzo to niedoceniany zespół i wtedy rozbili Żalgiris. Dziś rywal z zupełnie innej półki do tego &quot;gorąca&quot; hala w Pireusie. Jednak ekipa z Bamberga pokazał już w tym sezonie nie raz, że na obcych parkietach czują się znakomicie. Potrafili postawić się zarówno w Moskwie wielkiemu Cska, jak również Realowi w Madrycie. Oba te mecze przegrali, ale w obu mieli duże szanse nawet na wygraną (w obu prowadzili jeszcze w 4 kwartach). Olympiacos jest mocny, ale sądzę, że na tyle aby &quot;rozbić&quot; więcej niż 14 zespół z Bamberga.
Do tego kilka &quot;lekkich&quot; betów na graczy: ⛔⛔⛔ słabo 1 na 5
Wanamaker ov 12.5 1.85 Tonybet (w bet 365 to samo po 1.83) ⛔⛔⛔
Carroll ov 10.5 1.80 Tonybet
(w bet 365 linia 11.5 po 1.83) ⛔⛔⛔
Doncic ov 4.5 1.85 Tonybet (wg mnie to może być hit wieczoru - pewnie sporo pogra jakieś 3 odpali, może jakiś FT - linia niska)
⛔⛔⛔
Printezis ov 13 1.85 Tonybet
(w bet 365 13.5 po 1.83) ⛔⛔⛔
Shved ov 3.5 asysty 1.83 Bet 365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Real - Zalgris
typ: ⛔Real -9.5 HT &amp; Real -16.5 FT⛔

Top 16 okazało się brutalne dla zalgrisu gdzie dotychczas w 2 meczach dostali srogie lanie...jak widac ta faza to juz dla nich za wiele.
Mimo ze real jest bez formy to zagram w ich kierunku. Niby rywal łatwy, ale dla nich to jest szalenie ważny mecz. Nie wystarczy dzis wygrac, trzeba wygrac wysoko w kontekscie dalszego awansu.

33 pkt zalgrisu w 4 kwarcie mówi samo za siebie..Dramat
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Real - Barcelona✅
typ: Barcelona +4.5 @ 1.9
stawka 9.9/10

Fajna buki robia promocje na eurolidze ???? Spodziewałem się 1.6 czy 1.8 na barcelone, a tu mam nawet dodatni handi. Gram juz dzis bo kursy wystawione przez buki to pomyłka i w dniu meczu na pewno spadną. Dla barcelony bardzo wazny mecz, bo maja az 2 porazki i jedno zwycięstwo i w kontekscie dalszego awansu w tak silnej grupie porazka nie wchodzi w gre. A ostatnio dobra forma
Jesli chodzi o Real to tylko wyladaja groznie na papierze i z nazwy. Ta druzyna jest cieniem z zeszłego sezonu, ich gra to dramat...mają takie przestoje ze nie potrafia nic trafic przez kilka minut. Ciekawe jak długo zarząd bedzie to tolerował i nie zmieni trenera.Oobie druzyny spotkały się nie tak dawno bo trzy tygodnie temu i wtedy po 3 kwartach barcelona wygrywala juz 20 pkt. Nie mozna grac w kosza na poważnie bez obrony, a Real jej nie ma. Malo brakło a przegraliby z Zalgrisem. ostatni ligowy mecz to tez kompromitacja

61:47
63:62 to jest cały real
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Lokomotiv dwukrotnie spotkał się w tym sezonie z Panathinaikosem i dwukrotnie zwyciężył 81:70, 77:71. W moim odczuciu zapowiada się kolejna wygrana gospodarzy gdyż są po prostu bardziej poukładaną ekipą i ich potencjał kadrowy jest zdecydowanie większy. Kuban w pełnym zestawieniu, Panata tylko bez Pappasa zawodnika drugiej piątki.

Lokomotiv - Panathinaikos =&gt; Lokomotiv -2,5 =&gt; 1,78 ✅
Lokomotiv - Panathinaikos =&gt; Lokomotiv =&gt; 1,52
Real - Barcelona =&gt; Barcelona +8,5 =&gt; 1,40
Laboral - CSKA =&gt; Laborla +11,5 =&gt; 1,38
AKO =&gt; 2,93

 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Efes - 7.5⛔
2.0
B e t 3 6 5

Efes wygrał tutaj na początku grudnia,poza tym Chorwaci są w tragicznej formie,druzgocąca porażka u siebie z Budocnostem czy wyjazdowa z Zadarem gdzie do przerwy prowadzili a drugą połowę przegrali prawie dwudziestoma punktami. Turcy dzisiaj muszą to wygrać a ja nie widzę tutaj żadnych argumentów po stronie gospodarzy gdzie nawet w lidze adriatyckiej mają problemy we własnej hali czy dostają lanie od Czarnogórców.Dzisiaj innej opcji nie ma jak przekonująca wygrana Efesu.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Gustavo Ayon over 11,5 pkt 2,25 3.6.5 ✅
Ide dzisiaj w over Meksykanca, licze na to, że znow wezmie na siebie zdobywanie punktow pod nieobecnosc Rudego, a moze i nawet Llula bo nie wiadomo czy zagra. Real u siebie rzuca sporo w ostatnich meczach z Barcelona też overowo. Średnia pkt na mecz w Eurolidze to własnie ok 11 pkt na mecz ale tak jak mowiłem z powodu osłabien Realu ktos musi te pkt zdobywac i takim zawodnikiem bedzie Ayon. W ostatnim meczu w Eurolidze juz w 1 kwarcie miał chyba 10 pkt i skoncyzł z 16 o ile dobrze pamietam. Z pewnoscia dostanie sporo ilosc minut, nie łapie glupich fauli wiec te go raczej nie wyklucza z parkietu. Dobrze walczy pod koszem potrafi sie przepchnac i zdobywac punkty, osobiste tez trafia, do tego też czesto szuka go Rodriguez, takze dla mnie dzisiaj robi min 15 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wyniki Brose Baskets napawają optymizmem. Jak do tej pory w final 16 wygrali 2 spotkania ostatnio na wyjeździe z niezwykle groźnym Olympiakosem, wcześniej u siebie z Zalgirisem gładko, a przegrali jedynie z Realem nieznacznie 82:79. Widać, że Bamberg to poukładana drużyna, jeszcze nie doceniana przez bukmacherów.
Ekipa z Moskwy jak wiemy bardzo mocna i ciężka do ogrania szczególnie na własnym parkiecie. Natomiast nie należy skreślać przyjezdnych i wydaje się, że przy aktualnej dyspozycji są w stanie nawiązać walkę z Khimky. Pobieram bezpieczny handicap.
Dorzucam do tego Oly, które jak najszybciej powinno powrócić na zwycięskie tory przyjeżdżając na Litwę i zgarniając kolejną wygraną. Przypomnę, że team z Pireusu przegrał jedynie 3 z ostatnich 24. Nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo Greckiej ekipy.
Darrusafaka zaliczyła 5 porażkę z rzędu i wydaje się, że zrobią wszystko aby nie było kolejnej klęski. Rywal mocny, trudny do ogrania natomiast determinacja i walka gospodarzy powinna sprzyjać w miarę wyrównanemu spotkaniu. Nie sądzę, żeby Fenerbahce wygrało grubo ponad 10 punktami.

Khimky - Bamberg =&gt; Bamberg +12 =&gt; 1,36 ✅
Zalgiris - Olympiakos =&gt; Olympiakos -2 =&gt; 1,44 ⛔
Darussafaka - Fenerbahce =&gt; Darussafaka +11 =&gt; 1,40 ✅
AKO =&gt; 2,74
⛔
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Olympiakos - 2,5 @1,66 unibet⛔ żenada,pomijam fakt porazki ale 55pkt?...
Aż żal nie brac takich kursów. Grecka ekipa nie zwykła przegrywac dwoch spotkan z rzędu. Tydzien temu przegrali z Bambegiem u siebie grajac bardzo bardzo słabo w pierwszej połowie.Bylo juz bodaj -20 a mimo to Olympiakos omal nie wyrwał zwyciestwa z rewelacja drugiej rundy. To tylko swiadczy jaką moc maja jezeli tylko chcą. Dzisiaj nie wiadomo czy zagra Printezis ale nawet jezeli nie to bet jest na prawde promocją. Żalgiris poziomem jest lata świetlne za reszta ekip w tej grupie ( no moze nie az tak za Laboral oraz Bambergiem) i raczej wiedza, ze dla nich najwyzszy cel to jedynie unikniecie ostatniego miejsca co i tak jest nieuchronne. W tej grupie kazda wygrana jest na wage zlota. W Pireusie wiedzą jacy sa rywale w tej stawce i porazka w Kownie mogła by sie im śnic na koniec rundy. Za bardzo jest wyrownana kadra Greckiej ekipy, zeby ktos nie wzial na siebie meczu jak innym nie idzie.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Kurs na Olympiakos systematycznie rosnie, zapewne to jest spowodowane absencja Printezisa, ale nie rozumiem tego wzrostu kursu. Z tego co ogladam Eurolige w tym sezonie to Olympiakos, obok CSKA jest glownym faworytem do wygrania w tym sezonie calych rozgrywek, a w przypadku takiej grupy smierci jak ta Olympiakosu kazda wygrana jest na wage zlota, tym bardziej porazki z Zalgirisem beda liczyc sie &quot;za dwa&quot; w ostatecznym rozrachunku, a Grecy swoj limit przypadkowych przegranych (bo za taka uwazam porazke z rewelacja rozgrywek) wyczerpali, grali slabo, nawet bardzo slabo, a i tak byli blisko odrobienia ponad 20-punktowej straty. Nie powtorza takiego meczu, to zbyt klasowa druzyna.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Khimki Brose Live
over 136.5✅
1.9
B e t365

Strasznie mało punktów w pierwszej połowie padło,przed meczem linie były o wiele wyższe. W meczach u siebie Khimki w tym sezonieani razu nie padło mniej niż 137 punktów,138 padło w przegranym meczu z Fener ale tutaj są faworytem w dodatku mecz na styku więc w drugiej połowie obie drużyny będą żadne zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ticket2 4

ticket2

Użytkownik
Kurs na Olympiakos systematycznie rosnie, zapewne to jest spowodowane absencja Printezisa, ale nie rozumiem tego wzrostu kursu. Z tego co ogladam Eurolige w tym sezonie to Olympiakos, obok CSKA jest glownym faworytem do wygrania w tym sezonie calych rozgrywek, a w przypadku takiej grupy smierci jak ta Olympiakosu kazda wygrana jest na wage zlota, tym bardziej porazki z Zalgirisem beda liczyc sie &quot;za dwa&quot; w ostatecznym rozrachunku, a Grecy swoj limit przypadkowych przegranych (bo za taka uwazam porazke z rewelacja rozgrywek) wyczerpali, grali slabo, nawet bardzo slabo, a i tak byli blisko odrobienia ponad 20-punktowej straty. Nie powtorza takiego meczu, to zbyt klasowa druzyna.
Tylko tak. Wynik Kowno 85:55 Pireus. Co więcej. Printezis grał.Co więcej Pireus kolejny żenujący mecz. Co więcej Pireus nie był i nie jest w tym sezonie obok CSKA faworytem do wygrania EL. Te posty są totalnie absurdalne. NIe wiem jak można tak pisać. I ja nie piszę tutaj po meczu że znam wynik. Ja widziałem Pireus ostatniio. Grali zenująco. Jeszcze pisać że są z CSKA obaj do win. Hehe ladnie ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tylko tak. Wynik Kowno 85:55 Pireus. Co więcej. Printezis grał.Co więcej Pireus kolejny żenujący mecz. Co więcej Pireus nie był i nie jest w tym sezonie obok CSKA faworytem do wygrania EL. Te posty są totalnie absurdalne. NIe wiem jak można tak pisać. I ja nie piszę tutaj po meczu że znam wynik. Ja widziałem Pireus ostatniio. Grali zenująco. Jeszcze pisać że są z CSKA obaj do win. Hehe ladnie ????
Moze i ostatnie mecze żenada jednak Olympiakos specjalizował i nadal specjalizuje sie w brudnej grze i wygrywaniu w trudnych momentach. Dla mnie rowniez mozna ich z CSKA stawiac ciagle w pierwszym rzedzie bo kto niby oprocz CSKA przed Pireusem? Real?co gra 2 razy słabiej i nie ma obrony. Barca?Nie jest reguralna i widzieliśmy jak ich Olympiakos juz pojechał. A reszta? Ulker, Khimki, Kuban, Bamberg?No bez jaj.
W ostatnich 6 latach Pireus 2 razy wygrana i 2 razy finał. W 2013r byli skazywani na pozarcie i zmiazdzenie przez CSKA a wygrali mega pewnie. Rowniez z Realem nie byli jakims faworytem. To ekipa, ktora nadal ma najwieksza głebie skladu ( wraz z CSKA oraz FCB) i najbardziej cwanych graczy.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Tylko tak. Wynik Kowno 85:55 Pireus. Co więcej. Printezis grał.Co więcej Pireus kolejny żenujący mecz. Co więcej Pireus nie był i nie jest w tym sezonie obok CSKA faworytem do wygrania EL. Te posty są totalnie absurdalne. NIe wiem jak można tak pisać. I ja nie piszę tutaj po meczu że znam wynik. Ja widziałem Pireus ostatniio. Grali zenująco. Jeszcze pisać że są z CSKA obaj do win. Hehe ladnie ????
Mialem sie nie wdawac w ta dyskusje, ale...
Olympiakos zagral kolejny zenujacy mecz, ale wniosek jest taki, ze poswiecili ostatnie tygodnie na mocne treningi na silowni, ktore w najblizszych tygodniach maja zaowocowac dobra forma i ma to sens, bo mogli liczyc, ze uda sie ograc jakos Brose i Zalgiris po ciezkich treningach, a forme trzeba zrobic na kolejne tygodnie, bo tam juz czekaja Khimki, CSKA, Real i inne ekipy, gdzie bedzie trzeba wygrywac jezeli chce sie awansowac. Nie zmienia faktu ten ostatni wynik z Kowna, ze nadal upatruje w nich faworytow do wygranej obok CSKA. Nie dlatego, ze cala reszta jest nadzwyczaj hm...srednia, ale dlatego, ze zrobili na mnie mocne wrazenie w pierwszej rundzie. Przykro mi, ze przegrales przyslowiowe dwa zlote, ale czasami trzeba patrzec z szerszej perspektywy, a nie tylko wylewac zale, bo nie wszedl kupon.

PS. Nawet najgorsze druzyny w Eurolidze nie trafiaja pierwszego rzutu z gry w ostatniej akcji kwarty, a tak wlasnie zrobil Olympiakos.
 
ticket2 4

ticket2

Użytkownik
Moze i ostatnie mecze żenada jednak Olympiakos specjalizował i nadal specjalizuje sie w brudnej grze i wygrywaniu w trudnych momentach. Dla mnie rowniez mozna ich z CSKA stawiac ciagle w pierwszym rzedzie bo kto niby oprocz CSKA przed Pireusem? Real?co gra 2 razy słabiej i nie ma obrony. Barca?Nie jest reguralna i widzieliśmy jak ich Olympiakos juz pojechał. A reszta? Ulker, Khimki, Kuban, Bamberg?No bez jaj.

W ostatnich 6 latach Pireus 2 razy wygrana i 2 razy finał. W 2013r byli skazywani na pozarcie i zmiazdzenie przez CSKA a wygrali mega pewnie. Rowniez z Realem nie byli jakims faworytem. To ekipa, ktora nadal ma najwieksza głebie skladu ( wraz z CSKA oraz FCB) i najbardziej cwanych graczy.
Ale co mnie interesuję że oni na siłce pompują żeby PÓŹNIEJ mieć efekt? 2 porażki z Brose i Kownem zaprzepaściły szansę na awans. Teraz to już sobie mogą dalej pompować na siłce. Bo mimo to że Real nie gra nic wielkiego w tym sezonie to i tak grających fatalnie Oly wciągnie nosem. Dla mnie taka ekipa jak Pireus nie powinna tak grać. Wydaję mi się że coach Pireusu daje dupy i chyba długo tam nie posiedzi jednak. Porażki z Brose i Zalgirisem nikt pewnie nie brał pod uwagę. 55 pkt rzucić z Zalgirisem. Seryjnie nie trafiają FT. Pireus dogra sezzon i pewnie spore trzęsienie będzie tam mimo tego że wrócił do Oly z NBA Papa. Yo.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Ale co mnie interesuję że oni na siłce pompują żeby PÓŹNIEJ mieć efekt? 2 porażki z Brose i Kownem zaprzepaściły szansę na awans. Teraz to już sobie mogą dalej pompować na siłce. Bo mimo to że Real nie gra nic wielkiego w tym sezonie to i tak grających fatalnie Oly wciągnie nosem. Dla mnie taka ekipa jak Pireus nie powinna tak grać. Wydaję mi się że coach Pireusu daje dupy i chyba długo tam nie posiedzi jednak. Porażki z Brose i Zalgirisem nikt pewnie nie brał pod uwagę. 55 pkt rzucić z Zalgirisem. Seryjnie nie trafiają FT. Pireus dogra sezzon i pewnie spore trzęsienie będzie tam mimo tego że wrócił do Oly z NBA Papa. Yo.
Ale co mnie interesuje, ze przegrales pieniadze na tym typie i teraz wylewasz osme zale?
Oczywiscie, ze sa w grze o awans i ten awans wywalcza. Papanikolaou bedzie dostepny od rundy rewanzowej juz w rozgrywkach grupowych, wiec to dodatkowe wzmocnienie. O awans Olympiakosu jestem spokojny.

Czasami kolego trzeba patrzec w szerszej perspektywie niz jeden kupon.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom