>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
marcins 224

marcins

Użytkownik
Llul over 13,5 pkt 1.83 3.6.5 ⛔
Linia wyższ o punkt w porównaniu do wcześniejsze kolejki Euroligi. LLul wrócił po kontuzji i było widac, że czuje sie swietnie, asystuje, prowadzi gre, zdobywa wazne punkty i do tego sporo minut. Dzisiaj mecz z Laboral wiec licze na szybki basket i sporo ilosc punktow., a co za tym idzie i na sporo ilosc punktow strzelca na ktorego typuje. Dobrze rzuty zza łuku, pod kosz tez potrafi wejsc do tego jakies pkt z fauli i mysle ze na luzie wykreci 14 pkt w tym meczu
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Tak na szybkiego, bo zaraz mecz. Zapowiada się, że będziemy mieli tylko 1 overowy mecz w tej kolejce. Cała magia Euroligi. O tym, jak żałosny poziom prezentują te rozgrywki można pisać całe eseje, ale teraz nie ma na to czasu. Dziś Real gra z Laboral, więc powinno być wysoko pod względem punktów. Obie ekipy potrafią grać szybki basket, choć goście ostatnio nędznie w ofensywie, ale na Real myślę, że się zepną. Madrytczycy wychodzą z założenia, że zawsze rzucą więcej niż przeciwnik, więc obroną się zbytnio nie przejmują. Jak dla mnie dziś linia przekroczy 170 pkt.
Real - Laboral over 169 1.9 Betsafe⛔ myślałem, że Euroliga już dawno osiągnęła krytyczny poziom żenady, ale jednak są jeszcze głębokie rezerwy
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zastanawia mnie Olympiakos. Wczoraj do polowy 3kwarty padaka a potem właczyli taka defensywe, ze gracze Khimki mieli problem zeby w ogole wejsc w strefe rzutu za 2 czesciej tracąc piłke i bedąc bokowanymi niz oddając rzut.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Zastanawia mnie Olympiakos. Wczoraj do polowy 3kwarty padaka a potem właczyli taka defensywe, ze gracze Khimki mieli problem zeby w ogole wejsc w strefe rzutu za 2 czesciej tracąc piłke i bedąc bokowanymi niz oddając rzut.
to nie pierwszy raz i nie ostatni, gdzie oly spi przez 2 kwarty a w 3 i 4 daje odjazd. Potrafia rzucac i bronic jakby sie nauczyli tego po przerwie ????
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Cska 1.19
Można by pisać, że Oly umie grać z CSKA i to nawet w ostatnich 2 latach kiedy to nie był faworytem. Jednak w tym roku dysproporcje pomiędzy oboma zespołami rozjechały się tak wyraźnie, że trudno sobie wyobrazić aby w Moskwie mógł paść inny wynik niż łatwe zwycięstwo gospodarzy. W obecnej dyspozycji Grecy ani nie są w stanie bronić przeciwko CSKA (i nie zmienia tego faktu obraz meczu sprzed tygodnia kiedy potrafili zatrzymać ofensywę Khimky bo z całym szacunkiem, ale to nie ta sama intensywność w ataku co CSKA) ani tym bardziej pójść w ofensywnie na wymianą ciosów. Można by pisać jeszcze z 50 zdań o zawodnikach, ale mi się zwyczajnie nie chce. CSKA to zespół kompletny, obecnie najlepszy zdecydowanie w Europie i do tego mając w składzie Higginsa mogą sobie pozwolić na ewentualną &quot;psychiczną sraczkę&quot; Milosa (jak to już wcześniej bywało kiedy występował w takich meczach z &quot;ciśnieniem&quot;). Układ gier i skład grupy powoduje, że wygrana z Oly powinna już teraz zagwarantować CSKA awans do F4 (jeśli wygrają będą mieli bilans 5-2 i 3 mecze rewanżowe we własnej hali co prawdopodobnie przełoży się na bilans co najmniej 8-6 a z takiej wyrównanej grupy to pewny awans).
Ulker -1.5 1.28
Osobiście nie jestem wielkim fanem ani Ulkeru ani Obradovica, ale najzwyczajniej w świecie umiem docenić ich klasę sportową i osiągnięcia. Turcy w top 16 są niepokonani jako jedyny zespół i nie sądzę aby miało się to zmienić w najbliższej kolejce kiedy we własnej hali podejmą przeciętnie (delikatnie rzecz ujmując) spisującą się Malagę. Bardzo dobrze zbilansowany roster (kilka gwiazdorskich indywidualności) , wybitny trener na ławce, presja (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) własnej hali, ciśnienie na arbitrów (kto zna specyfikę tureckich hal oraz przede wszystkim presję jaką umie i lubi wywierać Zeljko, wie co mam na myśli). Nic kompletnie nie przemawia za Hiszpańskim zespołem i ich wygraną należałoby rozpatrywać w kategoriach wielkiej sensacji.

Efes + 11 1.28
W sumie to zastanawiam się czy nie dać singlem czystego win na Turków. Ten HC to taka &quot;bezpieczna&quot; opcja do mocnego tripla. Grecy po prostu grają słabo i przeciwko Efesowi chyba jedynie w grze wewnętrznej będą mogli szukać przewag. Już pojawiają się głosy, że powoli kończy się cierpliwość dla &quot;serbskiej&quot; opcji w Atenach a to z pewnością nie służy dobrze zespołowi. Efes przegrał w tym roku 7 meczy (max 6 pkt), ale każdy z nich po &quot;stykowych&quot; końcówkach i nie wyobrażam sobie, żeby mając taki potencjał ofensywny (doskonały obwód i rewelacyjny Huertel na rozegraniu) zostali nagle rozbici dwucyfrową różnicą przez Panatę.
Tripel 1.96 w Bet 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dl13 435

dl13

Użytkownik
Pytanie do oglądających Eurolige, co myślicie o Brose Baskets na wyjeździe z Laboral? Wiem że Kutxa jest piekielnie mocna u siebie, ale 3.30? Baskets powalczyli z Realem w Madrycie, czy wygrało z Olympiakosem.

Drugie pytanie Khimky u siebie z Realem? ????

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 0

luksos

Użytkownik
Co do Laboralu, to naprawde ostatnio forma bardzo wysoka, pokonali Real na wyjeżdzie, niepokonana Valencie u siebie oraz CSKA. Brose potrafi zaskoczyć u siebie ale na wyjezdzie rzadko kiedy sprawiają niespodzianki, dlatego prędzej bym poszedł w jakis ujemny handicap na Laboral niż stawiał na Brose.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Fenerbahce dzisiaj dziewięćdziesiąt dziewięć procent jedynka? Jak mógłby ktoś bardziej ogarnięty napisać na temat tego meczu kilka zdań to byłbym wdzięczny.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Fener już o nic nie gra ale sweepują wszystkich w tej grupie.Jak sie nie wysypią kontuzjami to mogą coś wywalczyć w tym roku.Malaga mnóstwo talentu ale coś na bani nie tak bo który to już rok gdzie potencjał jest a dobrej gry nie ma.Jak Fener podejdzie do tego meczu chociaż w 60% to wygrają na luzie.
Laboral zadziwiają ostatnio, piłka chodzi jak po sznurku i są wyniki.Jednak Bamberg to jest rewelacja w tym roku i grać przeciwko nim to jest spora loteria.Jak przycisną hiszpanów w obronie i nie pozwolą się im rozrzucić na dystansie to Bamberg to wygra.
Crvena powinna zrobić te +15, po pierwsze mają coś do udowodnienia chociażby za dwie wtopy w ABA.Po drugie Cedevita jest katastrofalnie słaba i nie wiem w ogóle co oni robią w eurolidze.Tak żenującej ekipy już dawno nie było w EL.Khimki pewnie powiozą real ale po takim słabym kursie nie opłaca sie tego ruszać.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
18:00 Khimky Moskwa - Real Madryt 1 @1.55 ⛔ ⛔ ⛔ tragiczna druga połowa...

Bardzo ciekawe spotkanie w Eurolidze. Moim zdaniem zespół z Rosji powinien się tutaj uporać z Hiszpanami. Po pierwsze parkiet w Moskwie to troche taka twierdza ciężka do zdobycia, nawet CSKA tam poległo w tej edycji Euroligii, a po drugie Realowi w ostatnim czasie czegoś brakuje. Wiadomo jest to ścisłe TOP europejskiej koszykówki, ale każdemu zdarzają się gorsze tygodnie i właśnie takie wrażenie sprawia u mnie Real. Nie mówie tutaj o jakichś spotkaniach w lidze z zespołami typu Manresa czy Estudiantes, bo w tych kwestiach raczej pytanie z każdym razem jest iloma wygrają, a nie czy wygrają. Zespół z Moskwy ostatnio porażka na wyjeżdzie z Oly po bardzo słabej drugiej połowie. Rosjanie są świadomi tego, że chcąc utrzymać swoje wysokie miejsce w tabeli grupy F Top16 muszą wygrywać mecze w domu. Wydaje mi się, że dzisiaj tak też się stanie.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Pytanie do oglądających Eurolige, co myślicie o Brose Baskets na wyjeździe z Laboral? Wiem że Kutxa jest piekielnie mocna u siebie, ale 3.30? Baskets powalczyli z Realem w Madrycie, czy wygrało z Olympiakosem.
Drugie pytanie Khimky u siebie z Realem? ????
Pozdrawiam
Brose na wyjazd to nie to samo co u siebie, Laboral mocny i ide w over pkt Laboralu :plus:, a co do drugiego meczu to hc na Real +3,5 pkt ✅ lub ewentualnie over ✅ w meczu. Powinno byc szybkie tempo, Real raczej nie broni zbyt dobrze, i sami tez sporo rzucaja
 
S 382

skokmen

Użytkownik
Fener już o nic nie gra ale sweepują wszystkich w tej grupie.Jak sie nie wysypią kontuzjami to mogą coś wywalczyć w tym roku.Malaga mnóstwo talentu ale coś na bani nie tak bo który to już rok gdzie potencjał jest a dobrej gry nie ma.Jak Fener podejdzie do tego meczu chociaż w 60% to wygrają na luzie.
Laboral zadziwiają ostatnio, piłka chodzi jak po sznurku i są wyniki.Jednak Bamberg to jest rewelacja w tym roku i grać przeciwko nim to jest spora loteria.Jak przycisną hiszpanów w obronie i nie pozwolą się im rozrzucić na dystansie to Bamberg to wygra.

Crvena powinna zrobić te +15, po pierwsze mają coś do udowodnienia chociażby za dwie wtopy w ABA.Po drugie Cedevita jest katastrofalnie słaba i nie wiem w ogóle co oni robią w eurolidze.Tak żenującej ekipy już dawno nie było w EL.Khimki pewnie powiozą real ale po takim słabym kursie nie opłaca sie tego ruszać.
Fener już o nic nie gra
Jest 7 kolejka dziś i jeszcze są rewanże tak ? Wiem, że mają bilans 6-0 ale pisać, że nie grają o nic ? bez jaj 3 porażki z rzędu - teoretycznie i mają ciepło.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Popieram typ Marcinsa na over w meczu Khimky - Real, jeśli skuteczność obu drużyn będzie na normalnym poziomie to tempo meczu powinno spowodować pokrycie over&#39;a ✅ ✅ ✅
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Fener już o nic nie gra
Jest 7 kolejka dziś i jeszcze są rewanże tak ? Wiem, że mają bilans 6-0 ale pisać, że nie grają o nic ? bez jaj 3 porażki z rzędu - teoretycznie i mają ciepło.
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Euroliga
Data, godzina: 11.02.2016 20-45
Spotkanie: Laboral Kutxa - Brose Baskets
typ: Laboral Kutxa -5.5
kurs: 1.90
buk: betsson

Analiza:
Ciekawie wyglada sytuacja po szesciu kolejkach w grupie F. Na czele dwie ekipy z Rosji - CSKA i Khimky, którzy wyprzedzają zespoły mierzące się w meczu we Vitorii. Za ich plecami wielkie i uznane firmy europejskiego basketu, czyli Real, Olympiakos i Barcelona. W tej sytuacji mecz miedzy Laboral Kutxa a Brose znacząco powinien zblizyc zwyciezce meczu do czołowej czworki, ktora bedzie grac w cwiercfinałach tegorocznej Euroligi. Akurat dobra postawa ekip z Moskwy nie dziwi, to raczej można się zastanawiac co jest przyczyną słabej gry Realu i Barcelony, nierówno grają też Grecy z Pireusu. Nadspodziewanie dobrze natomiast radzą sobie natomiast koszykarze z Baskonii, którzy maja taki sam bilans jak Rosjanie. Do tego udało im się pokonać wyraźnie CSKA dziesięcioma punktami i wygrać w Madrycie i Barcelonie. To bardzo dobra pozycja wyjsciowa na prawie półmetku fazy grupowej. Nadspodziewanie dobrzd radza sobie tez koszykarze z Bamberga, ktorzy wygrali trzy z szesciu meczy i mogą realnie patrzec w czołową czwórkę, choć bedzie to niezmiernie trudne zadanie. W czworce widzę zespół z Vitorii, ktorzy w tym sezonie grają bardzo równo i rzadko notują wpadki. W zeszły weekend nawet pokonali niezwyciężoną w tym sezonie ligowym w Hiszpanii Valencie, ktora wygrała pierwsze osiemnascie meczy w sezonie. Laboral też notuje swietny sezon, bo zaliczyli dopiero cztery porażki i plasuja sie na trzecim miejscu z takim samym bilansem co Real. U siebie są wyjątkowo mocni bo narazie tylko Olympiakos w Eurolidze i Iberostar Tenerife w lidze potrafiły zdobyć parkiet w Baskonii. Czy Brose jest wstanie postawić się mocnym Hiszpanom?? Moim zdaniem bedzie to bardzo trudne zadanie, bo Brose na wyjazdach gra słabo, bo udało im się wygrać tylko w Pireusie, a z Madrytu i dwukrotnie z Moskwy wracali na tarczy. Moim zdaniem gospodarze dziś powinni uczynić kolejny duży krok w kierunku najlepszej ósemki w Europie i pokonają pewnie gości z Bamberga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Barcelona - Zalgris✅
typ; Zalgris +17 @1.88

Zalgris jest po 2 mega porazkach z Khimiki i Cska. Pora się ogarnąc i powalczyc. A jutro jest doskonała okazja, bo barcelona ostatnio mega cienka. Porazka z brose, czy meczarnie z ligowymi sredniakami. barca jutro to wygra, ale moim skromnym zdaniem handi nie pokryja ????
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
bez obrazy Panowie, ale Olympiacos nic nie gra ostatnio jedna połowa meczu wiosny nie czyni
Gra coraz lepiej to po pierwsze. Zauważ też jak drużyny grają przeciw sobie. Oympiacos nigdy nie był wygodny dla CSKA. A tu właściwie musi wygrać. Dlatego uważam, że -11.5 nawet w Moskwie przeciw Oly to zabójstwo.
Ps. temat z dyskusją a usuwają moje posty w których zaprzeczam i podpieram to faktem. Miło się porobiło na forum. Pozdrowienia dla modów ????
 
L 0

luksos

Użytkownik
no nie powinni usuwac bo ta dyskusja daje do myslenia, ja nie neguje tego typu ale twierdze ze typ bedzie zalezał od checi do gry CSKA i czy beda chcieli tylko wygrac czy zmiazdzyc przeciwnika
 
S 382

skokmen

Użytkownik
Gra coraz lepiej to po pierwsze. Zauważ też jak drużyny grają przeciw sobie. Oympiacos nigdy nie był wygodny dla CSKA. A tu właściwie musi wygrać. Dlatego uważam, że -11.5 nawet w Moskwie przeciw Oly to zabójstwo.

Ps. temat z dyskusją a usuwają moje posty w których zaprzeczam i podpieram to faktem. Miło się porobiło na forum. Pozdrowienia dla modów ????
Rondo Olimpiakos gra coraz lepiej a w poniedzialek u siebie o maly wlos nie przegrali z oslabionym Paokiem ???? ) ktory dwa dni pozniej z Limognes przygarnal -20.... Olimpiakos ma pojedyncze wystrzaly takie jak z Panata w lidze albo Khimakami w drugiej połowie, ale jak widac Khimki mają porblem z 2 połowami porażka wczoraj gdzie do przerwy prowadzili z Pireusem to samo z CSKA ostatnio w swojej lidze tez 3 kwarta to był dramat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom