>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie postawiłbym złotówki na Oly w tym momencie, z takimi przestojami oni nie mają żadnych szans z ta ekipą CSKA.Rosjanie to nie kelnerzy i każdy dosłownie każdy błąd brutalnie wykorzystują a Oly w tym sezonie ma tych błedów mnóstwo.W CSKA nie ma kogoś kto byłby w tym momencie pod formą, tam każdy grozi rzutem.Pierwszaa piątka bajeczna, ławka również miażdży.W Oly wszystko zależy od Spanou i Printezisa, reszta okropna bieda.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ale nie ma co porownywac meczu ligowego z Euroligowym. Olimpiakos w lidze ma juz awans do play off, wiec teoretycznie o nic juz nie grają..a o co paok gral z limoges? o pietruszke a limoges o awans. Ostatnio Oli nie lezy CSKA to widac po h2h..jak dla mnie mecz walki i minimalna wygrana CSKA
 
S 382

skokmen

Użytkownik
Ale nie ma co porownywac meczu ligowego z Euroligowym. Olimpiakos w lidze ma juz awans do play off, wiec teoretycznie o nic juz nie grają..a o co paok gral z limoges? o pietruszke a limoges o awans. Ostatnio Oli nie lezy CSKA to widac po h2h..jak dla mnie mecz walki i minimalna wygrana CSKA
Love Paok grał też o awans... tylko w przypadku win Paoku jeszcze Valencia musiala przegrać.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Rondo Olimpiakos gra coraz lepiej a w poniedzialek u siebie o maly wlos nie przegrali z oslabionym Paokiem ???? ) ktory dwa dni pozniej z Limognes przygarnal -20.... Olimpiakos ma pojedyncze wystrzaly takie jak z Panata w lidze albo Khimakami w drugiej połowie, ale jak widac Khimki mają porblem z 2 połowami porażka wczoraj gdzie do przerwy prowadzili z Pireusem to samo z CSKA ostatnio w swojej lidze tez 3 kwarta to był dramat.
Zacznijcie odróżniać ligę, domowe podwórka od euro. Nie bez powodu są w top16. Ja się zgadzam, że CSKA jak będzie chciała to wygra, ale nie uważam, że drużyna pokroju Oly, nie ważne jak grająca obecnie, nawet borykająca się z &quot;niemocą&quot; odda ważny mecz 12pkt+. Zapewne ostatecznie przegrają, ale nie bez walki, a o takim scenariuszu mówicie. Ograć rywala dwucyfrowo jest naprawdę trudno, a Oly to nie chłopcy do bicia, nawet bez formy
@Jaimeq - Stawianie &quot;złotówki&quot; na Oly a stawianie złotówki na Oly+11,5 to różnica, czyż nie?
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Dodatkowo to handi jest duze, Olympiakos ma kim straszyc i grac, a druzyny walcza o kazdy punkt - wiele meczow w fazie Top16 widzialem gdzie druzyny mimo -10 czy innych przewag, ktore nie dawaly szans na wygrana nie odpuszczaly, bo w perspektywie jest jeszcze rewanz i kto wie czy bezposredni mecz akurat z ta druzyna nie zadecyduje o wyzszym miejscu czy awansie.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Real wydaje sie, że odnalazł rytm po kontuzjach i gra wyglada juz lepiej niz jeszcze miesiac temu. Brose u siebie silne i przewaznie szybkie tempo u siebie dyktuja, Real raczej tez na obrone nie stawia wiec ide w over w meczu i over Realu
 
pinturicchio 70

pinturicchio

Użytkownik
Darussafaka - Unicaja
Oglądam to spotkanie i większej patologii dawno nie widziałem. Nie wiem czy się śmiać czy płakać?! Zastanawiam się co takie zespoły robią w tych rozgrywkach nie mówiąc już o tej fazie.. W następnych spotkaniach grube zakłady przeciwko tym drużynom, polecam.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Unicaja na wyjazdach zawsze patologia była, u siebie zupełnie co innego wygrali nawet z CSKA, ale ostatnio cos forma sie ich nie trzyma
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Laborla jaką dzis padake gra..bedą sie dzis mega meczyc z zalgrisem. Goscio trafial wolne i pilka nawet do obreczy nie doleciała haha ????
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Panowie co myslicie o Realu dzis?ogladalem ich ost mecz i nie liczac tego rzutu to zagrali ciezka kiche,dzis moze to nieprzejsc.Straszne bledy w obronie ktore z pewnoscia wykorzysta CSKA.Jak to widziecie?
 
L 0

luksos

Użytkownik
Szczerze, to bym w ogóle tego meczu nie ruszał. Real poprawił ostatnio swoją grę, wygrał puchar z Laboral ale czy to wystarczy na tyle by pokonać CSKA nie wiem, drużyna z Moskwy przegrała u siebie w lidze z lokomotivem co tylko utwierdza mnie myśleniu że to no-bet
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Moc moze wygrac, ale ja mimo wszystki ide w Khmiky i ich over pkt. Silni u siebie, szybko tempo narzucaja i mysle, że zdominuja Barcelone
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom