>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
M 16

masterp

Użytkownik
Pytanie do kogoś, kto jest na bieżąco, bo sam nie jestem.
Dziś Sassari w Niemczech moim zdaniem nie jest bez szans. Skład mają przyzwoity, a przede wszystkim zależeć powinno na zmazaniu plamy jaką jest 9 kolejnych porażek. Kurs 6.25 na Betsonie to chyba prezent?
Ciekawie może być również w Hiszpanii, gdzie Cedevita może sobie zapewnić wyjście z grupy.
Jak to widzicie? Proszę o jakieś konsultacje w powyższym zakresie ????
 
romeo@. 62

romeo@.

Użytkownik
To co decyduje o awansie? bilans czy bezposrednie pojedynki?
4. Cedevita 4-5
5. Olimpia Milano 3-6
Oraz ich bezpośrednie pojedynki i punkty w nich
Cedevita vs Olimpia Milano 82 : 85
Olimpia Milano vs Cedevita 68 : 77
Tłumaczenie zbędne. Cedevita już awansowała.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dziś Sassari w Niemczech moim zdaniem nie jest bez szans. Skład mają przyzwoity, a przede wszystkim zależeć powinno na zmazaniu plamy jaką jest 9 kolejnych porażek. Kurs 6.25 na Betsonie to chyba prezent?
Ty chyba jaja sobie robisz z tym Sassari. Brose Baskets wciągnie ich nosem i wypluje. Dinamo gra żałośnie w Eurolidze tak samo jak w lidze Włoskiej. Zapowiada się kolejna kompromitacja tym bardziej, że niemiecka ekipa przegrała 2 ostatnie mecze z CSKA i Maccabi zatem nadszedł czas na poprawienie sobie humoru w starciu z Sassari. Na ostatnie 21 meczy przegrali 14. Bamberg za to rzadko przegrywa u siebie, jedynie CSKA zdołało ograć Niemców na ich parkiecie. Natomiast ostatnie zwycięstwo z Alba Berlin napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem...


Bamberg - Sassari =&gt; Bamberg -6 =&gt; 1,50✅✅✅ 86:54 =&gt; zmieleni !!!
 
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
Ty chyba jaja sobie robisz z tym Sassari. Brose Baskets wciągnie ich nosem i wypluje. Dinamo gra żałośnie w Eurolidze tak samo jak w lidze Włoskiej. Zapowiada się kolejna kompromitacja tym bardziej, że niemiecka ekipa przegrała 2 ostatnie mecze z CSKA i Maccabi zatem nadszedł czas na poprawienie sobie humoru w starciu z Sassari. Na ostatnie 21 meczy przegrali 14. Bamberg za to rzadko przegrywa u siebie, jedynie CSKA zdołało ograć Niemców na ich parkiecie. Natomiast ostatnie zwycięstwo z Alba Berlin napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem...


Bamberg - Sassari =&gt; Bamberg -6 =&gt; 1,50

Nie był bym tego taki pewny .. Trinkieri zapowiedział że będzie rotacja .. moim zdaniem można na Sassari postawić kilka drobnych
 
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
Darussafaka -Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1,70 STS (zwycięstwo)✅✅✅

Maccabi musi wygrać ten mecz aż 11 punktami aby przejść dalej ... Darussafaka natomiast przejdzie do następnej fazy jak oczywiście wygra oraz jak przegra max 10 punktami.. Maccabi jest w gazie wygrali z Sassari oraz Bamberg ... w lidze również zwycięstwo z Hapoel Tel Aviv .. Więcej w tym meczu muszą zrobić w tym meczu Maccabi więc myślę że wygrają co prawda nie wiem czy pokryją 11 punktami dlatego zwykłe zwycięstwo uważam po dobrym kursie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Darussafaka,spokojnie,może powalczyć i przy absencjach kilku zawodników w Maccabi,powinni sobie poradzić. Darussafaka 2,15
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
oglądam to khimki i dziwi mnie tylko jedno co taki leszcz jak koponen robi jeszcze w tej drużynie?? trener chyba nie ma wyjścia i musi go wpuścić na pare minut żeby dać odpocząc innym bo innaczej być nie może. jakikolwiek mecz który oglądam z jego udziałem to jest patolog straszny. rzuca rzuca rzuca i rzuca :grin::grin: a i tak mu nic nie wpada a on dalej rzuca po tym swoim śmiesznym zwodzie :]. on to by się nadał do takiej polskiej ligi może wtedy by sobie poradził


gra ofensywna obu ekip to dramat. I kwarta 50 punktów:] a teraz przez dwie nawet tyle nie rzucą ( rzucili 49:cool:). ale mniejsza o to 22 starty przez 3 kwarty to jest dopiero coś :grin: oprócz nieprzygotowanych akcji w których rzucają w ostatniej sekundzie to nie pokazują tu nic

a koponen o początku 4 kwarty pokazuje swój poziom

końcówka w wykonaniu khimek mistrzostwo. po czasie nie umieć wprowadzić piłki do gry to potrafią wybitne jednostki :grin:
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Heh, też mnie to dziwi.Gość to drewno, jedynie dobry kozioł jak na ten wzrost i rzut po zatrzymaniu a tak to drewno.Dziwne, że kolo w takiej ekipie i na tym poziomie jest tak &quot;wazna&quot; opcja
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Które drużyny dziś mogą odpuścić bo zwycięstwo nic im nie da szczególnego według was? Wczoraj pięknie zarobiłem na live na real, brose i laboral, grałem handicapy na poszczególne kwarty, połowy.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Jesli Efes dzis wygra to awansuje na druga lokate, a to oznacza latwiejszego rywala. Mało prawdopodobne niestety zeby Oli dzis u siebie odpusciło :/
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zvezda win @ 1,55✅✅✅
unibet

Ja tutaj nic nie kombinuje.ANalizy, porównania biora tutaj w łeb. Mecz o awans, kto wygra ten wychodzi z grupy.Na neutralnym terenie było by 50-50 ale tutaj stawiam zdecydowanie kapitał na Zvezde. Nie wyobrazam sobie zeby atut własnej hali i jedni z najlepszych kibicow na swiecie nie wniesli Czerwonej Gwiazdy do nastepnej fazy. Poległ tam Real, poległy Khimki i czas na Bayern!
edit: Co za mecz juz było -11 na 7minut do konca. Zvezda grała padake, nie mogli oddac rzutu a tutaj nagle 3trojki i jedna z faulem a przy remisie juz musieli dobic Monachijska padline!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

piotrek69

Użytkownik
Zdaje się, że nie wziąłeś pod uwagę, że w przypadku porażki Crvena będzie miała po prostu mniej punktów. Teraz obie drużyny mają identyczny stosunek zwycięstw do porażek. Wówczas bezpośredni mecz nie ma znaczenia.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Co myślicie o Zielone G.,Pinayr bez formy,mecz o pietruszke.?
Gwoli ścisłości. Nie o pietruszkę, tylko o uniknięcie (mam na myśli Zastal) trudniejszych rywali w EuroCup.
A czy Zielona Góra aż taki faworyt to nie wiem, wyrównanie powinno być.
/e:
W LAST 32 koszykarze Filipovskiego zmierzą się, w ramach rywalizacji w grupie L, z Zenitem Sankt Petersburg, MHP Riesen Ludwigsburg oraz Umana Reyer Wenecja
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Oczywiście żadnych konsekwencji nie będzie, bo nie ma podstaw. Wg komunikatu władz Euroligi wszystko odbyło się &quot;zgodnie z zasadami koszykówki&quot;. Ciekawe, bo myślę, że w NBA posypałyby się kary za taką &quot;sportową&quot; postawę Maccabi. Tam wizerunek i fair play są traktowane bardzo poważnie. Ale czego się spodziewać po zaścianku poważnej koszykówki, jakim jest niewątpliwie Euroliga.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dzięki wielkie , mniej wiecej juz wiedzialem o co chodzi jak czytalem na stronie euroligi wypowiedzi po meczu trenera i zawodnika. Swoją drogą niezły kabaraet...
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Ale czy ktoś mi może wytłumaczyć co tam się stało? O co tam chodziło? dlaczego jedna jak i druga drużyna chybiały potem nagle im zależało żeby trafiać odpuszczali rzuty dali im tą trójke rzucić na sam koniec o co chodzilo? nic tu nie kumam
Maccabi ze względu na przegrany pierwszy mecz między tymi zespołami w Tel Awiwie musiało wygrać mecz co najmniej 11 punktami, żeby awansować dalej. Wiedzieli, że w 1 minutę nie dadzą rady zrobić takiego wyniku, toteż starali się doprowadzić do dogrywki. Darussaface z kolei nie przeszkadzało, że przegrają - ważne było tylko, żeby nie stało się to więcej niż 11 punktami. Stąd ten cały cyrk.
Zaczęło się od tego, że Maccabi przy stanie 65:65 celowo popełniło błąd 24 sekund, a potem już polecieli z tematem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom