>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
C 15

chrupek25

Użytkownik
Dużo kontuzji w zespole Królewskich, myślę że jeżeli wygrają to cudem - kilkoma pktami - więc jak dla mnie małe handi na Turków, którzy będą chcieli zyskać prestiż drugą wygraną nad marką jaką jest Real!
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Dużo kontuzji w zespole Królewskich, myślę że jeżeli wygrają to cudem - kilkoma pktami - więc jak dla mnie małe handi na Turków, którzy będą chcieli zyskać prestiż drugą wygraną nad marką jaką jest Real!
Dużo kontuzji, czyli dwie, tj. dokładnie tyle samo co u Turków ?
Rudy od Eurobasketu ma problem z kontuzjami i cały sezon gra przeciętnie (4 graczy Realu ma wyższy PIR od niego). Mimo tego, że niewątpliwie jest ważnym ogniwem to jednak nie w jego braku leżą problemy Realu, tylko w fatalnej obronie (dlatego w ich meczach tak dużo overów), skróconych przygotowaniach i zmęczeniu po Eurobaskecie oraz braku przywództwa z ławki. Laso moim zdaniem zawsze odstawał poziomem od zawodników, których miał pod sobą, i zeszłoroczny triumf mojej opinii nie zmienił.
Real, nawet w słabej formie, ma wystarczającą jakość w składzie by być wystawianym jako faworyt na swoim parkiecie przeciwko każdej innej drużynie w Europie. Obradovic meczu nie odpuści, jednak tak czy owak przewaga motywacyjna będzie po stronie Realu. W dodatku bez dwóch podkoszowych Fenerbahce będzie miało spory problem z rotacją wśród wysokich, a tam akurat u Królewskich problem jest najmniejszy, o czym przekonały się Khimki, których zniszczyli na atakowanej (18).
Linia wystawiona poprawnie, zarówno zmotywowany Real może zaskoczyć i wreszcie zagrać przyzwoicie w obronie, jak i Fener kontynuować swoją dobrą grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Sasari - Macabi ⛔
typ: sasari @ 2.5

mecz zaraz doslownie. sasari ostatnio imponuje forma, tydzien temu mecz kosmos z CSKA, to samo w lidze. Zydki na przeciwnym biegunie. Mecz z tych o honor, bo juz obie ekipy maja tylko matematyczne szanse

Sorki moja wina:? grali bez logana
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Euroliga
Data i godzina: 03.12.2015 20-45
Spotkanie: Real Madryt - Fenerbahce
typ: Real - 5,5
kurs: 1,91
buk: unibet
Analiza:
Kolejna ostatnia szansa Realu w tej edycji Euroligi by uniknąć blamażu, jakim niewątpliwie byłoby odpadnięcię już w pierwszej fazie grupowej rozgrywek. A do tego coraz bliżej tym bardzjej jeśli dzis wieczorem nie wygrają z Turkami. Wszystkich dziwi słaba i nierówna forma Realu. Wiele osób wini za to mistrzowski Eurobasket, po którym przerwy nie miały gwiazdy Realu - Rudy, Rodriguez czy Llull. O ile w lidze ACB radzą sobie dobrze (siedem zwycięstw w osmiu meczach) to w Eurolidze spisują się fatalnie. Dziś muszą pokonać Fenerbahce, które w tej edycji spisują sie znakomicie i przegrali tylko raz ( na wyjeździe ze Strasburgiem aż 70-91). Pozostałe mecze wygrywali w tym z Realem pewnie 77-66. Pewne jest to że Real musui się kiedyś obudzić i przełamać kiepską serię na europejskich parkietach. Do tego Real już bardzo blisko jest odpadnięcia, więc margines błędu jest już minimalny. Real dziś musi postawić wszystko na jedną kartę i na pewno będą bardzo mocno zmotywowani by odnieść zwycięstwo. Są jeszcze trzy kolejki do rozegrania i moim zdaniem wielce prawdopodobne że Królewscy mogą nawet wskoczyć na trzecie miejsce ( poza Turkami czeka ich jeszcze mecz w Monachium i u siebie ze Strasburgirm). Dzis będą na pewno silniejsi pod koszem, bo goście przyjeżdżają do Madrytu z jednym nominalnym środkowym. W Realu natomiast wciąż z kontuzjami walczy Rudy. Jeśli Realowi uda się wkońcu zacisnąć obronę to uważam, że wkońcu odpalą. Jeśli nie teraz to kiedy?? U siebie Real nie zawodził w Eurolidze (przegrali tylko z Khimky) i mimo iż podejmą najlepszy zespół grupy to uważam ze wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Trzeba też zauważyć że Fenerbahce również sprawić swoim kibicom niemiłą niespodziankę, bo potrafili zaliczyć ligowe wpadki z Konyasporem czy z Buyukcekmecem, czyli ligowymi słabeuszami. Moim zdaniem dzis również nie dadzą rady a Królewscy zrewanżują im się za porażkę w pierwszym meczu. Stawiam na Real
 
W 11

wojtaszg

Użytkownik
Faza grupowa Euroligi wkracza w decydującą fazę.W grupie C sprawa awansu poszczególnych drużyn do TOP16 jest dość klarowna.O ile Pinar ma jeszcze teoretyczne szanse na awans,to drużyna z Zielonej Góry musi liczyć na cud,na który się nie zanosi.W dzisiejszym meczu z Lokomotivem nie zagra najlepiej punktujący zawodnik V.Moldoveanu(kontuzja kręgosłupa),poza drużyna jest także JR.Reynolds(kontuzja palców stopy).Na domiar złego w ostatnim meczu z Kutnem, Dee Bost podkręcił kostkę.Podobno ma zagrać kilka minut,żeby choć na chwilę odciążyć Łukasza Koszarka,który także odczuwa trudy natłoku meczów.Kapitan w jednym z wywiadów przedmeczowych przyznał,że w ostatnim meczu miał problem z mięśniem.Nie wygląda to zbyt dobrze,dlatego trener do Krasnodaru zabrał również Marcela Ponitkę i Kamila Zywerta.Gospodarze zajmują 2 miejsce w grupie C.Jak na razie przegrali jedynie mecz z Barcą na wyjeździe 68:72.W ostatniej kolejce rozgromili Zalgiris 80:50,momentami prowadząc nawet 41pkt.Podsumowując,po drużynie z Zielonej Góry widać zmęczenie tym graniem na dwa fronty.Niestety obawiam się,że czeka nas dzisiaj powtórka z przed tygodnia,czyli przekonujące zwycięstwo drużyny przeciwnej.
Lokomotiv-Stelmet 1 (-16,5pkt) betsafe 1,9
Dee Bost un 7,5 pkt betsafe 1,85
 
pajper91 19

pajper91

Użytkownik
Faza grupowa Euroligi wkracza w decydującą fazę.W grupie C sprawa awansu poszczególnych drużyn do TOP16 jest dość klarowna.O ile Pinar ma jeszcze teoretyczne szanse na awans,to drużyna z Zielonej Góry musi liczyć na cud,na który się nie zanosi.W dzisiejszym meczu z Lokomotivem nie zagra najlepiej punktujący zawodnik V.Moldoveanu(kontuzja kręgosłupa),poza drużyna jest także JR.Reynolds(kontuzja palców stopy).Na domiar złego w ostatnim meczu z Kutnem, Dee Bost podkręcił kostkę.Podobno ma zagrać kilka minut,żeby choć na chwilę odciążyć Łukasza Koszarka,który także odczuwa trudy natłoku meczów.Kapitan w jednym z wywiadów przedmeczowych przyznał,że w ostatnim meczu miał problem z mięśniem.Nie wygląda to zbyt dobrze,dlatego trener do Krasnodaru zabrał również Marcela Ponitkę i Kamila Zywerta.Gospodarze zajmują 2 miejsce w grupie C.Jak na razie przegrali jedynie mecz z Barcą na wyjeździe 68:72.W ostatniej kolejce rozgromili Zalgiris 80:50,momentami prowadząc nawet 41pkt.Podsumowując,po drużynie z Zielonej Góry widać zmęczenie tym graniem na dwa fronty.Niestety obawiam się,że czeka nas dzisiaj powtórka z przed tygodnia,czyli przekonujące zwycięstwo drużyny przeciwnej.

Lokomotiv-Stelmet 1 (-16,5pkt) betsafe 1,9
Dee Bost un 7,5 pkt betsafe 1,85
V. Moldoveanu - Łączna liczba punktów (Totals)
Powyżej10.5 1.85 / Poniżej10.5 1.85

To jest pewne, ze Moldoveanu nie zagra, bo jesli tak to smialo mozna grac, ze rzuci ponizej 10,5 pkt. ????
 
W 11

wojtaszg

Użytkownik
V. Moldoveanu - Łączna liczba punktów (Totals) Powyżej10.5 1.85 / Poniżej10.5 1.85 To jest pewne, ze Moldoveanu nie zagra, bo jesli tak to smialo mozna grac, ze rzuci ponizej 10,5 pkt.
Vlad nie poleciał do Krasnodaru więc szanse na jego zagranie chociażby minuty są równe zero.Tak jak napisał Slomiany400 będzie zwrot.Inaczej wygląda sprawa Dee Bosta.Jest razem z drużyną i prawdopodobnie wejdzie na boisko na kilka minut,w przeciwnym razie zmiennikiem Koszarka będzie młody Ponitka.
 
pajper91 19

pajper91

Użytkownik
Myslisz, ze w przeciagu tych kilku minut jest w stanie rzucic wiecej niz 7.5 pkt?
Czy raczej to nie bylo powazne podkrecenie?
Z tego co widze to jestes z Zielonej Gory, dlatego pytam ????
Chce zagrac za 4 tysie, ze zdobedzie mniej niz 7.5 pkt , ale musze byc pewien, ze za glugo nie bedzie gral.
Z gory dzieki za info.
 
W 11

wojtaszg

Użytkownik
Myslisz, ze w przeciagu tych kilku minut jest w stanie rzucic wiecej niz 7.5 pkt? Czy raczej to nie bylo powazne podkrecenie? Z tego co widze to jestes z Zielonej Gory, dlatego pytam Chce zagrac za 4 tysie, ze zdobedzie mniej niz 7.5 pkt , ale musze byc pewien, ze za glugo nie bedzie gral. Z gory dzieki za info.
ostatnio była podobna sytuacja z Borovnjakiem i nie wszedł na parkiet.Trener w wywiadzie mówi:&quot;Niechby Bost zagrał choć 10 minut to już będzie zysk&quot;
&quot;Amerykanin powiedział, że kontuzjowana kostka jeszcze go pobolewa.&quot;
Według mnie linia do grania tym bardziej,że jakiejś świetnej skuteczności z dystansu nie ma. ????
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Lokomotiw vs Stelmet over 71,5 pkt. w 1 połowie @1,85 sportingbet ⛔ zabrakło 5 pkt... co tam się dzieje, wgl :]

W sumie wszystko o tym meczu jest wiadome, no bo chyba nikt nie wyobraża sobie zwycięstwa Stelmetu....
Ja idę w over, a dokładnie w pierwszej połówce.
Gospodarze walczą o 1 miejsce z Barcą, więc można spodziewać się niezłej determinacji z ich strony.
Będą mieć dość łatwe zdanie gdyż podejmują naszą drużynę która ma ogromne problemy kadrowe.
Nie zagra np: Moldeavanu, co tylko daję powód gospodarzom na rozprawienie się z naszą ekipą w jeszcze bardziej brutalny sposób.
Ostatnio pogrążyli Żalgiris, wynikiem 80:50, dziś spodziewam się większej ilości oczek z powodu, absencji w ekipie przyjezdnych.
Gospodarze już w 1 połowie będą chcieli zapieczętować tutaj zwycięstwo i liczę na sporą ilość pkt. poprzeglądałem ich poprzednie mecze i jakoś z tych statów można wywnioskowałem że, 1 połowy są dość szybkie z racji chęci zdobycia przewagi oraz dominacji nad rywalem.
Nie sądzę aby obrona gospodarzy ( bardzo dobry poziom ) i słaba gra w ataku gości, miała tutaj aż takie znaczenie, w pierwszych dwóch kwartach.....
 
S 0

selectlashes

Użytkownik
Lokomotiw vs Stelmet over 71,5 pkt. w 1 połowie @1,85 sportingbet

W sumie wszystko o tym meczu jest wiadome, no bo chyba nikt nie wyobraża sobie zwycięstwa Stelmetu....
Ja idę w over, a dokładnie w pierwszej połówce.
Gospodarze walczą o 1 miejsce z Barcą, więc można spodziewać się niezłej determinacji z ich strony.
Będą mieć dość łatwe zdanie gdyż podejmują naszą drużynę która ma ogromne problemy kadrowe.
Nie zagra np: Moldeavanu, co tylko daję powód gospodarzom na rozprawienie się z naszą ekipą w jeszcze bardziej brutalny sposób.
Ostatnio pogrążyli Żalgiris, wynikiem 80:50, dziś spodziewam się większej ilości oczek z powodu, absencji w ekipie przyjezdnych.
Gospodarze już w 1 połowie będą chcieli zapieczętować tutaj zwycięstwo i liczę na sporą ilość pkt. poprzeglądałem ich poprzednie mecze i jakoś z tych statów można wywnioskowałem że, 1 połowy są dość szybkie z racji chęci zdobycia przewagi oraz dominacji nad rywalem.
Nie sądzę aby obrona gospodarzy ( bardzo dobry poziom ) i słaba gra w ataku gości, miała tutaj aż takie znaczenie, w pierwszych dwóch kwartach.....

Popieram w 100%
również jestem przekonany żebędzie over w 1HT.
Mecz z Żalgirisem pokazał że Loko będzie chciał od początku zdobyć przewagę i grać spokojnie
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Darussafaka - Unicaja Malaga
Unicaja Malaga -3,5 @2.57
⛔ Nie wiem co oni zrobili w 4 kwarcie...
Czas na 8 kolejkę Euroligi. Do ciekawego starcia dojdzie w Stambule gdzie miejscowa Darussafaka podejmować będzie hiszpańską Unicaje. Goście w odróżnieniu od gospodarzy mają pewny występ w TOP16. Celem hiszpańskiej drużyny jest teraz zajęcie pierwszego miejsca w grupie D. Na wstępie coś o drużynie z Malagi. Bardzo dobrze wyglądają w tym sezonie w Eurolidze. Z 6 wygranymi i zaledwie 1 porażką plasują się na drugim miejscu tuż za plecami CSKA. Na prawdziwego lidera drużyny wyrósł Kuzminskas który zdobywa 14,1 pkt na mecz. Unicaja bardzo dobrze dzieli się piłką i stąd aż 20,3 asyst na mecz. Równie dobrze radzą sobie pod atakowaną tablicą gdzie zbierają średnio prawie 13 piłek na mecz. Z tych atutów z pewnością będą korzystali żeby odnieść kolejne cenne zwycięstwo. Ciężkie zadanie czeka Darussafake ponieważ jest to słabsza drużyna. Ciężko powiedzieć żeby gdziekolwiek mieli jakąś przewagę nad drużyną z Hiszpanii. Jedyny atut to ich własna hali i miejscowa publiczność. Kluczowy element tego meczu to na pewno matchup pomiędzy Preldziciem a Kuzminskasem. Dwaj utalentowani gracz ale bardzo różniący się od siebie. Moim zdaniem faworytem jest Unicaja i idę w ich kierunku. Jestem pewny że mimo pewnego awansu nie odpuszczą spotkania i powalczą o pierwsze miejsce w grupie.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Sassari - Malaga ov 148.5 1.4 Bet 365 ⛔⛔⛔ to co pograli w 2 połowie to jednym słowem żenada
Podaję typ do dubla i mocniejszego grania. Nie będę się rozwodził nad grą obu zespołów, ale to jest spotkanie o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;. Sassari i ich radosna koszykówka jest znana a Malaga potencjał ofensywny ma ogromny. W takim spotkaniu nie spodziewam się twardej obrony bo ona nikomu do niczego nie jest potrzebna. Trzeba liczyć, że egzekucja będzie na dobrym poziomie wtedy taką linię pokryją bez problemów.
Sassari - Malaga ov 153.5 1.78 Pinnacle ⛔⛔⛔
To gram lżej singlem.
Zawodnicy - zwrot
Iverson ov 9.5 Bet 365 (nie gra Randolph w Kubaniu, więc będzie więcej &quot;swobody&quot; dla Coltona). Myślę, że to można dać mocniejszą stawką (w Kubaniu Colton rzucił 12 pkt).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 3

case_ih

Użytkownik
Odnośnie Iversona.
To jest center i pod koszem zapewne będzie miał do ogrywania Fesenke lub Singletona,bo to oni najczęściej się rotują na tej pozycji.
Oglądałem parę ostatnich spotkań loko(chimki,zastal,kalev) bo zrobili na mnie wcześniej dobre wrażenie w meczach z Barcą i pao.
Teraz wyraźnie spuścili z tonu.Singleton mnie nie przekonuje,jest chaotyczny,im dalej w mecz tym gorsze statystki .
Fesenko z kolei jest lepszy w ataku niż w obronie, gdzie szybko łapie faule.
Iverson u siebie w eurolidzie: 12,8/mecz więc popieram typ Iverson ov 9.5
anulowane - kontuzja kolana

co do samego meczu,to Kuban jest po poniedziałkowym meczu z Chimkami,gdzie przegrali po 2 dogrywkach.W drugiej kwarcie przegrywali już (-18) a jednak doszli.
Trener loko mówi o tym że chcą skończyć na 1 msc w grupie.
Ja gram:Kubań u 76 - 1,86 ponieważ:
a) pinar na 11 spotkań u siebie w tym sezonie,tylko raz stracił więcej punktów niż 76.
b) kubań po 2 dogrywkach na pewno nie będzie narzucał wielkiego tempa w tym meczu.
c)nawet w pierwszym meczu wygranym u siebie lokomotiv nie potrafił dojść do linii:76
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Całkiem przyjemny kurs na Real dziś, który spokojnie można łapać do jakiegoś dubelka. Królewscy, jak wiadomo, mają nóż na gardle i muszą wygrać dwa ostatnie mecze, aby awansować do kolejnej fazy. Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że taka marka, obrońca trofeum, zdobywca triplete w poprzednim sezonie nie wejdzie do TOP 16, przecież to byłaby kompromitacja.
Oczywiście można mówić, że Real gra słabo, rozczarowują, jestem tego świadom i pisałem dużo na ten temat przed inauguracyjnym meczem z Khimkami. Mimo to Real z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i pierwszy &quot;atak&quot; będąc pod ścianą odparł w pięknym stylu - pokonując Fenerbahce 80:73. Wiadomo, gra w Palacio, gdzie jest zajebista atmosfera i naprawdę czuć wsparcie kibiców to jedno, a wyjazdy to drugie... sami zawodnicy mówią, że w domu bronią zdecydowanie lepiej i jest to aż nadto widoczne. Bayern posiada całkiem niezłą siłę ofensywną, grają szybko, więc może być to problemem... z drugiej strony - mogą zginąć od własnej broni, bo siła ataku Realu to TOP3 w Europie (minimum) i szybkie tempo Monachijczyków, które Real uwielbia, może ich zabić.
W Palacio Real sam sobie stworzył kłopot i z prowadzenia +15 w 1q zrobiło się... -10 w 4q ???? . Sam nie wiem co na to wpłynęło, być może zawodnicy poczuli się zbyt pewnie, a wtedy Bayern zaczął dochodzić do głosu. Mimo to remontada zakończyła się powodzeniem, a zwycięstwo uratował Jaycee Carroll. Sądzę, że drugi raz coś takiego się nie powtórzy i Real ostatecznie sięgnie po zwycięstwo, bo koniec końców to drużyna znajdująca się dwie półki wyżej niż Bayern. Wysokie tempo meczu narzucane przez jednych i drugich wpłynie także pozytywnie na over Królewskich, myślę, że goście mogą zakręcić się koło 90 punktów.

Real Madryt @ 1,44 (Bet365)
86 - 67 ✅
Real Madryt -5 @ 1,9 (Bet365) +19 ✅
Real Madryt over 84,5 @ 1,88 (Ónibet) 86 pkt ✅
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
Data, godzina: 11.12.2015 20-00
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
typ: Real - 5,5
kurs: 2.02
buk: unibet
Analiza:
Real w ostatniej kolejce wkoncu odbił się od dna w grupie A Euroligi po pewnym zwycięstwie nad najlepszym w grupie Fenerbahce. Dzis w przedostatniej kolejce udają się do Monachium, by wygrać drugi mecz z nimi (pierwszy wygrali 101-99). Ewentualna wygrana przy dobrym układzie pozwoli zbacznie zbliżyć się do awansu do drugiej fazy grupowej. I moim zdaniem po słabym początku Królewscy powinni wygrać pozostałe dwa mecze w pierwszej fazie co może nawet dać im trzecie miejsce na zakończenie trwającej fazy. Bayern to zespół zdecydowanie w ich zasięgu. Jestem pełen optymizmu szczególnie po ostatnim meczu Realu z Fenerbahce, bo choć zaczęli fatalnie w pierwszej kwarcie (przegraną 18-28), to później sukcesywnie odrabiali straty a w ostatniej kwarcie zdobyli prowadzenie którego nie oddali już do końca. Najlepszym strzelcem był w tym meczu Llull, jednak najlepszym graczem gospodarzy był wtedy Meksykanin Ayon, który był praktycznie bezbłedny pod koszem (sześć na siedem trafionych rzutów z gry, pięć zbiórek). Dziś na ten duet można liczyć, do tego Reyes, Rodriguez , Carroll czy Thompkins. Ciagle jednak brak Rudy&#39;ego (nie może wyleczyć kontuzji po Eurobaskecie), który na pewno po powrocie będzie znów liderem Królewskich. Bayern jak dla mnie jest pozytywną niespodzianką tej edycji Euroligi, bo wygrali już cztery mecze (po dwa zwycięstwa ze Strasburgiem i Khimky Moskwa). Gorzej wygląda ich postawa w lidze, gdzie przegrali już cztery z dziesięciu meczy, w tym w ostatnią niedzielę w presiżowym meczu z Brose Baskets aż 87-101. Wiadomo też jaka jest różnica między poziomem ligi niemieckiej a hiszpańską. A Real puki co na krajowych parkietach radzą sobie świetnie bo przegrali tylko na inaugurację z Valencią, a później wygrali kolejnych osiem meczy. Moim zdaniem Real, który jest zespołem lepszym i bardziej doświadczonym, a do tego ciągle stojącym pod ścianą przywiezie z Bawarii zwycięstwo, które praktycznie będzie oznaczać awans do kolejnej fazy grupowej. Stawiam na zwycięstwo Królewskich
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Taylor Rochestie ov 13.5 Sportingbet (Bet 365 i Marathon mają 14.5 co też wg mnie jest do gry)
Trudno oczekiwać niższej linii u jakiegoś innego buka dlatego korzystam z tego co dał &quot;przykronam&quot;. Maccbi jest pod ścianą bo brak awansu do top 16 z pewnością zostanie uznane za ogromne rozczarowanie. Żeby go uniknąć dziś muszą wygrać w Turcji i to różnicą większą niż 11 pkt co proste nie będzie zważywszy, że przegrali dotychczas 3 z 4 gier na obcych parkietach. Ostatnio widać jakiś progres w grze po zmianie trenera i dziś, choć wg mnie niewielkie, to jednak szanse mają (Brose potrafiło wygrać w Turcji 11 pkt). Wiele jednak będzie zależało od &quot;gwiazd&quot; Maccabi a głównej mierze imo od dyspozycji rzutowej Rochestiego. Jak Taylor gra wiadomo. Ma ogromną łatwość rzucania i najczęściej korzysta z wysoko stawianych zasłon by po zdobyciu nieco wolnej przestrzeni rzucić za 3 lub 2. Potrafi też spenetrować pod kosz i szczególnie uciekając na lewą stronę z uwagi na fakt, że jest leworęczny jest trudny to zatrzymania. Ma on jeszcze jedną zaletę bo potrafi seryjnie rzucać i trafiać ale też nie &quot;zniechęca&quot; się po pudłach. Trochę mu czasu zajęło aby się wkomponować w skład Maccabi tym bardziej, że przyszedł z Nizhnego, gdzie był niekwestionowanym liderem zespołu a tu musiał dzielić sporo minut np z Farmarem. Jednak występ tego ostatniego oraz Landesberga jest dziś niepewny a do tego nie zagra Ohayon. Jeśli Maccabi ma gdzieś szukać przewag to wg mnie łatwiej o to będzie na obwodzie niż w &quot;pomalowanym&quot; i na to liczę. Taylor gra mało bo średnio niespełna 20 min, ale w tym czasie zdobywa ponad 14 pkt (mniej min i więcej pkt w całej eurolidze ma tylko Delaney z Kubania). Jednak w takim meczu jak dziś sądzę, że Rochestie pogra zdecydowanie więcej, co przełożyć się powinno także na zdobycz punktową. Jak egzekucja będzie przyzwoita to linia wydaje się być promocyjna.
Lżej z graczy:
Wilbekin ov 8.5
Monya ov 7.5
Jankunas ov 10.5
James ov 1.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom