>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Euroliga 2014/2015

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Olympiakos VS Crvena 1 @2.2 5Dimes✅
Cos tutaj bukmacherzy oszaleli z tymi kursami. Czyzby to po wczorajszej wpadce Tel Avivu? Kursy jeszcze w 3 dni temu wystawione jako Olympiakos faworytem, a juz od wczoraj 2.1+ siegajace az 2.25 i niby dlaczego? Wnioskuje ze dlatego ze Crvena ostatnio w formie, ale czy to wystarczy na 3-krotnego mistrza Euroligi? Watpie, kursy sa pewnie spowodowane tym ze Olympiakos zmienil trenera i bedzie to pierwszy spotkanie dla Strefopoulosa. Nie wierze ze Olympiakos po zmianie trenera przestanie i grac i bedzie gral totalna padake. Warto zaznaczyc ze ostatnie zwyciestwo Crveny wyglada miazdzaco 83:69, ale do konca 3-ciej kwarty przegrywali 5 punktami, zeby w 4-tej rozbic 29:10. Jesli Olympiakos utrzyma prowadzenie do pierwszej polowy 2-4 punktowe, to Crvena nie bedzie miala czego szukac w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Unicaja Malaga - Maccabi Tel Aviv 1 1,6@ 5/10 ⛔
Co prawda mecz dopiero w czwartkowy wieczór ale ja gram już dzisiaj ponieważ do czwartku moim zdaniem kursy polecą w dół na Hiszpanów. Sporo się dzisiaj naczytałem o bardzo trudnej sytuacji w Maccabi. Dla mnie to jest aż nie do uwierzenia,że zeszłoroczny zwycięzca Euroligi będzie miał aż takie kłopoty od początku tego sezonu. Duże kłopoty finansowe, jakieś konflikty w szatni między zawodnikami i trener który nie potrafi nad tym wszystkim zapanować i poukładać zresztą już zarząd Maccabi zaczął szukać jakiegoś odpowiedniego kandydata na trenera. Jak już Hapoel Jerozolima i Hapoel Tel Aviv gromią Maccabi w lidze Izraelskiej to już coś naprawdę jest nie tak...a zeszło tygodniowa porażka Euroligowa ze słabiutką Cedevitą chwały im napewno nie przynosi szczerze mówiąc chyba nikt się nie spodziewał tego,że Cedevita zwycięży na zawsze gorącym terenie w Izraelu. Unicaja jak narazie oprócz słabego meczu i strasznych męczarni z Albą w Eurolidze u siebie to bilans 3-1 jest dobry. Wydaje mi się,że porażka tydzień temu w Moskwie z CSKA była wkalkulowana.Chociaż był taki moment w meczu w Rosji,że Malaga zbliżyła się nawet na -5pkt do CSKA. Malaga u siebie zawsze jest groźna dla każdego. Większość składu trener Joan Plaza zachował z poprzedniego sezonu i dobrze bo są to solidni grajkowie. Przed sezonem dołączyli m.in Markovic, Vasileiadis, Stefansson, Golubovic i jak narazie widać,że dosyć dobrze weszli w zespół. Uważam,że w tym sezonie Malaga powinna powalczyć o coś więcej w Eurolidze niż tylko wyjście z grupy...Byłby wielki wstyd gdyby ze swojej grupy nie awansowali dalej
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Neptunas - Valencia 3.50 1/10✅
Neptunas +6.5 1.90 2/10✅
bet365
Patrzac na ten mecz jeszcze bez kursow myslalam, ze bedzie okolo 1.55 na gosci a tu marne 1.30 biorac pod uwage solidnego rywala i wyjazd to jest to dosc dziwne. Neptunas udowodnil swoja klase z Olympiakosem, nie mozna tej druzyny lekcewazyc. W ostatniej rundzie gier Valencia zanotowala dopiero pierwsza wygrana wiec nie ma sensu robic z nich murowanego faworyta w starciu z niezla druzyna z Litwy. W tej grupie Pireus juz odjechal, jest jeszcze Galata, Caja i Red Star a wiec bedzie szalenie trudno cokolwiek zdzialac druzynie ktora ten mecz przegra. Klaipeda u siebie:
Red Star 83-81
Olympiakos 81-85 dogrywka
To tym bardziej moga pokonac slabsza Valencie.


Olympiakos - Galatasaray 4.68 1/10 betgun⛔
Galatasaray +8.5 1.90 2/10 bet365⛔
Nie robmy jaj ponad 4 na Turkow? Pireus 4-0 ale bilans duzo lepszy niz gra. Praktycznie w kazdym emczu jest meczarnia. +3 Valencia, +6 Laboral, +4 Neptunas, +5 RedStar. Jest problem z atakiem bo rzucali do tej pory 62,63,71 i 85 pkt. z dogrywka za to staraja sie niezle bronic. Galata ma spory potencjal w ataku i kilku dobrych graczy wysokich, tu jest szansa dla gosci. Pod koszem Pireus prezentuje sie przecietnie. Hunter raczej slaby, Petway i Dunston przecietny, Agravanis to jeszcze nie poziom Euroligi. Galata spokojnie moze powalczyc a napewno warto wziac handicap. Niskie wyniki, malo puntkow tym bardziej sprzyja temu, ze pogromu nie bedzie. Galata ma na 4-5 Ercega, Aldemira, Gonlumna, Vougiukasa i Jawaia.

Laboral Kutxa - Crvena Zvezda 3.13 1/10 maraton✅
Crvena Zvezda +6.5 1.76 2/10 bet365✅
Kolejny klasyk 50/50 a mozna zlapac gosci po ponad 3 kurs. Jak wiadomo Laboral nie zachwyca w tym sezonie. Mimo sporego potencjalu graja srednio. Ostatnio totalnie zawalili wazny mecz w Valencii. Przyznam, ze nie bardzo wierzylam, ze Red Star moze cos zdzialac w tym sezonie w Eurolidze, a jednak wygladaja niezle i moze sie okazac, ze bedzie to czarny kon rozgrywek. Jakby troche poprawili trojke to pewnie ich bilans bylby jeszcze lepszy. Kalinic 2/8, Mitrovic 0/7, Lazic 1/6, Jenkins 1/6, Jovic 0/3... nastawic lepiej celowniki i beda nastepe wygrane. Swietnie wyglada Marjanovic i Blazic. Soldinie Williams i Mitrovic. Reszta musi sie troche poprawic. Laboral sklad silniejszy ale graja marnie i ponad 3 oraz handi warto wziac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja bym w tej kolejce poszukał dubla
Nptunas@ 3,4 + Turow@6,5 marathonbet
mamy tuaj niezłe AKOponad 20. O spotkaniu Neptunasa, Roxanne juz napisala. Ja bym jeszcze próbował pojsc w strone Turowa. Ich bilans jest gorszy niz gra. Nie mmaja sie czego wstydzić. Atmosfera w druzynie bardzo dobra, swietny obwod i jezeli nie dadzą sie rozjechać na deskach to dlaczego nie? Nie wystraszyli sie barcy ani Panaty to dlaczego nie powalczyc o wygrana we Włoszech? Skład Armani na papierze dobry byc moze w TOP 6 jednak tylko na papierze. Ta ekipa od X lat wydaje mi sie sztucznym tworem, gdzie nie ma prawa byc sukcesow na areniee uropejskiej. Druzyna bez wyraznego stylu, w lidze ostatni mecz słaby, z Panatą tydzien temu lanie wiec kto wie. Warto tez chyba zagrac over punktowy na Turow. Obrona Armani to do monolitów nie nalezy a wiemy jaki styl ma Turow. Linia w granicach 73 to jest chyba to.
Niby pewniakiem wydaje sie byc barca z Panatą. Jednak ja sie zrazilem troche spotkaniami tych druzyn od 2011roku gdy skazywana na pozarcie Panata objechała Barce Diamantidisem oraz batiste, tak mi sie wydaje, ze Panata to Barcelonie zbytnio nie lezy, byc moze jakies handi w strone gosci.
Dobry sie wydaje kurs na Ulker. Niby cos ta machina nie chce zaskoczyc,no ale na porazki z takim Bayernem to sobie nie moga raczej pozwolic.1,5 do pobrnaia jak nic. Fajny mecz ze wzgledu na dwoch trenerskich tytanów dinozaurów.
O meczu Unicaja-Maccabi tez juz napisano. U żydków dzieje sie nie ciekawie.
Tak wiec jest w czym wybierac w tej kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Milano vs Turow Zgorzelec
Typ: D.Kulig Powyżej 14.5 @ 1.90 ⛔ 12
http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?clubcode=ZGO&amp;amp;pcode=005849&amp;amp;seasoncode=E2014
Nigdy nie zdarzyło się, żeby Polak był liderem strzelców Euroligi, nie ma za bardzo się czym podniecać, bo to tylko 4 mecze, ale też nie można tego traktować jako fuksa. Kulig po prostu złapał życiową formę i nie jest to tylko kwestia kilku ostatnich tygodni, bo przecież to on był również liderem reprezentacji w wygranych eliminacjach do Eurobasketu, ogrywał się też z silnymi ekipami w lidze VTB. No ale w Eurolidze to już przechodzi samego siebie, średnia 20.2 pkt na mecz głównie nabita na własnym parkiecie (28 i 27pkt), ale też na trudnych wyjazdach z Panatą i Barcą było więcej niż dobrze (17 i 17). Center Turowa jest przede wszystkim niebywale skuteczny, 69% z gry (20/29) plus 50% za 3 (11/22) to staty niespotykane na tej pozycji. Potrafi przepchnąć w trumnie, wymusić faul, wprawdzie mógłby lepiej trafiać z wolnych (57%), ale i tak zawsze wpadnie z tego parę darmowych punktów. A jak za gęsto pod koszem, to wychodzi za łuk i trafia jak Kyle Korver. I właśnie ta umiejętność punktowania na różne sposoby skłania mnie to zagrania na podtrzymanie dobrej passy Kuliga. Polak radził sobie z lepszymi podkoszowymi niż frontcourt Armani (James, Samuels, Kleiza), który na dzień dzisiejszy jest co najwyżej solidny. Linia ustawiona całkiem przyjemnie, z trudniejszymi rywalami na wyjazdach ją przekraczał, spodziewam się, że podobnie będzie dzisiaj.
Marathon
 
macieksokol 1,5K

macieksokol

Użytkownik
Bayern Monachium - Fenerbahce Ulker Stambuł

Dusko Savanovic over 12.5 @1.88 exp (jest też w paru innych bukach) ⛔⛔⛔


0/2 za 2 i 1/1 za 3... ogólnie dramat - Dusko nic nie rzucał :;/:

Gram na over serbskiego skrzydłowego (13.8 ppg) z prostego powodu. Wypada u gospodarzy na pewno obrońca Anton Gavel (kostka , 7.8 ppg), a ponadto wątpliwy jest występ strzelby numer 1 Bawarczyków, czyli Nihada Djedovica (13 ppg), któremu doskwiera uraz biodra. Dusko to wszechstronny zawodnik, który potrafi zdobywać punkty zarówno zza łuku, jak i po akcjach bliżej kosza, chociaż w tym sezonie jest znacznie skuteczniejszy w rzutach dystansowych. Pod nieobecność dwóch wyżej wymienionych zawodników, którzy sporo akcji brali na swoje barki, spodziewam się więcej rzutów Duska i liczę na przekroczenie tej linii. Dodatkowo mecz idzie raczej w stronę wysokiego wyniku, co jest dodatkowym atutem przy tego typu zakładzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No Roxanne szacun za dwa dobre typy,szkoda, ze czlowiek trpoche sie wpakowal niepotrzebnie w Turow bo Red Star i neptunas swoje roboty zrobily ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Efes +2, vs Real ( 1 kwarta) , 1.909 @5Dimes ✅
Meczyk za minute, i jakos zaryzykuje na Efes. Wszystko realnie przemawia za Realem bo druzyna kompletna, ale wnioskuje ze jesli Efes chce jakos powalczyc to zrobi to tylko w pierwszej kwarcie max do polowy. Na wiecej sil nie starczy.

//// zaksiegowane w 10 minut;-) Efes sie rozgrywa i mozna pograc w ich strone na live.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Redding under 11.5 1.84 2/10 ✅ 10 pkt.
Kolega Redding kompletnie mnie nie przekonuje, Albe czeka ciezki mecz z Cedevita, ktora zlapala dobra forma i powstrzymala Maccabi. Bronic potrafia wiec Berlin nie bedzie miec latwo w ataku. Reggie 11 pkt z CSKA, 12 z Malaga, 15 z Maccabi i 3 z Limoges. Z Zydami wyjatkowo duzo rzutow oddal, z Limoges juz poza pierwsza piatka. Gra juz Stojanovski, coraz lepiej wyglada McLean i Banic. Nie sadze aby atak opieral sie na Reddingu. Na moje oko to powinien grac 15-16 minut i poza piatka.

Diamantidis under 7.5 1.80 3/10 ⛔ 9
Diamantidis legenda i klasa sama w sobie ale wiek juz robi swoje. To nadal dobry rozgrywajacy, niezwykle madry gracz. Jednak teraz w ataku to on juz nie istnieje, rzuca tylko trojki ale narazie oddal tyle rzutow w tym seoznie Euroligi ile kiedys potrafil oddac w jednym meczu. Skutecznoscia tez nie grzeszy. Linia 7.5 a srednia Dimitrisa to zalediwe 3.3 na mecz. No i wyjazd z Barcelona wiec bedzie bardzo trudno o punkty. Wedlug statow Diaman to obecnie dziewiaty strzelec Panaty. No i Panata ma solidnych grajkow niskich czyli AJ oraz Blumsa.


Tomic under 11.5 1.84 2/10 ⛔ 12 do polowy!
Tomic Tomic Tomic... bardzo lubie tego gracza i zawsze stawalam w obronie Chorwata jak ktos go krytykowal. Uwielbiam jego gre ale buki to buki takie rzeczy nie maja znaczenia. Ante to najlepszy strzelec Barcy w rozgrykach ligowych ale juz w Eurolidze nie jest tak rozowo. Przede wszystkim &quot;Duma Katalogii&quot; ma szeroki bogaty sklad i punkty rozkladaja sie na wielu zawodnikow. Od Tomica do Hezonji. Hiszpanski Winnicki ma przynajmniej 11 dobrych zawodnikow i stosuje duza rotacje. Nikt nie gra dluzej niz 25 minut. Tomic w Eurolidze wyglada marnie. Srednia 9,8 ostatnio 12 punktow poza piatka, wczensiej 10, 2 i 15. Brakuje mu stabilnosci formy. Panata ma dobrych graczy pod koszem i te niecale 20 minut moze mu nie starczyc na pokrycie linii. Gist 206, Batista 208, Fotsis 209 oni wiedza, ze trzeba Chorwata wypychac z trumny.

bet365
 
oozedrool 24

oozedrool

Użytkownik
Neptunas - Laboral Kutxa
Kurs na Litwinów oscyluje w okoliach 2.00+ i zaczyna lekko spadać.
Po ostatnich parkietowych wyczynach ja osobiście wystawiłbym na graczy z Kłajpedy kurs maksymalnie w okolicach 1.70.
Nie będę analizował ostatnich ligowych potyczek obydwu drużyn w swoich krajowych ligach ponieważ grali tak naprawdę z outsiderami więc nie byłoby to w żadnym stopniu miarodajne.
Ostatnio ( 15 października ) w Hiszpanii , Laboral pokonał Neptunasa 88-69.Wtedy w ekipie gości tylko Zavackas trzymał poziom a ogólnie cały zespół tragicznie zaprezentował się w rzutach za 3 punkty ( na 26 prób tylko 4 były punktowe ).Neptunas u siebie naprawdę dobrze sobie poczyna i jeśli Shakur i Gailius dadzą od siebie wystarczająco i nie będzie zawodziła zbytnio skuteczność - jestem spokojny o wygraną.Na papierze koszykarze gości czwartkowego spotkania wyglądają naprawdę solidnie lecz postawa drużyny od dawna pozostawia wiele do życzenia.
Czas na rewanż ! ;)
Neptunas - Laboral Kutxa 2.00 stawka 4/10 Bet365
Neptunas -4,5 2.78 stawka 1/10 Bet365
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Neptunas - Laboral 1.82 3/10 maraton ⛔ ciezko o wieksza bande kretynow 80-79
No dobra pogralismy sobie Neptunasa, bylo ponad 3 dali zarobic. Nagle buki skapnely, ze to nie kelnerzy i juz chca zrobic z nich faworytow... troche to smieszne. Neptunas to po prostu fajny dog do gry, nie da sie wystawic tego zespolu jako faworyta z Laboral. Obecnie praktycznie kursy sa juz rowne, a ja bym dala okolo 60% dla gosci wiec lekko na nich postawie. Wiem, ze nie graja tego co powinno ale potworze, ze to zespol z ogromnym potencjalem w ataku. Przypomne roster:
San Emeterio, Huertel, Iverson, Shengelia, Causeur, Bertans, Tillie, Vujacic, Hamilton, Perkins. Git tylko trzeba to umiec poukladac. Ponadto za slabo bronia i tu musi trener zaczac dzialac. Piekielnie trudna grupa z Olypiakosem, Red Starem, Galata, Valencia wiec nie ma tu juz miejsc na wpadki. Sa sporo mocniejsi tylko trzeba to umiem udowodnic na parkiecie, kosze na Litwie nie sa wezsze a kibice nie dopinguja jak w Belgradzie. Mozna to smialo ogarnac. O takich graczach jak Shengelia czy Vujacic to Litwini moga sobie tylko pomarzyc. Nadrabiaja za to wielka ambicja.

Limoges - Maccabi 2.96 1/10 pinn⛔
Limoges +6.5 1.66 2/10⛔
Maccabi to jedna z zagadek ludzkosci. To wszystko znacznie wykracza poza koszykowke i sport. Tu raczej nalezy szukac wyjasnienia u powaznych psychiatrow. Klub niesamowicie dziwny. Maja trenera i sklad to wiecznie cos nie wypali, maja przecietny zespol i tone wpadek to nagle sukces w Eurolidze. W miedzy czasie potrafili nawet dwa razy przegrac lige gdzie wygrana byla tylko formalnoscia. O co w tym wszystkim chodzi to podejrzewam, ze nie wie nikt. Mozna tylko snuc teorie a kazdy ma zapewne wlasna, inna i sporo rozniaca sie od reszta wiec niczego na forum zapewne nie ustalimy.
Czy ten sezon jest chociaz troche inne? Zdecydowanie nie. U siebie mecz z Cedevita byl kabaretem najwyzszych lotow. Pare dni pozniej w Maladze juz wszystko ok i wygrana. Zreszta wracajac do wczensiejszej mysli to oni sa mistrzami takich zachowan. Potrafia kupic super gracza, trzymac go na parkiecie po 3-4 minuty i sprzedac dalej a potem ten sam gracz robi swietne wyniki w lepszym klubie. Co z tego jak to wlansie gracze z Tel Avivu wygrywaja sobie Eurolige...
Ocenianie formy Maccabi nie ma wiec zadnego sensu. Wyjda i zagraja tak lub tak, nikt nie wie czemu. Dlatego stawkowanie z ta druzyna zazwyczaj bedzie najnizsze. Limoges to ciekawy zespol, brakuje im super strzelcow i pewnie bedzie ciezko o wygrana ale te 1/10 mozna poswiecic bo u siebie nie graja zle a kursy sa dosc wysokie. Zerbo, Plaisted, Batista, Westerman, Smith, Curru, Moerman i Boungou to nie jest slaba druzyna. Jesli zobaczymy Zydow takich jak z Cedevita to Francuzi nie beda miec zadnych klopotow. Limoges musi postawic wszystko na jedna karte, maja 1-4 bilans jesli wygraliby ten mecz to sytuacja bylaby znacznie lepsza, tym bardziej, ze wiecej meczow graja u siebie. Z CSKA wygladalo to naprawde dobrze dopiero w 4. kwarcie polegli 5-27!

Sassari - Nizhny Novgorod 3.0 1/10 bet365✅
N.Novgorod +6.5 1.76 2/10 bet365✅
Ogladajac mecz NN w Kazaniu mialam praktycznie 100% pewnosc, ze to jest walek. Unics nie chcial zrobic nic aby to wygrac, za to przecietny Novgorod bawil sie z nimi jak z dziecmi. Parachouski jakies wolniutkie zwody co moja babcia by sie nie dala nawet na to zabrac i oczywiscie ciagle 2+1. Masa tego typu sytuacji. Teraz jednak wiadomo, ze polecial trener Unicsu wiec albo to byl fix i pozbycie sie tego amatora albo grali to co umieli... sama nie wiem. Sklad Rosjan dosc marny, szaleje pozytywnie Rochestie.
W każdej edycji Euroligi mamy jakiś ananasków, ktorzy za wszelka cenę starają się skompromitować te rozgrywki. Tym razem postanowili tego dokonać gracze Sassiri. Pierwsze cztery mecze, z czego trzy mocno koszmarne i dopiero ostatnio ograli slaby Zalgiris. Bardzo ciężko ten mecz dobrze ocenić. Jaka będzie forma Wlochow tego nie wie nikt. Mozn znow gowno jak wczesniej, a moze po tym przełamaniu zaczna isc w gore. NN to tez zespol piekielnie ciezki do oceny. Dosc marny sklad a zlali sobie Unics na luzie. Graja bardzo swobodnie. Czworka: Rochestie, Kinsey, Parachouski i Thompkins spokojnie sa w stanie sami wygrac pare meczow. A jeszcze maja krajowych: Antonov, Baburin, Khvostov plus dobry trener. Nawet jesli uznamy, ze Sassiri sa faworytami to grac ich po 1,40? To jakis zart... Z Unicsem naprawde Rosjanie zainponowali swoboda gry szczegolnie duet Kinsey - Rochestie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
co do Maccabi to jeszcze dodać należy, że w ostatnim czasie grali w lidze podstawowym składem i przegrali odpowiednio 30 i 20 punktami dwa spotkania, naprawdę ciężko ich ogarnąć, dopiero teraz bodajże w poniedziałek udało im się wygrać w lidze ale to z leszczami grali.
 
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Ciekawy kurs jest na Fenerbahce z Włochami, 1.80. ma ktoś info dotyczące jakichś braków kadrowych kebabów ?
Turów Zgorzelec-Panathinaikos (-6.5) linia nie powala na kolana ale kusi mnie trochę w strone Turowa. pierwszy mecz w Grecji przegrany 84-77 , ale teraz mecz u siebie a Panata na wyjazdach radzi sobie dosc srednio.
 
K 8

kenti

Użytkownik
Hej ludzie ! Chce dziś wjechać w zwycięstwo Panaty z Turowem be zadnych handicapow. Myślę ze dość `niskie` zwyciestwo Greków w 1 meczu było spowodowane lekkim zlekceważeniem Turowian,teraz Panata powinna od 1 kwarty kontrolować mecz. Co myslicie o tym typie? Macie jakieś info o składach,oslabieniach vo ja mam z tym problem na telefonie :p
 
A 54

acard2004

Użytkownik
Panata póki co na wyjazdach gra słabiutko, nawet od cienkich Niemców dostali baty po wyrównanym spotkaniu. Na fali są właściwie tylko w Atenach, gdzie dzika publika niesie ich do boju. Ja już wczoraj zagrałem na Turów. Zgorzelczanie muszą wygrać, by bić się o wyjście z grupy. Myślę, że będzie ciekawy i wyrównany mecz. Niby więcej atutów po stronie wielkiego Panathinaikosu, ale szanse oceniam 40:60. Lepiej mniej włożyć w fajny kurs, niż ładować większe sumy w coś co i tak może nie wejść. Tury będą walczyć, oj będą. Mam nadzieję, że nie podłamali się po Mediolanie gdzie z +1 w 35 minucie zrobiło się -19. Ten zespół ma potencjał i do końca tego sezonu euroligowego niemal na pewno coś ugrają, a wiadomo, że kursy zawsze będą wysokie. Nic, tylko czekać.
Turów 3.5 Bet365
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
20/11/2014 20:45 CET
Turów Zgorzelec (+6) - Panathinaikos Athens
1.97 (Pinnacle) ⛔ 69:79
5/10

W pierwszym spotkaniu Turów pograło całkiem nieźle w Atenach i przegrało tylko 84:77. PAO na wyjazdach nie gra niczego specjalnego (bilans w Eurolidze 0-2). Turów ma nich dobry match-up i przy okazji jest to niedoceniana drużyna w Eurolidze.

W &quot;domu&quot; grali dotychczas dwa spotkania. Wygrali z Bayernem Monachium i przegrali 76:91 z Fenerbahce, ale wynik nie oddaje w pełni działań na parkiecie, bo Turów długo się trzymał na 5-7 stracie i dopiero pod sam koniec Fener nabiło punktów. Myślę, że w Turowie dobre spotkanie zagrają Damian Kulig i Mardy Collins. Z tymi zawodnikami PAO miało najwięcej problemów w Atenach.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Moze mi ktoś powiedzieć czy sa jakies braki w zespole Valencii? Nie ukrywam ze kurs ponad 2.00 na handi +9.5 jest bardzo kuszące...
Wchodzę w takim razie w to Nedovic ma potencjał chłopak,dla Valencii ostatnia szansa zeby cos zdziałać moim zdaniem oni powalczą o zwycięstwo kurs 5 to przesada.Wchodze jednak w handi +9.5 2.00 Unibet
Rozdalbym ✅ za info ale dzisiaj juz wyczerpałem limit jutro uzupełnię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

baxi

Użytkownik
Sam Van Rossom will miss the rest of the Turkish Airlines Euroleague Regular Season with a torn right buttock muscle. The 28-year-old Van Rossom suffered the injury during a Spanish League game over the weekend. Valencia Basket doctors confirmed the injury on Monday and estimated his recovery time at six weeks. Van Rossom was averaging 29 minutes, 58 seconds per Euroleague game this season, the most on Valencia and 13th among all Euroleague players thus far. His 11.4 points per game made him Valencia&#39;s third-best scorer and his 5 assists tied Van Rossom for 11th in the Euroleague.
Brak Rossom&#39;a na 6 tygodni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom