>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
W gwoli ścisłości Barca 2 sezony temu 1 spotkanie wygrała 83-82 by następne trzy przegrać w tym jedno u Siebie.
Ja nie twierdze ,że Barca nie wygra, jest faworytem i ma na to duże szanse. Co do zmęczenia, nie tyle co o zmęczenie mi chodzi tylko o kontuzje, większe czy mniejsze ,ale urazy w ekipie jest ich sporo.
Może być trudniej niż się przed spotkaniem wydaje.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Aj sorki zwracam honor co do tych spotkan z 2011r.
Co do Olympiakosu to nie patrzylbym na to co działo sie w grupie bo to zupełnie inna historia. Oni jezeli odpala to nie powinno być co zbierac z Efesu. Przejechalem sie juz we czwartek grajac przeciwko Oly +8,5 dla Khimki i chyba bez kombinowania postawie na czterech gospodarzy za wieksza kase
Fajna oferta na te mecze jest w millenium, duzo róznych hc. Jak ktos chce np.&quot;bezpiecznie&quot; to ma np. hc:
Barca-Panata od 4,5 do 12,5
Oly-Efes od 2,5 do 10,5
i to samo Real-Maccabi
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godzina 20:00
Spotkanie: Barcelona – Panathinaikos
wynik po I kw.: 1 kurs: 1,55 Unibet ⛔
wynik handi po I kw.: FCB(-2,5) 1 kurs: 1,90 Unibet
⛔


Nie preferuję betów na początek meczu, bo często to loteria, ale ten wydał mi się całkiem kuszący. Dlaczego?

1. Jestem pewien, że Barca od początku będzie chciała pokazać, kto rządzi na parkiecie i ustawić sobie szybko mecz.
2. Patrzyłem na staty FCB u siebie z fazy grupowej w I kwarcie i wygląda to obiecująco: 19-19(w meczu o nic) , 18-12, 29-15, 21-16, 20-13. Panata też nie wygląda źle w I kw. na wyjazdach, ale teraz grają w Katalonii.
3. Barca będzie dodatkowo zmotywowana w kontekście porażki sprzed 2 lat.
4. Kontuzje, urazy w I kwarcie nie będą miały żadnego znaczenia.
5. Może i FCB jest bardziej zmęczona, ale takie zwycięstwa, jak niedzielne z Xacobeo Blusens po OT dają pozytywny flow i nakręcają drużynę.
6. FCB to nie Real, który zaczyna grać basket dopiero w połowie III kw.

Oczywiście bez szaleństw z budżetem ???? Mimo wszystko to JEST pierwsza kwarta, a statystyki nie grają.
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Spotkanie: Real - Maccabi
Pierwsza połowa/Cały czas (bez OT), typ: 1/1, kurs: 1,70 Unibet ✅
Real(-6,5)-Maccabi (w tym OT), typ: 1, kurs: 1,91 Unibet
✅

Real przyzwyczaił do klepania w pierwszych 2-3 kwartach, a w końcówce spinali poślady i robili remontadę. Nieważne czy wygrali 1pkt czy 20pkt. Win to win. I z początku też chciałem iść tym schematem, ale ostatnio przestało im to tak miękko wychodzić - po kolei porażki z Unicaja, Panathinaikos i CSKA, w konsekwencji spadek z 1 miejsca w grupie na 4. Dopiero, gdy musieli/powinni wygrać w ostatniej kolejce od początku narzucili swój basket z całkiem niezłym przecież Efesem i do przerwy praktycznie wygrali mecz.

Podobnie ostatnio w lidze z Valencią, mało ważny mecz, bo z 1 miejsca nikt ich raczej nie zrzuci i zamiast remontady wyszła żenada - Valencia &#39;&#39;pojechała&quot; ich 19-oma pkt.

Poza tym, to już ta faza rozgrywek, gdzie nie gra się na 50% czy nawet 80% .
A team z Tel Avivu bazuje na kilku zawodnikach, ławka niewiele wnosi.

Dlatego ja tu nie widzę niespodzianki, tylko pewne konsekwentne zwycięstwo Realu.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Spotkanie: Barcelona – Panathinaikos
Typ: Panata + 9,5 pkt
Kurs: 1,76✅✅✅
Bukmacher: bet365


Oczywiście Barca duży faworyt tego spotkania , powinna dzisiaj wygrać i tak też się pewnie stanie. Osobiście liczę jednak, że nie więcej ni ż 10 pkt.
Faza play off, każdy mecz ma duże znaczenie i nie ma już tutaj kalkulacji, odpuszczania ,zagranie meczu bardziej treningowo ,bez presji. Presja jest , stawka spotkania duża.
Zacznę od Barcelony , świetna ekipa z informacji na teraz nie zagrają : Pete Mickeal i Xavi Rabasaeda. Jak na taką ekipę to strata nie wielka, która pewnie nie będzie miała żadnego wpływu na wynik spotkania, jedynie może na zdobycz pkt. Navarro zagra ( pewnie to nie będzie pełen wymiar czasu, ale zawsze coś do gry dołoży). Jeśli chodzi o pierwszej 5 zespołów to są na podobnym poziomie, jednak jak dojdziemy do ławki , to dla mnie zdecydowanie Barcelona posiada lepszą i to właśnie tym dla mnie wygrają dzisiaj to spotkanie. Sporo możliwości gry, częste zmiany ,duży plus dla trenera i spora liczba dobrych strzelców. Lorbek,Tomic,Navarro,Huertas,Ingles przykładowo taka „5” + na zmianę nie mniej wartości gracze jak : Sada,C. J Wallace, Jasikevicius, Jawai + dwóch młodzianów Abrines , Todorovic . Z takim szerokim składem trener ma znacznie łatwiejsze zadanie. Na każdej pozycji wartościowy zmiennik , który jest nie gorszy od gracza pierwszej „5” Oczywiście pierwsza piątka może zupełnie inaczej wyglądać niż to co podałem ja, to tylko świadczy o tym jak cały skład jest wyrównany i jakie bogactwo posiada trener.
Panathinaikos o żadnych absencjach kluczowych graczy nic nie pisze ,wiec trener ma do dyspozycji swój skład. Jak już pisałem pierwsza 5 wygląda nie gorzej niż Barcelony :Lasme,Dimantidis,Gist, Ukic, Maciulis jednak jak spojrzymy na ławkę to zostaje nam Schortsanitis, Bramos i grający poniżej oczekiwań Banks.

Dla mnie własnie ten szerszy skład zadecyduje o tym ,że to Barca dzisiaj wygra.
Gram handi w stronę Greków, ekipa ta to nie jest jakiś chłopiec do bicia i na pewno jest wstanie walczyć przez wiekszą cześć spotkania. Barcie na pewno nie będzie zależało na wielkiej przewadze , czy zdobywaniu jej za wszelką cenę , tutaj chodzi o zwycięstwo i o to gra się toczy. CZy to będzie 1 pkt czy 5 nie ma żadnego znaczenia, tak więc myślę że mecz przez długi okres będzie wyrównany oczywiście ze wskazaniem na Hiszpanów. Wystarczy spojrzeć na porażki Greków ( nie mówię o początku sezonu) tylko raz zdążyło im się przegrać więcej niż 10 pkt z Efesem na samym początku tego roku ( bez Dimantidisa i z sporo osłabionym składzie). Stawka 5/10

Inny typ:

under 146 ( 1,79 bet365)✅✅✅
Przemawiają za tym ostatnie spotkania Barcy, Każde niemal spotkanie w Eurolidze Greków, stawka i presja spotkania . w Play off zwykle nie pada wysoka liczba pkt, tak wiec na to też dzisiaj licze. 4/10

Tak jak przewidziałem, ciężki niesamowicie wyrówany mecz , handi bez problemu, mimo dogrywki i under wszedł.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Barcelona - 7,5 pkt 1.75 Toto-mix
Zaczynamy play offy euroligi , kończą się żarty i odpuszczanie meczy. Dziś Barcelona walczy u siebie z Panatą , jak dla mnie pewne zwycięstwo Katalończyków. Barca ostatnio wysoka forma , w ostatnim meczu przed PO zwycięstwo i przerwanie passy 5 zwycięstw Maccabi z rzędu. Panata to silny zespół ,zreszta juz teraz nie ma słabych ale jak dla mnie są za słabi na tyle aby powalczyć dzis jak rowny z rownym z Barcą. Barca powinna wygrać ten mecz gladko bo wiedza ze przy ewentualnej wpadce na wyjezdzie juz moze byc ciezko o łatwe zwycięstwo. Dzis barca - 7,5 Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Taka trójeczka mi dzisiaj wpadła w oko. Na etapie play off nie ma co się bawić w wysokie handi, bo teraz najważniejsze jest zwycięstwo, a ile pkt to już nie ma żadnego znacznia.
CSKA – 4✅✅ + Olympiakos✅✅ + Real✅✅ = 1,29 + 1,3 + 1,3 = 2,18 (bet365)Stawka 7/10
Kursy może i niskie , ale jak napisałem granie teraz wysokiego handi to troche loteria , tym bardziej w dwóch pozostałych meczach.
CSKA- Caja
Dla mnie Caja to najsłabsza ekipa w gronie 8 w tej fazie, dostali się tam rzutem na taśmę, wystarczy spojrzeć na ostatnią grę i wyniki. Przyjeżdżają na trudny teren , do doświadczonego w tych bojac rywala, nie wróże im dobrego wyniku, handi – 4 moim zdaniem bez żadnego problemu zostanie pokryte , bo Rosjanie wygrają ten meczy zdecydowanie.

Olympiakos – Anadolu

Grecki żywioł , czyli QF i final four, to jest to co nakręca ekipy Greckie, Turcy nieźle wyglądali na początku fazy TOP 16 potem trochę stracili rytm 3 porażki pod rząd w ostatnich meczach i spadli na 3 miejsce, wiec teraz muszą się mierzyć ze znacznie silniejszą , do tego 2 pierwsze spotkania na wyjazdach. Zapewne będzie twardy cieżki i wyrównany mecz, oczywiście ze wskazaniem na Gospodarzy.
Inny typ :
Under 148 (1,94 bet365
) ✅✅✅
Liczę na mocno underowe spotkanie ,stawka wysoka nikomu nie będzie zależało na zdobywaniu za wszelką cenę pkt. Tym bardziej ,że styl obu ekip preferuje taki wynik.
Real- Maccabi
Real chyba Sobie zdaje sprawę o co gra się już toczy , o ile w ACB mogą odpuścić spotkania nawet w trakcie trwania ( ostatni mecz z Valencia), przewaga w lidze kilku zwycięstw i pewne 1 miejsce ich do tego nie zmusza. Grają w kratkę , ale na taki mecz chyba nie trzeba ich mobilizować. Dla mnie całkowicie nie ma znaczenia mecz z Valencią. Dzisiaj wygrywają, tym bardziej że mają kim
Elegancko wszystkie typy z Euroligi ,wczoraj i dziś wchodzą na spokojnie , oby tak dalej :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Nie co mecz zmiana gospodarza np Barca jako ,że zajeła 1 miejsce w grupie TOP 16, ma atut własnego parkietu przez 2 pierwsze mecze
2 pierwsze mecze u Siebie
3 na wyjeździe
4 ewentualnie na wyjeździe
5 decydujące znowu u Siebie
I tak mają drużyny z miejsc 1-2 w grupach TOP 16 czyli Barca,CSKA,Real, Olympiakos.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Gram dziś TREBLE : wszyscy gospodarze -4,5 ▶ 3.24 w 365 z godziny 12.30 (teraz nie sprawdzałem ile to daje).
CSKA moim zdaniem neutralizuje podkoszowych i Lampe już tak może nie narzucać. Najbardziej obawiam się Realu ale liczę na to że Maccabi nie przeciwstawi się mocniejszej obronie. Odnośnie Oly to nie ma chyba o czym pisać, obrona to klucz do zwycięstwa z słabymi kebabami.
---------
potem można wykasować ;)
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona – Panathinaikos mecz nr 2
typ: Barca z handi-7,5
kurs: 1,98 Unibet

Mecz nr 1 Barca zaczęła trochę w madryckim stylu + niesamowita skuteczność Panaty na początku, % trójek w I kw. na poziomie osobistych w nba, chyba 4/6 im siadło.
11 punktów po I kw. chyba nawet najstarsi Katalończycy nie pamiętają. Później remuntada i zwycięstwo po OT.
Na pewno wyciągną z tego wnioski i taki pozytywny flow rywali się nie zdarzy. Diamantidis i James będą czulej opiekowani. Tym bardziej, że grę Panathinakosu kreuje 3 typów.
Barcelona ma dużo większe pole do dywersyfikacji mimo dwóch kontuzji + potencjał + atut własnej hali.
Na overy/undery nie polecam grać, e-buki zgodnie obniżyli linię o 3 pkt i myślę, że skuteczność FCB będzie między 50-60% i oba zespoły przestaną tak walić po obręczach przy osobistych.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Oglądałem pierwsze spotkanie i Barca wyglądała jak na nich bardzo przeciętnie , sporo niecelnych rzutów Huertas 1/6 (trójki , przy co najmniej dwóch miał tak dużo czasów, ze Az dziwne ze nie trafił). Navarro 0/5 (za2) i Tomic 6/13 (za2) przy takich graczach to mimo wszystko mało. Gra Barcelony wyglądała ciężko , nawet ich lider Navarro długo wchodził w mecz.
Tak jak przewidziałem , w Barcie o wyniku zadecydowała ławka a mianowicie dwóch graczy w 1 połowie Jasikevicius, a w drugiej Sada i dziwne dlaczego Sada zagrał tylko19 min ?? tym bardziej ,że w te 19 min zdobył niemal tyle pkt co Navarro w 40 i Tomic w 32.
Sam trener przyznaje, ze mają problemy z urazami ( kto i jakie nie wiadomo ), ale spotkanie przedłużone o dogrywkę 2 z rzędu nie działa na ich korzyść.
Grecy zagrali tak jak przewidywałem twardo mocno i z pomysłem na defensywę Barcy. Dobre zawody rozegrał Lasme i Gist. Ten pierwszy wyleciał trochę przedwcześnie za 5 faul, niewątpliwie osłabił drużynę na końcówkę. Myślę , że dzisiaj mecz będzie wyglądał podobnie. Nie widzę żadnych przesłanek za tym ,żeby nagle Barcelona zagrała olśniewająca i zdemolowała dzisiaj Greków. Panta nie odpuści na pewno, możliwy jest nawet scenariusz z 2011 roku .
Dlatego dzisiaj 4/10
Barcelona – Panata typ: 2 +8pkt (1,76 bet365)✅✅✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Najczesciej tak jest, ze jak slabsza druzyna przegrywa taki pierwszy mecz po zacietym boju to potem dostaje mocno po dupie. Pierwszy mecz handi popularne w stronie Barcelony ale Panata gra good i jest co jest, dzien mija i popularne w zwiazku z tym jest handi na Ateny a wtedy Barca ich leje. Zgodnie z moja zasada to dzis zrobie wyjatek:
Barcelona(-5.5) - Panata 1 1.70 3/10 ⛔
Mozliwosci Katalonczykow jest bardzo duze, jeden solidny run i sie goscie nie podniosa. Wydaje mi sie, ze skutecznosc powinna dzis byc na wyzszym poziomie a to zapewne spokojna wygrana.
Barca i jej ambicja... co roku to samo...
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Najczesciej tak jest, ze jak slabsza druzyna przegrywa taki pierwszy mecz po zacietym boju to potem dostaje mocno po dupie. Pierwszy mecz handi popularne w stronie Barcelony ale Panata gra good i jest to jest, dzien mija i popularne w zwiazku z tym jest handi na Ateny a wtedy Barca ich leje. Zgodnie z moja zasada to dzis zrobie wyjatek:

Barcelona(-5.5) - Panata 1 1.70 3/10

Mozliwosci Katalonczykow jest bardzo duze, jeden solidny run i sie goscie nie podniosa. Wydaje mi sie, ze skutecznosc powinna dzis byc na wyzszym poziomie a to zapewne spokojna wygrana.

w 100% sie z tym zgadzam. Dokładnie jest tak jak Roksanka pisze , ja dziś typuje -7,5 Barce za 1.85 w Toto-mix ale wydaje mi sie ze moze sie dzis przydarzyc jedna kwarta tak jak wczoraj z realem druga ( 24-4) i będzie poprostu blowout + 10 pkt. Polecam grać dziś w strone Barcy.
 
L 0

lapa1984

Użytkownik
Moj typ na dzisiajesze spotkanie Euroligi to over 141,5pkt
gralem over w pierwszym spotkaniu (147,5) lecz zabraklo sporo
jestem przekonany ze w dzisiejszym spotkaniu skutecznosc bedzie lepsza i dlatego ten typ
MIlenium 1,85
over 141,5
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Grecy to Grecy , powtórka z 2011 jak najbardziej możliwa i całkiem realna.
Diamantidis znowu pokazał swój geniusz w końcówce. + Lasme w cały spotkaniu.
Barca? Samym Navarro się nie wygra spotkania , z ławki młody Abrines i to by było na tyle, Hiszpanie mają problem i to spory bo z taką grą w Grecji nie będzie za ciekawie.
Typ z góry jak najbardziej ++.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Grecy to Grecy
Dla mnie Lorbek przegrał Blaugranie ten mecz. 2.08 i 1 zbiórka w całym meczu. Lasme i Gist robili z nim w kololorowym co chcieli. Samym Juanem Carlosem nie wygrają na gorącym terenie w Atenach.
Zrozumiałem (lepiej późno, niż wcale), że Euroliga z fazy grupowej i tamte statystyki nie mają żadnego przełożenia na play-offy.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Mój typ na dziś na Eurolige
Milos Teodosic ( CSKA) over 13,5 pkt 1,85 toto-mix ✅✅✅ 14 pkt
Miłosz ostatnio w dobrej formie. Często pokonuje tą nie wysoką linie jak na niego 13 punktów. W ostatnich 3 meczach rzucał 9 pkt z Panatą na wyjeździe 17 pkt z realem u siebie i w 1 meczu PO przeciwko Caja Laboral 17 pkt. Teodosic rzucił pierwsze 4 punkty dla CSKA w 1 meczu , łącznie 8 punktów w 1 kwarcie i już można było być prawie pewnym wejścia lini. Ostatecznie skończylo sie na 17 punktach. Milosz gra średnio ponad 30 min w każdym ważnym meczu , nie łapie głupich fauli i nie schodzi przed czasem co daje dużą szanse że narzuca troche trójek co jest jego główną bronią ofensywną. Oprócz świetnej skuteczności za 3 , Milosz rzuca osobiste z bardzo dużą skutecznoscia jak i z pół dystansu. Reasumując , dzisiejszy przeciwnik Caja Laboral który ewidentnie nie ma szans w tym pojedynku przeciwko CSKA , powinien znów być wysoki wynik i pewne zwycięstwo Rusków do czego przyczyni sie w dużej części Milosz Teodosic.

Inne typy: A.Nocioni over 12,5 pkt 1,85 Toto-mix Tak jak podejrzewałem CSKA dzis zdominowalo Caje , Nocioni duzo ponizej , 7 pkt
G.Printezis over 12,5 pkt 1,85 Toto-mix Printezis dziś mało minut , nie był potrzebny , również 7 pkt
Ostatnie grałem przeciwko Nocioniemu , liczylem ze dobra defensywa CKSA powstrzyma go i nie rzuci tych 12 pktów. Myliłem się , argentynczyk swoje wrzucił ( 16 pkt) i nie weszło. Patrząc tak na zawodników którzy mają lub mogą systematycznie punktować dla Caji to nie ma tu wielkiego wyboru. Dlatego myśle że dzisiaj dziadziu znów wrzuci swoje. ( w głębi ducha czuje że nie zrobi dzisiaj lini hehe ???? )
Printezis - pamietam jak grałem go jeszcze w rundzie zasadniczej , z tego co pamiętam rzadko zawodził. W ostatnim meczu z Efesem 26 pkt :eek: , Widać u niego chęć do gry i zaangażowanie. Z racji że Grecy grają u siebie licze że podpalony Printezis znów będzie dużo rzucał i rzuci chociaż połowe z tego co w 1 meczu czyli 13 oczek. Powodzenia
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurloliga
Spotkanie: Real- Maccabi
Typ: Real – 8,5 pkt
Kurs: 2,08✅✅✅
Bukmacher: Pinnacle


Jak pisałem wyżej ,Real zdał chyba Sobie sprawę o co toczy się gra i zagrał na miarę swoich możliwości, a ma je ogromne. Szeroki skład jest kim grać na wysokim poziomie przez całe spotkanie.
Oczywiście w 1 spotkaniu zaczęli w swoim stylu przegrywając 1 kwartę , szybko wyciągnęli jednak wnioski ,że nie ma co znowu czekać do 2 połowy spotkania i gonić wynik, wzięli się do roboty i mieliśmy skutek 2 q (24-4),a dalszej fazie tylko powiększanie tej przewagi.
Warto dodać ,ze drużyna z Madrytu wiele razy potrafi przegrywać wysoko w granicach 10-15 by potem gonić rywala i jeszcze z nim wygrać kilkoma pkt. Dzisiaj jednak nie przewiduje takie obrotu sprawy , bo to co Maccabi zrobił w środę to na tym poziomie jest niedopuszczalne, zdobyte tylko 53 pkt ( w tym tylko 30 przez 3 kwarty)i przewaga gospodarzy – 26 pkt. Drużyna została niemal zmieciona z parkietu i mocno osłabiona mentalnie. Dlaczego w ciągu 2 dni ma się coś zmienić, nie widzę żadnych przesłanek. Tym bardziej, że drużyna z Izraela nie ma tak szerokiej Kady jak Hiszpanie i ewidentnie widać, że po pierwszej 5 nie ma kto grać na tym poziomie.

Reasumując : Przewiduje dzisiaj gładką wygraną Realu , może nie 26 pkt ,ale wyraźną i taką która pokryje handi. Nie widzę żadnych aspektów które mogłyby przemawiać za Maccabi + do tego lanie jakie dostali w środę znacznie obniża ich morale. Stawka 5/10


+ Do tego typy na 2 pozostałe spotkania.

Olympiakos –Anadolu Typ: under 147 ( 1,92 Pinnacle)✅✅✅


Wynik pierwszego spotkania daje 129 pkt , nie przewiduje dzisiaj nic innego jak powtórkę ze spotkania i under w tym meczu. Drużyny opierają swoją grę na obronie ( szczególnie Grecy). Akcje są przemyślane i długie ( rzadko spotkać szybko atak i akcje zakończoną w kilka sec). Tak wiec under moim zdaniem w tym spotkaniu jest najlepszym betem , kurs niezły 5/10

CSKA – Caja LAboral Typ: over 152 (1,86 Pinnacle)✅✅✅

A tu mamy przeciwieństwo ,ze spotkania powyżej szczególnie po stronie Hiszpanów. Rosjanie dobrze czują się w tego typu koszykówce ,strzelców nie brakuje , przewiduje tutaj dzisiaj over ponowie ( jak w 1 spotkaniu).4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom