>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Żalgiris Wilno - Anadolu Efes 2 @ 1,72 (Unibet) 79:71
Postaram się ogarnąć szybką analizę, gdyż dopiero teraz obczaiłem ofertę a od teraz, czyli od momentu mojego pisania analizy do meczu pozostało tylko 40 minut. Jedziemy.
Żalgiris nie ma już żadnych szans na awans do następnej fazy. Powiem szczerze, że nie jestem z tego powodu zbytnio zasmucony ze względu na buractwo, jakie pokazali w meczu (i po meczu) z Realem, no ale mniejsza z tym - to jest temat na inną dyskusję. Prawdę powiedziawszy, to Litwini sami pozbawili się szans na awans, ze względu na frajerstwo, jakie zaprezentowali w meczu z Królewskimi właśnie. Nie oszukujmy się, nie owijajmy w bawełnę - prowadzić 7 punktami na minutę przed końcem, po czym dać się wyrolować na banalnej zagrywce, jaką jest celowe przestrzelenie osobistego, a następnie przegrać w dogrywce - cóż, to nie przystoi drużynie, która aspiruje w TOP 8 i trzeba powiedzieć wprost - to jest frajerstwo. Porażka 105:104 tak naprawdę nie obrazuje gry w dogrywce, gdyż na 30 sekund przed końcem przegrywali 6 punktami, a wynik pod koniec trochę poprawił Darden (a może to był Lafayette? Nie pamiętam dokładnie), który rzucił trójkę, a następnie Felipe Reyes przyasystował Ławrynowiczowi.
Przyznam szczerze, że Efez mnie nie przekonuje. Nie będę kłamał, bo po co? Myślę, że nawet zawodnicy drużyny z Turcji są zaskoczeni pozycją, jaką zajmują. Na ich korzyść przede wszystkim przemawia motywacja - walczą o 1 miejsce w grupie z Realem, gdy wygrają to spotkanie, oraz następne to pojadą w ostatniej rundzie do Madrytu walczyć bezpośrednio o &quot;Pole position&quot;.
Kolejnym faktem przemawiającym za Efezem jest odejście jednego z najlepszych zawodników Żalgirisu - Tremmel Darden jest nowym zawodnikiem Realu Madryt - Amerykanin prezentował najwyższy procent skuteczności jeśli chodzi o rzuty za dwa oraz za trzy punkty. Nie tylko bez Dardena będą musieli sobie radzić Litwini - nie zagra także najlepiej punktujący zawodnik Żalgirisu - Marko Popovic (problemy z mięśniem - nie grał w All-Star game na Litwie). Jednakże każdy kij ma dwa końce - w Efezie nie zagra Sasha Vujacic. Osobiście jednak myślę, że, podobnie jak tydzień temu, więcej minut dostanie Jamon Lucas, który tydzień temu właśnie udowodnił, że jest w dobrej formie - notując aż 11 asyst, co było jego rekordem w karierze.
Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu zwycięży Efez, ze względu na motywację. No ale nie jest tak, iż odbędzie się to bez walki - drużyna Żalgirisu jest na tyle waleczna (co pokazały mecze z Realem), że będą od początku walczyć. Uważam osobiście, iż pod koniec meczu determinacja tureckiej drużyny zwycięży.
Na razie tylko tyle oddaje. Koło 20 postaram napisać coś jeszcze.
Dno w 3. kwarcie było nie do zniwelowania w 4...
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Żalgiris Wilno - Anadolu Efes 2 @ 1,72 (Unibet)

Nie oszukujmy się, nie owijajmy w bawełnę - prowadzić 7 punktami na minutę przed końcem, po czym dać się wyrolować na banalnej zagrywce, jaką jest celowe przestrzelenie osobistego,
Jakie celowe przestrzelenie wolnego?
Czy Ty widziałeś ten mecz na oczy?
Przestrzelony wolny to zupełny przypadek. A to, że piłka spadła dokładnie na Miroticia, to już zupełnie inna historia.
Ja tam bardziej skłaniam się ku Żalgirisowi - to, że nie walczą o awans nie zmienia faktu, że trybuny będą pełne, a przy takich kibicach, dla których jest to sport narodowy, nie wypada odpuszczać.
Żalgiris - Efes 1 @ 2.10 ✅✅✅
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Popieram typ na litwinów,pełna hala Kuzminskas w formie, do tego Laffayete godnie zastępuje Dardena, a Efes jak to Efes słabsze mecze przeplatają z dobrymi, cięzki teren na Litwie i myśle że dziś wygra Żalgiris, analiza niedokładna ale pisana szybko.
Żalgiris 1,95 Fortuna
Żalgiris Kowno-Anadolu Efes 79:71
✅✅✅
Gorąca haala poniosła dzisiaj gospodarzy do zwycięstwa,pierwsza połowa meczu wyrównana ze wskazaniem na litwinów,kapitalna 3 kwarta, znakomity defense i rozważna gra w czwartej kwarcie i wyłączenie obwodu gości, jak widać Żalgiris potrafi wygrywać bez Dardena, McGrath i Laffayete godnie go zastępują, znakomity występ Darka Ławrynowicza(o ile nie najlepszy w tym sezonie w Eurolidze) świetny Kuzminskas zarówno w ataku jak i obronie i swoje dorzucił Kaukenas,Efes bez pomysłu w drugiej połowie spotkania, swoje zrobili Lucas,Savanovic i Erdem jednak to było za mało na dobrze grających dzisiaj gospodarzy, gratuluje zwycięstwa Żalgirisowi i będe 3mał kciuki za ten zespół w następnym sezonie Euroligi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
słabsze mecze przeplatają z dobrymi
Nie zartujmy, ostatnie 10 meczow bilans 9-1, takiej ciaglosci to nie bylo w tym zespole od daaaaawna. W tym run 7-0 i wygrane z CSKA, Realem, Panata, Zalgirisem i Malaga na wyjezdzie. Wiekszej stabilnosci tam nie bylo jak teraz. Typowy no bet ale trzymajmy sie faktow.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie zartujmy, ostatnie 10 meczow bilans 9-1, takiej ciaglosci to nie bylo w tym zespole od daaaaawna. W tym run 7-0 i wygrane z CSKA, Realem, Panata, Zalgirisem i Malaga na wyjezdzie. Wiekszej stabilnosci tam nie bylo jak teraz. Typowy no bet ale trzymajmy sie faktow.
Droga koleżanko, a widziałaś jak gra Efes? Ja oglądałem prawie każdy ich mecz oprócz tego z Malagą i to nie zmienia faktu że można grać słabo i wygrywać...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W grupie &quot;E&quot; nudnawo, za to o awans z &quot;F&quot; walczy kilka druzyn i ta seria spotkan moze sie okazac kluczowa. Tabela:



Maccabi Tel Aviv - Besiktas 1.02 - 11.10
Khimky - Caja Laboral 1.33 - 3.08
Fenerbahce - Olympiakos 3.38 - 1.28
Siena - Barcelona 2.18 - 1.62

Najlatwiej w tej kolejce ma Maccabi i juz mozna im dopisac wygrana. Olympiakos po ostatnim blamazu nie wyglada na murowanego faworyta, chociaz rywal o nic i teoretycznie powinno byc izi. Siena tez ostatnio bez formy ale Barca moze im to puscic.

Najciekawiej zapowiada sie mecz Khimky - Caja. Hiszpanie nie graja ostatnio dobrze ale ponad 3 kurs to chyba jednak przesada.

Jakie macie typy na najblizsza kolejke?
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Caja gra niestabilnie ostatnio , Khimky to zbyt poukładany i stabilny zespół jak dla mnie. Dzis odpuścili lige VTB i wygrali tylko 1 pktem z Samarą , myśle że zbierają siły właśnie na piątkowy mecz który będzie kluczowy. Dla mnie Khimky są lepszym zespołem od Caji , ostatnio pewne zwycięstwo z Fener ( mimo że Fener pare razy zagroziło w 1 kwarcie i w 3). Na własnym parkiecie tylko 1 porażka , ja tu widze pewne handi w okolicach -6 dla Khimky. Mecz można powiedziec o wszystko , obydwa teamy się zepną ale to Khimky są lepszym zespołem , własny parkiet , stabilność. Khimky -6,5 ~~
Maccabi mozna zagrac handi w okolicach -15,5 . -16,5 na ich korzyść spokojnie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Caja gra niestabilnie ale ma wszystkie argumenty aby zneutralizować Khimiki....
Nie wiem czy jest sens przytaczać jak na początku EL nie doceniałem Rosjan, jak mnie Kostuch wyprostował i jak sam potem powiedziałem że widzę ich w &quot;ósemce&quot;. Teraz przed nami mecz sezonu dla jednych i drugich. I co ? i zagram z pełną świadomością na Caję mimo ich wszystkich minusów. Nie można moim zdaniem przejść obojętnie wobec takich różnic kursowych. Za około 2.30 nawet bym nie pomyślał o Hiszpanach ale jak miałem w Unibecie 3.60 to się jednak nie zawahałem. Moim zdaniem mimo wszystko nie wystawia się kursów na Khimki 1.30 ???? no way... a na pewno ja tego nie kupuję.
Gdy myślałem o tym meczu nie było jeszcze zapowiedzi na stronie EL
http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=221#!preview
teraz tak naprawdę to wszystko co najważniejsze ona oddaje. Faule i Lampe. Ogólnie to wysocy powinni zrobić różnicę. Niscy dosyć dobrze moim zdaniem się neutralizują i jeżeli będzie dobra obrona to Caja musi grać na wysokich. Liczę na trójki Jelinka, i punkty Cooka bo mi ich brakuje również. Może w końcu też w meczu wyjazdowym pokarzą pazur.
To są moje życzenia ???? Może ktoś mi przedstawi argumenty za gospodarzami po takim kursie ?

Wszystko poniżej to głośne gdybanie, zamysły. Moim zdaniem nie ma sensu kierowania się zawodnikami w tych meczach. Trzeba przeanalizować te mecze pod kątem komu się bardziej chce a kto da zawodnikom odpocząć. I tak :
Myślę o tej Panacie że niekoniecznie muszą wygrać jak Unicaja przegra ale gdzieś tą wygraną trzeba zgarnąć mimo wszystko, a ostatni mecz z CSKA. Wygrali na luzie, ale nie mogło być inaczej po zwycięstwie Malagi.
Gram w ciemno over w meczu CSKA na poziomie 144,5 ✅ ✅ izi . Co do normalnej linii ✅ to też z nią nie powinno być problemu niemniej kto co lubi. Czym argumentować over w meczach Realu z CSKA ? a wystarczy tym ile strzelb jest w obu ekipach i każdy może w każdym momencie odpalić. Oba zespoły mają awans. CSKA ostatnio obudziło się w ataku i myślę że Real będzie musiał tym samym odpowiedzieć bo na pewno nie obroną ;)...
Kiedyś pisałem o Panacie i plan wykonali. Reszty do grania nie ma. Sieny bym nie ruszał bo tak jak Rox pisała to mogą im odpuścić, jeżeli jednak tego nie zrobią to Siena nie ma czego szukać. Zdecydowany największy no bet a te kursy to wróżenie z fusów. Pamiętajcie że Barcelona to minimaliści i już nie takie mecze przechodzili obok. Zastanawia mnie jedno.. jeżeli potraktowali Caję serio i wygrali z nimi to czy teraz ich wydymają i podłożą się Włochom ? gdybanie.
Malaga narzekała na wiele meczu i teraz mecz z Efesem. Jakby to była inna kolejka i jeszcze byłoby trochę niewiadomych to grałbym HC w stronę gości. Tak jednak przestaję szukać niespodzianek bo może zacząć się odpuszczanie, a gospodarze w takich meczach przed własną publicznością mimo że wprowadzają zmienników to bardziej im się chce. Także chyba wygrana kebabów. ⛔ jednak pierwsza myśl najlepsza...
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
2 ostatnie kolejki , a trochę spotkań o stawkę zostało tak więc jest o co walczyć.

Typy na jutro :

CSKA – Real typ: Real +7 pkt. (1,61 bet365)⛔⛔⛔

Real po 3 porażkach z rzędu (2 razy Euroliga i raz ACB) wygrał ostatnie spotkanie w ACB na trudnym terenie z Zaragozą i chyba powrócił do swojego optymalnego wysokiego poziomu. Jadą na teren Rosjan, obie ekipy znają sie bardzo dobrze spotykają się zawsze w końcowych fazach Euroligi.
Składu Realu nie trzeba przestawiać ,ani szczegółowo opisywać to jedna z najlepszych ekip w Europie, zadyszka, czy lekka obniżka formy zdarza się każdej drużynie, nie da się cały sezon grać na najwyższych obrotach, myślę że to co najgorsze już za nimi. Często ich spotkania z mocnymi rywalami są zacięte a wyniki oscylują w okolicach remisu.
Co do CSKA to w ostatnim czasie grają po prostu swoje, pozwala im to na zwycięstwa kilku lub kilkunastopunktowe. W ostatnich 4 spotkaniach Euroligi mierzyli się z ekipami które są poza pierwszą 4 i nie maja za wielu szans na awans.

To spotkanie to walka o 1 miejsce w grupie ,wiec jest o co walczyć , stawiam na zacięty bój
Stawka 7/10

Anadolu Efes – Malaga Typ : Malaga + 6,5 pkt (1,99 bet365)✅✅✅

Tak się zastanawiałem przed tym spotkaniem, co tu zagrać, Malaga cały sezon mnie nie przekonywała i tak jest teraz , tylko ta drużyna jest szalona i bardzo dziwna. Drużyna jedzie z minimalnymi szansami ,ale zawsze na awans. Mają w zespole problemy fizyczne kluczowych graczy którzy mogą być na spotkanie nie w pełni sił (Calloway,Simon). Sądzać po kursach, sytuacji w grupie ,celu Turków powinno im to spotkanie wyjść gładko, czasem jednak łatwo to jest tylko przed meczem. Spotkanie trzeba wygrać bo cel to 1 miejsce w grupie. Wiele razy w Eurolidze i nie tylko grałem minusowe handi przeciwko Maladze wiec teraz, za nie dłużą stawkę postawiłem zagrać plus na Hiszpanów zobaczymy co z tego wyjdzie.
Stawka 3/10.


I ostatnie spotkanie które postanowiłem typować po podobnej stawce 3/10

Maccabi – Besiktas TYP : Besiktas +17 (2,11 Pinnacle)
⛔⛔⛔

Turcy od niepamiętnych czasów w tym sezonie wygrali 2 mecze pod rząd i to o dziwo jeden w Eurolidze ze Sieną, zwycięzca tego spotkania jest oczywisty, ale myślę że Maccabi wygra spotkanie cos w okolicach 10 pkt. Mając przewagę w pierwszych 3 q , ostatnie fragmenty spotkania nie będą już tak forsować tempa i odpuszczą ,a mimo wszystko 17 pkt to sporo, a kurs dość dobry, za niewielką stawkę warto pograć.

Ostatniego czwartkowego spotkania nie ruszam , oczywiście Panata pewnie wygra ,ale w jakim stosunku to już ciężko określić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
samin1 524

samin1

Użytkownik
Zapomniałem moim zdaniem o ciekawym typie a po zacnym kursie 1.78 w 365 (Nie szukam czy jest więcej bo tam mam gotówkę) .

A co powiecie na Zalgiris ?

Alba po pucharze Niemiec gdzie zostawiła sporo zdrowia. Oba mecze grane dosyć intensywnie. Oblewanie pucharu etc etc. ;)

Zalgiris plaga kontuzji ale się trzymają. Plaza nie jest trenerem który odpuszcza mecze.

Z propozycjami kolegi poniżej to osobiście zgodziłbym się z Besiktasem. O reszcie nie dyskutuję bo nie jestem do tego przekonany choć wygląda nader dobrze.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie jestem wielkim znawcą Euroligi ale na dziś wypatrzyłem 2 wg mnie niezłe typy a mianowicie overy Hickmana i Mirotica. Linia na tego drugiego zaskakująco niska wobec jego ostatnich spotkań, gdzie rzucał kolejno 31, 12, 17. Dziś przeciwnikiem mocne CSKA więc pewnie liderzy zespołu pograją trochę więcej i na nich będzie spoczywała odpowiedzialność za zdobywanie punktów. Linia 11,5 jak najbardziej do zrobienia.
Hickman tak samo ostatnio spokojnie przekraczał linie kiedy gra ponad 30 min. to zazwyczaj rzucał te 14 pkt i więcej. Jeden problem dziś to możliwy odjazd Maccabi i mniej minut Ricky&#39;ego, jednak linia nie jest zawyżona i można spróbować.
R. Hickman over 13,5 1.85 Milenium ✅
N. Mirotic over 11,5 1.85 Milenium
⛔ frajer wyfaulował się na początku i na wstępie zawalił typ. Jednak stawianie podrzędnej Euroligi to był głupi pomysł, trzeba chyba pozostać przy poważnej koszykówce w wydaniu amerykańskim
Jak ktoś lepiej obeznany ma coś do powiedzenia na temat tych typów to proszę o komenty ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 75

richi

Użytkownik
Ten over w meczu CSKA-Real wyglada pewnie,co do Zalgirisu hmm Alba ostatnio zaskoczyla zaczeli naprawde dobrze grac wiec mozna z handi na nich sprobowac np +10.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To jest kpina, żeby w tak szlagierowym spotkaniu sędziowie byli tak stronniczy...Dawno czegoś takiego nie widziałem. Są pewne granice pomagania gospodarzom, ale no takie faule z pupy i wygwizdanie szybkie Reyesa to jest po prostu przegięcie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tak na dzisiaj mysle
Fener-Olympiakos -5,5 1,65 millenium
Olympiacos musi to spotkanie wygrac bo groziło by mu wypadniecie z czworki a przeciez zostaly tylko 2 mecze wiec przy wygranej Caja lub Sieny i porazce moga miec juz definitywny out. Kwestia to tylko ewemtualna mobilizacja tureckiej (psychicznej) druzyny na Grekow. Jednak doswiadczenie i team spirit po stronie Grekow, musza to wygrac
Mozna chyba tez cos pokombinowac w strone Sieny
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Witam.
Rzadko pozwalam sobie obstawiać euroligę i zazwyczaj na oglądaniu się kończy, ale tym razem sie zdecydowalem, bo wydaje mi sie, że znalazlem całkiem fajny typ.

Maciej Lampe over 14.5 1.87 ✅✅✅

Jak ważny mecz jest to dla Laboral wiemy wszyscy, czeka ich ciężka przeprawa w Rosji i na kim jak nie na jednym z liderów jakim jest Lampe będą chcieli oprzeć swoją grę goście? Uważam, że rzadko kiedy Caja bedzie decydowac sie na rzuty z dystansu a raczej beda wbijai się pod kosz, gdzie wiadomo, Lampe ma rządzić i punktować. Jak dla mnie ta linia jest zdecydowanie za niska, widać że Maciej powoli odzyskuje swoją formę co udowodnił w ostatnim meczu z Barceloną, gdzie zdobył ponad 20 punktów. Nie wyobrażam sobie w dzisiejszym meczu, że może zdobyć poniżej 14 punktów, wiadomo, że trener nie będzie go juz oszczędzał i tyle ile się da nasz zawodnik będzie przebywał na parkiecie. Zresztą wydaje mi się, że cały mecz będzie dość zacięty i żadna ze stron jakoś poważnie nie zdoła odskoczyć, a Lampe zdobędzie w granicach 18 punktów.

Początek drugiej polowy i weszło na luzie ???? :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
No dokładnie o to mi chodzi. Tyle tygodni takiego totalnego dna i nic 0 reakcji, przyjdzie kolejny mecz i znowu zdecydowana porażka.

Co do typów na dziś :

Khimki – Caja Laboral Typ: over 154 (1,76 bet365)

Khimki pewnie wygrają ,ale może to być dla nich ciężkie spotkanie i takie przewiduje, dlatego nie gram żadnego handi czy to + czy – bo w tym spotkaniu może wszystko się zdarzyć , postanowiłem zagrać overa pkt. Wystarczy spojrzeć na mecze tych dwóch ekip w różnych rozgrywkach i często rzucają powyżej 80 pkt. na spotkanie. Strzelców w obu ekipach nie brakuje, koszykówka obydwóch ekip nastawiona na ofensywę, walka o wysokie cele liczę na duża ilość pkt. z obydwóch stron.

Alba-Zalgiris typ: 2 (1,85 bwin )

Spotkanie o nic, Alba po pucharze Niemiec który wygrała, pokonując Niemiecką czołówkę , a Zalgiris grał w VTB ostatnią kolejkę. Nie wiadomo jak z motywacją i komu się będzie chciało. Alba pokazała kilka razy, że po dobrych spotkaniach potrafi nagle zacząć grać źle i przegrywać w słabym stylu, ogólnie drużyna dziwna, którą ciężko wyczuć. Rozum podpowiada ,że skoro wygrali Puchar w dobrym stylu powinni iść za ciosem i osiągnąć dzisiaj zwycięstwo, jednak historia pokazuje ,że Alba gra inaczej i zawodzi. Dla mnie osobiście Litwini to lepszy zespół, wydaje mi się że będą chcieli się rozstać w dobrym stylu z Euroligą, dlatego postawie dzisiaj na nich za jakieś drobne.

Pozostałych dwóch spotkań nie typuje: Olympiakos powinien wygrać ,ale często zawodz. Jednak nie powinni mieć problemu ze słabymi Turkami, zdają Sobie chyba sprawę o co już się gra toczy, miejsca 3 a chętnych 5. Każda wpadka, może zakończy turniej dla nich ,a chyba byłby to wstyd dla takiej ekipy.
Siena nie ruszam chodź by nie wiem co, niby to dobrze wygląda Barcelona ma zapewnione 1 miejsce nie będzie im zależało na wyniku, ale Siena jest tak tragiczna, że równie dobrze może dzisiaj przegrać 30 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Montepaschi Siena - Barcelona
Siena (-0.5) @ 1.90 (WilliamHill)
Bez Navarro, Mikaela i Olesona poleciała Barcelona do Włoch, poza tym nadal nie wiadomo co z Tomicem (questionable). Siena ma must-win by zostać w wyścigu po playoffy i w hali będzie naprawdę gorąco, biletów wolnych już nie ma. Barcelona nie ma powodów by dziś na siłę wygrać, poza tym mają ważny poniedziałkowy mecz w ACB z Valencią u siebie. Siena jest oczywiście w nie najlepszej formie, też są męczeni przez kontuzje ale wygląda na to, że tylko występ Hacketta jest realnie zagrożony. Bez szaleństw ze stawką.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Pięknie siadła Caja ✅✅✅
teraz grałbym Sienę jednak tak jak kolega wyżej pisał bez szaleństw. Ja już trochę na ten temat powiedziałem wyżej.
Zalgiris jednak odpuścił. ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tak gwoli upewnienia,czy przy równej liczbie zwycięstw o kolejności w tabeli decyduje różnica koszy(tylko i wyłącznie)?
Nie jestem tego na 100% pewien a bardzo ciężko jest to gdzieś w regulaminie znaleźć,jeśli tak to Olimpiakos - Khimiki i Caja - Siena będą de facto meczami o awnas,przy czym Sienie wygrana może nie wystarczyć.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Liczą sie kosze, wejdz na strone Euroligi na opis meczu , tam sa zależności kto i ile musi wygrać,żeby awansować, troche kalkulacji jest.

Dzisiaj Eurliga ,kilka spotkań kluczowych, bez kalkulacji które po prostu trzeba wygrać, wybrałem kilka. Ze stawką w ty tyg. Nie szaleje –średnia lub niska stawka jakoś tak nie przekonują mnie te spotkania ,żeby pograć grubiej.

Olympiakos- Khimki typ: Olympiakos – 4 pkt (1,93 Pinnacle)✅✅✅


Te właśnie 4 pkt daja bez względu na inne spotkania i rozstrzygnięcia awans i 3 miejsce Grekom. Ja jakos nie potrafie Sobie wyobrazić, żeby tak utytułowana i doświadczona drużyna odpadłą możliwości jest wiele , bo 5 drużyn walczy o miejsca 2-4. Tym bardziej ,że podejmują Khimki ( świetna drużyna, wiele razy o tym wspominałem) które mimo wszystko grają na wyjazdach bardzo słabo, niby wszystko wygląda dobrze Graja ,wyniki często jest na styku, a mimo wszystko przegrywają, chyba jednak chodzi o presje w kluczowych momentach, a tej dzisiaj będzie bardzo dużo. Grecy znają tak presjęi potrafią Sobie z nią radzić do tego dochodzi ich hala, myślę że dadzą radę , chodz od początku może nie być łatwo. Dziwi mnie taka obniżka kursów na Rosjan, składy w pełni ,dziwne. 5/10

Caja Laboral – Siena Typ : Siena +7 (2,07 Pinnacle)⛔⛔⛔

Siena od kilku tyg gra bardzo słabo, na 8 marcowych spotkań 7 porażek (Euroliga + liga), to dobre miejsce zawdzięczają tylko początkowi tej fazy rozgrywek, gdzie szli jak burza i potrafili wygrywać spotkanie za spotkanie ,teraz nastroje zupełnie inne. Dzisiaj jednak liczę na to ,że postawią wszystko na ten mecz i powalczą z cały sił ,dlatego własnie gram w ich stronę. Podejmują Caje, która mimo wszystko gra w ostatnim czasie dziwnie. Dobre spotkania gra przeplatam ,ze słabymi w trakcie meczy potrafi tracić grube dwupkt. przewagi.
Mało aspektów przemawia za Włochami, ale drużyna ma sporo dobrych indywidualnościm, którzy sami mogą wygrać mecz, licze i stawiam ,ze Siena się postawi i stoczy chociaż wyrównany bój. 2/10


Barcelona – Maccabi typ over 153 (2,02 pinnacle)⛔⛔⛔

Nie postawie na Macabbi chodź tak na to może wskazywać wszystko. Barca 1 miejsce w grupie z dużą przewagą, wiec teoretycznie nie będą się spinali na to spotkanie, ogólnie pewnie zagrają na luzie i wynik może być dla nich bardzo korzystny. Obydwie drużyny Graja mocno do przodu , gdzie obrona jest na 2 miejscu, do tego do Barcy wraca na mecz Euroligi Tomic a jak wiadomo to dobry strzelec, myślę ,że będzie operowy mecz 4/10



Real-Anadolu Typ: Real – 9 (2.05 Pinnacle)
✅✅✅

Tak sie zastanwiałem nad tym Real , takie zachwyty na drużyną , bo rzeczywiście grail nieźle, trafił sie okres zniżki formy i tak to się skończyło ,że mają teraz 4 miejsce w grupie i jeżeli tak by się skończyło to niezbyt dobra sytuacja wyjściowa przed PO, myślę. W tym meczu maja o co walczyć + do tego będą chcieli się zrewanżować za minimalną porażkę na wyjeździe. 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom