>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Popieram obu kolegów. Najpierw Suchego, który twierdzi, iż dzisiaj są bardzo trudne spotkania do wytypowania. No moim zdaniem Rogz również ma rację typując Olympiakos. Nie będę powielał typu, jedynie napiszę trochę do uzupełnienia:
Drużyna z Pireusu początek TOP 16 lekko przespała. W pierwszych 4. spotkaniach zanotowali 3. porażki i 1. zwycięstwo - z Besiktasem, co nie było żadnym zaskoczeniem. Od tamtej pory zdecydowanie się ogarnęli, dzięki czemu sytuacja się nieco wyjaśniła. Przy dzisiejszym zwycięstwie będą już praktycznie pewni awansu do następnej fazy rozgrywek. Ta drużyna potrafi grać ważne mecze. Jak napisał Rogz: Barca ze względu na dobrą sytuację w grupie nie będzie grała na 101%, chociaż ja zawsze powtarzam, że Xavier Pasqual jest maniakiem zwycięstw, niesamowicie ambitny, zawsze chce wygrywać. Oczywiście, to nie jest tak, że Barca nie będzie chciała tego wygrać - ciągle mogą spaść na 3. miejsce w grupie, ale w ogólnym rozrachunku nie sądzę, aby na trudnym terenie w Pireusie zdołali wygrać. Od 4. kolejki Olympiakos zanotował 5 zwycięstw (w tym w Moskwie - z Khimki!), tym razem myślę, że będzie podobnie.
Zalgiris - Real Madrid; Zalgiris +2,5 @ 1,91 (Unibet) 104:105 ✅
Zacznę od tego, że takie mam przeczucie, podobnie co do meczu Barca - Khimki (+10,5). Cóż... serce podpowiada mi - Real, rozum i intucja - Żalgiris.
Pierwszym punktem, jaki chciałbym poruszyć, jest motywacja. Pod koniec spotkania mocno się zagotowało, głównie ze względu na Rudyego Fernandeza, który prowokował graczy z Litwy. Myślę, że dla dzisiejszych gospodarzy będzie to swoisty motywator, dzięki któremu pójdą z Realem na walkę o śmierć i życie. Kwestie psychologii to również sytuacja w grupie: Real nawet przy dzisiejszej porażce będzie pierwszy w tabeli (na koniec grupy). U siebie będą podejmować bezpośredniego rywala o to miejsce, czyli Efez, który moim zdaniem jest gorszą drużyną niż Królewscy i przegra w Caja Magica. Żalgiris aby liczyć się w walce o TOP 8 MUSI dzisiaj wygrać. Przy porażce z Realem będą mieć bilans 4:6. Biorąc pod uwagę jutrzejsze ewentualne zwycięstwo Panathinaikosu to Litwini mogą mieć taką stratę, której nie będzie można już zniwelować.
Moim zdaniem czysto koszykarsko to Real jest drużyną lepszą. Biorąc jednak pod uwagę okoliczności tego spotkania, halę, w której obie drużyny się zmierzą, to mam pewne wątpliwości co do zwycięstwa gości. Aby wygrać Żalgiris musi zagrać agresywnie w obronie i wykorzystać przewagę wzrostu. Nie wiem, jak Real zagrał z Brose. Czy rzeczywiście był to piach, czy może jednak kontrolowali spotkanie przez cały mecz (jak przypuszczałem). Zapowiada się &quot;close-game&quot; i nie sądzę, aby któraś z drużyn zwyciężyła w dzisiejszym spotkaniu różnicą większą, niż 4. punkty. Bardzo możliwe jest powtórzenie meczu, jaki odbył się w Caja Magica. Uważam, że linia +2,5 na Żalgiris jest optymalna i warto pobrać, jeśli ktoś u siebie ma większą - to bez wahania.
Fenerbahce Ulker - Maccabi Electra 2 @ 1,5 (Unibet) 85:94 ✅

Teoretycznie
najpewniejsze spotkanie dzisiejszego dnia. Wybieram typ na Maccabi ze względu na ogólną jakość w grze, różnice między oboma zespołami oraz sytuację w grupie.
Maccabi do końca będzie liczyć na awans do TOP 8. Mają do tego prawo, gdyż między nimi, a Khimki, które obecnie znajduje się na ostatnim premiowanym miejscu, jest to różnica tylko 1 zwycięstwa. A warto zaznaczyć, że w następnej kolejce w Tel-Awiwie zagrają właśnie bezpośredni mecz z drużyną z Moskwy, a jak wiadomo - Khimki cieniuje na wyjazdach.
Fenerbahce właściwie straciło już szansę na awans do dalszej fazy, ostatecznie grzebiąc je we Włoszech, przeciwko Sienie, gdzie zaprezentowali się iście żałośnie. Oglądałem to spotkanie i muszę przyznać - nowy trener na tą chwilę nic nie zdziałał. Ilość banalnych strat w ofensywie nie do pomyślenia. Myślę, że drużyna z liceum, do którego uczęszczałem, nie traciłaby tylu piłek w tak beznadziejny sposób. Sytuacja lepiej wyglądała jedynie w zbiórkach. Ogólnie rzecz biorąc - to ciągle są indywidualności, nie drużyna. Niby mogą odpalić dzisiaj, ale ile razy już miało to nastąpić? Po raz kolejny nie zaufam Turkom, chociaż przyznam szczerze, że plusowy handicap wygląda kusząco.
Uważam, że jedynie własna hala może popchnąć Fenerbahce do zwycięstwa. Myślę jednak, iż Maccabi będzie wystarczająco zmotywowane i zdeterminowane aby odnieść zwycięstwo w Stambule. Z moich obserwacji wynika, iż drużyna z Turcji nie wykorzystuje zupełnie swojego potencjału, a na ten moment Maccabi jest ekipą po prostu lepszą.
Tak, jak przewidziałem. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Szkoda, że Olympiakos zawalił totalnie... A miałem to w triplu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
lość banalnych strat w ofensywie nie do pomyślenia. Myślę, że drużyna z liceum, do którego uczęszczałem, nie traciłaby tylu piłek w tak beznadziejny sposób
Hehe :p no bez przesady. No chyba że kończyłeś te liceum co Lebron irish green jersey haha :p Powodzenia.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nie no, rozumiesz, to było raczej takie żartobliwe ???? . Z przymrużeniem oka, z dystansem. Chciałem tylko zobrazować fakt, iż taka drużyna, jak Fenerbahce, która aspiruje w TOP 8, a może nawet i więcej, nie ma prawa tracić piłek w ofensywie w taki sposób.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Powiem tak, Żalgiris przegrał spotkanie z Realem na własne życzenie...w samej końcówce 5 pkt przewagi i tak utopić:wowsdf: na kilka sekund do końca mają 3 pkt przewagi faulują i do końca pozostaje 4 sekundy...gracz realu trafia pierwszego drugiego pudłuje i zalgiris znowu fauluje po czym dwa kolejne rzuty osobiste zostają wykorzystane...3 sekundy do konca rzuca popovic z nieprzygotowanej pozycji i nawet piłka nie dolatuje do kosza...a Real dzisiaj to w końcówce jedynie Caroll który sypał trójkami jak poje*any:razz:
 
kaziudeyna 0

kaziudeyna

Użytkownik
Powiem tak, Żalgiris przegrał spotkanie z Realem na własne życzenie...w samej końcówce 5 pkt przewagi i tak utopić:wowsdf: na kilka sekund do końca mają 3 pkt przewagi faulują i do końca pozostaje 4 sekundy...gracz realu trafia pierwszego drugiego pudłuje i zalgiris znowu fauluje po czym dwa kolejne rzuty osobiste zostają wykorzystane...3 sekundy do konca rzuca popovic z nieprzygotowanej pozycji i nawet piłka nie dolatuje do kosza...a Real dzisiaj to w końcówce jedynie Caroll który sypał trójkami jak poje*any:razz:
Dokładnie tak jak piszesz. Mieli zwycięstwo na wyciągnięcie ręki i przegrali we frajerski sposób. Akurat wróciłem z pracy, włączyłem B365 i na live pograłem sobie Żalgiris wygra 4 kwartę (dwudrogowo) @1.86. Gospodarze szybko uzyskali 9 punktowe prowadzenie w kwarcie, więc byłem pewny swego. Do końca oglądałem na spokojnie. Doszło do dogrywki. Wtedy sobie przypomniałem, że bet traktuje dogrywkę jako &quot;przedłużenie&quot; czwartej kwarty. W dogrywce Real odjechał na 6 punktów, a ja kląłem pod nosem bo 500zł miało przepaść. To co Real zrobił w ostatnich 3 sekundach dogrywki to był dla mnie cud. Najpierw przyjęli trójkę, po czym przy wyprowadzeni piłki za linii końcowej przechwyt Żalgirisu i 2 punkty spod kosza na 0.5 sekundy do końca. W nocy wygrana Lakersów po wielkim CB, teraz to. Fart się do mnie uśmiechnął :cool:
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dokładnie tak jak piszesz. Mieli zwycięstwo na wyciągnięcie ręki i przegrali we frajerski sposób. Akurat wróciłem z pracy, włączyłem B365 i na live pograłem sobie Żalgiris wygra 4 kwartę (dwudrogowo) @1.86. Gospodarze szybko uzyskali 9 punktowe prowadzenie w kwarcie, więc byłem pewny swego. Do końca oglądałem na spokojnie. Doszło do dogrywki. Wtedy sobie przypomniałem, że bet traktuje dogrywkę jako &quot;przedłużenie&quot; czwartej kwarty. W dogrywce Real odjechał na 6 punktów, a ja kląłem pod nosem bo 500zł miało przepaść. To co Real zrobił w ostatnich 3 sekundach dogrywki to był dla mnie cud. Najpierw przyjęli trójkę, po czym przy wyprowadzeni piłki za linii końcowej przechwyt Żalgirisu i 2 punkty spod kosza na 0.5 sekundy do końca. W nocy wygrana Lakersów po wielkim CB, teraz to. Fart się do mnie uśmiechnął :cool:

No dobrze że Kuzminskas rzucił trojeczke a potem Reyes sie zamotał i podał do Krzycha pod nos pod samą tablice Realu. Miałeś mega farta , ale czasami o to chodzi , wygrywasz albo dzięki szczęsciu lub pechowo przegrywasz.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Pytanie do śledzących Euroligę. Czemu na Panathinaikos jest aż kurs 1,74??
Przecież Malaga jest słaba i mimo,że nie śledzę tych rozgrywek to taki kurs raczej warto zagrać.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Pytanie do śledzących Euroligę. Czemu na Panathinaikos jest aż kurs 1,74??
Przecież Malaga jest słaba i mimo,że nie śledzę tych rozgrywek to taki kurs raczej warto zagrać.
No teraz dopiero zauważyłem. Na toto-mixie jest nawet 1.80 na Greków. Może dlatego ze Unicaja ma dalej szanse na wejście do top 8 i będa walczyć o zwycięstwo. Unicaja zdaje sie byc słabsza od Panathinakosu , ostatnio w lidze porażka u siebie z &quot;Eurcupowym&quot; Bilbao. Mimo że na 1 rzut oka wydaje się że Panata powinno ten mecz wygrac na &quot; luzie &quot; to uważał bym na to spotkanie. Malaga lubi czasami zaskoczyć. Reasumując wydaje mi sie że warto zaryzykować po kursie 1.7-1,8 na Panate. Grecy na pewno wyjda na spinie i będą walczyć od początku.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Zalgirisowi można śmiało dać tytuł frajerów roku, jak można dopuścić do zbiórki po wolnym? Nie przewidzieli tego ,ze zawodnik może nie trafić i trzeba być skupionym na zbiórce, przyspali i za to czeka ich wysoka kara czyli out z Euroligi, na tym poziomie takie błędy nie mają prawa się zdarzać.
Ale co zrobiła tam rutynowana drużyna jak Olympiakos około 7 min do końca spotkania Lorbek,Jawai,Tomic i Wallace czyli kluczowi gracze spotkania po 4 faule, a drużyna w ogóle tego nie wykorzystuje. Właśnie z tego słynęła Grecka drużyna, że potrafiła takie niuanse wykorzystać i dzięki temu wygrywała straszliwie ciężkie mecze. Patrząc na to spotkanie i falową grę Greków ciężko upatrywać kolejnego final four.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No teraz dopiero zauważyłem. Na toto-mixie jest nawet 1.80 na Greków. Może dlatego ze Unicaja ma dalej szanse na wejście do top 8 i będa walczyć o zwycięstwo. Unicaja zdaje sie byc słabsza od Panathinakosu , ostatnio w lidze porażka u siebie z &quot;Eurcupowym&quot; Bilbao. Mimo że na 1 rzut oka wydaje się że Panata powinno ten mecz wygrac na &quot; luzie &quot; to uważał bym na to spotkanie. Malaga lubi czasami zaskoczyć. Reasumując wydaje mi sie że warto zaryzykować po kursie 1.7-1,8 na Panate. Grecy na pewno wyjda na spinie i będą walczyć od początku.
Po pierwsze to Unicaja ostatnio wygrała z Bilbao.
Mecz dla mnie no bet, jedynie byc moze jakis plus dla Malagi. Tak patrzac na papierze to oni w ogole nie ustepują Panacie ale wiadomo nazwiska jedno a gra druga. Malaga to taki troche dziwny twór niczym Ullker. Jednak nazwiska takie jak Zorić,Perovic,Vasquez,Williams,Jimenez to nie sa pionki tylko gracze obyci w najwiekszych klubach, majacy trohe sukcesow i potrafiacy decydowac o wynikow spotkan. Malaga moze przegrac 5 meczow z rzedu grajac beznadziejnie a potem wygrac 2 razy z faworytami do wygrania calych rozgrywek. Zapowiada sie fajny meczyk a pod koszem powinno byc baardzo ciekawie ????
Dla mnie najpewniejsze na jutro to czysty win na Khimki oraz jakis hc na Caja Laboral bo patrzac na Besiktas to na prawde to nie jest nawet poziom eurocup
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Po pierwsze to Unicaja ostatnio wygrała z Bilbao.
Jednak nazwiska takie jak Zorić,Perovic,Vasquez,Williams,Jimenez to nie sa pionki tylko gracze obyci w najwiekszych klubach, majacy trohe sukcesow i potrafiacy decydowac o wynikow spotkan.
Z tym stwierdzeniem kompletnie się nie zgadzam.
Vazquez i Perović to przepłaceni zawodnicy. Barcelona z nich zrezygnowała bo byli drodzy w utrzymaniu i nieskuteczni.
Vazquez w Eurolidze: 15min. 5 pkt 3reb
Perović: 10min. 3pkt. 0.3reb
Jimenez w top16 wcale nie grał więc nie należy go brać po uwagę.
Prawdziwą siłą Hiszpanów jest obwód z Williamsem, Simonem i Gistem.
Grecy słyną jednak z niezłej defensywy i myślę że w.w zawodnicy nie będą, aż tak skuteczni zza linii 6,75.
Mecz o czwarte miejsce w grupie, niezwykle istotny dla obu ekip.
Widzę więcej argumentów za Grekami i kurs 1,70 można spokojnie pobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Na dzisiaj zagram trójeczkę: Khimki +Caja + Panata AKO : 2,41 (bet365) Stawka 8/10.
Krótki opis spotkań :
Besiktas – Caja
Hiszpanie lepiej nie mogli trafić , na przerwanie passy porażek ,ekipa z Trucji jest idealna. Drużyna ta nawet do Eurocupu się nie nadaje , zawodnicy grają bez pomysłu piłki tracą i w ataku i przy wyprowadzaniu z własnej połowy, patrzą się tylko na Siebie z jakimś taki zdziwieniem , a trener macha rękami tylko nic z tego nie ma , bo przegrywaja mecz za mecz do tego dostając -10 w tym spotkaniu nie będzie inaczej.
Khimki – Siena
Siena znalazła się już teraz w takiej komfortowej sytuacji, że nawet wszyscy w klubie się tego po 9 kolejkach nie spodziewali 7-2 do tego jeszcze w późniejszej fazie mecz z Besiktasem , taki komfort nie wymaga u nich grania dzisiejszego spotkania na maks wiec po co się wysilać, tym bardziej ze Graja w Rosji z bardzo mocnymi Khimki , którym bardziej zależy na zwycięstwie. Hala w Rosji to niemal twierdza , który udało się tylko zdobyć Greką z Olympiakosu i tak zapewne zostanie.
Unicaja – Panathinaikos
Panata full skład ,doświadczenie i obecna pozycja w tabeli wymusza od nich grę na maks swoich możliwości i tak będzie w tym spotkaniu , ostatnie 2 spotkania pokazują ,że ekipa jest na fali wznoszącej, powrócił Diamantidis a to niezwykle cenny zawodnik tej ekipy niemal od niego wszystko zależy w grze Greków wspomagany Ukiciem,Maciulisem i resztą solidnego składu.
Malaga
Co z tego ,że nazwiska robią wrażenie Williams, Calloway,Vazquez,Simon,Perovic, Zoric. Jak drużyna gra niesmowicie słabo , potrafi w 3 min zdobyć -15 pkt by przez nastepne 10 min zdobyć np. tylko 5. Ich obecną sytuacje w grupie zawdzięczają tylko temu ,że 3 razy grali z Niemieckim klubami ( warto dodać ,że to zwycięstwa w końcówkach po indywidualnych akcjach) + mecz z CSKA , ale takie mecz jak w Rosji trafia się raz na 100. I nie jest to wynik jakieś nagle zespołowej gry Unicaji( taka gra w tym zespole nie istnieje) , tylko indywidualnych umiejętności bo trafili aż16 trójek. Williams rzucał niemal z każdej pozycji i o dziwo wszystko wpadało i tak udało się pokonać CSKA. Rzucili wtedy 16 trójek ,w żadnym innym spokaniu im się ta sztuka nie udała a normalnie na mecz to 5-7 trójek rzucają, jak napisałem wyżej takie spotkania zdarzają się na raz na 100 i na pewno teraz tak nie będzie.
Nie widzę tutaj szans Malagi , początkowo można było złapać wyższy kurs na Greków teraz mocno lecą w dół ,wiec póki jeszcze można warto złapać dobry, bo później mocno może spaść.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Luka Zoric over 11,5 pkt 1.85 Toto-mix 14 pkt
To ,że bałkańscy wysocy zawodnicy stanowią bardzo dużą część w ataku wielu Hiszpańskich drużyn pokazał dokładnie wczorajszy mecz , Mirza Begic a jeszcze lepiej Nikola Mirotic który zdobył wczoraj dla Realu 31 pkt i czym jeszcze bardziej mi zaimponował 16/16 z lini rzutów osobistych. Odpowiednikiem jego w drużynie Malagi jest własnie Luka Zoric, co prawda nie tak wszechstronny i rzucający za 3 jak Mirotic ale również o bardzo dużym potencjale w ofensywie. Ostatnie notowania Luki to 12 pktów z Zalgirisem przy niskim wyniku , 26 pktów z Brose rowniez przy niskim wyniku i 7 pktów Alba przy niskim wyniku (7 pktów z powodu szybkich 4 fauli a później i 5tego). Malga wciąż ma szanse na wyjście z grupy i myślę że dziś wyjdą zmotywowani do walki i sam Luka rzuci powyżej tych 11 oczek.

Maciej Lampe over 13,5 1.85 Toto-mix 14pkt
Caja Laboral po 5 porażkach z rzędu jeżeli jeszcze w ogóle sie łudzi na wyjście z grupy i dalszą gre muszą dziś zdecydowanie wygrać. Przeciwnik nie jest ciężki , Besiktas który ma chyba najgorszy defense w eurolidze. Nasz rodak Maciek Lampe świetnie spisuje sie w tym sezonie , średnio notuje 14 pktów a w ostatnich 3 meczach 19 , 12 i 17 pktów. Jak dla mnie dziś Maciek nie powinien mieć problemów ze zdobywaniem punktów i na pewno dołoży 2-cyfrowy dorobek punktowy.
Pozdrawiam Suchy.
Maciek jak i Luka powyżej swoich średnich ???? 100%
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
I tak jak pisalem.Malag to Malaga niby przez 3/4 meczu kontrola Panaty a jednak koniec jest jaki jest ???? Dlatego wolałem zagrac plus dla Malagi niz potem kopac ściany przez porazke Panaty :d
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Malaga- Panata 4 Q 22-7 ??? co powiedzieć o tym ,ze tak doświadczona drużyna dopuszcza do takie obrotu sprawy? Przez wszystkie 3 q mecz pod kontrolą prowadzenie w graniach 7-10 pkt. I nagle w ciągu ostatnich 7 min paraliż i ledwie 3 pkt. zdobyte. Do tego Williams po CSKA znowu Sobie przypomniał ,że trójki trzeba rzucać z byle jakiego miejsca i z przed nosa obrońców Greckich w ciągu ostatnich 2,5 min wpadają trzy trójki. Tragedia, i jeszcze ciekawa sprawa 24 sec do końca 5 pkt. straty ,Panata akcja a bodajże Dimantidis kozłuje w środku boiska piłkę przez około 12 sec, …. :/ Śmierdzi ustwionym spotkaniem jak nic. Real na 20 sec przegrywał też 6 i zdołał doprowadzić do dogrywki..
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Malaga- Panata 4 Q 22-7 ??? co powiedzieć o tym ,ze tak doświadczona drużyna dopuszcza do takie obrotu sprawy? Przez wszystkie 3 q mecz pod kontrolą prowadzenie w graniach 7-10 pkt. I nagle w ciągu ostatnich 7 min paraliż i ledwie 3 pkt. zdobyte. Do tego Williams po CSKA znowu Sobie przypomniał ,że trójki trzeba rzucać z byle jakiego miejsca i z przed nosa obrońców Greckich w ciągu ostatnich 2,5 min wpadają trzy trójki. Tragedia, i jeszcze ciekawa sprawa 24 sec do końca 5 pkt. straty ,Panata akcja a bodajże Dimantidis kozłuje w środku boiska piłkę przez około 12 sec, …. :/ Śmierdzi ustwionym spotkaniem jak nic. Real na 20 sec przegrywał też 6 i zdołał doprowadzić do dogrywki..
Ustawka jak fix, Williamsowi kazali rzucić 3 trójki w ciągu 2 minut, dla niepoznaki oczywiście kryjąc go do samego końca. Gdyby nie trafił to pewnie Diamantidis sam rzucił by do własnego kosza. Ogarnij się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Malaga- Panata 4 Q 22-7 ??? co powiedzieć o tym ,ze tak doświadczona drużyna dopuszcza do takie obrotu sprawy? Przez wszystkie 3 q mecz pod kontrolą prowadzenie w graniach 7-10 pkt. I nagle w ciągu ostatnich 7 min paraliż i ledwie 3 pkt. zdobyte. Do tego Williams po CSKA znowu Sobie przypomniał ,że trójki trzeba rzucać z byle jakiego miejsca i z przed nosa obrońców Greckich w ciągu ostatnich 2,5 min wpadają trzy trójki. Tragedia, i jeszcze ciekawa sprawa 24 sec do końca 5 pkt. straty ,Panata akcja a bodajże Dimantidis kozłuje w środku boiska piłkę przez około 12 sec, …. :/ Śmierdzi ustwionym spotkaniem jak nic. Real na 20 sec przegrywał też 6 i zdołał doprowadzić do dogrywki..
Chłopie to jest KOSZYKÓWKA/Możesz w piłce nożnej meic mecz gdzie faworyt prowadzi 1-0 czy 2-0 i nagle jest remis w kilka minut?Możęsz mieć. Także tutaj stało sie i już ???? Unicaja to najdziwniejsza ekipa euroligi w tym sezonie i to było jzu wiadome przed meczem ????
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
No dobra może mnie poniosło z tymi trójkami i Williasem.
Ale i tak 12 sec akcja na 22 sec do konca Panaty daje do myślenia.
Jeżeli komuś zależy na zwycięstwieto ciagnie sie ostro do przodu a nie kozłuje piłke w środku boisku majać świadomość straty. Jak sie walczy do końca o zwycięstwo pokazał Real.
A co do Unicaji i tak nie awansuje i tak ,wiec takie zrywy to tylko przedłużenie marnego żywotu ich trenera.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Siena – Olympiakos typ: 2 (1,95 bwin)✅✅✅

Ciekawe spotkanie, Olympiakos jak ja nich w trudnej sytuacji , bo muszą ciągle walczyć o awans od dalszej fazy i trzeba grać na najwyższym poziomie.
Olympiakos zagra bez ważnego ogniwa w ekipie Printezisa, ale tak dobra kadrowo ekipa jak Grecy powinni wypełnić lukę po jednym graczu, wiec myślę że nie wpłynie to na ich grę.

Siena ,ostatnio notuje serie L3 2 porażki w lidze włoskiej i 1 Eurolidze. Widziałem trochę spotkania z Romą, totalnie gra bez polotu ,bez żadnej koncepcji. I wynik to w pełni oddaje 70-94 totalna klapa.
Bobby Brown gra co mecz ponad 35 min , blisko pełen wymiar czasu, nie da się tak ciągnąć cały czas, a wiadomo gra Sieny to niemal na nim się opiera. Inni ważnie gracze jak Kangur i Moss, też często ponad 30 min gry, ewidentnie widać brak ławki w tej ekipie , co im sezon dalej zaczyna się odbijać.

Olympiakos nie rozgrywał spotkania w swojej lidze ,bo było ALL Stars ,tak wiec dla graczy przerwa ponad tygodniowa od poważnego grania.

Reasumujac: Nie będzie łatwo ,ale typ warty grania .Siena poza własnym parkietem i brakiem Printezisa nie ma więcej na co liczyć, do tego duma Greków na pewno podrażniona ,za niesamowicie pechowa porażkę na własnym parkiecie ze stycznia w Eurolidze.


Maccabi – Khimki typ 2 +7 (1,56 bet365)✅✅✅
Grałbym czysty win na Khimki bo ich gra wygląda naprawdę świetnie. Planinic,Davis,Rivers w formie i widać ,że gra w ostatnim im się niesamowicie łatwo , widać w tej grze polot, pomysł i zgranie.
Niestety trochę Khimki nie wiadomo dlaczego? grają słabo na wyjazdach nie pokazują tego co w domu, mimo tego że nie wyglądają jak u Siebie potrafią walczyć i często spotkania są na styku, decydują ostatnie min i kilka pkt. Tak więc to handi wygląda dość sensownie ( po cichu liczę na Win Khimki).

Pozostałych 2 spotkań nie ruszam ew. jakiś wysoki handi na Caje ,ale przy handi powyżej 10 pkt to już loteria wiec odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom