>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dzisiejszy mecz niemieckich drużyn pokazał wyraźnie jaka jest różnica pomiędzy kilkoma czołowymi drużynami a resztą. Jak dla mnie Alba i Brose prezentują poziom Eurocupu i na pewno znajdą się tam silniejsze ekipy. Ich udział w tej fazie to jest nieporozumienie. Takie jest moje zdanie.
A na jutro proponuję zagrać over punktowy Sieny. Wiadomo jaką ofensywą dysponuje włoski zespół oraz, że Besiktas to cienizna totalna zarówno w defensywie jak i ataku. Jeśli zagrają co najmniej na 80% możliwości to pojadą ich na luzie. Jedynie szybkie odskoczenie Sieny na dużą ilość punktów może spowodować rozluźnienie w ich grze i oszczędzanie sił, lecz myślę, że ta linia jest jak najbardziej do pokrycia.
Siena - Besiktas
Typ: Siena over 82,5 1.85 Totomix
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszych spotkaniach euroligi? Ja osobiście zagrałym handi w strone Alby i Fenerbahce , + 13,5 i + 9,5. Wydaje mi sie że real powinien wygrać jutro z CSKA która słabo ostatnio zaprezentowala sie z Unicaja. Również myśle że Macabi powinno jutro wygrać i zagrałbym te spotkania z lekkim handi -4,5 dla Realu jak i Macabi.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Żalgiris Kowno – ALBA
1 (-11,5)✅
1,85
Unibet
Ja właśnie odwrotnie myślę o meczu Alby, Zalgiris to spotkanie musi wygrać za wszelką cenę mobilizacja będzie maksymalna. Każdy kto siedzi w temacie kosza europejskie wie ze Niemieckie drużyny w TOP 16 Euroligi są dostarczycielami pkt. Do tej pory jest nie inaczej, za wysokie progi.
O ile znowu nie będziemy świadkami cudów , wszystko wskazuje na to, że Zalgiris wygrywa to spotkanie dwucyfrowo.
Na każdej pozycji lepszy zawodnik
Własny parkiet
Maksymalna mobilizacja ( bilans do tej pory 1-4 z czego 2 pechowe porażki 1 pkt po bardzo dobrych spotkaniach). Jeśli Myśla o awansie taki mecz trzeba wygrać.
36 pkt przewagi i wszystko jasne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj zdecydowanie Olympiakos hc, muszą wygrywac w dodatku spotkanie z tureckim zespolem, mobilziacja bedzie ogromna. Barca powinna ograc Sienie, ktorej juz wyszedl jeden dzien konia w Pireusie.Katalonczycy to inna ekipa w eurolidze.Zalgiris mysle, ze zmiecie gości z Niemiec, Real-CSKA dla mnie no bet, juz raz zagralem w tym sezonie mecz tytanow Barca-CSKA na Barce i ostatnia kwarta mnie dobiła nerwowo
 
A 2

alb.kowalski

Użytkownik
Navarro nie wystąpi dziś w meczu przeciwko Sienie, doznał kontuzji w meczu z Bilbao i jego absencja myślę że bedzie dość widoczna. Siena wygrała jak do tej pory wszystkie mecze w top16, B.Brown w bardzo dobrej dyspozycji, co dało sie zauważyc w ostatnim meczu przeciwko Besiktasowi. Spodziewam sie wyrównanego meczu i handi +8,5 myśle ze jest jak najbardziej do pokrycia.
Montepaschi Siena + 8,5 @ 1.962 Pinnacle ⛔
 
ivi 0

ivi

Użytkownik
Panathinaikos - Brose Baskets
1 (-10,5)
kurs 1.55 totomix
Klub z Niemiec już pożegnał się z Euroligą. To co grają w lidze krajowej, a gra w Eurolidze to 2 inne drużyny. Myślę, że wejdzie nawet -14,5 lecz -10,5 po takim kursie to dobry typ.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Panathinaikos - Brose Baskets
1 (-10,5)
kurs 1.55 totomix
Klub z Niemiec już pożegnał się z Euroligą. To co grają w lidze krajowej, a gra w Eurolidze to 2 inne drużyny. Myślę, że wejdzie nawet -14,5 lecz -10,5 po takim kursie to dobry typ.
A ja właśnie gram + 14,5 za 1,65 w toto ???? myśle że ostatni mecz z Albą rządził się swoimi prawami a dziś jednak nie przegrają więcej jak te 15 oczek.
 
ivi 0

ivi

Użytkownik
A co myslicie o meczu
Caja - Khimky
kurs 3 na rosjan wygląda ciekawie
Ja bym bardziej grał w stronę Caja. Przegrali w ostatniej kolejce z Barceloną po powrocie Navarro do składu, ale reszta spotkań na korzyść Caja. Gra u siebie co jest podwójną motywacją. Khimky mogą wygrać z najlepszymi i przegrywać z outsiderami więc no-bet ale bardziej strona Caja.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Euroliga
Brose Basket- Zaligiris 14.02.2013 20:45
Typ: Zalgiris -4⛔⛔
kurs: 1,74
Bukmacher: Marathonbet

Co to dużo pisać o tym spotkaniu. Niemiecki zespół Brose podobnie jak Alba to outsiderzy ten fazy Euroligi , którzy mogą tylko liczyć na zwycięstwa między Sobą. Brose może jedynie tym zaskakuje na plus ,że potrafi czasem powalczyć i przegrać dobry stylu tylko różnicą kilku oczek. Zalgiris to drużyna o klase lepsza , bedąca dodatkowo w formie, dla Bamberga to mecz o pieniądze i prestiż bo nic wiecej. Dla Zalgirisa ważne spotkanie w którym muszą zainkasować zwycięstwo. Własny parkiet to za mało jak na ten poziom.
Pojawiły się informacje, że w Kownie mają problemy z wypłacaniem pieniędzy zawodnikom , sprawa ciekawa, jednak drużyna zapewnia ,że do spotkania podejdzie w pełni zmobilizowana nie myśląc o sprawach poza sportowych. Sprawa wynagrodzeń ma się rozwiązać w weekend.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Meczy CSKA, ALBY i MACCABI nie ruszam. W CSKA widzę under 148,5. W Berlinie widzę wysoki wynik i over 148,5. Na żydków z leśnymi dziadkami to nawet nie spoglądam bo tam wszystko zależy od tego czy będzie się chciało Hiszpanom.
Dwa mecze które mnie interesują to zwycięstwa Zalgirisu jak i Realu. Litwini mają taką głębię składu że jeżeli tylko ich nie zlekceważą to będzie spokojne zwycięstwo. Nachbar, Gavel, Ford i Jacobsen to jednak za mało. Ciekawostka z meczu Brose z Zalgirisem jest taka że ktoś się w końcu przełamie i zwycięży W zapowiedzi meczu na stronie EL można to znaleźć.
W meczu Kebabików z Olewusami zapewne przybędzie mi siwych włosów ale zaryzykują na wygraną gości. Mają oni 2 razy lepszą pakę od gospodarzy. Do tego Efes już nie umie bronić tak jak kiedyś gdzie zatrzymywali gości na granicy 60+. Dusko ma już swoje lata i z atletycznimi zawodnikami bardzo odstaje. Trzeba liczyć że Real będzie bronić obwodu. Tam jest spore zagrożenie. Jeżeli wyjdą skoncentrowani to nie widzę przeszkód aby odnieśli zwycięstwo.
Reasumując : Zalgiris + Real
 
U 0

umytyp

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Euroleague
Spotkanie:CSKA Moscow-Panathinaikos
Typ:panathinaikos
Kurs:4.05
Godz.:17:00
Buk:pinnacle


W dniu dzisiejszym o godz.17:00 CSKA Moscow zmierzy się z Panathinaikos.Obie drużyny idą łeb w łeb w rankingu Euroleague mając po cztery wygrane i dwie przegrane.CSKA Moscow jednak w rankingu znajduje się na pozycji trzeciej a Panathinaikos na czwartej dzięki lepszej różnicy punktowej.Panathinaikos jest drużyną która ma dzisiaj ogromne szanse na wygraną.Drużyna CSKA Moscow w tym roku nie jest w tak dobrej formie jak w sezonie 11/12 o czym świadczy przedostatni przegrany mecz z bardzo słabym przeciwnikiem jakim była Unicaja kursy na tą drużynę były bardzo wysokie.Jeśli drużyna przegrywa z taką drużyną to jasne,że sytuacja w drużynie zmieniła się na gorsze.W sezonie 11/12 drużyna CSKA Moscow miała 10 wygranych,0 przegranych zajmując piersze miejsce w tabeli,natomiast Panathinaikos zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce.W pojedynkach między oba tymi zespołami ostatnio od 10.11.11 wygrywa CSKA Moscow,od tej daty rozegrali trzy mecze.Jednak Panathinaikos ostatni pojedynek przegrał zaledwie dwoma punktami.
 
K 18

koptek

Użytkownik
Koszykówka:Euroleague
Maccabi Tel Aviv-Barcelona
Typ:Barcelona
Kurs:1.55
Buk:bet365


Dzisiaj o godzinie 20:05 odbędzie się spotkanie Maccabi Tel Aviv-Barcelona gdzie faworytem bukmacherów jest Barcelona też i taki jest typ tego spotkania.Barcelona od ostatnich czterech meczy Euroleague jest nie do pokonania,bardzo przyzwoite wyniki 85:66,90:79,73:59,76:68.Barcelona jest drużyną znajdującą się na pierwszym miejscu w tabeli ligowej natomiast Maccabi Tel Aviv szóste.W sezonie 11/12 Barcelona dostała się do półfinałów,gospodarze do ćwierćfinału.Faworyci są niepokonani przez drużynę Maccabi Tel Aviv od ostatnich sześciu rozegranych meczy.Barcelona ostatni ligowy mecz wygrała z drużyną Siena która zajmowała pierwsze miejsce w tabeli,lecz Barcelona weszła na jej miejsce,faworyci będą chcieli dzisiaj wygrać by nie martwić się,że znowu Siena będzie pierwsza.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga mężczyzn
Data rozpoczęcia: 15.02.2013 16:30
Spotkanie: Khimky Moskwa - Olympiakos Pireus
Typ : 2/2 [Połowa/Koniec czasu]
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj nieco wcześnie, bo o godzinie 16:30 rozegrane zostanie spotkanie Euroligi mężczyzn pomiędzy rosyjskim zespołem Khimki Moskwa, a greckim Olympiakosem Pireus. Bukmacherzy w roli faworyta widzą tutaj gospodarzy, jednak każdy wie, że zdecydowanie bardziej utytuowaną drużyną są Grecy i to właśnie dzisiaj na nich stawiam po bardzo dobrym kursie. W tabeli grupy F Euroligi Olympiakos Pireus zajmuje dopiero 5 miejsce, a premiowanych awansem jest tylko 4, więc nie ma mowy o odpuszczeniu meczu czy coś w tym stylu. Do tej pory zdołali wygrać 3 mecze i 3 przegrali. Najpierw przegrali na wyjeździe 82:74 z Caja Laboral. Na wyjazdach przegrali także z Barceloną 76:68 oraz wygrali w Izarelu z Maccabi 78:77. Na własnym parkiecie Grecy pokonali Besiktas 77:64 i ostatnio Fenerbache 82:71, a także doznali nieznacznej porażki z Sieną 72:74. Jest to jak widać silny zespół, a nawet wyniki tego tak do końca nie odzwierciedlają. W składzie mają takich zawodników jak: Spanoulis, Printezis, Mavroeidis, Sloukas, Antić, Law czy Kyle Hines. Myślę, że dzisiaj nie dadzą szans Khimkom, które reprezentują m.in. Frizdon, Koponen, Loncar, Rivers, Monya, Planinic czy Paul Davis. Khimki zajmują w tabeli w Eurolidze 3 miejsce z bilansem 4 zwycięstw i 2 porażek. Khimki co muszę powiedzieć gra fenomenalnie we własnej hali, ponieważ do tej pory w tej edycji Euroligi nie przegrali jeszcze meczu u siebie! Pokonali takie ekipy jak Real Madryt, Barcelonę czy Panathinaikos Ateny, jednak co ważne należy mieć na uwadzę, że w tych meczach dopisywało im szczęście. Dzisiaj stawiam, że karta się od nich odwróci, gdyż grają z silnym Olympiakosem, który nie może sobie pozwolić na potknięcie.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Koleżko Twoja analiza daje tyle samo co spojrzenie w tabele Euroligi i na składy obu zespołów, a argumenty, że Olympiakos nie może dziś odpuścić i dlatego wygra to śmiech na sali. Sam piszesz, że Khimki w swojej hali grają fenomenalnie i przytaczasz zwycięstwa z potentatami i mówisz, że to kwestia szczęścia. Ja widziałem mecze m.in. z Barcą i Maccabi i widziałem jaką miazgę zrobili z przeciwników. Olympiakos w tym sezonie Euroligi a przynajmniej w ostatnich meczach dla mnie gra piach, skuteczność w pewnych momentach jest żenująca i grają bez pomysłu, marnują rzuty spod samego kosza jak amatorzy. Jak dla mnie musieliby zagrać na 110% swoich możliwości żeby dzisiaj wygrać. Sam osobiście będę kibicował Khimki, ale życzę powodzenia w typie ;)
 
G 48

grozer9

Użytkownik
czesc co sadzicie o meczach Malagi i Macabbi z euroligi, wazne mecze dla obu ekip dajace nadal szanse na walke o awans
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Euroliga
Brose Basket-Malaga 21.02.2013 20:45
Typ: Brose Basket
kurs: 1,95
Bukmacher: bet365

Miejsce w tabeli I wyniki mogą wskazywać ,że zdecydowanym faworytem jest Malaga, nic bardziej mylnego. Brose na pewno będzie mocno walczyć ,żeby osiągnąć to 1 zwycięstwo w TOP 16.W dwóch ostatnich przegranych spotkaniach ( z Panathinaikosem na wyjeździe 76-73 i z Zalgirisem u Siebie po dogrywce 88-97)drużyna z Niemiec dobrze Sobie radziła, wynik ważył się do ostatnich sec spotkania, a przewagi było znikome, na papierze Grecy i Litwienie wygladali na mega faworytów mimo to dobrze grający Brose przeciwstawił się i wyglądał naprawdę nieźle. Do tego warto dodać , że w spotkaniu wystąpi nie tak dawno kupiony Massey co niewątpliwe będzie solidnym wzmocnieniem dla głównych strzelców Jacobsena,Nachbara, Forda i Gavela.
Co do Malagi, ekipa z Hiszpanii gra straszny piach, bez pomysłu, bez koncepcji żadnej. Skałd wyglada nieźle, ale ich męki w meczach są niesamowite. W lidze Hiszpańskiej na ten czas nie łapią się na playoff , wygrywanie spotkań przychodzi im z niesamowitą trudnością. Sporo w tej ekipie zależy od trafionych „3” z różnych sytuacji, trudnych ,niekorzystnych rzucają ,szczególnie trójka Calloway, Williams, Simon to jedynie trzyma im grę ( tak wygrali z Albą, po trafionej trójce w ostatnich sec z trudnej pozycji). Zwycięstwo mocno szczęśliwie. Najlepszym przykładem był mecz z CSKA , gdzie trafili ich aż 16 z czego sam Williams 6. Także w tym spotkaniu kluczowe będą trójki Malagi. Stawiam jednak ,że cały sezon nie można swojej gry opierać na indywidualnych umiejętnościach rzutowych swoich graczy.
Wzmocniony Brose po zaciętej walce, powinien w końcu osiągnąć swój cel i wygrać z Malagą.
Na plus dla nich: własny parkiet, dobrze wyglądająca kadra, jakoś gry w ostatnich spotkaniach.
Malaga na pewno przeciwstawi wszystkie siły na to spotkanie ,które jeszcze im daje jakieś szanse na dalszy awans, presja i ciśnienie będzie ogromne. Brose na pewno zagra na większym luzie, bo oni już tylko Graja o prestiż i pieniądze.
Reasumując: Brose Basket po ciężkim boju
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Powiem tak ... Panathinaikos has a full roster available to face Zalgiris Kaunas this week.

nie ma sensu przedstawiać argumentów za tym typem bo znajdzie się kilkanaście osób które będą widzieć inaczej Nie mogę doszukać się jakichkolwiek info o kontuzjach. Do tego kurs 2.50 na Greków w meczu o awans.

Biorę i do tego gram -2,5 na Greków po kursie 3.28 ✅ ;)

Brose nie ruszam bo ten mecz dla Malagi jest mega ważny. Sami mówią że sporo podróżują i już mogą odczuwać zmęczenie niemniej to dla nich must win game. Brose gra o pierwszą wygraną i już z Litwinami pokazali że u siebie będą groźni. Może over 152 grałbym, ale już wspominałem odnośnie moich O/U. Maccabi wygląda aż nader dobrze i dlatego odpuszczam granie kursu 1.40. W meczu wielkich drużyn z nazwy możemy rzucić monetą komu się będzie bardziej chciało. Barca w weekend znowu pokazała jak olewa pewne mecze. Navarro nie wiadomo czy będzie grał. Fene już nie gra o nic. Został prestiż, ale ja im nie ufam. Odpuszczam.

Reasumując... : Panathinaikos jako główny typ ✅ ✅ Dublet : -2,5 Panata + over 152 Brose. ⛔


------------

co do tej akcji co pisałem Rogz166...to czy szczęśliwa... ? hm.... metr przed linią za 3pts jak odpuszcza się krycie zawodnika który siepie na potęgę to za głupotę się przegrywa. Ja zawsze pamiętam że niemieckie drużyny lubią grać w Hiszpanii i nie wiem czym to jest podyktowane.

Ja polecam obejrzeć pierwszy mecz Brose - Unicaja ... 15-0 run Brose a skończyło się wiadomo... Moim zdaniem najważniejsze w tym meczu będzie gra Zorica i Panko jeżeli chodzi o Malagę.

-------------

w końcu się udało ???? co by nie powiedzieć to Roko superstar ???? Fajny meczy dla oka i naprawdę dobrze się go oglądało. Dziękuje też plusy ;) ale banan nie schodzi mi z buzi z bardziej przyziemnych powodów :cool: . Co do reszty to tego czego się bałem siadło jako blow out-y.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
Powiem tak ... Panathinaikos has a full roster available to face Zalgiris Kaunas this week.
nie ma sensu przedstawiać argumentów za tym typem bo znajdzie się kilkanaście osób które będą widzieć inaczej Nie mogę doszukać się jakichkolwiek info o kontuzjach. Do tego kurs 2.50 na Greków w meczu o awans.
Witam,
Z tego co widzę na rozpisce Euroligi to Round16 składa się z 14 kolejek a mamy dopiero 8 także z tą walką o awans bym wyhamował. Jeszcze wiele może się zdarzyć.
By coś od siebie dać sugeruję na dziś over 9,5 pkt na Daniela Hackett&#39;a. Oglądałem ostatni mecz z Cają Laboral i Daniel nie bał się podejmować ryzykownych decyzji. Penetrował, niezła skuteczność i w głównej mierze to dzięki niemu Siena dokonała pogromu na zespole z Vitorii w III kwarcie . Dziś z Maccabi powinien swoje minuty dostać i 10 pkt śmiało zrobi.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom