>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ja jutro nic nie ruszam ???? Dwa hity do oglądania,mecz w Moskwie jednostronny raczej Efes to nie ten poziom.Od weekendu myślałem nad Ulkerem z handi ale jednak nie zagram.Wobec braku grubaska Fener powinien(?) zrobić inwazje pod koszem Barcy.Piszę powinien ale z drugiej strony obserwując gre wysokich do tej pory nie jestem aż tak tego pewny.Pascual pokazuje ostatnio jakim naprawde jest trenerem.Jego głupi nawyk i przywiązanie do nazwisk negatywnie wpływają na tą drużyne.No bo po co ten facet gra zgruzowanym Jasikeviciusem który z całym szacunkiem ale powienien dostać solidnego kopa w dupe i spadać na emeryture.Barca ma siłe na ławce w postaci nieobliczalnej młodzieży ale po co ich wpuszczać na parkiet?no właśnie...
Fener to indywidualności,masa wydanych pieniędzy i zawód jak co roku.Barca mimo fatalnej gry to wciąż Barca.Siądzie rzut i będzie po meczu dlatego ja mówie no bet ????
Jeszcze raz graty dla basków,oni są niesamowici ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Barcelona Regal- Fenerbache Ulker 4.50 Bet365
Żal by było nie skorzystać z takiego kursu na turków.Bukmacherzy niby zdecydowanie faworyzują Barceloną, lecz wg. mnie kurs na gości zdecydowanie zawyżony.Barcelona przechodzi teraz bardzo trudny okres, przegrała 4 ostatnie spotkania(w tym z przeciętniakami z Hiszpanii jakimi byli Gran Canaria i Xacobeo Blusens). Ostatnio ich gra wygląda bardzo źle i skuteczność jest słaba.Dzisiajsi przyjezdni z Ulkeru mają natomiast w ostatnich meczach serię 5 zwycięstw.W lidze prowadzą z bilansem 11 zw 1 por. i są naprawdę dobrze poukładanym teamem.Dziś jeżeli Barca będzie grała taką padakę jak ostatnio w lidze to jestem przekonany, że Fenerbache wywiezie komplet punktów z Hiszpanii. Mecz jak dla mnie równych w tym momencie ekip, żal więc nie skorzystać z takiego kursu .
Polecam też na dziś - Efes 1 połowa po kursie 4.10 w Bet365 (Efes podbudowany po zwycięstwach z mocną Karsiyaką i Besiktasem, Cska gra nierówno i czasem potrafi zaskoczyć na minus)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja wiem, że Malaga potrafi zagrać okropnie ale musze stanac w ich obronie jesli chodzi o wczorajszy mecz. Brose do polowy 8 trojek, blizej kosza poza Zirbesem 3 celne rzuty, w Eurolidze, rozumiecie? Koszykarskiej LM. Oni juz powinni z Partizanem uwalic i nie byc w top16 gdyby nie fart z dobitka Forda i niewykorzystane szanse to Niemcow nie byloby w elicie, ok ale sa wiec trzeba wrocic do realiow. Druga polowa i zaczyna sie koncert sedziow. Dwa faule Vidala (w obu przypadkach bledy sedziow), technik nie mam pojecia za co, faulowany ze 2-3 mocno Zoric nie ma reakcji sedziow i sami debile z gwizdkami wprowadzili taka atmosfere i nerwowke, ze moglo dojsc do solidnej bijatyki. Zreszta Repesa powstrzymal Zorica, ktory juz podbiegal do tego smiecia z Brose. Nie twierdze, ze Unicaja super gra ale wczoraj nie bylo latwo bo do polowy Niemcy odpalili duzo celnych rzutow z dystansu a potem sedziowie robili wszystko zeby Hiszpanie przegrali. Pech chcial, ze jednak koszykarsko Malaga byla o wiele lepsza i sobie poradzili.
Kursy na Barce sa genialne. Wiadomo jakas druzyna jest barcelona, oni nie maja czegos takiego jak szacunek dla rywali, wiadomo jakim trenerem jest pascual i efekt jest znany 7-7 w lidze weekend maja Real i spore klopoty z wygrywaniem. Nie rozumiem tego kursy ale rywale to takie same fajtlapy wiec nic nie rusze tu. Podobnie CSKA kompletnie mnie Moskwa nie przekonuje w tym sezonie. Tylko Panata dobra do gry.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Caja Laboral(+8.5) 1.95 Marathonbet ✅✅✅ 70:71
Wow,czekałem na kursy i jak zobaczyłem to handi odrazu pojawił się usmiech na mojej twarzy.Buki cały czas faworyzują Maccabi ze względu na swoją gorącą hale.Co z tego skoro ten zespół gra już od dłuższego czasu poprostu słabo a system prowadzenia tej drużyny przez szanownego Blatta zaczyna już powoli dobijać włodarzy.Co innego Blatt a co innego budowa tej drużyny w tym roku która zwyczajnie mnie nie przekonuje.Od czasów złotej ery Parkera w tym klubie praktycznie nic sie nie dzieje.Co roku nie trafione transfery i rozczarowanie.Rok temu objawieniem mial być Hendrix,w tym roku egzaminu nie zdał Logan który miał sie idealnie wpasować w gre zółtych.Co innego Caja która poprostu mnie oczarowała tym co zrobiła w przeciągu ostatnich tygodni.Podnieśli sie i teraz grają fantastyczną poukładana koszykówke.Dużą w tym zasługe ma też Tabak który jednak jest dobrym trenerem.Zdrowa Caja to jest moc,mnóstwo talentu i radość z grania w koszykówke.A to z kolei stanowi ogromne zagrożenie dla wszystkich w tej grupie.Na początek na odstrzał poszedł grający ostatnio fenomenalnie Olympiakos.Po kapitalnym meczu Caja wygrała a Maciek zagrał chyba najlepszy mecz w sezonie.Cały czas czekam na pobudke San Emeterio który byc może wystrzeli już w tym tygodniu bo już dzisiaj z Fuenlabradą odpalił i rzucil 20pkt.Dla mnie ten handicap jest zdecydowanie za duży.Buki faworyzują Maccabi ze względu na własną hale i ostatnie lata kiedy to Caja wypadała zazwyczaj blado w hali gospodarzy.Do bóju Laboral.
Żalgiris✅+Fenerbahce⛔ dubel 2.10 Marathonbet ⛔
Tutaj krótko,Żalgiris nie powinien mieć żadnych powtarzam żadnych problemów z tak katastrofalnie grającą Malagą.Jeśli ktoś będzie potrzebował kursu na podbicie to polecam zielonych,to jest jak to mówią na tym gorum ostatnio lokata???? Nie wiem co za geniusz to wymyślił ale mniejsza o to.Żalgiris to w dużej mierze weterani ale Ci weterani są o 20lat młodsi niż zbutwiałe drewno w Maladze.Dzisiaj Malaga została wręcz zadeptana przez Valencie,poprostu wyglądali katastrofalnie.Nie widziałem ich w tym sezonie w tak złej dyspozycji,zarówno fizycznej jak i psychicznej.Żalgiris w swojej głośnej hali postawi taką defensywe, że Repesa sie za przeproszeniem obsra.Nie podlega wogóle dyskusji ten typ.
To samo Fener,bez jaj ale Siena nie będzie wszystkiego wygrywała.Zaszli już z tym skladem i tak za daleko.Fener wyglądał slabiutko na tle Barcelony ale skoro Real dzisiaj nie miał nic do powiedzenia przy takiej kanonadzie zza łuku to turkom wcale sie nie dziwie.Pianigiani zna Siene na wylot i doskonale zdaje sobie sprawe z tego, że jeśli chce wygrać to musi uszczelnic defensywe która wyglądała jak ser szwajcarski w meczu z Barcą.Nie mogą na to pozwolić sobie drugi raz bo zostaną rozstrzelani a Siena ma czym straszyć na obwodzie.Mam też nadzieje, że wkońcu obudzą sie wysocy bo narazie zawodzą po całości.Ciężko będzie sienie cokolwiek tutaj ugrać,nie zdziwie sie jak padnie nawet blowout.
Efes Pilsen(-4) 1.97 Marathonbet ✅✅✅ 78:64
Efes grał ostatnio zdecydowanie lepiej,w meczu z CSKA walczyli toczyli przez trzy kwarty wyrównany pojedynek i fatalna czwarta odsłona meczu sprawiła, że przegrali tak wysoko.W meczu ligowym z Tofas był oszczędzany Farmar.Panata na 100% zagra bez Diamantidisa,możliwa też absencja Banksa.Wobec tych kontuzji nie widze w drużynie zielonych kogoś kto będzie w stanie zatrzymać Farmara.Efes musi ten mecz wygrać jeśli chce powalczyć w tej grupie, zadanie mają ułatwione.
Brawo Ulker... Pianigiani powinien zostać wypieprzony na zbity pysk.Najsłabszy zespół w historii tego klubu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Marathonbet wystawił już kursy na Euroligę i dubel Olympiakosu z CSKA traktuję jak lokatę na poziomie ok.35%.CSKA gra na wyjeździe z Albą i choć kurs słabiutki to Rosjanie powinni z palcem w ....nosie ograć słabeuszy z Berlina,którzy grają ostatnio tak tragicznie,że zastanawiam się co oni robią jeszcze w Eurolidze.Do Grecji przyjeżdża słaby Besiktas,który jest jednym z najsłabszych zespołów,które zostały w Eurolidze.Grecy nie powinni mieć większych problemów z ograniem przyjezdnych bo ci prezentują się bardzo słabo w ostatnim czasie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Nie sposób się nie zgodzić. Na tą chwilę zarówno dubel Wilq-a jak i dzidzok-a popieram.

No i znowu jestem ciekawy tego co będzie się działo z kursami na Barcę i liczę że jeszcze trochę spadnie ... Granie tego meczu mija się z celem.

Caja po kursie 5.00 ✅ ✅ biorę już dziś jako fajny singiel. Co tutaj dużo mówić Hiszpanie powoli zaczynają wyglądać jak zespół który wie czego chce na parkiecie mimo ich przestojów, które im od zawsze się zdarzały. Jeżeli znajdą odpowiedz na szybki basket jak i Maccabi nie będzie siedział rzut za łuku to powinno być dobrze.


Real + Zalgiris + CSKA + Ulker + Oly ▶ 3.89

bez zbędnego rozpisywanie się bo wszystko opisano wyżej.

-----------

No Panowie szybko rozbita kolejka a jeszcze weekend się nie skończył. Niemniej trzeba jednak korzystać z dobrych kursów.

----------

Pytanie : co się zmieni do tego czasu, kto złapie kontuzję i jakie inne czynniki mogą wpłynąć na wynik to się okaże.


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
samin1 524

samin1

Użytkownik
Co nie zmienia faktu że meczu Barcelony z Khimikami nie polecam ruszać w żadną stronę. To samo dotyczy się PAO bo to co widziałem jak gra Efes w ostatnim meczu w lidze to żenujące. Szkoda że zabraknie Diamantidisa bo tak grałbym bez zastanawiania na zielonych.
Ogólnie chyba wszystko zostało już powiedziane na początku tygodnia. Teraz wystarczy czekać.
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
A ja uderzę jednak w stronę Khimki.
Khimki to zespół własnego parkietu, w lidze rosyjskiej niepokonani (a już zdążyli wygrać chociażby z CSKA), w Eurolidze również niepokonani - więc home court advantage wykorzystują w pełni. Wygrali wyjazd w Turcji tydzień temu i na początku drugiej fazy rozgrywek wyglądają bardzo dobrze. Barcelona to potęga europejska, przegrali tylko raz w hali CSKA co ujmy nie przynosi. Jednak brak Navarro kusi mnie bardzo by poszukać ich potknięcia ponownie. Hiszpan rzucił ostatnio w Gran Derbi z Realem aż 33 punkty co jest wyczynem niebanalnym jak na europejskie warunki. Oczywiście Barcelona to wielkie nazwiska, doświadczenie i Xavier Pascual znający zespół od podszewki więc nic dziwnego, że nadal są faworytem wg bukmacherów i nie tylko.
Kursy spadały w momencie gdy ten news o Navarro przeszedł do sieci, teraz z 2.50 już na 2.10 więc średnio dobra oferta. Rano jednak było jeszcze +3.5 po 1.85 ✅ i taki wezmę od bet365.
Khimki u siebie jest w stanie to zrobić. Mecz rozpoczyna się za 20 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Khimki(+3.5) 1.97 Marathonbet ⛔
Jak zobaczyłem oferte to odrazu w oczy rzucił mi sie mecz Khimek. Oczywiście już zagrałem bo bankowo linia spadnie.Konsekwentnie gram przeciwko Sienie, Bobby Brown może zapomnieć o drugim takim wystepie.Khimki to zbyt ułożony zespół by pozwolić sobie na taką kanonade włochów.To co zrobił Fener jest niedopuszczalne, do wczoraj byłem przekonany że Siena zawdzięcza tą wygraną głownie Brownowi ale jak zobaczyłem wczoraj mecz Ulkera z Efesem to zrozumiałem jak łatwą droge miała Siena w Turcji.Siena mogła robić w tym meczu co chciała i nie wierze w to że Kurtinaitis pozwoli na taką demolke.Oczywiście osobna kwestia to słabsza gra Khimek na wyjazdach jednak ja bym sie o to nie martwił.Już w meczu z Besiktasem pokazali, że nawet na tak ciężkim terenie są w stanie wywieźć korzystny rezulat.Seina ma 2-0, nikt nie spodziewał sie po nich takiego wyniku i wydaje mi sie że na dłuższą mete ten zespół nie poradzi sobie z presją.Ok Brown gra jak profesor ale ten zawodnik potrafi łatwo sie podpalić i zagrać tragiczny mecz.A w drużynie rosyjskiej jest kilka solidnych plastrów mogących wybić Browna z rytmu.Ten kurs jest świetny i uważam, że w tym tygodniu skończy sie seria włochów.
Maccabi(-4)&amp;Caja Laboral 1.80 Marathonbet ✅✅✅
ypu na Caje opisywać raczej nie trzeba, ten zespół przerasta Besiktas i tutaj w jakąkolwiek niespodzianke nie wierze.Besiktas ma szczęście, że wyżej nie przegrał z Olympiakosem który jak wyraźnie było widać grał na 70%.Jeśli chodzi o mecz Maccabi-Ulker to do końca miałem wątpliwości co grać w tym spotkaniu ale wczoraj miałem okazje zobaczyć mecz Efes-Ulker i stwierdzam jednoznacznie że turecki zespół jest rozbity.To już nie chodzi o samą gre ale o psychike.Poprostu w tym momencie wyglądają fatalnie, w zespole amosfera jest tragiczna.Nawet ponoć sam Mccaleb sie wypowiadał na temat atmosfery w drużynie i nie wyklucza odejścia z klubu.Maccabi w przeciwieństwie do turków nie wygląda aż tak źle i wlasny parkiet może być factorem w tym meczu.Podoba mi sie ten dubel, handi celowo zmniejszyłem i nie powinno być porblemów z pokryciem.Zaledwie trzy dni po fatalnym meczu z Efesem to za mało by Fener nagle stał sie inną drużyną.

Barca-Olympiakos
Wynik w każdą strone możliwy, osobiście uważam że handi jest troche za wysokie.Dla mnie to jest mecz kolejki i widze tutaj wyrównane spotkanie od początku do końca.Zachwyt nad grą Barcy w ostatnich meczach odkładam na bok bo Olympiakos bankowo sie postawi.
Real-Żalgiris
Kolejny hit i mecz do pogrania na live, Kowno ostatnio nie gra dobrze i Real nie powinien mieć większych problemów aczkolwiek może być ciekawie ????
CSKA-Brose
100/10....
Panata-Unicaja
50/50... Diamantidis nie grał w weekend w lidze, Banks to samo.Jeśli ich zabraknie można próbować w strone Malagi.
Edit: Khimki jednak nie potrafią grać na wyjazdach.. naprawde nie potrafią.Poszli z Sieną na wymiane ciosów i skończyło sie to dla nich tragicznie.Gdzie ta defensywa którą pokazują u siebie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Maccabi Tel - Aviv - Fenerbahce Ulker
Typ: Maccabi Tel-Aviv -7,5
kurs: 1.91
buk: bwin
Jak dla mnie fener jest teraz bardzo słabe. Tym bardziej na wyjeździe nie wydaje mi sie aby dużo zawojowali po tym jak swietnie zaprezentowali sie w barcelonie. Maccabi to dobry zespol ktory teraz odniosl 2 porazki i na pewno będzie chcial sie odbudować tym bardziej przed własną publicznością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Fener na wylocie z Turkish Airlines Euroleaque ???? Pianigiani do niedzieli myśle już będzie na wakacjach a wraz z nim prawdopodobnie klub opuści Mccaleb.
Maccabi - Fener 91:73
Poziom euroligii w tym roku jest katastrofalnie słaby, dzięki tureckim klubom.
Real(-5.5) 1.70 Betgun ⛔
Ta linia winna zostac pokryta przez Real z palcem w tyłku.Żalgiris gra ostatnio dużo gorzej a w dodatku Dariusz nie zagra, Krzychu niewiadoma , Jankunas to samo.Pomniejszyłem jeszcze handik ale jestem tego typu pewny bardziej niż Laboral dzisiaj.Real pragnie zwycięstw z takimi rywalami gdyż po meczu z Barcą zaczęto snuć chore teorie czy aby napewno są oni aż tak silni.Są silni jak cholera, najlepsza ofensywa euroligi i jutro nawet dobrze broniący Żalgiris polegnie z kretesem.Real ma wszystko by wygrać eurolige w tym roku, obawiałem sie jak sprawdzi sie przy tak mocnej drużynie trener Laso ale i do niego zaczynam sie coraz bardzie przekonywać.Z całym szacunkiem do zielonych ale w tym meczu zostaną sprowadzeni na ziemie.Real +13
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Bobby Brown over 17.5 @1,85✅
Milenium

Kurs z milenium ale można poszukać gdzieś w necie bo na pewno wystawią taką samą linię .
Browna stawiam praktycznie co kolejkę , rzadko schodzi poniżej 20 pkt , ostatnio rzucił 41 Fenerbache ale dziś tego nie powtórzy. Jednak 18 pkt dla człowieka który ma nieograniczoną swobodę w ataku Sieny i może rzucać ile chce i kiedy mu się podoba to bardzo niska linia . Brown wymusza bardzo dużo wolnych , trafił 56 na 65 w 10 spotkaniach RS i 16/16 w final 16 .
Bardzo ważna sprawa że Brown zazwyczaj gra grubo ponad 30 min a więc okazji do punktowania sporo .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Insiders reveal that multiple Khimki Moscow players will go on strike if they aren&#39;t paid by January 15th. Salaries are 3-months late.
Nie wiem jak sie dzisiaj Khimki zachowają ale wole wkleić to info i w razie czego przestrzec grających by sie wstrzymali.Ja już pograłem wczoraj więc nic nie zrobie ale może reszta sie wstrzyma bo nigdy nie wiadomo jak podejdą do tego spotkania.Info pojawiło sie dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rivaldo777 21

rivaldo777

Użytkownik
Efes Pilsen(-12.5)-Alba Berlin
Efes Pilsen 1.85 ⛔
Fortuna


Dostanie się Alba Berlin do czołowej 16 uważam za nieporozumienie, ale mieli dość ułatwione zadanie w swojej grupie.
NIemiecki kosz na tle pozostałych czołowych krajów jest jednak jeszcze sporo do tyłu..
Efes podbudowany bardzo ważnymi 2 spotkaniami z Panata i Ulkerem powinien dzisiaj ograć Berlin bardzo wysoko.
Handicap na Real też wygląda kusząco ale o tym już zostało wspomniane.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Siena + Real ako: 2.03 5/10 unibet
Siena chyba wychodzi z kryzysu, w top16 dwie wygrane i to bardzo cenne bo wyjazdowa z Fenerbahce i domowa z Maccabi. W obu tych meczach sadzilam, ze przegraja. Brown w znakomitej formie, reszta gra inaczej w każdym meczu więc ciezko ocenic to personalnie ale zawsze ktos ciagnie gre, z Maccabi dobrze gral Moss i Ress, z Fenerbahce Sanikidze Hackett i Kangur. Skład jest szeroki, trener moze wybierac rozne opcje. Akurat Luca Banchi to najslabsze ogniwo Sieny ale co poradzimy, jest jak jest. Siena powinna sobie poradzic, tym bardziej, ze Khimky ostatnio cieniuja. Ledwno wygrali z Besiktasem a potem ograli oslabiona Barcelone. To juz nie ta forma co byla w grudniu, moze przez te problemy o ktorych wspominal Wilku. O Realu nie ma sie co rozpisywac, solidna druzyna na obwodzie, pod koszem duza roznica nie ma jednego z braci Lavrinovic. Nie widze szans dla Litwinow. Wyszly im trzy mecze jak rywale gowno grali i juz nagle Zaligirs potega, nic bardziej mylnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom