>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panathinaikos(-3.5) 1.88 Pinnacle ✅
Na jutro trudniejsza kolejka,mam pare typów na oku ale jeden spodobał mi sie odrazu.Panata podobnie jak Olympiakos gra od jakiegoś czasu świetnie.Wygrana z Realem chyba nie tylko na mnie zrobila ogromne wrażenie,to jest jednak klasa sama w sobie.Zespół z nieprawdopodobnymi osiągnięciami i tradycjami nawet w składzie odbiegającym od tego z lat poprzednich cały czas potrafi zachwycać.Panata to nie jest sztuczny team jak drużyny tureckie gdzie pompuje sie mega kase i ***** z tego wynika.Na początku byłem dosyć sceptyczny co do skladu zielonych na ten sezon ale coraz bardziej sie przekonuje do tego co zbudowali.Fener natomiast to kolejny turecki zabawny wynalazek który jak co roku pomimo wielkich transferów zawodzi na maksa.Mieli szanse na podreperowanie bilansu z Realem,zostali zmiażdżeni.W hali Oaka będzie im jeszcze trudniej ze względu na specyficzna atmosfere.To nie to co w madrycie gdzie podobnie jak u kopaczy atmosfera piknikowa.Panata ma o co walczyć,dzisiaj przegrał Real i jutro najlepiej będzie jak zieloni wygrają wysoko z Fenerem bo tu jest wciąż walka o pierwsze miejsce.
Siena(-4) 1.79 Pinnacle ⛔
Siena na dobre złapała właściwy rytm i w tym momencie siena to nie tylko Bobby Brown ale cała drużyna daje z siebie 100%.Do gry po długiej kontuzji wraca Eze co czyni włochów jeszcze silniejszym.Francuziki to zespół troche lepszy od prokomu ale i oni nie zasługują na byt w elicie.Siena+8
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Co Cedevita za siarę dzisiaj zagrała to po prostu brak słów.Oly nie zrobił wiele a wygrał pewnie a wręcz zniszczył Cedevitę na ich parkiecie a ściślej mówiąc gospodaze sami się rozgromili ???? Sporo akcji bez pomysłu gospodarzy,rzuty z nie przygotowanej pozycji i kilka (może nawet i kilkanaście) rzutów,które nawet nie dotykały obręczy ani też tablicy,żenada jakich mało.Goście na luzaku kontrolowali mecz i pewnie wygrali.
Teraz oglądam sobie mecz Parizana i Barcy i trzeba podkreślić wspaniałą postawę kibiców,którzy nie pierwszy raz już gotują piękło przyjezdnym w swojej hali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
samin1 524

samin1

Użytkownik
No dobra... już tego dubletu sobie nie odpuszczę...
RYTAS + KHIMIKI ▶ 2.145 8/10 *nie zdążę opisać.

Zacznę jednak od meczu który jest typowym meczem do oglądania. Efes z Cają to mecz który może skończyć się w każdą stronę. Caja dobrze wyglądała przez połowę meczu z Laguną a drugą połowę wyglądało to tak jakbym im się nie chciało. Efes przy swojej chimerycznej grze jest moim zdaniem zespołem przeciwko któremu warto grać jak są bardzo zróżnicowane kursy.
Sieny też nie ruszam bo mam złe przeczucia. Eze wraca ale po kontuzji więc to tylko rotacja a nie wielka pomoc.

Fenerbahce to ja gram jako czysty win powiększony o ujemne HC (-3 - kurs 3.08). Musze poszukać jak stan zdrowia Sofo. Sama hala może nie być wystarczającym argumentem przeciwko Turkom. Do tego ich kiepska gra musi się skończyć... I najważniejsza rzecz oczywiście to wygrana Cantu we wczorajszym meczu. Podsumowując te aspekty wychodzi na to że jeżeli dziś Turcy przegrają to 13 grudnia 2012 zagrają w domu z Cantu i ten mecz będzie decydował o awansie, a w takich meczach już może być wszystko, dlatego dziś będą zmotywowani bardziej niż Panata która ma już awans a czy z pierwszego czy drugiego to już moim zdaniem bez różnicy.
A teraz patrząc na zawodników. McCalebb będzie musiał rozegrać bardzo dobre zawody. Musi zacząć więcej widzieć wysokich bo Fene moim zdaniem może mieć przewagę w postaci Andersena i Bestii . Trzeba zmusić Sofo do fauli a także i jego pofaulować, musi być na nim ciągła presja (może Savas choć to już chucherko ale ktoś musi być od czarnej roboty) to jest moim zdaniem klucz jeżeli chodzi o pomalowane. Szczególny mecz dla Sato który powinien udźwignąć grę w obronie i wyeliminować penetrację Panaty.
Liczę po cichu na mega mecz Bogdanovica.

można by długo dywagować jak to może wyglądać więc ja od siebie życzę powodzenia wszystkim tym którzy się na ten mecz zdecydują (polecam obejrzeć !) ????

--------------
Analiza radomiaka1910 z księżyca a w sumie to dlaczego by nie ;) ... ja tam dobrej formy nie widziałem w meczu z Laguną a tylko przebłyski ich nowej gry ! BRAWO ZA CAJĘ ????

----------------
To co gra Fene w 2Q to nie osobiście nie mogę tego zrozumieć... w ataku czyste pozycje ale nie rzucę bo po co ... spenetruję i podam w ręce przeciwnika. Od razu szybki atak i pozamiatane. W obronie nie można dawać się mijać na koźle...
--------------
mówiłem o Sato a przecież Bestia spędził 9 lat w Atenach... co za piękne podziękowanie za te wszystkie lata w przerwie meczu, aż się łza zakręciła.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Euroliga, 7.12.2012 19:00
Anadolu Efes - Caja Laboral
typ: -1 pkt Caja Laboral
3,38
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu dziewiatej kolejki dojdzie do spotkania tureckiego, Efesu Pilsen z hiszpanska, Caja Laboral. Zdecydowanym faworytem spotkania wedlug bukmacherow sa gospodarze, ja jednak mam co do tego nieco odmienne zdanie, a juz pisze dlaczego. Hiszpanie po przyjsciu nowego trenera graja zupelnie inaczej, duzo lepiej, wygrali trzy ostatnie spotkania, w ich grze wyraznie widac poprawe. Spojrzmy teraz na tabele tej grupy Euroligi. Turcy sa juz pewnie awansu, nie straca rowniez raczej trzeciej lokaty, maja oczywiscie szanse na awans wyzej, jednak bedzie to ciezkie nawet w obliczu dwoch wygranych. Czy aby wiec Turcy tego spotkania nieco nie odpuszcza? Uwazam ze tak moze byc. Hiszpanie natomiast zaciekle walcza o awans, dzieki ewentualnemu zwyciestwu zrownaliby sie wygranymi z Armani Milano. Hiszpanie sa w dobrej formie, wiec dlaczego by nie? Tym bardziej, ze na papierze wydaja sie byc nawet zespolem lepszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 27

ljuboja

Użytkownik
Tak na marginesie.
Jedyni mogą powiedzieć co za bajki odpowiada inni szalony. Dziś w nocy chciałem za drobne co prawda zagrać Miami-NY - NY -21 pktów 2 kurs 101,0. Lubię się bawić w takie kombinację jak dana drużyna w kosza wygra różnicą 21 pktami, nie wiem co mnie tknęło dziś w nocy ale w ostateczności nie postawiłem, dziś wstaje rano i patrze na wynik zamarłem pierw myślałem że wygrali 30pktami lekki szok potem jak przeliczyłem odetchnąłem gdyż za 50zł miałbym ponad 5tyś.
Dziś myślę nad Efes-Caja Laboral - Caja -21.0 51,0. Wiem że grają tragicznie nie pokazali to w ostatnich meczach i że klub dopiero jest układany ale czemu nie?W pierwszym meczu do 1 Połowy wygrywali z efesem 48-30 co prawda w 2 połowie zagrali tragedie i nie dośc że Efes odrobił straty to jeszcze wygrał.
Dobra a tak na poważnie.
Efes-Caja Laboral Typ: 2

Analiza
Dziś o godzinie 19:00 Caja Laboral stanie przed szansą by wyjśc z trudniej sytuacji w Grupie C i mając szanse awansować do TOP 16. Jednak nie wszystko zależy od tego meczu na innych parkietach musi być także korzystny wynik dla Saski.Armani Milano musiałoby ulec Zalgiris Kaunas. Wg mnie jest to wykonywalne. A jeśli tak by się stało to jestem w 70% pewny że Caja by awansowała do Top 16, gdyż w kolejnym meczu Caja zagrałaby z Cedevita a Armani z Olimpiakosem. Nie wierze by Olimpiakos miał odpuścić mecz.
Także jak widać ważny mecz dla Hiszpanów.Efes co prawda ma już zapewniony awans do Top 16 , ale wiadomo czym lepsze miejsce tym lepiej, i tu mi sie nie chcę wierzyć by Efes mógł jeszcze wyprzedzić Zalgiris i awansować z 2 miejsca, lecz szanse Efes ma.I tak prawde mówiąc ten mecz dla Turasów będzie o nic.Ale czy tak będzie? zobaczymy.Jest duża zagadka czy wygra Caja.Obawa jest jedna by nie rozpoczęli meczu jak to zwykle czynią od 10-2 15-4.Gdyż ciężko będzie gonić wynik.I jeszcze jedna Marcin Lampe jeśli będzie tak pudłował i tracił piłkę jak z Zalgiris to skończy sie 20 punktami ale w plecy.
Zobaczymy dla mnie typ na Caja Laboral 3.2
6/10
wynik 76-91
edit.
Jeszcze jedno, nie jestem pewny jak się liczy przy takim samym stosunku wygranych meczy czy liczy się bezpośrednie mecze czy różnica koszty bo gdyby liczyło się pierwsze bezpośredni mecz to nawet gdyby dziś Armani wygrało i Caja także to w ostatnim meczu gdyby Caja wygrała a Armani przegrało to awansuja gdyż mają 2x mecze wygrane z Włochami.
no tak dużo nie zabrakło do tego -21+ Caja ???? ważne że siadło 2
Oczywiście z Przebiegu meczu nie można być do końca zadowolonym nadal głupie straty, Caja miała chyba z 4-5akcji typu 3 vs 2 i głupie podania bez kozła i przechwyt rywali i zamiast łatwych punktów straty.Zaskoczenie duże występ Lampego jak pisałem na początku obawiałem się jak zagra zaprezentował się bardzo dobrze.Lepsza gra w ataku jak i w obronie nie popełniać takich błędów łatwych i Caja znów się odbuduję.Czuję że ten trener wkrótce tego dokona.
elo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 837

marcios

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Data i godzina spotkania: 13.12.2012 rok – 20:00
Spotkanie: Montepaschi Siena - Asseco Prokom – Under/Over 156,5 punkta
Typ: Over
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Już dziś przed nami ostatnia kolejka grupowych rozgrywek Euroligi mężczyzn. W meczu który wybrałem w arenie Palaestra miejscowa Montepaschi Siena podejmie mistrza Polski Asseco Prokom Gdynia. Po 9 kolejkach Siena jest już pewna awansu do dalszej fazy, natomiast Prokom nie ma już szans na awans dalej, Siena by być w 100% pewna awansu z 3 miejsca musi dziś pokonać Prokom, ponieważ w przypadku przegranej dziś i wygranej Alby Berlin w Tel Avivie Siena spadnie na 4 miejsce i awansuje wówczas z ostatniej pozycji, ale taki scenariusz jest tylko teoretycznie możliwy, bo mało prawdopodobne jest przede wszystkim to że Maccabi przegra u siebie mecz z Albą a i wygrana Prokomu na Sienie była by sporą niespodzianką by nie powiedzieć sensacją. Faworyta tego meczu nie trudno wskazać i wytypować ale kursy na wygraną Sieny są poniżej 1,10 więc to mnie nie interesuje w handicapy się bawił minusowe też nie będę bo są wysokie a Siena mając pewny awans nie musi wcale dziś gromić Prokomu, tak więc wybrałem na ten mecz zakład na under/over punktowy a mianowicie stawiam overa 156,5 punkta. Stawiam tak z kilku powodów po pierwsze Siena jest ostatnio w bardzo dobrej formie, po drugie Siena u siebie z takim rywalem jak Prokom zagra ofensywnie i widowiskowo pod pewnie licznie zgromadzoną publiczność, po trzecie Siena lideruje w średniej zdobywanych punktów na mecz. Wynik 87,9 robi wrażenie. Po czwarte Siena imponuje rzutami za 3 punkty i ma najwyższy wskaźnik skuteczności w rzutach zza linii 6,75 (44,1 proc.) oraz oddaje najwięcej rzutów za 3 punkty z wszystkich drużyn Euroligi. Do tego dodać trzeba, że w meczu w Gdyni Siena trafiła aż 19 trójek Prokomowi co robi niesamowite wrażenie. Siena także wykonuje najwięcej rzutów wolnych z wszystkich ekip Euroligowych, co może świadczyć o tym, że są bardzo ruchliwi szybcy i dynamiczni pod koszem i zatrzymać ich nie łatwo a jak już to faulem, więc pewnie sporo punktów też dziś zdobędą z linii rzutów wolnych. Prokom na tle tych wszystkich statystyk wygląda bardzo blado, ale ja dziś spodziewam się, że mistrzowie Polski przekroczą granice 70 pkt, bo wątpie by Siena dziś bardzo przykładała się do obrony raczej postawi na atak i by jak najwięcej rzucić punktów Prokomowi, zresztą podobnie zagrali w Gdyni wygrywając 101-66. Pewnie po raz kolejny będzie szalał Bobby Brown by znów pokazać jak wielkim błędem było pozbycie się go tak szybko z Gdyni i zrobienie z niego jednego z kozłów ofiarnych wówczas. Tak więc stawiam w tym meczu over 156,5 punkta po kursie 1,85 jaki w tym momencie jest w Sportingbecie i liczę na efektowny i widowiskowy mecz i wynik w okolicach 90-75 dla Sieny. Linia 156,5 pkt u niektórych bukmacherów skoczyła już na 158,5 zapewne czym bliżej do meczu linie wzrosną do około 160 pkt więc jak to grać to teraz gdzie jest jeszcze i niektórych bukmacherów linia 156,5 punkta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Miałem trzymać sie z daleka od tej kolejki ale dzisiaj o dziwo mam troche więcej czasu i coś wykombinowałem ;D
Bamberg(-4) 1.79 Marathonbet ⛔
Bamberg z tego całego bajzla jaki wytworzył sie w tej grupie jest w sumie w najlepszej sytuacji.Warunek jest prosty,Bamberg wygrywa dzisiaj z Partizanem i nie musi sie przejmować wynikiem z drugiego spotkania Besiktas - Rytas.Muszą poprostu ten mecz wygrać a w tej sytuacji zdecydowanie stawiam na niemców.Po pierwsze w ostatnich dniach prezentują sie zdecydowanie lepiej.Tak,Partizan malo co a wygrałby z Barceloną jednak to nie ma dla mnie żadnego znaczenia!Dlaczego? dltego że ich hala zamienia nagle tą druzyne w potentata do wygrania z każdym.Pionir to magiczne miejsce gdzie Partizan gra najlepszą koszykówke ale mecze wyjazdowe to jak walka w kisielu we mgle.Nie dość że ta ekipa jest cholernie młoda to jeszcze psycha im siada w meczach wyjazdowych.Dzisiaj dochodzi kolejny nacisk na głowy dla tych młodych chłopaków - trzeba awansować.I jestem pewny że z tym oni sobie nie poradzą.Bamberg ma w składzie więcej kalsowych i doświadczonych zawodników i to po nich sie spodziewam że udzwigną presje i wygrają ten mecz.Dodatkowo dochodzi kwestia własnego parkietu + wracający po kontuzji Ogilvy który wspomoże Zirbesa na tablicach.Zdziwie sie jak padnie inny wynik.+8 Bamberg
Fener(-7.5) 1.70 Betgun ✅✅✅ 77:69
O jednych i drugich zostało już tyle powiedziane że nic nie bede dodawał.Cantu lubie mimo tego co ostatnio odwalają,wierze że wrócą na właściwe tory.Fener to zespół który co roku robi ten sam numer,wydaje mnóstwo kasy na transfery a kończy eurolige w ten sam sposób.Jednak dzisiaj rozum podpowiada mi co innego.Fener aby całkowicie sie nie ośmieszyć musi ten mecz wygrać i na spokoju awansować.A żeby to jakoś wyglądało najlpiej będzie jeśli wygrają zdecydowanie i tak też przewiduje że będzie.Cantu ma teraz fatalny okres,z pewnością wplyw na to mają kontuzje z jakimi cały czas sie borykają.Może lepiej by było dla nich gdyby w sezon nie weszli na takim luzie i dopiero sie rozkręcili na dobre w tym momencie.Można gdybać,fakt faktem ze teraz można ich żądlić po całości.Wygrali z Realem jednak to mnie w żaden sposób nie przekonuje.Troche to smieszni wygląda bo z doświadczenia wiem że nie stawia sie na turków w momencie kiedy grają o awans ale złamie tą regułe i pogram na nich.Jeśli ten zespół ma jaja to jest w stanie wkońcu zagrać dobry mecz i wierze że dzisiaj nie zawiodą.Takich meczy kiedy dostaje sie po dupie 82:58 łatwo sie nie zapomina i chęć rewanżu dodatkowo powinna ich zmobilizować.Standardowo zabezpieczam sie mniejszym handi.
CSKA(+4.5) ✅✅✅ 75:78 a może nawet win...rewanż?z pewnością tak!@@
Edit: nie ma szans na to by Fener pokrył handi,Cantu nie gra nic nadzwyczajnego a Fener pokazuje że w tej ekiopue są same przepłacone cipy!!!Ale fart...
Bamberg malo co a zostałby ograny przez młodzież.Pech czwartej kwarty będzie wisiał nade mną do usranej śmierci.70% wtopionych kuponów to wtopa w 4Q,fuck o_O bez komentarza...
Edit: dogrywka,moze uratuje nam tyłek ;D
Nic z tego ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 195

kosmos111

Użytkownik
Tak sobie patrzę na ewentualne grupy z Top16 i zastanawiam się czy ktoś może chcieć kombinować (czytaj: Litwini i Oly). W grupie E mamy póki co Real, CSKA, Panate, Unicaje, Brose, ALBE i Anadolu + puste miejsce, w grupie F zaś jest Barca, Maccabi, Khimki, Siena, Fenerbahce, Besiktas i 2 znaki zapytania (miejsca 2. i 4. w grupie C) - mam nadzieję, że nic nie pomyliłem.
Sam nie wiem, grupy dość wyrównane, jeśli weźmiemy pod uwagę jak kto gra, a nie jaką ma nazwę i przeszłość, choć mimo wszystko wolałbym trafić do E.
W takiej sytuacji uważam, że warto grać jutro na Litwinów, potencjał mają większy, Zalgirio Arena i fanatyczni kibice za plecami, do tego Anadolu gra o totalną pietruche. Z tego co piszą w zapowiedzi na stronie litewskiej to też wolą zająć 1. miejsce, bo &quot;mieliby więcej korzystnych rywali w drugim etapie&quot;. Na wyjeździe wygrali 77-64, myślę że stać ich spokojnie na powtórkę.
Bc Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes Istanbul
Typ - Zalgiris (-7) 71:53✅
Kurs - 1.94
MarathonBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Żalgiris(-5) 1.86 Pinnacle
Żalgiris ostatnio troche spuścił z gazu jednak to wciąż faworyt do wygrania tej edycji euroligi.Mają już awans jednak Plaza napewno dzisiaj nie odpuści.Tutaj wchodzi w gre pierwsze miejsce w grupie i dzisiejszy mecz trzeba poprostu wygrać jak najwyżej.Efes już awansował do top16 i jest to jedna z tych ekip które idą odrazu na odstrzał.Ta drużyna powinna grać w eurocupie a nie w eurolidze,nie ten poziom panowie.Ostanie trzy meczu i blowout z Olympiakosem,wygrana po meczarniach z Cedevitą i przegrana u siebie z Cają co tylko utwierdziło mnie w tym jak zabawny jest ten team.Żalgiris ma coś do udowodnienia swoim fanom,zakończyć tą runde na pierwszym miejscu i wygrać mecz u siebie.Żalgiris ma zdecydowanie więcej opcji w ataku,Żalgiris to drużyna lepsza poprostu.Do tego dochodzi własna hala gdzie grają zazwyczaj świetnie.+11 Żalgiris
Milano??? nie mam koncepcji...z jednej strony to dla nich must win a z drugiej Olympiakos powalczy o pierwsze miejsce w grupie.+8.5 daje Marathonbet więc można próbować jednak ja odpuszczam.To jest ostatnia szansa dla Scariolo i zobaczymy co z tego wyjdzie ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pytanie, 1 miejsce w grupie daje lepsze rozstawienie na później :?: Czy jak to jest w kwestii kolejnej rundy :?: Oczywiście wszystko odnośnie kwestii Armani bo oni muszą, ale jeśli OLY będzie grało o 1 miejsce to obawiam się że mają mało do powiedzenia.
Ciekawi mnie również opcja Cedevity hendicapy na poziomie +15 a jak wiadomo to również jest mecz o awans dla jednych albo drugich, Cedevita zagra bez jakichś zawodników czy o co tu chodzi :razz: bo hendi +19 wydaje się być przyjemnym typem.
Z góry dziękuje za odpowiedź ????
 
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
Pierwsze miejsce w tym przypadku daje możliwość rywalizacji w TOP 16 w grupie E, tj z: Real, Unicaja, CSKA, Panathinaikos, Efes, Alba, Bamberg (w grupie F obecnie: Maccabi, Barcelona, Khimki, Siena, Besiktas, Fenerbahce plus ekipa z 2 i 4m. z grupy C). Gdzie grać lepiej? Ocena subiektywna. Ale jak wilq pisał, Żalgiris przy zwycięstwie zachowuje pierwsze miejsce, a myślę, że z niewalczącym o nic Efesem poradzą sobie, ponieważ mają coś do udowodnienia kibicom. Dodatni handicap na Cedevite... Moim zdaniem no bet, bo Cedevita ma marne, żeby nie powiedzieć żadne szanse na awans. Musieliby zbić Hiszpanów over 35 pkt (szybkie liczenie, bo póki co - Caja +4, Milan +15, Cedevita -20). A zwycięstwo Basków daje im awans, niezależnie od reszty spotkań. Także na moje handicapy w Pireusie i Vitorii no bet, natomiast Żalgiris popieram.✅
Mam nadzieję, że niczego nie pomyliłem. Pozdrawiam
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Khimki(-1.5) 1.94 Marathonbet ✅ 75:80
Krótko,Khimki to zdecydowanie głębszy i lepszy zespół.Beiktas może sie już cieszyć że wogóle z taką grą udało sie im awansować do top16.Zespół bez jakiejś konretnej wizji gry,wszystkie akcje klepane pod Jerrelsa.Ostatnio uaktywnił sie też Patrick Christopher,doszedł też Ewing ale to za mało.Khimki to zespół w ktorym kilku graczy znacznie bije na głowe cały besiktas choćby swoim koszykarskim IQ.Kurtinaitis zdaje sobie sprawe z tego że ta grupa to praktycznie grupa śmierci i żeby awansowac dalej trzeba takie mecze wygrywać.Khimki pokonaly ostatnio w lidze CSKA po zacietym meczu i to z pewnością jeszcze ich tylko nakręci.Mecz może byc przez długi czas na styku,wiadomo gorąca hala w besitkasie.To może być tak naprawde jedyny atut turków,tak czy siak uważam że Khimki wygrają.Khimki +7
Malaga(-8.5) 1.96 Marathonbet ⛔
Powiem tak,zdziwie sie jeżeli Malaga nie wygra różnicą większa niż 10-12pkt.To jest zdecydowanie lepszy zespół,nie ma co nawet dyskutować na ten temat.Dodatkowe własny parkiet i ich motywacja na eurolige.Każdy glupiec zauważy że ten zespół gra lepiej w eurolidze niz w swojej rodzimej lidze.Kwestia nastawienia,wystarczył jeden mecz z poważniejszym rywalem(Barcelona) i Malaga zagrała zupełnie inny mecz.Na tle zgruzowanej Barcy wyglądali niezwykle świeżo i dynamicznie a Marcus Wiliams powoli może zacząć szykować sie do gry w NBA.Facet jest niesamowity ???? Ciężki mecz dla niemców,Malaga sie budzi idzie im to dosyć powolnie ale sie budzą i powinni pokazać swoją wartość w tym meczu.
Miałem trzy podejścia w lidze,zaufałem w meczu z Barcą - wygrali.Przychodzi euroliga i grają najkomiczniejszy basket dzisiejszego dnia.Skończylem oglądać na początku IIIQ bo...bo nie da sie tego oglądać ???? Poddaje sie,nie rozumiem tej ekipy :pNo i te gwizdki... po raz kolejny mamy przyklad skandalicznego sędziowania w eurolidze.
Co za mecz basków!!!Fenomen,wrócili z dalekiej podróży i grają kosmiczna koszykówke.SZacunek ogromny,jestem pod mega wrażeniem.Caja Laboral!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
samin1 524

samin1

Użytkownik
no to zaczynamy. W oczy rzuciły mi się 3 mecze. Khimiki (ML) ✅ w której nie wierzyłem przed startem tegorocznej EL myślę że mają szanse aby wyjść z tej grupy dalej. Mają głęboki skład a przede wszystkim potrafią bronić. W TOP16 mecze będzie wygrywać się obroną jak co roku. Jeżeli nie przestraszą się gorącego tureckiego parkietu to powinni wywieźć zwycięstwo. Oczywiście nie zapominam że dołączył do Kebabów Ewing który będzie im dawał te +10 punktów na mecz. Reasumując mecz na styk z przewagami Khimik. (sporym minusem do tego typy jest Wilq i moja zgodność :;/ ???? .
Innym typem który jest obowiązkowy z dzisiejszych meczy to pomniejszony do -4,5 HC na Real Madryt. ✅ Mimo mojej wielkiej sympatii do Saszy Obradovica to ja nie widzę aby on w swoim zespole posiadał odpowiednie argumenty do zatrzymania Królewskich. Jeżeli tylko Real podejdzie do tego meczu na 90% tego co grają to jestem spokojny. Nie umiem wyobrazić sobie scenariusza do tego meczu bo zarówno w obronie jak i ataku to Alba nie ma argumentów aby się przeciwstawić.
no i ostatni typ to over 144,5 w Barcelonie. Kiedy spotykają się dwie wielkie firmy to ja zawsze się staram kierować pod większą ilość punktów. Plejada gwiazd w każdej drużynie. Ciut ponad 36 punktów na kwartę.
-----------
ah i na pewno nie zgadzam się na -8,5 na Malagę ???? nie czuję tego w ogóle. Tam wcale nie musi być tak różowo. No i do przerwy różowo nie jest...
-----------
E: W końcu coś pozytywnego na koniec tego roku. Kolega pisał o drugiej kwarcie Khimik. Ja to podsumuję tak : zwyciężą się mecze obroną a to że po 3 podaniach Kebaby się gubiły jak dzieci we mgle to już ich sprawa ;) Davis przy izolacji to maszyna bo jest strasznie mobilny i nie miał przeciwnika. To co grał Fridzon to miazga. 2 kontry które sam wyprowadza i wali sam tróje, miazga.
Malaga ah ta Malaga. Nie ważne jak to się skończy ale czułem że to będzie kupa nerwów choć powinni to jeszcze ogarnąć spokojnie. ✅ Początek meczu to były to czego oczekiwałem od Niemców. I win 1Q siadł jak w masło. 3x3 100% skuteczności. Można lepiej rozpocząć mecz ? Malaga pierwsze punkty zdobyła po 5.20.
Maccabi które mi została za dobrze nie wygląda ???? . Blatt mam nadzieję że w przerwie ich opier**** zdrowo bo grają kichę straszną. Oczywiście Siena trójki odpalała w najważniejszych momentach i jest -9 do przerwy. Jeżeli ktoś to przeczyta to bym próbował 3Q win Maccabi ⛔ (zabrakło 4s aby utrzymać piłkę w swoich rękach). KONIEC GRANIA MACCABI W TYM SEZONIE, to jak grać chłopaków z osiedla... hej hej hej tu enbiej.... ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
prześledziłem troszeczkę statystyki zawodników i zdecydowałem się na taki typ:
V.Spanoulis over 14,5 @ 1,85 Milenium - Grecki rozgrywający w każdym z 10 meczy tego sezonu zdobywał minimum 10 punktów. Granicę 14 przekroczył 5 razy, równe 14 miał 4 razy, raz tylko zdobył 10. Bardzo dobry, równy sezon, jedna z ważniejszych postaci w drużynie z Pireusu . Od jego postawy zależy , czy będą w stanie wygrać w Vitorii. W pierwszej rundzie te drużyny grały ze sobą. Spanoulis rzucił w tych meczach odpowiednio: 16 i 14. Linia więc na styku, ale myślę , że znakomity Grek dziś ją przekroczy i poprowadzi Olympiakos do zwycięstwa.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
To i ja coś napiszę sobie z nudów...
Besiktas - Khimki
Typ - under 152pkt @1.50 williamhill 1 155⛔
Kurs na gości wyraźnie spada, ale jakoś nie mogę się do nich przekonać, słaby bilans na wyjazdach jednak robi swoje. Stawiam na under, obie ekipy potrafią bronić, Besiktas według mnie raczej nie ma co iść na wymianę ciosów, bo Rosjanie mają więcej opcji w ataku. W swojej hali Turasy raczej mocno underowe, zarówno w lidze jak i w pucharach, fakt, forma ostatnio jakby uciekała, ale nie spodziewam sie tu więcej niż 145 oczek.
ALBA - Real Madryt
Typ - Real -3.5 @1.40 williamhill✅ &amp; Real over 88,5pkt @3,25⛔
Dość niskie handi na Real tak na oko. Fakt, Hiszpanie poza Madrytem w fazie grupowej grali raczej średnio, powiedziałbym, że falami. Wciąż mam jednak w pamięci jaką kiche grała ALBA z Asseco... Jeśli dziś Niemcy chcą nawiązać walkę to raczej będą musieli dać z siebie 200% i grać baaardzo skutecznie, przestój 2-3 minuty i Real może im błyskawicznie odjechać. Co do overa to widziałem ostatnie mecze Królewskich w lidze i forma była dobra (z wyjątkiem meczu z Valencią, który wygrali im sędziowie). Niemcy orłami defensywy nie są, po takim kursie myślę, że warto spróbować.
Siena - Maccabi
Typ - Maccabi @2.0 bet365
Obie ekipy grały ze sobą w fazie grupowej i dwa razy był close game. W obu tych meczach jednak dużo bardziej podobał mi się zespół z Izraela, który był też bliski zwycięstwa we Włoszech, ale w 4q Włochom załączyła się opcja KiLLforTHREE... poza tym był to okres genialnej gry Browna, który ostatnio już tak nie szaleje. Wierzę w geniusz Blatta i stawiam na gości..
Caja Laboral - Olympiacos
Typ - over 160.5 @2.50 williamhill⛔
Miałem nie ruszać tego meczu, ale leci na canal+, więc cosik trzeba wysłać, co by sie lepiej oglądało. Hiszpanie po przyjściu Tabaka odżyli, zdecydowanie lepiej wyglądają w ofensywie, choć obrona wciąż średnio. Co jak co, ale Oly będzie to potrafiło wykorzystać, liczę na szybki, otwarty mecz, trochę jak ostatnie spotkanie Caja-Bilbao. h2h dosyć overowe, więc cóż... próbujemy ????
edit: Real jak grał falami tak gra, z mocniejszym rywalem poza własną halą naprawdę mogą mieć przez to problemy. Co do Turasów to zaważyła 2q, w której panowie urządzili sobie All-Star Game, zwłaszcza Davis, który miał 6/6 z gry... wracam na mecz Oly;)
Ja pier.... ostatnie 3.5 minuty w Hiszpanii panowie sie wysilili i trafili AŻ jeden rzut z gry... nie chce mi się już kosza oglądać, ide stąd, bo mnie szlag trafi.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
a jak widzicie mecze barcelony i cska z tureckimi ekipami? bo mi wydaje sie, ze cska z hc -9.5 po kursie mniej wiecej 1.8 jest warty zagrania, barcelona niby w kryzysie ale z fenerbahce powinni tez sie uporac, moze nie gladko ale jednak wygrac, tylko kurs 1.2 - 1.3 jest nedzny... panathinaikos takze gra ostatnio rewelacyjnie to i pewnie litwinow ograja u siebie, a kurs 1.5 - 1.6...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Szkoda Wilq-u że my siebie nie umiemy słuchać... ale tak to jest już z nami. Żaden z nas nie jest w stanie odciągnąć drugiego od czegoś co sobie upatrzymy wcześniej ;)
Niemniej na Maladze jak pisałem edit (w czasie HT) dało się zarobić bo kurs na ich zwycięstwo był już przedni.
Na jutro mamy trzy hity i powodzenia w typowaniu 1x2 :cool:
W meczu CSKA jedyne do czego mógłbym się przymierzyć jest -2,5 HC . Na Barcę nie postawię w takiej formie złamanego grosza. Fenerbahce +13,5 HC wygląda uczciwie.
Z tego wychodzi dubel AKO 1.81 i moim zdaniem można to grać śmiało.
Mecz Greków z Litwinami to loteria którą wypada najpierw zobaczyć i na żywo wyciągać wnioski. Z takim składem goście są w stanie dojść nawet do półfinałów EL, tylko pytanie jak z formą ? widzieliśmy że jeżeli była to nie było co zbierać już z Oly w Grecji.
Proszę pamiętać że to moje luźne przemyślenia. Mi over Barcy kończy singiel, dubel i tripel ???? (bez komentarza... kontrować nie zamierzam bo jestem aż nadto spokojny, ale jutro boisko wszystko zweryfikuje).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom