>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z ROGZ166 ostatnimi spotkaniami Siena przestała grać, akcje nie mają polotu dużo rzutów z nieprzygotowanych pozycji, Bobby Brown też pod formą, brak wartościowych zmienników. Olympiakos miał więcej czasu na przygotowanie się do tego meczu, myślę że nie odbije się tak bardzo na grze zespołu brak Printezisa, myślę że Powell i Spanoulis poprowadzą do zwycięstwa nad Sieną która ma mega przestoje w ofensywie, Olympiakos jest bardziej poukładaną drużyną i lepiej broniącą i zdziwie się jeśli dzisiaj nie wygra, na dodatek sa głodni rewanżu po pechowej porażce u siebie w pierwszym spotkaniu lecz wtedy Siena grała inny basket niż gra teraz.
Olympiakos 1,95 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
A więc zaczynamy czwarteczek euroligowy. Z racji że jest sporo spotkań , aż 4 euroligi i jeszcze troche innych spotkań koszykarskich m.in polskich złoże dziś 2 kupony. Jeden handicapowy i drugi na rzucających zawodników.

Efes Pilsen - Brose Baskets -12,5 pkt Efes 1,85 Toto-mix A więc tak jak mi serce podpowiadało , handi na Brose ???? Remis ⛔

Efes u siebie nie pokonany , po ostatnim zwycięstwie mocno przybliżyli sie do zwycięstwa. Na pewno są lepszym zespołem od Brose , sam też nie wiem jak zagrać to spotkanie. Wg. statystyk ,formy i to dla kogo tak na prawde ważne jest zwycięstwo wynika z tego że Efes musi to spotkanie wygrać i powinni to zrobić ze sporą przewagą. Patrząc na mecze Brose na wyjeździe nie mamy żadnej porażki więcej jak 7 pkt ( z Cska ) oprócz prestiżowego meczu z Albą. Pierwsza myśl , Zwycięstwo Efesu 10+ pktami , druga myśl +12,5 handi na niemców. W głębi środka czuje że Brose dzis powalczy ale wiem że Turasy są bardzo mocni u siebie i przez rozsądek gram -12,5 Efes.

Anton Gavel under 11,5 pkt 1,85 Toto-mix 6 pkt✅✅✅

Antek to dobry zawodnik , jeden z kluczowych zawodników Brose. Ostatnio 15pkt z realem na wyjeździe i 7 pktów u siebie z Cska. Z racji że dziś Efes pocisnie Brose i będzie dobrze bronił Gavel nie rzuci 12 oczek.

Jordan Farmar over 15,5 1,85 Toto-mix 29 pkt ???? Dzordek nie dał ciała✅✅✅

Ostatnio zagrałem jego under gdzie rzucił 23pkt i wtopiłem. Dziś z racji że grają na własnym terenie i wrzucą sporo oczek Niemcom typuje że rzuci więcej jak 15 oczek. Dobrze rzuca za 3 ,perfekcyjny z lini osobistych. ( ostatni mecz 11/11 free throws)


Maccabi Tel-Aviv - Khimki Moskwa -4,5 Maccabi 1,75 Toto-mix Nie wiem co sie tam stało , było 79:73 i potem jakieś dziwne trójki w koncowce. Bodajze wynik 80:79 dla Maccabi⛔

Oglądałem ostatnio mecz Khimek ze Sieną, jechali ich jak chcieli , Siena w okrojonym składzie z 2-3 zmiennikami tak naprawde. W końcówce rozluznienie, chwilowy brak koncentracji i Siena doszła na te 7 pktów ostatecznie. Obydwie drużyny potrzebują dziś zwycięstwa, z racji że Maccabi ostatnio 3 świetnie spotkania , są na fali + słaba gra Khimek na wyjeździe typuje skromne zwycięstwo powyżej 4 punktów Maccabi.

Ricky Hickman over 12,5 Toto-mix 1.85 Ricky równiez nie zawiodl ???? 30 pkt✅✅✅

Ogólnie nie chce mi sie pisać więcej o tych zawodnikach, ponieważ robiłem to pare tygodni temu. Moje typy to poprostu zwykłe statystyki i moje przeczucia , analiza danego meczu. Ostatnio Ricki mnie nie zawiódł 18 pkt , dziś myśle że w ważnym meczu zepnie również poślady i wsadzi Ruskom te 15 pktów.

Planinic Zoran under 13,5 1,85 Toto-mix 13 pkt ✅✅✅

Ostatni mecz przeciwko Sienie to dorobek 6 pktów w jego wykonaniu. Zauważyłem że zdobywanie punktów teraz opiera sie przeważnie na Riversie i Davisie. Jak dla mnie z racji iż dziś cięzki teren i bardzo trudny przeciwnik który jest na fali poniżej 14 oczek Zorana.


Siena - Olympiakos Olympiakos 1,85 Toto-mix ✅✅✅

Nie wiem. Siena to zespół swojego parkietu to z pewnością. Na wyjazdach potrafi im sie dostać sążne bęcki. Olympiakos ostatnio na ostrej spinie wszystkie spotkania. Niestety ostatnio Farsa okazała sie za silna. Mimo wszystko typował bym również dziś zwykłe zwycięstwo Olympiakosu.

Kangur over 8,5 1,85 Toto-mix
14 pkt✅✅✅

NIE TYPUJE tego zawodnika. Tylko pisze jakby ktoś się zastanawiał nad tym typem może. Ostatnio ładnie palił trójeczki z Khimkami. Linia bardzo niziutka. Z racji że Siena u siebie, mała rotacja zawodników Kangurek australijski może wrzucić powyżej tych 8 pktów.

V.Spanoulis over 16,5 pkt Toto-mix 1,85 10 pkt⛔

Grek pokazał ostatnio że w ważnych meczach potrafi sie spiąć i pomóc mocno drużynie. Dziś na pewno równie bardzo ważny mecz dla Olympiakosu. Dzis w ekipie greków zabraknie Printezisa który również zawsze wrzuca powyżej tych 10 oczek. Co z tego wynika? Mniejsza rotacja zawodnikami , więcej minut na pewno dla głownych zawodników, pozatym ktoś będzie musiał wrzucić te 10+ punktów które Printezis zawsze rzuca. Z tego powodu grałbym dziś i over Spanoulisa 16,5 jak i over Hines&#39;a 10,5.

Caja Laboral - Fenerbahce

Tego typu w ogole nie gram. Toto proponuje handi 8,5 . 10,5 . 12,5
W tym meczu może zdażyć sie wszystko. Ostatnio dobry mecz Cajy w lidze, zwyciestwo z Barcelona. Z racji że Caja ma jeszcze jakies szanse na wyjscie z grupy dałbym najniższy handi w ich strone. Suma sumarum nie gram tego meczu.

Andersen under 8,5 1.80 Toto-mix
4 pkt , a więc tak jak mówiłem ???? ✅✅✅

Andersen to pioneczek w zespole Fener. Trener daje mu grać niewiele minut. W ostatnich meczach tylko u siebie z Besiktasem wrzucił 15 pkt. Z ostatnich meczy , z Barca 2 pkt ,z Maccabi 4 pkt i z Sieną 8 pkt. Caja nie dysponuje najlepsza obrona i to mnie troche martwi. Jednak myśle ze Andersik dziś nie wrzuci wiecej jak 8 oczek.

Lampe Maciej over 13,5 pkt 1.85 Toto-mix No niestety szybko 3 faule i Maciek znów nie mógł zagrac w pełni swoich minut dlatego tylko 12 pkt ⛔

No Maciek systematycznie notuje overy 10+. Ostatnio 19 pktow przy niskim wyniku z Maccabi i 14 pktów z Besiktasem. Tylko 14 pkt dlatego ze Nocioni zagrał życiówke , wszystko mu wchodziło i dużo rzutów to on oddawał. (5/6 trójek). Wydaje mi sie że dziadek Nocioni nie powtorzy mecz po meczu takiego osiągnięcia i dziś wszystko wróci do normy. Jeżeli Maciek nie będzie zezował jak to sie czasami zdarza , to powinien spokojnie wrzucić 15-16 pktów.


To by było na tyle jeżeli chodzi o dzisiejszą Euroligę. Mam nadzieję że troche pomogłem i ktoś skorzysta z podanych przezemnie typów. Pozdrawiam , Suchy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zgadzam się z Rogzem, zupełnie nie zgadzam się z Suchym i jego, co by nie mówić, słabą analizą spotkania.
Maccabi Electra - Khimki Moskwa; Khimki +4,5 @ 1,94 (Unibet) 80:79 ✅✅✅
11 kolejka Euroligi i chyba największe partidazo, obok tego spotkania nie można przejść bokiem, moim zdaniem zdecydowanie najważniejszy mecz, biorąc pod uwagę sytuację w grupie oraz wagę tegoż widowiska.
Bukmacherka polega na tym, aby oszukać przeciwnika. I widzę tutaj, że buki przesadziły, krótko mówiąc - widzę ogromne value w postaci kursu na drużynę z Moskwy. Drużyna z 3. pozycją w tabeli, z bilansem 6:4, potrafiąca pokonać Real Madryt czy Barcelonę (u siebie, bo u siebie, ale sam fakt, że potrafili przeciwstawić się takim ekipom) oraz przede wszystkim - posiadająca takich zawodników jak Planinic, Fridzon, Davis czy Rivers i jest tak niedoceniana przez bukmacherów? Cóż, dla nas to oczywiście tylko plus ;).
Jak napisał Rogz - &quot;widać w tej grze polot, pomysł i zgranie&quot;. Tak faktycznie jest. Khimki prezentuje naprawdę dobrą koszykówkę, szczerze powiedziawszy - w pewnym stopniu mnie zauroczyli i życzyłbym sobie, żeby to oni, jeśli nie Real Madryt, wygrali Euroligę.
W pierwszym spotkaniu mogliśmy zaobserwować blow-out, Khimki we własnej hali pokonali Maccabi aż 88 do 67. Oczywiście jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie, to możemy to jedynie potraktować jako statystykę. Mecz rozpoczynający się o godzinie 20:45 będzie wyglądać zupełnie inaczej. Najważniejsze czynniki, działające na korzyść Maccabi to własna hala, Nokia Arena oraz dobra forma, jaką można zobaczyć podczas 3 ostatnich spotkań drużyny z Izraela. Jednak dobra forma może być również czynnikiem negatywnym - większa pewność siebie oraz narastająca presja związana z awansem do dalszej fazy. Porażka w dzisiejszym spotkaniu może nie przekreśla ich końcowego sukcesu, jakim będzie wejście do TOP 8, jednakże mocno skomplikuje sytuacje i postawi drużynę z Tel-Awiwu pod ścianą - ostatnie 3 spotkania będą musieli niewątpliwie wygrać. Khimki wygrywając dzisiejszy wyjazd będą mieć bilans 7:4, mając na uwadze mecz Olympiakosu w Sienie i ich prawdopodobne zwycięstwo to, tak jak pisałem, sytuacja Maccabi się komplikuje.
Biorąc pod lupę samą &quot;dobrą&quot; dyspozycję Maccabi, na której bazuje kolega Suchy w swojej analizie: 3 ostatnie spotkania to właściwie... nic specjalnego. Siena, jak piszą koledzy, ma ostatnio duże przestoje w ofensywie, są tak jakby pod formą, nie wiem, może budują szczytową dyspozycję na najważniejsze spotkania? Kto ich wie. Caja Laboral, która na łączne 14 minut do końca spotkania nie potrafi utrzymać prowadzenia 16 pktami z Realem? Nie bierzmy ich na poważnie. Fenerbahce to już ogólnie żałosna drużyna, nie będę się nad nimi długo rozwodził bo ostatnio o nich pisałem. Reasumując - Khimki jest w lepszej dyspozycji od każdej z trzech drużyn.
Ostatnie mecze Maccabi w lidze pokazały, że drużyna koncentruje swoje siły na Eurolidze. Dwa poprzednie spotkania to porażki z Hapoelem oraz z Barakiem Netanja.
Kluczem do zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy będzie zatrzymanie Paula Davisa, którego, jak pokazały ostatnie mecze, nawet najlepsi defensmani nie potrafią wyeliminować w 100%. Przyznam szczerze, że imponuje mi gra tego zawodnika. Odpowiedzialni za krycie Davisa i Loncara będą Darko Planinic i Shawn James. Oprócz tego Maccabi będzie musiało się mierzyć ze świetnym Zoranem Planiniciem.
Moim zdaniem Maccabi nie jest w aż tak dobrej formie, co piszą niektórzy. Według mnie spotkanie będzie wyrównane, ale drużyna z Izraela może nie wytrzymać presji. Jeśli wygrają to raczej nie różnicą 5 pkt.
Dla ryzykantów polecam także czysty win Khimki @ 2,8 ⛔⛔⛔
Typ główny wszedł, poboczny na ryzykantów nie. Moim zdaniem jest dobrze ????
Pozdrawiam.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
W porządku przyjacielu. Po to jest ten temat żeby każdy mógł wyrazić swoja opinie na temat danego meczu. Jak dla mnie dziś Maccabi wygrywa z Khimki. Dla Ciebie odwrotnie. Ok. Każdy typuje jak uważa. Ja dziś stawiam na Maccabi i tyle. Powodzonka ????
 
K 9

koza1916

Użytkownik
W drużynie Fenerbahe nie zagra ich Najlepszy pkt Bogdanovic średnio 16 pkt na mecz wiec ten typ underowy na Andersona wydaje mi sie słaby Anderson lubi rzucać trójki po pick and popa&#39;ch do tego dobry półdystans wydaje mi się że te 16 pkt trzeba jakoś rozdysponować w drużynie tureckiej i Anderson rzuci te 10 pkt
 
D 10

dawid020707

Użytkownik
Mecz euoligowy CSKA Moskwa-Zalgiris
Stawiam w tym meczu na to że zespół z Litwy rzuci powyżej 68pkt.
CSKA w wiekszości spotkań euroligowych przed własną publicznościa traci powyżej 68pkt. . Wydaje mi się ten typ dobrą lokatą :)))
typ: Zalgiris powyżej 68pkt.
kurs: 1,85
buk:
expekt

Na przyszłość postaraj się napisać porządną analizę bo takie coś będę usuwał. //xmarcinx
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Co myślicie o spotkaniu Real - Unicaja?
real właściwie pewny awansu może pomoże dzisiaj Maladze która o ten awans nadal walczy. Co by nie mówić dwa kluby Hiszpańskie grają ze sobą i w sytuacji kiedy jeden z nich ma już awans w kieszeni a drugi o ten awans walczy to realowi na zwycięstwie tak bardzo może nie zależeć. Lepiej chyba żeby awansował klub hiszpański niż jakiś inny z europy tak przynajmniej ja to widze.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Moim zdaniem bez sensu. Odpuścić to oni mogą dopiero wtedy jak będą mieli zapewnione 1-sze miejsce w grupie.Dalej,co ich obchodzi jaki zespół awansuje dalej,to nie jest jakaś przyjacielska rywalizacja,że sobie zajmą hiszpańskie zespoły całe podium i będą zadowolone. Tu prestiż jest tylko dla zwycięzcy. W moim odczuciu Malaga nie jest zbyt mocnym zespołem i prędzej zagrałbym pomniejszony handi na Real niż próbował Malagi
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Barcelona rzuci 82,5 ???? tyle toto mix proponuje po kursie 1.85. Ekipom lepszym niż besiktas rzucał sporo więcej co mozna zauważyć , a besiktasowi z najgorszym difensem w eurolidzie który ostatnio przegrał nawet u siebie z Banvitsporem w lidze wydaje mi sie ze na pewno wrzucą powyzej 82 oczek.
Barcelona 86 pkt✅✅✅
W wcześniejszym poście mialem również 2 inne typy ,które niestety usunął administrator
Zalgiris Kaunas + 12,5 1.70 Toto-mix
70:61✅✅✅
Maciulius Jonas over 10,5 pkt 1.85 Toto-mix
16 pkt✅✅✅
Gratuluje wszystkim którzy skusili sie również tak zatypować. Suchy.

Po pierwsze jestem moderatorem. Tłumaczę Ci jak dziecku po raz n-ty, że typy w tym dziale muszą być poparte analizą i komentarz do typu &quot;Nie chce mi sie troszke dzis pisać analizy jestem leniwy strasznie&quot; powinien powodować,że od razu usunę taki post ale edytowałem to i dałem Ci czas na poprawienie. Nadal masz do mnie dziwne pretensje i wydaje Ci się chyba,że jesteś pokrzywdzony przeze mnie bo przecież typy i tak weszły. //xmarcinx
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barca to rownie dobrze moze wygrac 60-40 taka prawda. Ostatnimi czasy raczej jest tak,z e Barca to rzuca duze ilosci punktow w meczach z silnymi ekipami a ze slabymi bardziej koncentruja sie na wystarczajacej defensywie i spokojnym ataku. Zawsze latwiej zlapac niepootrzebna kontuzje grajac na agresie w ataku niz w obronie. Granie przeciwko Besiktasowi to zawsze pewniak w tym sezonie ale wszelkie poboczne typy to juz loteria
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godzina 20:45
Spotkanie: Brose Baskets - Alba Berlin
Typ: 2
Kurs: 4.10 ✅
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś w środę jedno spotkanie Euroligi: Brose Baskets - Alba Berlin. Są to najsłabsze drużyny w tej chwili w grupie E, Brose Baskets ma na swoim koncie same porażki, z kolei Alba Berlin 1 zwycięstwo właśnie z gospodarzami dzisiejszej konfrontacji, oraz 10 porażek. Szanse dla obu ekip oceniam na 50 na 50. Alba Berlin w Eurolidze wygrała na własnym parkiecie z Bose Baskets bardzo pewnie bo 82:63. O innych meczach obu ekip lepiej nie mówić, ale jednak coś trzeba w analizie wspomnieć. Brose Baskets u siebie przegrali wszystkie mecze, jednak w paru chociaż powalczyli: 58:78 z CSKA Moskwa, 65:68 z Unicaja Malaga, 87:88 z Litwinami, 76:94 z Anadolu Efes, czy też 67:82 z Realem Madryt. Dzisiejszym gościom wyszły natomiast na wyjeździe tylko 2 mecze, gdzie prowadzili wyrównaną grę bądź porażka nie była aż taka wysoka: 72:77 w Madrycie z Realem, oraz przegrana 9 punktami z Anadolu Efes. W lidze niemieckiej obie ekipy również ostatnio nie błyszczą. Mimo, że to Brose Baskets jest liderem, to przegrali 3 ostatnie mecze w lidze, 71:85 z Bayernem, 97:104 z Phoenix Hagen, oraz 64:77 z przedostatnim Frankfurtem. Alba Berlin nie lepiej, 3 ostatnie mecze to tylko jedno zwycięstwo, u siebie z Ludwigsburg 89:76. Obie ekipy zarówno w Europie, jak i Niemczech ostatnio nie zachwycają, więc nie wiem skąd taki niski kurs wynoszący 1.25 na wygraną gospodarzy, myślę że można śmiało pograć na gości w tej konfrontacji, tym bardziej że wygrali dwa ostatnie mecze z Brose Baskets jednak wtedy to było w Berlinie, według mnie typ warty ryzyka, a jak wiemy w koszykówce niespodzianki często się zdarzają, np. ostatnie zwycięstwo Unicaji w Madrycie z Realem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godzina 20:45
Spotkanie: Unicaja - CSKA Moskwa
Typ: Unicaja
Kurs: 3.12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dziś o godzinie 20:45 w Eurolidze odbędzie się spotkanie: Unicaja - CSKA Moskwa, ja stawiam na niespodziankę i wygraną Hiszpanów. Obie ekipy znajdują się w grupie E, Unicaja zajmuje obecnie 5 miejsce: 6 zwycięstw, oraz 5 porażek, natomiast CSKA Moskwa 3 miejsce mając na swoim koncie 8 zwycięstw oraz 3 porażki. Unicaja Malaga ostatnio w formie, 5 ostatnich spotkań w Eurolidze to aż 4 zwycięstwa i tylko jedna porażka. Przegrali u siebie z Zalgiris Kaunas 67:83, a wygrali na wyjeździe z Albą Berlin 67:65, 68:65 w Niemczech z Brose Baskets, 66:60 u siebie z Panathinaikosem Ateny, oraz ostatni mecz wygrana w Madrycie z Realem 77:74. Dobrą formę potwierdzili również w lidze hiszpańskiej, gdzie wygrali 4 ostatnie spotkania, ogrywając m.in. na własnym parkiecie Bilbao. Dobre wyniki pozwoliły wskoczyć na 8 miejsce w lidze dające grę w Play Offach. Co do gości to CSKA Moskwa również w niezłej formie, również wygrali 4 ostatnie z 5 meczy w Eurolidze. Przegrali tylko w Turcji 3 punktami w Anadolu Efes. Oprócz tego pokonali: 86:69 na własnym parkiecie Koniczynki, 80:65 również w Moskwie Albę Berlin, 78:58 na wyjeździe Brose Baskets, oraz 70:61 u siebie Zalgiris Kaunas. Jak widzimy obie drużyny w podobnej dobrej formie. Za Unicają przemawia atut własnej hali przebojowość, waleczność, za CSKA Moskwa lepszy skład doświadczenie międzynarodowe. Jest to już runda rewanżowa co ciekawe Unicaja wygrała w Moskwie z CSKA 94:81, a wtedy kurs na Hiszpanów wynosił 12.00, widzimy jak zdobyli uznanie u bukmacherów swoją dobrą grą, gdzie dziś jest ledwo kurs w okolicach 3.0. Typ jest oczywiście ryzykowny, ale jeśli udało się wygrać w Madrycie z Królewskimi, oraz z samym CSKA i to na jego terenie, to myślę że warto powalczyć również u siebie, ja liczę na niespodziankę których w koszykówce nigdy nie brakowało. Jeśli Unicaja wygra zrówna się ilościami zwycięstw prawdopodobnie z Koniczynkami z Grecji, które grają dziś w Madrycie. Unicaja jest niesamowicie zmotywowane, cały czas walczy praktycznie o &quot;czwórkę&quot; CSKA jest w dużo lepszej sytuacji wcale nie musi tego meczu wygrać, w przeciwieństwie go gospodarzy. Mój typ to Unicaja Malaga.
 
I 3

infinity

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godzina 20:45
Spotkanie: Unicaja - CSKA Moskwa
Typ: Unicaja
Kurs: 3.12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dziś o godzinie 20:45 w Eurolidze odbędzie się spotkanie: Unicaja - CSKA Moskwa, ja stawiam na niespodziankę i wygraną Hiszpanów. Obie ekipy znajdują się w grupie E, Unicaja zajmuje obecnie 5 miejsce: 6 zwycięstw, oraz 5 porażek, natomiast CSKA Moskwa 3 miejsce mając na swoim koncie 8 zwycięstw oraz 3 porażki. Unicaja Malaga ostatnio w formie, 5 ostatnich spotkań w Eurolidze to aż 4 zwycięstwa i tylko jedna porażka. Przegrali u siebie z Zalgiris Kaunas 67:83, a wygrali na wyjeździe z Albą Berlin 67:65, 68:65 w Niemczech z Brose Baskets, 66:60 u siebie z Panathinaikosem Ateny, oraz ostatni mecz wygrana w Madrycie z Realem 77:74. Dobrą formę potwierdzili również w lidze hiszpańskiej, gdzie wygrali 4 ostatnie spotkania, ogrywając m.in. na własnym parkiecie Bilbao. Dobre wyniki pozwoliły wskoczyć na 8 miejsce w lidze dające grę w Play Offach. Co do gości to CSKA Moskwa również w niezłej formie, również wygrali 4 ostatnie z 5 meczy w Eurolidze. Przegrali tylko w Turcji 3 punktami w Anadolu Efes. Oprócz tego pokonali: 86:69 na własnym parkiecie Koniczynki, 80:65 również w Moskwie Albę Berlin, 78:58 na wyjeździe Brose Baskets, oraz 70:61 u siebie Zalgiris Kaunas. Jak widzimy obie drużyny w podobnej dobrej formie. Za Unicają przemawia atut własnej hali przebojowość, waleczność, za CSKA Moskwa lepszy skład doświadczenie międzynarodowe. Jest to już runda rewanżowa co ciekawe Unicaja wygrała w Moskwie z CSKA 94:81, a wtedy kurs na Hiszpanów wynosił 12.00, widzimy jak zdobyli uznanie u bukmacherów swoją dobrą grą, gdzie dziś jest ledwo kurs w okolicach 3.0. Typ jest oczywiście ryzykowny, ale jeśli udało się wygrać w Madrycie z Królewskimi, oraz z samym CSKA i to na jego terenie, to myślę że warto powalczyć również u siebie, ja liczę na niespodziankę których w koszykówce nigdy nie brakowało. Jeśli Unicaja wygra zrówna się ilościami zwycięstw prawdopodobnie z Koniczynkami z Grecji, które grają dziś w Madrycie. Unicaja jest niesamowicie zmotywowane, cały czas walczy praktycznie o &quot;czwórkę&quot; CSKA jest w dużo lepszej sytuacji wcale nie musi tego meczu wygrać, w przeciwieństwie go gospodarzy. Mój typ to Unicaja Malaga.
Ja od siebie dodam typ Malaga powyżej 69,5 linia dość nisko ustawiona, a Malaga jak już wcześniej napisałeś na fali więc nie wydaje mi się żeby nie pokryli 70 pkt. W Fortunie kurs 1,8.
 
R 75

richi

Użytkownik
Ta Malaga 69.5+ bardzo mi sie podoba.Zagram to grubiej to dla nich jeden z meczy o zycie a ostatnio im idzie a CSKA no coz jesli nie musza to sie niestaraja zabardzo wiec Malaga powinna spokojnie swoje rzucic.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Nie byłbym taki pewien że Unicaja rzuci 69,5+. W Top16 na własnym parkiecie tylko 2/5 razy pokrywali tą ilość, a na dodatek cska na wyjeździe to ekipa underowa(4/5 razy na wyjeździe w Top16 tracili mniej niż 69,5 pkt).
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Ja ze swojej strony proponuję Real(-10,5)-Panathinaikos. Ostatnio Real odpuszcza sporo i męczył się nawet z outsiderami, czyli drużynami niemieckimi. Panathinaikos na 4 miejscu obecnie walczy o awans do Final Eight, więc na pewno łatwo nie odpuści, a Real ten awans ma już pewny.
Buk: Fortuna(Kurs: 1,5)
73:74✅
 
A 63

adachno

Użytkownik
nie zgodzę się raz.
Cska dzisiaj wg mnie &quot;zgwałci&quot; Malage i szukanie w tym meczu sensacji mija się z celem.
malaga nie wyjdzie dziś z 70pktów. cska twarda obrona i siemano.
nie zgodzę się dwa.
Real nie będzie dziś nic odpuszczał. na leszczy się nie spinają to i wygrywają min. nakładem sił. Walczą o pole position w grupie. wg mnie wygrają gdzieś w granicach 8-12 pktów. nie neguję typu na handi +10,5 na Panate. ale korzystniej imo walnąć zaniżony na RM.
co do pozostałych meczy to Fcb - Caja omijam. ale Zargilis - Efes gram w stronę Litwinów i mam nadzieje, że nie zagrają jak w meczu z Panatą u siebie. +3,5 @1,60
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Unicaja Malaga-Cska Moskwa Typ 2 +5,5 1,85 Fortuna
Seria Malagi kończy się z dzisiejszym dniem, nie ma tu podstaw aby doszukiwać się niespodzianki, mieli swój dzień w Moskwie a dzisiaj wg mnie będzie srogie lanie.CSKA mają lepszą plakietę i bardziej zgraną ustawią agresywny difens i spokojnie wykorzystają mega przestoje drużyny gospodarzy w ataku które miewają w każdym swoim ostatnim spotkaniu.To będzie rewanż za upokorzenie w Moskwie. Tablice moim zdaniem zdominuje Krstic, w formie są Weems i Teodosic których oglądałem w ostatnim spotkaniu z Żalgirisem i Nymburkiem na dodatek zawsze grozny Khryapa.
Unicaja Malaga-Cska Moskwa 66:70 ⛔ zabrakło 2 pkt, ogolnie spodziewałem się tutaj pogromu CSKA ale przespali pierwsze dwie kwarty dno w ofensywie, końcówka jak najbardziej udana, Unicaja słabiutko gdyby nie Williams i Dragic nie istnieliby dzisiaj
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom