>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurloliga
Spotkania: Real- Maccabi &amp; Olimpiakos - Efes
Typy: Real – 7,5 pkt ✅ &amp; S. Erden over 5,5 rebounds ⛔
Kursy: 1,98 x 1,80 = 3,56 ⛔
Bukmacher: Unibet

analiza:

Real pokazał w pierwszym meczu, że ma wielki potencjał, szeroką wartościową ławkę i ważnych spotkaniach grają na 100%. Maccabi na tym poziomie rozgrywek to wg przypadek.

Dlaczego Erden?
Spodziewam się kolejnego defensywnego meczu, więc wiele rzutów ekipy ze Stambułu będzie wymuszonych i przez to niecelnych. Erden zebrał 7 piłek w I-szym meczu grając niecałe 21 minut.
Powinien dzisiaj zagrać więcej minut, a w kolorowym chłopak, który urósł na 2.10 na pewno powalczy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Panathinaikos - Barcelona 2 1.90 2/10 -2 ⛔
Bardzo ciekawa rywalizacja miedzy Panata a Barcelona. Mysle, ze w trzecim meczu faworytem beda goscie. Dwa pierwsze mecze bardzo zaciete i ostatecznie dogrywka +2 i -1 co daje w rywalizaci 1-1. Nagle to Grecy sa faworytami wedlug bukmacherow. Tylko, ze podczas sezonu regularnego Koniczynki graly dosc slabo a Hiszpanie niezle. Nie bierze sie to stad, ze Grecy oszczedzali sily a nagle rozwala wszystko co stoi na drodze. Dobrze sie przygotowali do meczow w Katalonii, zasluzenie wygrali jedno spotkanie ale to nie oznacza, ze awansuja. To nie oznacza, ze sa faworytami rywalizacji. To nie oznacza, ze u siebie kibice sami wygraja mecz. Barcelona pod presja gra czasem znakomicie. Sporo zalezy od ich nastawienia. Bledy pod koszem w drugim meczu nie powinny sie powtorzyc. Navarro lubi takie spotkania, jesli lepiej zagra Lorbek i dystans to moim zdaniem FCB wygra. Moze robie blad, ze po raz kolejny ufam zespolowi, ktory nie szanuje swoich rywali, kibicow i wiele meczow odpuszcza ale w PO Eligi przy 1-1 nie wierze, ze przejda obok. Sporo sie mowi o ataku, malo punktow padlo w poprzednich meczach ale i tak wiadomo, ze zdecydue postawa w obronie. Ja bym na gosci dala z 1,60-1,65 maksymalnie. Przy 1,90 uwazam, ze warto pograc. Panata napewno nie jest faworytem.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
no aj nie odważę się grać tego meczu. To są zbyt wyrównane drużyny i rywalizację między Panatą a Barceloną to tylko oglądam. Nie ma sensu moim zdaniem tego ruszać. Jeżeli kursy byłby wyższe na którąś z drużyn to bym ja grał a tak to 50/50.
Co do reszty to planowo to wszystko wygląda.
Rywalizację w trzech meczach powinny zakończyć zespoły Oly jak i CSKA. Mają ogromną przewagę jeżeli chodzi o kontrole meczu. Efes u siebie nie powinien niczym zaskoczyć Greków którzy obroną go powinni ogarnąć na +5. CSKA jeżeli się nie rozluźni i będzie grała cały czas to samo to jest moim zdaniem głównym faworytem w tym roku do wygrania EL. W końcu plan Messiny wypalił i zespół gra bardzo dobrze, nie widzę tam głupich zagrań... nawet Szalony Milos gra dla zespołu. Caja nie ma argumentów chyba że zaskoczą na mega skuteczności.
Co do meczu Maccabi - Real to na pewno gram w pierwszym meczu na Maccabi. Real mimo że ma wielką głębie składu mnie nie przekonuje. Maccabi powinni u siebie w sali się trzymać i łatwo nie odpuszczą...
Reasumując na trzecią kolejkę : (wg kursy Bwin)
Maccabi - Real 1 2.35
Panata - Barca NO BET
Efes - Oly 2 2.25
Caja - CSKA 2 1.40


Powodzenia życzę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Maccabi - Real 2 1.84 2/10✅
Real powinien pocisnac Zydkow 3:0. Maccabi w Madrycie pokazali sie ze slabej strony. Nie ma mocy ten zespol a gwiazda Blatta gasnie od wielu miesiecy. Przede wszystkim Tel Aviv jest dzis zespolem przewidywalnym i dla mnie to jest najwazniejsze slowo w tej analizie. Wiadomo co zagraja, wiadomo jak sie akcje potocza. Maja waski sklad i nie ma zabardzo innych mozliwosci. MV wyglada obecnie najgorzej ze wszystkich zespolow, ktore walcza o awans. Amerykanie Logan, James, Smith, Hickman i potem dlugo dlugo nic. Caner za slaby na te rozgrywki, Planinic nie ta liga, Ohayon i Pnini slabi. Liczyc mozna jeszcze tylko na Eliahu, tylko, ze on po urazach nie gra za dobrze. Real dysponuje szerokim i bardzo dobrym skladem. Maja zapas w postaci 2:0 wiec moga zagrac dosc spokojnie, Maccabi musi a pod presja nie wygladaja za dobrze.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Maccabi - Real 2 1.84 2/10

Real powinien pocisnac Zydkow 3:0. Maccabi w Madrycie pokazali sie ze slabej strony. Nie ma mocy ten zespol a gwiazda Blatta gasnie od wielu miesiecy. Przede wszystkim Tel Aviv jest dzis zespolem przewidywalnym i dla mnie to jest najwazniejsze slowo w tej analizie. Wiadomo co zagraja, wiadomo jak sie akcje potocza. Maja waski sklad i nie ma zabardzo innych mozliwosci. MV wyglada obecnie najgorzej ze wszystkich zespolow, ktore walcza o awans. Amerykanie Logan, James, Smith, Hickman i potem dlugo dlugo nic. Caner za slaby na te rozgrywki, Planinic nie ta liga, Ohayon i Pnini slabi. Liczyc mozna jeszcze tylko na Eliahu, tylko, ze on po urazach nie gra za dobrze. Real dysponuje szerokim i bardzo dobrym skladem. Maja zapas w postaci 2:0 wiec moga zagrac dosc spokojnie, Maccabi musi a pod presja nie wygladaja za dobrze.

Logan to polak ???? ???? ???? hehehe. Popieram typ.

Real win 1.95 toto-mix
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panata- Barca under 141,5 1,85 millenium ✅✅✅

Ta seria jak mozna sie było spodziewać jest mega defensywna. Obie ekipy grają długie,cwaniackie i przemyślane akcje. W obronie bardzo duża presja. Seria bardzo podobna do tej z 2011 roku, Panata znowu odżywa w fazie PO. Dzisiaj mecz w piekiełku, presja Gate 13 sprawi, ze gościom zadrży wiele razy ręka ale i pewnie gospodarzom. Linia tak czy siak wydaje sie byc niska jednak pierwsze w mecze to około 130pkt wiec mysle, ze warto. W dodatku zobaczmy jakie wyniki padały w tym sezonie w meczach Panaty u siebie z silnymi rywalami, typu Real, CSKA itd. Były one bardzo niskie w tym najnizszy wynik 54-58 z Realem. Dzisiaj jezeli nie bedzie jakis jaj w końcówce, typu seryjnie trafiane wolne przy faulach na zatrzymanie zagara to mysle, ze under lekko wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Spotkanie: Panathinaikos - Barcelona
Typ: Panata
Kurs: 1,90✅✅✅
Bukmacher:Expekt


To już 3 spotkanie tej serii , tym razem w Grecji. Można zacznę od możliwych braków w tym spotkaniu, w Panacie może zabraknąć ważnej postaci Gista ( występ niepewny), który w dwóch spotkaniach w Hiszpanii był jednym z najlepszych graczy, jego brak to będzie spora strata ( zakładam jednak ,że zagra bo info o tym czy zagra czy nie będzie znane dopiero przed samym rozpoczęciem). W Barcie wątpliwy występ Joe Inglesa , który i tak mocno zawodził w dwóch pierwszych spotkaniach – sporo min na parkiecie a osiągnięcia słabe.
Widziałem obydwa spotkania i Barca nie zachwyca na tym etapie gier. Sporo strat wymuszonych rzutów, błędnych decyzji trenera ( typu trzymanie Lorbeka długi czas, gdzie ten ewidentnie Sobie nie radził). Jedynie nie zawodziła największa gwiazda zespołu czyli Navarro, ale samym Navarro nie wygra się spotkania , w 1 spotkaniu sytuacje z ławki uratowali Sada i Jasikevicius, 2 meczu praktycznie nie istnieli, a kroku w dobrej grze Navarro dotrzymywał jednie młody Abrines, który rzucił 10 pkt. w 14 min, miał prawie o połowę mniej czasu niż inni bardziej doświadczeni gracze, dlaczego zagrał tak krótko ? Lorbek, Tomic, Ingles,Sada, Wallace, Huertas dla mnie bardzo zawodzą i to od nich powinno się więcej wymagać niż ledwie kilka pkt.
Oczywiście na Barcelona trzeba zawsze uważać , moim zdaniem obecnie są bez formy i akurat z taką formą trafili na QF Euroligi, jednak to jest ekipa z dużym potencjałem ,dlatego zawsze trzeba na nich uważać ,bo mogą sprawić niespodziankę w najmniej oczekiwanym momencie.
Grecy znakomicie wykonują polecenia taktyczne jakie nakreślił im trener. Przed pojedynkiem byli skreślani , a Barca miało gładko i przyjemnie wygrać. Pisałem już o tym we wcześniejszych analizach , pierwsza 5 jest niemal na różnym poziomie jak Barcelony. To Barca miała przechylić szalę na swoją korzyść ławką ,ale jak widać właśnie tej szerokiej kadry i ławki zabrakło szczególnie w drugim spotkaniu.
Dodatkowym atutem ciężki Grecki teren, myślę że po twardy spotkaniu, nieznacznie wygra Panta 4/10

Maccabi- Real typ: 2 (2,10 bet365)✅✅✅

W pełni zgadzam się z analizą Roxanne co do tego spotkania. Można jednak zaobserwować, że kursy na Macabbi spadają i to niemal u wszystkich buków. Kursy się odwróciły z około 2 na Macabbi spadło do 1,8-1,9 a na Real wzrosło do 2 i więcej. Ciekawe czym spowodowane są takie spadki, nigdy nie postawił bym dużych pieniędzy na tą ekipę, owszem grają w swojej hali ,ale to jest ich na ten czas jedyny atut. W dwóch spotkaniach w Hiszpanii nie mieli nic do powiedzenia, a wynik był już rozstrzygnięty na kilka min do końca. Realowi widać taki rywal idealnie pasuje . I Jeśli Real nie zlekceważy, zagra na 100 % możliwości i w pełni skoncentrowany to wygra to spotkanie, jeżeli zaczną się jakieś kombinowania z ich strony , odpuszczenie potem gonienie rywala to może być różnie, bo jakby nie patrzeć maja duża przewagę. 2-0 w serii ,wysokie zwycięstwa trochę się właśnie obawiam tego lekceważenia przez Real, liczę jednak ,że wolą tą skończy 3-0 i już czekać na resztę rywali w final four4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Czy Barca jest w tak słabej formie? Sam nie wiem, czy mozna stracic forme w 3 dni? Tyle dzieliło ostatni mecz w grupie od pierwszego w QF. Moim zdaniem to troche Panata swoja gra rozstroiła Barcelone. Co prawda Barca przegrala rowniez w niedziele u siebie z Canarią jednak z pewnośćia troche olali ten mecz. Ja mimo wszystko stawiam, ze Barca jedna wygrana wywiezie. Wszystko zalezy od Barcelony, jezeli kilku graczy oprocz Navarro zagra na swoim poziomie to wygrają. Panata to nie jest ta ekipa z 2011roku gdzie byli Batiste, niesamowicie grajacy Diamantidis,Calathes,Jasikevicius,Vogioukas itd. W dwoch poprzednich meczach Barca nie wiem czy zagrala na 70% tego co może a to Panata grała na 100% i to rowniez jezeli chodzi o zaangażowanie. Ja stawiam, ze Barca ten mecz jednak wygra bo czwarty to juz by byla gra z toporem nad głową.
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Moim zdaniem w hali Maccabi to Realowi zmieknie rura, maja fanatycznych kibiców co robi na przeciwniku duze wrazenie. Poza tym jaki Real nie takie mecze odpuszczał w sezonie(ACB). Fanatyczne zydki powioza ich do zwyciestwa!!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Moim zdaniem w hali Maccabi to Realowi zmieknie rura, maja fanatycznych kibiców co robi na przeciwniku duze wrazenie. Poza tym jaki Real nie takie mecze odpuszczał w sezonie(ACB). Fanatyczne zydki powioza ich do zwyciestwa!!
Banal, ktorego wyniki nie potwierdzaja. W pierwszej grupie bylo latwo, w top16 bilans domowy Mccabi to tylko 4-3 w tym wygrana np. z Besiktasem, ktore juz o nic nie gralo, przed seria 3 wygranych byl bilans 1-3 we wlasnej hali! Wiec nie piszmy takich glupot i nie wprowadzajmy w blad innych.

Maccabi Tel Aviv - Caja Laboral 70:71

Maccabi Tel Aviv - Olympiakos 77:78

Maccabi Tel Aviv - Barcelona 77:82

Maccabi Tel Aviv - Khimky 80:79

Gdzie tu ta magia wlasnej hali?

Mecz z Caja i Pireusem to fatalne koncowki. Tragicznie rozegrane z masa bledow taktycznych. Oni z Pireusem mieli polowe +10. W Khimky wygrana szczesliwa. Poza ta wygrana z Besiktasem to chyba tylko Siene latwo ograli, po za tym w domu meczarnie okrutne i slaba gra od presji. Oni maja tylko jedno rozegranie w takich momentach trojka jednego z trzech Amerykancow i ewnetualnie proba zbiorki. Albo ktos wyniki podmienil, albo ci kibice cos nie bardzo wygrywaja mecze dla gospodarzy.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zgadzam się z Roxanne co do Realu, nie zgadzam się co do Barcelony...

Maccabi Tel-Awiw - Real Madrid 2 @ 2,1 (Unibet)
57:69 ✅
To, co pojawiło się teraz to nie value. To ogromne value! ???? Real Madryt po dwóch zwycięstwach w Caja Magica wyjeżdża do Izraela aby w Nokia Arena rozegrać trzecie i, mam nadzieję, ostatnie spotkanie w tej rywalizacji.
Zacznę od początku: moim zdaniem Maccabi w TOP 8 znalazło się dość przypadkowo, powiem wprost - bardziej Khimki i Montepaschi przegrali walkę o ćwierćfinał, niż gracze z Tel-Awiwu ją wygrali. Myślę, że TOP 8 z w/w zespołami byłoby dużo ciekawsze, niż z Maccabi i Cają, ale to temat na inną dyskusję. Gracze z Izraela nie mają argumentów na grę przeciwko Realowi Madryt. Są gorsi w każdym aspekcie. Dało się to zauważyć podczas meczów w Madrycie, gdzie w pewnych momentach na twarzach zawodników Maccabi rysowała się ogromna niemoc. Gdy Maccabi zaczynało gonić Real, wtedy Królewscy włączali kolejny bieg i ponownie odskakiwali.
Nie można też wszystkiego podkolorowywać - Real Madryt w pewnym momencie sezonu stracił formę - ale wydaje mi się, że w najbardziej odpowiedniej chwili. W lidze została wyśrubowana dobra przewaga, podobnie jak w Eurolidze, tak więc na moment zadyszki Królewscy mogli sobie pozwolić. Nie mówię tutaj tylko o koszykówce, zasadniczo to w każdym sporcie tak jest - nie ma drużyny/zawodnika, który przez cały sezon grałby na 100% swojej formy. Celem jest, aby przygotować odpowiednie mikrocykle tak, aby być gotowym w najważniejszej części sezonu. Wydaje się, że Realowi się to udaje, chociaż w pełni będzie można to stwierdzić po zakończeniu sezonu.
Wracając do pierwszego akapitu - różnice pomiędzy oboma zespołami są widoczne w statystykach - 30% skuteczność rzutów za trzy u graczy Maccabi (12/39) przy 40% u graczy Realu - to dość spora dysproporcja biorąc pod uwagę taką fazę, jak Playoffy Euroligi. Zbiórki to w ogóle kosmos - aż 20 więcej na korzyść dzisiejszych gości. Podobnie jest jedynie jeśli chodzi po bloki.
Moim zdaniem drużyna Realu Madryt jest zdecydowanie lepsza od Maccabi, zarówno jeśli chodzi o personalia, jak i sam parkiet. Myślę, że nawet tłumy fanów wspierających graczy z Izraela nie pomogą dzisiejszym gospodarzom a Real, który zapewne chce zaoszczędzić trochę energii, zakończy rywalizację w dzisiejszym spotkaniu.

Panathinaikos - Barcelona 1 @ 1,82 (Unibet)
65:63 ✅
Jeśli chodzi o ten mecz to dosyć krótko - zupełnie nie rozumiem faworyzowania Blaugrany. Biorąc pod uwagę oba spotkania rozgrywane w Palau Blaugrana to, w moim odczuciu, Panathinakos był drużną lepszą. W 1. spotkaniu Blaugrana uciekła nieco spod topora, jednak podczas meczu numer dwa los nie był już tak łaskawy. Koniczynki wykonały plan minimum jeśli chodzi o grę w Barcelonie, teraz będą podejmować drużynę z Katalonii w Hali OAKA, gdzie tysiące fanatycznych fanów z Horto Magico będzie prowadziło ich do zwycięstwa.
Jeśli chodzi o personalia - Navarro od kontuzji nie może wrócić na swój TOP i na ten moment Diamantidis &gt; Navarro, zdecydowanie. Oprócz wspomnianego Diamantidisa w dobrej dyspozycji są Gist i Bramos, szczególnie jeśli chodzi o trójki. To właśnie rzuty za trzy punkty mogą w tym spotkaniu zadecydować - Panathinaikos 42%, Barcelona 34%.
Według mnie rywalizacja w Atenach NA PEWNO nie zakończy się na korzyść Barcelony. Jeśli Barca chce marzyć o awansie do TOP 4 to niewątpliwie musi wygrać jedno ze spotkań rozgrywanych w Hali OAKA. Moim zdaniem nie nastąpi to dzisiaj a wątpliwe, czy nastąpi to w czwartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Bardziej sugeruje się tu słabą gra Realu, bo ogl wiekszosc ich meczy i atmosfera u zydkow jest porazajaca w porownaniu do hali Madrytu, i daja zarobić gospodarzom na tym 1 meczu...pozdr - swietne typy dajesz:p
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Games nr 3:

Panathinaikos - Barcelona
✅

Typ: Specjalny meczowy X (1–gospodarze wygrają różnicą przynajmniej 6 pkt, 2-goście wygrają przynajmniej różnicą 6pkt, X-każdy inny wynik)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet


Faworytem mimo wszystko wydaje mi się Blaugrana, ale nie zaryzykowałbym betu na win którejkolwiek z drużyn.
Myliłem się pisząc, że Panata to team 3-4 zawodników, okazało się, że jest tam ławka i co najważniejsze ich akcje były bardzo zdywersyfikowane: trójki, półdystans i pod tablicą, gdzie „slow motion” Lorbek aż się prosił, by na niego grali.
Barcelona z kolei nie mogła stracić nagle formy, nie odrobili dobrze lekcji po
I-szym meczu, nie wiedzieli czego się spodziewać po Grekach. Nie chce mi się wierzyć, że znowu będzie grał tylko Juan Carlos, nic dwa razy się nie z zdarza.
Spodziewam się b. wyrównanego pojedynku oscylującego wokół OT i bardzo mi ten specjalny meczowy X pasuje, choć nie lubię oglądać takich meczy.

Maccabi – Real
✅
Typ: wynik po IV kwarcie: Real
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet


Tutaj krótko, bo wiele już zostało napisane. Dla mnie Real jest zdecydowanym faworytem tego meczu, gdyby miał u swoich buków opcje lekkiego Real(EH-1,5 lub -3,5), to bym też w to wchodził. Real w ważnych meczach gra poezję, wierzę, że pewnie zakończą tę rywalizację już dziś, by nie bawić się w jakieś 5-cio meczowy thrillery.

GL. i miłego oglądania - Maccabi -Real na CANAL+ FAMILY 2 damn...ciężko się połapać w tym całym ence+, nie zdziwię się jak drugi puszczają na TVN Meteo....
Ale w sumie ???? to familijny sport :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Euroliga, 16.04 20:05
Maccabi Tel Awiw - Real Madryt
typ: 2
2,25
Bet365
Analiza
Dzis trzecie spotkanie serii cwiercfinalowej Euroligi, a w nim Maccabi Tel Awiw we wlasnej hali podejmie Real Madryt. Pierwsze dwa spotkania, w Madrycie wygrywal Real dosyc zdecydowanie, bo 79:53 oraz 75:63. Co tu duzo mowic hiszpanska druzyna na papierze wyglada duzo lepiej, dlatego zupelnie nie rozumiem kursow wystawionych na to spotkanie przez bukmacherow oraz spadkow po stronie gospodarzy. Dlaczego tak sie dzieje? Moze o czyms niewiemy. Jednak z naszej wiedzy wynika, ze Real jesli nie zlekcewazy rywala wygra to spotkanie w cuglach.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godzina 20:45
Spotkanie: Panathinaikos - Barcelona
Typ: połowa/koniec Barcelona/Barcelona
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o 20:45 w Eurolidze bardzo ciekawe spotkanie: Panathinaikos - Barcelona. Ciężko wytypować faworyta, ale według mnie to Barcelona zwycięży w tym pojedynku. Nie będę pisał jakich to świetnych zawodników ma Panathinaikosu m.in. Diamantidisa, a Barcelona Navarro. Dlaczego Barcelona wygra? Według mnie ma ta ekipa w sobie to samo co Barcelona w piłce nożnej, oraz reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej, czyli minimalizm. Barcelona często gra tak, choćby mecz byłby już wygrany, lub wiedząc że jest jeszcze rewanż, przykład mecz z AC Milanem na San Siro gdzie wyszli zbyt pewni siebie, i tak samo Regal Barcelona w koszykówce, po szczęśliwym pierwszym wygranym meczu, Barcelona w drugim spotkaniu miała nad Koniczynkami nawet 10 punktów przewagi, jednak wydaje mi się że lekko zlekceważyli Greków myśleli że spotkanie same się wygra, a jak widać bardzo skomplikowali sobie sytuację. Według mnie Barcelona jest stworzona do takich sytuacji gdzie jest pod presją będą mogli pokazać swoją wielkość. Coś trzeba wspomnieć o Grekach: Panathinaikos jest do ogrania nawet u siebie, zostali pokonani m.in. przez CSKA Moskwa 69:63, 58:54 przez Real Madryt, również w Eurolidze przegrali w Atenach z Khimky Moskwa 79:67, czy też w lidze greckiej z Olympiakosem 64:60. Ogólnie liga grecka oprócz Panathinaikosu, oraz Olympiakosu jest słaba więc nie ma co prezentować wyników. Barcelona jeśli chodzi o wyjazdy jest w dobrej formie: wygrali ostatnie 14 meczów wyjazdowych wliczając wszystkie rozgrywki, warte wymienienia jest na pewno zwycięstwo Z Realem w pucharze Hiszpanii 111:108, w Izraelu z Maccabi Tel Awiv 82:77, we Włoszech ze Sieną, czy też w Pireusie z Olympiakosem 90:77. Według mnie więcej zależy od Barcelony w tym meczu, jeśli zagrają na swoim bardzo wysokim poziomie to pokonają Greków którzy nie są już tacy mocni jak kiedyś, ale również mogą stwarzać problemy. Ostatnie 2 mecze w Atenach między tymi ekipami to wygrane Barcelony, więc dlaczego tym razem nie miałoby być inaczej? Ja to widzę tak dziś Barcelona wygrywa, następny mecz w Grecji wygrywają gospodarze, mamy 2:2, i Barcelona wygrywa u siebie w Hiszpanii i ma kolejną rundę. Stawiam na Barcelonę, bo wiem że potrafią się zmobilizować i pokazać bardzo dobrą koszykówkę, tak naprawdę wszystko w tym meczu zależy od gości, jeśli się zmobilizują na odpowiednim poziomie to wygrają, przypominają mi Barcę z piłki nożnej gdy mają nóż na gardle potrafią świetnie zagrać, więc dziś powinni zwyciężyć i pokazać że są mocni, stawiam do połowy i na koniec na Barcelonę, bowiem myślę że będą chcieli kontrolować mecz przez pełne 40 minut. Gorąca atmosferach nie robi na mnie większego wrażenia, grają zawodowcy których gwizdy, bluzgi czy krzyki powinny tylko jeszcze bardziej mobilizować.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Pięknie się kursy odwróciły w meczu Realu i przed meczem mam sure beta ???? . Podoba mi się zakład na 1Q i chyba z niego skorzystam. ✅ (nie wiem czy ktoś zrozumiał bo sam teraz jak to przeczytałem to zrozumiałem że nie podałem że chodzi o win Realu 1Q... PRZEPRASZAM).
Gram do tego też over 146 po kursie 2.78 w meczu Panaty z Barceloną. Linia rzeczywista na poziomie 139 też jest do przyjęcia ale ja wolę większe emocje.
Barca jeżeli nie chce odpaść z serii musi zacząć grać do przodu bo obroną to oni z Panatą nie wygrają. Liczę na gorący doping jak zawsze w Grecji co spowoduje że mecz będzie jednak szybszy niż dwa poprzednie. Liczę na lepsze mecze Navarro i przede wszystkim Lorbecka. Ze strony Panaty Ukić może okazać się bardzo ważnym ogniwem bo złapał formę.
Powodzenia
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Na jutro z Euroligi zagram :
Stawka 6/10
Caja-CSKA typ: CSKA – 4 pkt⛔⛔⛔ + Anadolu Efes: – Olympiakos typ: Olympiakos +5 pkt⛔⛔⛔. = 1,66 + 1,56 =2,58 (bet365)

Krótko o spotkaniach:
Caja-CSKA
Pisałem o tym w zeszłym tygodniu ,ze dla mnie Caja to najsłabszy zespół tej 8 i 2 mecze w Rosji to potwierdziły, nie widzę żadnych szans dla Hiszpanów, posiadają słabszą kadrę, gorzej grają , ewidentnie nie radzą Sobie z presją i widać brak polotu w grze tej drużyny. Jedynym ich atutem jest własny parkiet, ale to niestety za mało jak na tak doświadczoną ekipę jak CSKA, które pomimo pewnych kłopotów w tym sezonie , teraz gra tak jak od nich każdy wymaga i w ostatnim okresie są niezwykle pewni tego co grają.
Anadolu-Olympiakos
Przewiduje ,że Grecy zwyciężą w tym spotkaniu, ale podpieram się pkt na plus dla nich, bo może Turcy coś powalczą ,mimo wszystko swój parkiet, w składzie kilku ciekawych grajków, mogą się jeszcze zmobilizować ,chodź będzie niesamowicie ciężko. Szczególnie po tym co Oly zrobiło w Grecji, czyli dość mocno obniżyli morale ekipy z Turcji. Która jeszcze 2-3 miesiące temu wydawało się ,że będzie rewelacją. Przewiduje wyrównane spotkanie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ależ ta rywalizacja Panaty z Barca jest zacięta, kolejny raz bardzo niski wynik, kto bral to zrobil dobrze. ZNowu nawet nie ponizej 140pkt a ponizej 130, mysle ze na 4 mecz trzeba uderzyc ostrzej na under ale pewnie poleci on jeszcze bardziej w dół
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Panata - Barcelona 2 1.96 1/10 ✅
Bardzo ciekawa rywalizacja miedzy Panata a Barcelona. Mysle, ze w trzecim meczu faworytem beda goscie. Dwa pierwsze mecze bardzo zaciete i ostatecznie dogrywka +2 i -1 co daje w rywalizaci 1-1. Nagle to Grecy sa faworytami wedlug bukmacherow. Tylko, ze podczas sezonu regularnego Koniczynki graly dosc slabo a Hiszpanie niezle. Nie bierze sie to stad, ze Grecy oszczedzali sily a nagle rozwala wszystko co stoi na drodze. Dobrze sie przygotowali do meczow w Katalonii, zasluzenie wygrali jedno spotkanie ale to nie oznacza, ze awansuja. To nie oznacza, ze sa faworytami rywalizacji. To nie oznacza, ze u siebie kibice sami wygraja mecz. Barcelona pod presja gra czasem znakomicie. Sporo zalezy od ich nastawienia. Bledy pod koszem w drugim meczu nie powinny sie powtorzyc. Navarro lubi takie spotkania, jesli lepiej zagra Lorbek i dystans to moim zdaniem FCB wygra.
Cytuje bo tu niewiele sie zmienia, trzeci mecz 65-63 i jesli goscie chca utrzymac sie w grze to juz musza wygrac. Stawke zmniejszam do 1/10. Teraz juz bilans maja 1-2 takze mecz o wszystko.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dziwiną mnie te spore spadki kursów dzisiaj na Turków, nawet po 1,50 można na nich złapać, co osobiście jest dla mnie lekką kpiną, bo Turcy w Grecji nie mieli żadnych szans i przegrali 2 spotkania . 1 spotkanie zagrali średnio przegrywająć 5 pkt, by drugie już przegrać zdecydowanie. Nie wiem czym spowodowane są takie obniżkie, jeszcze 2 dni temu kursy na nich wahały się w okolicach 1,8-2,0.
Owszem zagrali kilka udanch spotkań w TOP 16 u Siebie Real,CSKA,Zalgiris, ale to wszystko wyrówanen boje, gdzie wynik toczy się do końca. Zwycięstwa te przychodziły im około 2 miesiące temu, teraz po wynikach i stylu gry widać, że obniżyli loty.
Nie ma żadnych informacji ,ze Grecy osłabieni, czy też mają jakies inne problemy dlatego dzięki takim korzystnym kursą próbuje za drobne, stawka 1/10

Anadolu - Olympiakos Typ : Oly -3 (2,88 bet365)⛔⛔⛔

Dziwny ten mecz dzisiaj i Ci sędziowie co najmniej 2 poziomy niżej niż QF Euroligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom