>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Jak dla mnie wszystko odwrotnie. Co jak co Olympiakos ma jedno zwycięstwo więcej od Khimek Caji i Sieny. Nie wiem czy przy jakiejś tam porazce i tak nie wychodzą z grupy. Natomiast Khimky MUSI ten mecz wygrać jeżeli chce grać dalej w PO. Khimky to bardzo dobra drużyna , w ostatnim meczu z Cają potrafili sie podnieśc w 4 kwarcie , w pare minut z -16 do -1 i w końcówce był wyrównany mecz. Wydaje mi się że Khimky nie mają dziś innej opcji jak nie wygrać tego spotkania , fakt przeciwnik cięzki , gorący teren , Grecy pewnie będą hałasować i gwizdać na całą hale ale rosjanie muszą sobie z tym poradzić jeżeli marzą w ogóle o grze dalej. Ja typuje handi w strone Khimek , jezeli przegrają to na pewno nie wiele po cięzkim boju.
Olympiakos - Khimky Moskwa + 5,5 Khimki 1.80 toto-mix

Caja już w ostatnim spotkaniu na wyjeździe na jeszcze trudniejszym terenie pokazała że jest silnym zespołem i jak trzeba to potrafią się spiąć. Musze przyznać że gra przeciwko Khimkom imponowała mi , wrzucali im trójki z każdej pozycji jak chcieli , Nocioni Bjelica a nawet Maćko Lampe wsadził trójeczke. Siena Siena ehh , dawno na nich nie grałem i nie zagram, ostatnio w lidze w 2 polowie potrafili stracić przewage prawie -30 w 4 kwarcie przeciwko Cantu i o mało nie było by sensacji. Siena na wyjeździe słabiutka , nie potrafiła sobie nawet poradzić z BESIKTASEM co dopiero Caja która jest na fali i na pewno czuje wielką okazje i szanse żeby wbić sie przebojem do top8. Jak dla mnie dziś -7,5 Caja.
Caja Laboral - Siena -7,5 Caja Laboral 1,85 Toto-mix

W grupie E juz wszystko jasne. Wiadomo kto wchodzi do top8. Teraz jedynie pozostaja jakieś szachy kto z kim z jakiej pozycji. Wydaje mi się ze 1 miejsce zarezerwowane dla CSKA. Real ostatnio 3 porażki z rzędu , wyraźna obniżka formy. Sergio Llul i Mirotic bez formy , gdyby nie Rudy Fernandez poziom gry by zupełnie upadł w tym zespole. Jednak oczywiście nie należy lekceważyć Realu. Wszyscy wiedzą jaki to jest zespół , nie wiadomo kiedy wyjdą z dołka i zaczną łoić rywali, nie mniej jednak wydaje mi się że Efes dzisiaj powalczy , zresztą wystarczy spojrzęć na wyniki Realu na własnym parkiecie. Nie widać tam żadnego poważniejszego blow outu. Efes potrafił już wygrywać z takimi zespołami jak Cska i Real i myśle że dziś tez bedzie walczył. Gram podwyższone handi w strone Efesu. + 8,5
Real - Efes + 8,5 Anadolu Efes 1,85 Toto-mix
Pozdrawiam i czekam na opinie innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
od mnie over Macieja Lampe jak najbardziej do grania, dla Caji mecz o awans, Polak jeden z liderów zespołu, dostanie dziś wiele minut i odda pewnie sporo rzutów. 15 punktów według mnie spokojnie uzbiera.
M. Lampe over 14,5 @ 1,85 Milenium
do tego dodaję
J. Farmar over 14,5 @ 1,85
R. Hickman over 13,5 @ 1,85

grają w meczach, które nie mają większego znaczenia, szykują się w Madrycie i Barcelonie overy i myślę, że ci gracze zdobędą odpowiednio dużą ilość punktów.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Na starcie nie ukrywam nie znam się na koszu ale mam pytanie do ekspertów odnośnie dwóch meczy:
Zalgiris Kaunas - Brose Baskets - over 152.5
Obie wiadomo że zostaną na takiej pozycji jaką zajmują przed tą grą czy w związku z tym można tutaj spodziewać się mniej szczelnej gry defensywnej, czy zdarzało się tak w innych edycjach że ostatnie spotkania które o niczym nie decydowały były bardzije overowe?. W pierwszym spotkaniu rzucili dużo. Do tego spojrzałem na wyniki punktowe w grupie i gospodarze na własnym parkiecie rzucają średnio 82.6 punktów tracąc 76.66, goście na wyjazdach wyglądają tak rzucone 76.66, tracone 83. Wychodzi pokryta linia, ale potrzebuje jakiejś opinii o stylu gry obu ekip.
To samo jest w meczu Unicaja - Alba też zostaną na tych pozycjach. Linia do pokrycia dzisiaj 146.5. Tutaj dużo gorzej wyglądają wyniki ostatnich bezpośrednich spotkań oraz ilości zdobywanych i traconych punktów w grupie. Gospodarze u siebie 70.16/74.16, goście na wyjazdach 64.66/79.0.
Jak ktoś może wyrazić swoje zdanie czy ten pomysł na szanse powodzenia byłbym wdzięczny.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Ja bym tego nie grał, Zalgirs ostatnio gra bardzo słabo . Popovic nie gra ,drużyna oparta na starszych gracza, różnie może być. Mecz luźny jak zauważyłes,wiec forsowania tempa pewne nie będzie, ja bardziej skłaniałbym sie ku underowi
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
od mnie over Macieja Lampe jak najbardziej do grania, dla Caji mecz o awans, Polak jeden z liderów zespołu, dostanie dziś wiele minut i odda pewnie sporo rzutów. 15 punktów według mnie spokojnie uzbiera.

M. Lampe over 14,5 @ 1,85 Milenium

do tego dodaję
J. Farmar over 14,5 @ 1,85
R. Hickman over 13,5 @ 1,85

grają w meczach, które nie mają większego znaczenia, szykują się w Madrycie i Barcelonie overy i myślę, że ci gracze zdobędą odpowiednio dużą ilość punktów.
Zgadzam sie z typami , Farmara i Hickmana też postawiłem. Jednak zamiast Macka dałem over Nocioniego pow. 10,5 pkt. Nocioni ostatnio super występ , 24 pkt , pokazał że w meczach o wysoka stawke potrafi się spiąć i mocno pomóc drużynie.

Nocioni over 10,5 toto-mix 1,85✅✅
Dokładam również:

Fridzon under 11,5 pkt 1,85 tOTO-Mix 5 pkt ✅✅✅
Logan under 9,5 1,85 Toto-mix 11 pkt....
Zoric over 12,5 1.85 Toto-mix 12 pkt...

Jezeli ktoś by chciał więcej info dlaczego takie 3 typy zapraszam na priv.
 
euklides 0

euklides

Użytkownik
Popovic ma grac, nie pisz bzdur nie gra Jankunas i Lafayette. Pozatym to Litwini i ich ostatni mecz w tym sezonie euroligowym napewno nieodpuszcza...
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Mecz: Caja Laboral - Siena
Data: 04.04.2013 20:45
Typ: 2
Kurs: 4.05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj gra kolejna kolejka Euroligi i wybrałem mecz, który można różnie oceniać co do ostatecznego wyniku. Spotykają się ze sobą drużyny Caja Laboral z Hiszpanii, która ma szanse wielkim przebojem wejść do kolejnej fazy rozgrywek. Podejmują włoską Sieną, czyli zespół, który od wielu sezonów znaczy wiele w Europie. Ostatnimi czasy jednak Siena nie gra najlepiej, żeby nie powiedzieć, że grają kichę. W marcu wygrali zaledwie jedno spotkanie i zanotowali 7 porażek. Dlaczego więc zdecydowałem się zagrać ten typ? Taki kurs na Sienę to jednak jest sporo, bo należy pamiętać, że mają w swoim składzie wiele indywidualności, którzy w końcu może stworzą zgrany zespół. Poza tym jest to Euroliga, a nie liga włoska i wiele zespołów w takiej sytuacji zdecydowanie lepiej spisuje się w innym rodzaju rozgrywek. Oglądałem ostatni mecz Caji Laboral na wyjeździe w Moskwie i powiem szczerze, że Hiszpanie zagrali wyśmienicie, wchodziło im wszystko, a trójki rzucali jak chcieli. Siena w Eurolidze zanotowała porażki w 4 ostatnich meczach. 69:77 u siebie z Barcą, 72:70 na wyjeździe z Besiktasem, 67:68 u siebie z Olympiakosem i 78:71 z Khimkami w Moskwie. Chciałbym jednak przestrzeć tych, którzy w tym meczu widzą zdecydowaną &quot;jedynkę&quot;, ponieważ Caja Laboral gra &quot;w kratkę&quot; i wszystko zależy od formy dnia. Na papierze składy naprawdę wyrównane i w takiej sytuacji warto jednak zaryzykować i postawię na Włochów, którzy gdy powalczą to powinni wygrać przy odrobinie szczęścia. Powodzenia!
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga godzina 18:45
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - Brose Baskets
Typ: I połowa: Zalgiris Kaunas (- 4 pkt)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś godzina 18:45 w Eurolidze mecz: Zalgiris Kaunas - Brose Baskets. Zdecydowany fawryt tej konfrontacji do Litwini, jest to niezła drużyna, w przeciwieńswie do Niemców którzy przegrali jak do tej pory wszystkie mecze w Eurolidze, a było ich aż 13. Gospodarze Zalgiris Kaunas obecnie zajmują 6 miejsce w tabeli, i na nim zakończą po 13 meczach mają na swoim koncie 5 zwycięstw, oraz 8 porażek. Lepiej oczywiście spisują się u siebie na Litwie gdzie na 6 meczy w 3 odnieśli zwycięstwo, oraz w 3 odnieśli porażkę. Pokonali m.in. u siebie Turków czyli Anadolu Efes 7 punktami, czy bardzo wysoko 92:56 Albę Berlin. Mimo porażek z Królewskimi, czy też z Panathinakosem Ateny to konfrontacje te były bardzo wyrówane, i końcówka spotkania rozstrzygnęła o końcowym rezultacie, jedynie CSKA Moskwa to zespół który wygrał zdecydowanie na Wilnie i zdominował Zalgiris, reszta przeciwników by odnieść zwycięstwo musieli naprawdę wspiąć się na swoje możliwości.
Co do gości Brose Baskets, najsłabsza ekipa grupy E 13 spotkań, 13 porażek nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe. Przegrali nawet dwukrotnie z Albą Berlin, gdzie wydawało się że są w stanie chociaż wygrać na własnej hali, na wyjeździe fatalnie, chociaż powalczyli np. na Turcji czy też w konfrontacji z Realem Madryt to i tak przegrali właśnie te spotkania. Mimo że przegrali z Realem, Koniczynkami, oraz Efesem tylko 3 punktami to dzisiaj spodziewam się wielkiej dominacji Litwinów. Wystarczy spojrzeć na ostatnie 10 spotkań Zalgirisu oraz ostatnie 10 spotkań Brose Baskets: Litwini 5 zwycięstw, oraz 5 porażek, Niemcy 2 zwycięstwa oraz 8 porażek. Oprócz niedawnego pewnego zwycięstwa z Giessen w lidze czyli ekipą która praktycznie odpuszcza mecze bowiem ma problemy finansowe oraz ujemne punkty, to Brose przegrało 3 kolejne mecze również w lidze niemieckiej jak widzimy są w fatalnej formie. Zalgiris to z kolei lider VFB Promo, gdzie są lepsi od takich ekip jak CSKA Moskwa czy Lokomotv Kuban. Zalgiris Kaunas z Brose Baskets mierzył się dotychczas 5 razy za każdym razem wygrywali Litwini, tym razem liczę na podobny scenariusz i to że będą już zdecydowanie prowadzić do połowy spotkania.
 
K 0

krawat74

Użytkownik
Liczą sie kosze, wejdz na strone Euroligi na opis meczu , tam sa zależności kto i ile musi wygrać,żeby awansować, troche kalkulacji jest.
Barcelona – Maccabi typ over 153 (2,02 pinnacle)
Nie postawie na Macabbi chodź tak na to może wskazywać wszystko. Barca 1 miejsce w grupie z dużą przewagą, wiec teoretycznie nie będą się spinali na to spotkanie, ogólnie pewnie zagrają na luzie i wynik może być dla nich bardzo korzystny. Obydwie drużyny Graja mocno do przodu , gdzie obrona jest na 2 miejscu, do tego do Barcy wraca na mecz Euroligi Tomic a jak wiadomo to dobry strzelec, myślę ,że będzie operowy mecz 4/10
A ja tak ????
Analiza na stronie Euroleague.net mówi wiele:
Maccabi also has a number of possible finishes: second in Group F if it wins; third if it loses and Olympiacos beats Khimki - in that case, the Reds would be second - or if it loses, Khimki wins and Siena wins; fourth if it loses, Khimki wins by at least 12 points and Vitoria wins; and fifth - therefore out of the playoffs - if it loses, Vitoria wins and Khimki wins by less than 12 points.
Ponieważ pozostałe mecze o awans przedstawiają mi się tak:
Khimki WIN &lt;&lt; oczywiscie warto śledzić wynik live
Caja WIN
to wg mnie Maccabi musi się pilnować i grać na całego aby nie odpaść. Jeśli do tego dodamy motywację Barcelony (już wygrali), linię i formę Maccabi, to ja wskazuję na gości.
Żeby nie było za kolorowo: H2H pokazuje miejsce w szeregu (5-1).
Barcelonie nawet w niepełnym składzie, jak się nie chciało grać, to nie udało się przegrać w Sienie, więc jak teraz dochodzą JCN i Tomic to nie ma szans na porażkę u siebie.
No ale Maccabi ma full squad.
Zapowiada się ciekawe widowisko, ja typuję handi dla gości
Maccabi + 5,5p @ 1,91 Unibet
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Barca - Maccabi 1 win.(z dogrywką ) 1.38 fortuna✅74-71
Barca ograła Siene na wyjezdzie, bez Tomica i Nawarro( dziś mają grać ) oraz Peta Mickael, zatem nie kalkuluje, choć ma zapewnione pierwsze miejsce dzisiejsza wygrana może ustawić im ewentualnego rywala w swojej drabince w półfinale Oly czy Maccabi. Uważam że łatwiejszym rywalem jest wydaje się słabsze w tym sezonie Maccabi niż mistrz Euroligi, mimo pokonania ich ale zawsze grozni Grecy z Pireusu.
Caja Laboral - Siena 1 win ( z dogrywką ) 1.28 fortuna✅76-64
Caja pnie się do góry, zaś Siena idzie w odwrotnym kierunku systematycznie, mają problemy z formą nawet w swojej lidze. Caja jest zależna sama od siebie (nawet przy porażce Oly z Khimki, Hiszpanie mają lepsze dodatnie punkty od Greków, zatem tylko wygrana ich interesuje ). Siena przegrała za dużo ważnych meczów by teraz dać radę na wyjezdzie gdzie spisują się naprawdę słabo, w tej częsci rozgrywek nie mają formy, nokauty z Barcą, Maccabi, porażka z Besiktasem.
Olympiakos - Khimki 1 win ( z dogrywką) 1.38 fortuna✅79-70
Oly nie zechce trafić na prawdopodobnie Real w 1/4 i pewną Barcę w 1/2, żeby wybrać łatwiejsza drogę drabinki trzeba dziś zając 2 miejsce w grupie F czyli dziś wygrać, przegrana może spowodować nawet zajęcie 4 miejsca i grę z CSKA w 1/4 a przecież liczy się też przewaga parkietu, warto wygrywać.
Real - Efez 1 win 1.20 ( z dogrywką) fortuna✅86-66
Real gra o 2 miejsce w grupie E gdzie jest bardzo ciasno i łatwiejszych rywali oraz o przewagę parkietu, tylko zwycięstwo to daje.
 
P 0

pooola

Użytkownik
Jak tam przed PLAYOFFAMI?
Jakieś niespodzianki wróżycie czy raczej zwycięstwa faworytów?
Osobiście boje się meczu Realu z Maccabi, czy koszykarze z Tel Avivu nie sprawią jakiejś &quot;niespodzianki&quot;.
Myślę też, że Koszykarze Olimpiakosu szybko wybiją &quot;tureckiej&quot; drużynie nadzieje o top4.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dla mnie mecz Real- Maccabi powinien byc najabrdziej wyrownany.
Na pewno bede ruszać wszystkie z tych meczow.
Barca-Panata
tutaj widze jednak pewną wygrną gospodarzy i chyba zagram jakis obnizony hc. Katalończycy to ostatnio rozpędzona lokomotywa, wygrywajaca z rywalami grajacymi o duzo, bedąc osłabionym z zapewnionym 1miejscem. Matchup zdecydowanie dla Barcy.Panata to juz nie ta ekipa co w ostatnich latach, jest tam dobry team spirit ale jednak juz nie ta klasa graczy. Z niecierpliwością czekam na pojedynki ewentualne Sofo z Nathanem ????
Olympiakos- Efes
Tutaj rowniez widze wygrana gospodarzy, w miare pewną. Efes to jednak nie ta liga co Barca,CSKA,Oly czy Real. Olympiakos jest w fazie, którą tygryski lubia najbardziej
Real-Maccabi
Kombinowalbym tutaj wstrone hc dla Maccabi albo overu
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Co do spotkania rozgrywanego jutro Barcelona-Panathinaikos
To na razie wstrzymuje sie z typem na to spotkanie, czekam na to kto zagra, a kto nie bo mimo wszystko ma to duży wpływ na mecz.
Przed zespołami istny Maraton a Barca w sumie już go zaczęła wczoraj i w ciągu 9 dni rozegra 5 spotkań : 2 w lidze i na pewno 3 z Panatą o ile nie będzie więcej + wczoraj spotkanie z dogrywką.
Grecy mają ten komfort że w ten weekend nie grali w lidze , jedyny mecz rozegrają 13 w Sobotę ,chodź jak wiadomo w lidze i tak zajmą miejsce 1-2 wiec mogą to całkowicie odpuścić.
Pisze o tym bo wydaje mi się że może to mieć lekkie znacznie , tym bardziej patrząc na problemy z kontuzjami w obecnym czasie. Oczywiście zaznaczam ,że może mieć.
Tym bardziej ,że Gracy zawsze jakoś tak ciężko, wyniki mocno średnie , a w final four się meldują.
Jutro typy na to spotkanie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Teoretycznie mecze wydaja sie dosc latwe. Zdecydowanymi faworytami sa: CSKa, Barcelona, Olympiakos i Real. Kto moze ewentualnie zrobic niespodzianke? Wydaje mi sie, ze tylko Efes lub Maacabi chociaz wiem, ze to troche naciagane. Real potrafi zagrac bardzo zle, brakuje im stabilizacji a takie cos moga goscie wykorzystac. Z tym, ze Maccabi gra 3-4 graczami a reszta statystuje i musieliby miec super dzien z dystansu. Najwieksze szanse na niespodzianke ma Efes. Solidna druzyna z fajnym skladem, za to Pireus to jedna z tych dziwniejszych druzyn w Eurolidze. Tego typu wyniki juz nikogo nie dziwia jak w grze jest OLY:
Olympiakos - Maccabi Tel Aviv 67:73
Olympiakos Siena 72:74
Olympiakos - Zalgiris Kaunas 61:79
Anadolu Efes - Olympiakos 98:72
Nie sadze aby rozwalili na luzie druzyne ze Stambulu:
Efes +8.5 1.70 3/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Co do spotkania rozgrywanego jutro Barcelona-Panathinaikos
To na razie wstrzymuje sie z typem na to spotkanie, czekam na to kto zagra, a kto nie bo mimo wszystko ma to duży wpływ na mecz.
Przed zespołami istny Maraton a Barca w sumie już go zaczęła wczoraj i w ciągu 9 dni rozegra 5 spotkań : 2 w lidze i na pewno 3 z Panatą o ile nie będzie więcej + wczoraj spotkanie z dogrywką.
Grecy mają ten komfort że w ten weekend nie grali w lidze , jedyny mecz rozegrają 13 w Sobotę ,chodź jak wiadomo w lidze i tak zajmą miejsce 1-2 wiec mogą to całkowicie odpuścić.
Pisze o tym bo wydaje mi się że może to mieć lekkie znacznie , tym bardziej patrząc na problemy z kontuzjami w obecnym czasie. Oczywiście zaznaczam ,że może mieć.
Tym bardziej ,że Gracy zawsze jakoś tak ciężko, wyniki mocno średnie , a w final four się meldują.
Jutro typy na to spotkanie.
Wiesz jednak w koszykowce nie ma takiego znaczenia czy sie gra co 2-3 dni czy co tydzien jak w piłce noznej np. Inny rodzaj zmęczenia i ciągłe rotacje.
Mysle, ze Barca mocno zepnie tyłki, pamietają zapewne porazke z Panatą w 1/4 2 sezony temu gdy byli głównym faworytem do wygrania euroligi. Wtedy zaczeli od porazki u siebie w 1meczu i jutro wątpie czy popełnią znowu ten sam błąd. W Katalonii show robił Batiste a w Grecji cuda jakies gral Diamantidis. Grecja to Grecja, tam rozne cuda sie dzieja i Barca na pewno nie popuści 2-0 po dwoch spotkaniach bo wiedzą, ze potem jechac z 1-1 do piekła nie jest przyjemne
A co do Olympiakosu to mozna niby przytaczac ich sensacyjne wyniki z tego sezonu jednak to dla mnie przynajmniej ekipa z top 3 jezeli chodzi o potencjal w Europie, nie mają luk na pozycjach i mysle, ze beda grac lepiej. Rok temu nikt by nawet sobie nie wyobrazil w fazie 1/4 czy nawet final 4 ze Pireus moze wygrac Eurolige wiec mysle, ze ich czas nadciąga.
Zdecydowanie stawiam na 4 zwyciestwa gospodarzy jutro i pojutrze, najwieksza watpliwosc przy Realu
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Też byłbym skłonny szukać niespodzianki w meczu Efesu. 1,30 na Greków to trochę za mało. Chociażby bilans w grupie oba zespoły miały ten sam i kursy powinny być troszkę bardziej wyrównane. Myślę,że handi to całkiem rozsądna opcja
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
1,25 jest na Barcelonę w fortunie, sam pobrałem, bo nie wierzę, że historia sprzed 2 lat się powtórzy, a po drugie nie można tu mówić o zmęczeniu jak się ma szeroką ławkę i ciągłe rotacje w składzie.
⛔64-64 ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom